StartLogic Огляд

В основі StartLogic лежить бачення допомогти малому бізнесу розкрити свій потенціал в Інтернеті, дозволяючи їм створювати веб-сайти. Ця компанія має бажання дати бізнесу простору та платформу не лише процвітати, але й розвиватися в Інтернеті. З часу їхнього початку, ще в 2003 році і по сьогодні, компанія надзвичайно зросла до своєї нинішньої бази клієнтів, яка налічує понад 100 000, поширилася по всьому світу.


Маючи більше десятиліття ділового досвіду, StartLogic тепер може похвалитися тим, що вони повністю розуміють потреби споживачів, що стосується веб-хостингу. Незалежно від досвіду, потреб та розповіді про малий бізнес, StartLogic налаштований надавати чудовий веб-досвід та найкращу цінність для своїх клієнтів. Компанія пропонує деякі найдоступніші рішення для хостингу для персональних блогів, онлайн-портфоліо та повноцінних веб-сайтів електронної комерції.

Їхнє партнерство з Google у 2011 році зумовило їх зусилля у наданні бізнесу бізнесу у встановленні своїх слідів в Інтернеті. Разом з Інтернет-гігантом StartLogic розробив програму, відому як «Дістань свій бізнес в Інтернеті», яка запропонувала корисні інструменти для створення веб-сайтів, освіту та знання для того, щоб рости та процвітати в Інтернеті..

Поданий опис малює успішну веб-хостингову компанію, але питання, яке більшість людей регулярно задають в Інтернеті, таке: чи може StartLogic виконати свої обіцянки?

Щоб відповісти на вищезазначене питання та багато інших проблем, я вважаю, що важливо переглянути деякі функції, інтегровані в хостинг-сервіс StartLogic. Сюди входять плани хостингу, ціноутворення, підтримка клієнтів, послуга без перерви серед інших функцій. В огляді також будуть розглянуті будь-які плюси і мінуси, щоб, коли ви вирішили розмістити свій веб-сайт на StartLogic, зрозуміли, в що ви потрапляєте.

Плани веб-хостингу від StartLogic

Перш ніж заглиблюватися в тонкощі планів хостингу та їх особливості, важливо врахувати, що StartLogic інвестував у різноманітні плани хостингу, орієнтовані на малий бізнес. З цієї причини їх ціноутворення проводиться таким чином, щоб забезпечити менші бюджети, що характерно для цих малих підприємств. Кількість хостингових планів, які вони пропонують, становить 6, 3 – це спільні плани хостингу та інші 3 віртуальні приватні сервери (VPS). Крім цього, ви можете придбати доменні імена прямо від StartLogic, а також багато інших продуктів і послуг, які допоможуть вам прив’язати ваш бізнес в Інтернеті до успіху.

Спільний веб-хостинг

StartLogic використовує сервери на базі Linux замість Microsoft у спільному веб-хостингу. Початкова ціна становить 4,50 долара на місяць, що, мабуть, є одним з найдешевших серед провайдерів веб-хостингу. У спільному веб-хостингу веб-сайти малого бізнесу розміщуються на одному сервері та дозволяють ділитися хостинговим простором. На бекенді серверами керує StartLogic, що означає будь-які установки серверного програмного забезпечення, технічну підтримку та оновлення безпеки. Перевага StartLogic від розміщення веб-сайтів в операційній системі Linux – це безпека та надійність.

Якщо ви бізнес або людина, яка шукає простих веб-рішень, то StartLogic напевно може допомогти вам у спільних планах веб-хостингу. З розумінням того, що навіть в рамках спільного хостингу існують диференційовані потреби, компанія вирішила налаштувати свої хостинг-пакети і класифікувати їх на три: Express, Pro та Supercharge. Кожен із цих планів, як очікується, надає вам доступ до широкого набору функцій та інструментів, необхідних для запуску веб-сайту, не витрачаючи великих витрат ресурсів..

Експрес-план

Вам не потрібен досвід роботи із веб-сайтом, щоб запустити його в Інтернеті. Це повідомлення, яке StartLogic надсилає через спільний план хостингу Express, який коштує 4,50 долара на місяць. Це просто ідеальне рішення, яке шукали бізнеси, зокрема базовий малий бізнес, новачки, персональні сайти та технофоби. Цей план також підходить для людей, графіки яких настільки зайняті, що вони не можуть сісти скласти веб-сайт. Підписавшись на цей план, ви гарантуєте вам повністю функціональний веб-сайт, який працює і працює протягом декількох хвилин.

У StartLogic є конструктор сайтів, відомий як Site Expresso, який робить важкі підйоми та всі складні речі, пов’язані зі створенням веб-сайту. Конструктор веб-сайтів навіть продовжує генерувати унікальний контент для вашого веб-сайту, щоб ви могли заощадити багато грошей та часу на курірування вмісту. При створенні контенту Site Expresso використовує основну інформацію, яку ви надаєте під час налаштування веб-сайту. Вам потрібно лише відповісти на кілька запитань під час налаштування веб-сайту і за короткий час у вас з’явиться готовий сайт, повністю адаптований до ваших потреб.

