WebHostingHub FTP керівництво

Протокол передачі файлів або FTP – це бажаний метод багатьох веб-дизайнерів під час завантаження, завантаження файлів з вашого облікового запису хостингу та керування веб-сайтом.


Які основи FTP?

 •  Хост FTP – це сховище для ваших файлів
 •  Нагадування: Якщо ваш домен веб-хостингу був спрямований на їх сервери імен, то це повинен бути вашим хостом FTP.
 •  Ім’я користувача FTP – воно складається з вашого імені користувача cPanel або будь-якого іншого імені користувача з іншого облікового запису
 • FTP пароль – це може бути конкретний пароль, зроблений виключно для вашого облікового запису FTP, або ваш пароль cPanel, якщо ваш FTP пароль ще не оброблений.

Існують також альтернативні налаштування, і це:

 • Пасивний режим: Якщо у вас проблеми або проблеми з підключенням через FTP, увімкніть пасивний режим. Це налаштування, пов’язані з безпекою, і якщо ви знаходитесь за брандмауером, можливо, вам доведеться його використовувати.
 • Порт: Є порт за замовчуванням для FTP-трафіку. У більшості програм FTP порт 21 є типовим налаштуванням, і вам не потрібно його вказувати. У будь-якому випадку, коли вас запитають номер порту, введіть 21.
 • Як можна підключити свій сайт до FTP?
 • Програмне забезпечення FTP – приклади файлів FileZilla, iWeb, SmartFTP та Dreamweaver
 • Клієнти FTP – приклади FTPclient та CuteFTP

Куди йде завантажений файл?

Коли у вас є протокол передачі файлів, ви готові завантажити свій веб-сайт та всі свої файли. Але куди йдуть завантажені файли?

 • До основного домену – якщо у вас є лише один домен, файли перейдуть або завантажуватимуться безпосередньо в корінь документа на цьому головному домені. Корінь документа необхідний, тому всі домени матимуть його. Але якщо у вас кілька доменів, ваші файли завантажуватимуться до основного домену за замовчуванням. Першим завантаженим зображенням буде індексна сторінка ваших веб-сайтів, яка замінить за замовчуванням зображення «Привіт там» WebHostingHub.
 • До доменів додатків та піддоменів – коли з’являться нові домени, автоматично створюються папки для цього домену. Назви папок цих нових доменів будуть точно такі ж, як і в останньому домені. Однак вам дозволяється змінити назву папки, щоб полегшити, зручніше та організувати завантаження файлів.

Етапи створення облікового запису FTP

У створенні власного облікового запису протоколу передачі файлів є лише 3 простих кроки:

 • Спочатку: увійдіть у cPanel, потім перейдіть до “Файли” та натисніть “Облікові записи FTP”.
 • Далі: Ви будете пов’язані з вашим обліковим записом FTP. Перейдіть у параметр «Каталог» і введіть одну косу рису вперед, щоб дозволити комусь отримати повний доступ до вашого облікового запису FTP. Але якщо ви просто хочете надати доступ лише до певних файлів або доменів, тоді використовуйте “public_html” як Каталог.
 • Останнє: натисніть «Створити FTP-акаунт».

Коли ви вже створили свій обліковий запис FTP і доопрацювали його, завантажені файли спочатку пройдуть індекс документа як корінь документа, який отримує завантажені файли. Для ввімкнення завантаження файлів на різні веб-сайти індекс каталогів повинен бути змінений або змінений до налаштування за замовчуванням.

Надання доступу до FTP іншим користувачам

Можливо, вам знадобиться поділитися вашим обліковим записом FTP або надати іншим користувачам доступ до нього. Наприклад, у вас є дизайнер веб-сайтів, якому потрібен FTP-доступ для завантаження файлів або вашого облікового запису, або клієнт, якому може знадобитися FTP-доступ для завантаження великих документів або даних. Однак не рекомендується і ніколи не вказувати своє ім’я користувача та пароль cPanel, оскільки це дозволить їм надати повний доступ до вашого облікового запису FTP, що дозволить їм перевірити це за допомогою веб-хостингу Hub та зробити вигляд, ніби він є власником облікового запису . Натомість ви можете створити інший обліковий запис FTP, який має доступ лише до папки, визначеної клієнтом або веб-дизайнером.
Створення додаткових облікових записів FTP – прекрасна ідея, оскільки це корисно для збереження вашого облікового запису. З цим нещодавно доданим обліковим записом FTP ваші клієнти чи інші користувачі можуть отримати доступ до певних або запитуваних папок, не ризикуючи іншими важливими файлами та документами чи навіть вашим основним обліковим записом FTP. Наприклад, ви можете надати доступ веб-дизайнеру до вашого public_html (де всі файли вашого веб-сайту знаходяться чи зберігаються), однак ви не хочете, щоб він або її повноцінно отримували доступ до всього облікового запису чи веб-сайту. Ваші клієнти можуть помилково видалити важливі документи або вони можуть знайти приватні файли конфігурації, які вони не повинні. Натомість ви можете надати тим іншим користувачам CompanyX доступ до вашого public_html / CompanyX, в якому вони можуть завантажувати свої файли та документи, не отримуючи доступу до вашого облікового запису та запобігаючи пошкодженню вашого існуючого веб-сайту.
Ви також можете переглядати, робити зміни або навіть видаляти будь-які вже створені облікові записи FTP. Це корисно, якщо ви більше не пам’ятаєте ім’я користувача, вам потрібно змінити пароль або видалити обліковий запис FTP, якщо він більше не потрібен.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map