Витрати на обслуговування веб-сайтів

Витрати на обслуговування веб-сайтівЩо стосується веб-сайтів, то профілактика завжди краще, ніж лікування. Несправний веб-сайт не лише коштуватиме більше грошей на ремонт, але також може завдати шкоди іміджу та репутації вашого бізнесу. Ось чому вам потрібно інвестувати в обслуговування веб-сайтів.


Це сказав:

Вам потрібно буде знати, яке обслуговування потребує ваш веб-сайт. Різні веб-сайти потребують різного ступеня та типу обслуговування. Але, як саме ви це з’ясуєте?

Не хвилюйся.

Нижче ви знайдете різні витрати на обслуговування для кожної категорії веб-сайтів, розбивку та приблизну оцінку для кожної, а також зразок розбивки для невеликого ресторанного бізнесу.

Отже, почнемо.

Витрати за категорією веб-сайтів

Не всі веб-сайти потребують однакового типу та ступеня обслуговування. Ваш маленький веб-сайт хобі не потребує такої ж графіки на професійному рівні та маркетингу електронної пошти, як веб-сайт серйозного бізнесу. Ось що потрібно для кожної категорії веб-сайтів та їх передбачувані щомісячні витрати.

 • Хобі– Домен та хостинг – це єдині витрати, які вам знадобляться на веб-сайті хобі, оскільки ви здебільшого все робите самі. Ці витрати оцінюються в межах від 3 до 25 доларів на місяць.
 • Особисті– Як і веб-сайт хобі, домен і хостинг – це єдині витрати, які вам знадобляться для цих сайтів. Ці витрати оцінюються в межах від 3 до 25 доларів на місяць.
 • Бізнес – Залежно від розміру вашого бізнесу, ви можете розраховувати платити $ 225 (домен, хостинг, графіка, маркетинг електронної пошти) до $ 2750 (домен, хостинг, графіка, маркетинг електронної пошти, оновлення веб-сайтів та обслуговування) на місяць.
 • електронна комерція – Залежно від розміру вашого інтернет-магазину, ви можете розраховувати платити від 450 доларів (домен, хостинг, загальні оновлення, графіка, маркетинг електронної пошти) до 6000 доларів США на місяць (домен, хостинг, сервер електронної пошти, графіка, маркетинг електронної пошти, технічна підтримка, оновлення веб-сайтів та обслуговування, безпека, відстеження та аналітика).
 • Корпоративний – Ці веб-сайти, як правило, є найбільшими та розповсюдженими. Вони вимагатимуть найбільшого обслуговування, порівняно з іншими категоріями веб-сайтів. Ви можете розраховувати платити від 5150 до 9740 $ + на місяць за корпоративний веб-сайт.

10 загальних розподілів витрат на веб-сайтах

Вищезазначені витрати на обслуговування – це мінімальний мінімум, необхідний для кожної категорії веб-сайтів. Ось розбивка кожної вартості, яка допоможе вам зрозуміти їх призначення та чому вони можуть знадобитися.

1. Реєстрація домену

Скільки ви платите своєму реєстратору домену за рік за ваше доменне ім’я. Ця вартість залежить від вашого реєстратора домену.
 • Від 10 до 20 доларів на рік

2. Хостинг

Скільки ви платите за план хостингу (сервер). Різні плани хостингу пропонують різні функції для вашого веб-сайту. Категорія та розмір вашого веб-сайту також визначають, який рівень хостингу вам знадобиться.
 • Блог від малого до середнього – від 2 до 20 доларів на місяць
 • Блог від середніх до великих – від 25 до 100 доларів на місяць
 • Електронна комерція від малого до середнього рівня – від 25 до 100 доларів США на місяць
 • Електронна комерція від середнього до великого – від 100 до 500 доларів на місяць

3. Зміст

витрати на вміст

Жоден веб-сайт не є повноцінним без вмісту. Найчастіше саме це приваблює відвідувачів вашого веб-сайту.
 • Хороші письменники зазвичай починаються від $ 15 за слово.

4. Сервер електронної пошти

Отримання вашого веб-сайту користувальницькою поштовою службою додає професійного іміджу вашого веб-сайту. Однак деякі хостинг-провайдери не включають поштову послугу безкоштовно. Отже, вам може знадобитися отримати своє від стороннього постачальника.
 • Від 0 до 5 доларів на кожного користувача на місяць

5. Загальні оновлення

Скільки ви платите за інструменти технічного обслуговування або професійні послуги, щоб підтримувати свій веб-сайт оновленим. Це включає оновлення ваших плагінів, тем та вашої CMS загалом.
Наприклад, найнятий професіонал несе відповідальність за автоматичне оновлення плагінів вашого веб-сайту WordPress, переконуючись, що він працює з останньою версією WordPress. Професіонал також несе відповідальність за внесення змін у ваші статті, форматування публікації в блозі, додавання / редагування продукту.
 • Від 0 до 190 доларів на місяць

6. Оновлення дизайну

Оновлення дизайну підтримують ваш веб-сайт свіжим із сучасним дизайном та графікою. Ви або підписуєтесь на графічний план програмного забезпечення для внесення змін до дизайну – створюючи графіку самостійно – або наймаєте професіонала, який це зробить для вас.
 • Від 0 до 1600 доларів на місяць