Інші функції, які вам сподобаються в рамках цього плану, включають 5 Гб місця на диску, пропускну здатність 100 ГБ, 5 адрес електронної пошти та безкоштовні рекламні кредити на суму 175 доларів. Максимальна кількість веб-сайтів на один обліковий запис тут лише одна, і ви також маєте доступ до однієї бази даних MySQL.

Про план

Цей спільний веб-хостинг-план орієнтований на підприємств та людей, які хочуть зробити більш потужний слід в Інтернеті. Це дає можливість налаштувати власний веб-сайт. Якщо ви малий бізнес, блогер, неприбуткова організація чи креативний професіонал, шукаєте ідеальне рішення, яке допоможе вам створити гнучкі веб-сайти, Pro Pro Plan Start – справжня угода.

Починаючи з $ 5,99 на місяць, Pro Plan надає необмежену кількість дискового простору, масштабовану пропускну здатність, необмежену кількість веб-сайтів на рахунок, необмежену кількість адрес електронної пошти, безкоштовні рекламні кредити на суму $ 175 та 10 баз даних MySQL.

Цей план дозволяє вам створити веб-сайт прямо з нуля з великою гнучкістю та легкістю, використовуючи їх Drag-and-Drop Site Builder, Weebly та Site Expresso. Немає сенсу в тому, що ви будете піддаватися будь-якому складному програмному забезпеченню або хитромудрому коду, все, що ви відчуєте, – це плавний процес, який, нарешті, дасть вам абсолютно новий веб-сайт за короткий час.

План надзарядки

Це кримінальна грамота спільного плану веб-хостингу StartLogic. Екосистема розроблена для розміщення великих та великих веб-сайтів, що вимагають високої швидкості, безпеки та оптимальної продуктивності. Якщо ви підприємець, просунутий веб-розробник, власник веб-сайту електронної комерції або працюєте на швидкозростаючому веб-сайті, цей план для вас. Вартість цього плану становить 8,99 дол. США на місяць.

План Supercharge – єдиний серед планів веб-хостингу, який має корпоративну технологію, яка дає вам потужність і швидкість завантаження блискавки для роботи потужних веб-сайтів. Крім того, він пропонує вам на вибір різних розробників веб-сайтів. Є Site Expresso, Build-and-Drop Site Builder та Weebly.

За допомогою цього плану ви можете запустити потужний веб-сайт, що має високі швидкості та розширений профіль безпеки. Власне кажучи, люди, які підписалися на цей план, описали його як можливість насолодитися найкращими з обох світових можливостей – топточком та простотою створення веб-сайтів..

Інші функції Плану надзарядки включають необмежену кількість дискового простору, масштабовану пропускну здатність, необмежену кількість веб-сайтів за рахунком, необмежену кількість електронних адрес, безкоштовні рекламні кредити на суму 175 доларів США, функціональність електронної комерції та необмежену кількість баз даних MySQL.

У порівнянні з іншими веб-хостами, такими як BlueHost, StartLogic має приблизно ті ж пропозиції, але з точки зору ціноутворення це дещо дешевше. Можливо, саме тому StartLogic не пропонує жодних рекламних чи спеціальних вступних цін для своїх спільних планів хостингу.

Віртуальний приватний план хостингу серверів

Маючи спільний план хостингу це похвально, особливо для запуску. Однак, за задумом, спільний веб-хостинг не може вмістити веб-сайти з великим трафіком через обмежені ресурси хостингу. Коли ви дістанетесь до тієї точки, коли ваш загальний план хостингу, таким чином, перешкоджає перспективам зростання вашого веб-сайту, ви можете перейти на віртуальний приватний хостинг сервера. StartLogic не хоче, щоб ви рухалися, але замість цього оновіться до просторішого хостингового плану, який дає вам можливість розширюватися.

Якщо вам все-таки потрібно переконливо перейти на VPS хостинг, врахуйте це:

Хостинг VPS від StartLogic не вимагає витрат на обслуговування. Компанія вважає, що оскільки вони є вашим веб-хостингом, їхня робота повинна робити технічне обслуговування за вас. Крім того, віртуальний приватний сервер може бути вирізаний, щоб отримати кілька одиничних віртуальних машин. Це означає, що ви можете мати доступ до декількох віртуальних машин на одному сервері або ділитися своїм сервером з іншими користувачами без того, щоб вони негативно впливали на ваші операції.