7. Технічна підтримка

Скільки ви витрачаєте на технічну підтримку. Гарна підтримка важлива, коли на вашому веб-сайті виникають такі проблеми, як зламана контактна форма, кошик, помилки сервера, керування резервними копіями тощо.
 • Від 0 до 3000 доларів на місяць або 60 доларів на годину на такому веб-сайті, як Codeable

8. Безпека

Скільки ви витрачаєте на додатковий рівень безпеки, як запобігання спаму, автоматичне резервне копіювання та взагалі захист вашого веб-сайту від атак. Залежно від вашого веб-сайту, деякі країни вимагатимуть певних функцій безпеки та конфіденційності.
 • Від 0 до 100 доларів на місяць

9. Відстеження та аналітика

Скільки коштує отримати звіт про аналітику та моніторинг для вашого веб-сайту. Analytics допомагає оптимізувати ваш веб-сайт, щоб отримати максимальну віддачу від долара.
 • Від 0 до 300 доларів на місяць

10. Маркетинг

Щоб допомогти вам продати ваш веб-сайт. Це може включати маркетинг електронною поштою, рекламу, оголошення у Facebook, оголошення Google тощо.
 • Від 0 до 10000 доларів

Приклад Вартість обслуговування веб-сайту для малого бізнесу:

Зараз:

Ви можете думати, що «вищезазначена інформація є хорошою і хорошою, але як я застосувати це до свого веб-сайту?»

Нема проблем. Ось приклад, який я зібрав для невеликого ресторанного бізнесу (я переконався, щоб зробити це якомога дешевше). Хоча інші типи веб-сайтів можуть потребувати різних витрат на обслуговування, цей приклад може принаймні допомогти вам оцінити витрати на обслуговування.

Веб-сайт малого бізнесу може розраховувати платити до 1,167 доларів на місяць за свій Домен. Це $ 14 на рік і включає конфіденційність домену. Оплата за веб-хостинг додає 2,75 доларів на місяць до цих витрат. Вам потрібно буде шукати веб-сервіс, який пропонує безкоштовний сервер електронної пошти.

Оскільки ваш веб-сайт буде не надто великим, ви зможете самостійно обробляти загальні оновлення. Однак вам може знадобитися платити до 67 доларів на місяць (від 50 до 75 доларів за годину протягом 4 годин кожні 3 місяці), якщо ви хочете оновити дизайн та графіку веб-сайту.

Для невеликого веб-сайту технічна підтримка не обійдеться стільки. Розраховуйте платити 10 доларів на місяць (60 доларів за годину кожні 6 місяців, оскільки це простий веб-сайт для бізнесу / брошури). Вам не потрібно буде платити за оновлення веб-сайту та витрати на обслуговування, якщо ви можете їх зробити самостійно.

Безпека веб-сайту не обійдеться вам, оскільки вам потрібно буде лише захистити коментарі та контактні форми свого веб-сайту від спаму (включений у більшість планів хостингу). Так само ви можете дотримуватися Google Analytics для безкоштовного відстеження та аналізу. Нарешті, оскільки веб-сайт невеликого ресторану рідко досягає 2000 контактів, ви можете отримати безкоштовну розсилку електронної пошти від MailChimp.

Загалом ви шукаєте лише 81 долар на місяць, щоб підтримувати невеликий веб-сайт ресторану. Однак якщо ви хочете продавати свій веб-сайт за допомогою електронної пошти, реклами, оголошень у Facebook та / або оголошень Google, можливо, вам доведеться додати до 1000 доларів на місяць до загальної вартості.

Ось поділка:

 • Домен: 1,167 доларів на місяць (14 доларів США на рік + конфіденційність домену)
 • Хостинг: $ 2,75 на місяць
 • Електронна пошта Сервер: БЕЗКОШТОВНО (від хостингу)
 • Загальні Оновлення: БЕЗКОШТОВНО (зробі сам)
 • Оновлення дизайну для нової графіки ресторану: 67 доларів на місяць (від 50 до 75 доларів за годину протягом 4 годин кожні 3 місяці)
 • Технічна підтримка: 10 доларів на місяць (60 доларів на годину кожні 6 місяців, оскільки це простий веб-сайт для бізнесу / брошури)
 • Оновлення та обслуговування веб-сайтів: БЕЗКОШТОВНО (зробі сам)
 • Безпека: БЕЗКОШТОВНО (лише захист від спаму, оскільки він обробляє лише коментарі та контактні форми)
 • Відстеження та Analytics: БЕЗКОШТОВНО (Google Analytics)
 • Електронна розсилка: БЕЗКОШТОВНО (Mailchimp, оскільки невеликий веб-сайт ресторану рідко досягає 2000 контактів. Якщо він перевищує 2000 контактів, 10 доларів на місяць за 50 000 контактів)
 • Всього (без маркетингу): $ 81 на місяць

Що відбувається, коли ви не підтримуєте свій веб-сайт?

Деякі люди роблять помилку, ігноруючи обслуговування веб-сайтів, щоб зменшити витрати.

Погана ідея.

Хоча спочатку це може заощадити гроші, але не підтримка веб-сайту може призвести до декількох (більш дорогих) проблем.

Застарілий дизайн веб-сайту означає слабший досвід користувачів. Це в кінцевому підсумку призводить до того, що ваш веб-сайт підштовхується до результатів пошуку. Такі самі результати трапляються, коли ваш веб-сайт має застарілий вміст.

Найгірше, що трапиться – це знайти веб-сайт, на якому ви так наполегливо працювали, зламаний через якийсь застарілий код.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me