Під час VPS-хостингу ви отримуєте свій фрагмент ресурсів сервера, і це дозволяє вам та вашому трафіку відчувати деякий час швидкого завантаження. Як ви можете знати, веб-сайти, що завантажуються повільно, можуть турбувати користувачів сайту, і їх кілька разів виділяли як одну з ключових причин відмов. Завдяки просторій пам’яті з випадковим доступом (ОЗУ), потужним центральним процесорним процесором та більшою кількістю дискового простору, ви можете гарантувати, що продуктивність вашого сайту буде дивовижною.

Іншим пунктом відходу від спільного хостингу є те, що VPS хостинг дає вам свободу вибору програм або програмного забезпечення, яке ви хочете встановити. Ніяких обмежень немає, і по суті ви власний начальник. Найбільшою перевагою хостингу VPS на StartLogic є ціноутворення. На відміну від присвяченого хостингу, де у вас є власний виділений сервер, VPS хостинг – це гібрид спільного хостингу та присвяченого хостингу. Тут ви розділяєте витрати на хостинг з іншими користувачами, які мають доступ до тих же ресурсів сервера, що і ваш веб-сайт. Це означає, що послуги та інструменти коштують значно дешевше, не роблячи шкоди для продуктивності.

План хостингу VPS підрозділяється на три різні підплани: Logic, LogicPro та LogicPremium вартістю $ 29,99, $ 39,99 та $ 49,99 відповідно.

vDeck Настроювана панель управління

Це панель управління повним сервісом, яку StartLogic запропонували своїм клієнтам. Він має зручний інтерфейс і відображає функціональність cPanel. Він ефективний і може безперешкодно виконувати всі функції веб-майстра. З кривою навчання приблизно від 10 до 30 хвилин, vDeck простий у використанні, особливо для початківців.

Версія vDeck StartLogic використовує 3.0. Ця версія – це повне автоматизоване рішення для хостингу, призначене для управління вашим обліковим записом веб-хостингу. Що привабливіше, що для професійного використання vDeck вам не потрібні якісь навички кодування. В інтерфейсі ви можете виконувати ряд завдань, таких як маркетинг на сайті, створення веб-сайтів, створення облікових записів електронної пошти та аналіз статистики за допомогою техніки “натискання та натискання”.

Ви можете зробити наступне з vDeck:

 • Доступ та перевірка вашої пошти
 • Перегляд та аналіз статистики вашого веб-сайту
 • Контролюйте використання дискового простору та продуктивність пропускної здатності
 • Завантажте файли
 • Керуйте своїм обліковим записом, а також платіжними даними

VDeck повністю настроюється, що дозволяє додавати логотип вашого бізнесу, змінювати шрифти та кольори, а також додавати панель управління на ваш фірмовий веб-сайт. Все це можна зробити за допомогою мови розмітки гіпертексту (HTML). Оскільки ви можете легко керувати своїми доменами звідси, у вас є необхідні інструменти та послуги, необхідні для розширення вашого бізнесу.

vDeck – це рішення, яке вам потрібно керувати зростанням вашого бізнесу, отримуючи доступ до всього веб-портфоліо на одній спрощеній панелі управління. Єдиним недоліком панелі управління vDeck є те, що він використовує інсталятор MOJO Marketplace, який, безумовно, чудовий, але часом може бути трохи повільним. Багато клієнтів StartLogic замість цього віддають перевагу Softaculous Installer.

Основи електронної комерції

StartLogic надає вам інструменти, необхідні для легкого запуску інтернет-магазину. На платформі електронної комерції ви можете додати кошик для покупок, обробити кредитні картки та захистити інформацію про своїх клієнтів. Особливістю, яку немає в багатьох платформах електронної комерції, є пошук продукту. StartLogic включив цей пошук, щоб полегшити покупцям покупки на вашому веб-сайті. За допомогою віртуальної кошика ваш клієнт може натиснути та додати продукти перед виїздом.

Існує різні способи інтеграції кошика для покупок на свій сайт електронної комерції StartLogic. Ви можете користуватися кошиком ShopSite, платіжними послугами PayPal, кошиком Agora, електронною комерцією та кошиком osCommerce..

Що стосується захисту інформації клієнтів, StartLogic має позитивний сертифікат SSL. Однак якщо вам потрібен більш високий рівень безпеки, ви можете вибрати сертифікат розширеної валідації Comodo.

Переваги StartLogic

StartLogic видатні у своїх веб-хостинг-рішеннях. Вони дають підприємствам, особливо стартапам, платформу, необхідну для розвитку свого бізнесу. Серед переваг StartLogic можна віднести:

Надійність та продуктивність

Ця компанія пропонує 99,9% гарантії в режимі роботи, що, на думку деяких користувачів, є більшою галузевою нормою. Однак, StartLogic намагаються мінімізувати будь-який час простою, і, як показує досвід, їх середнє значення становить приблизно 99,95 тривалості тривалості моніторингу протягом 10-денного періоду тестування. Швидкість завантаження сторінки, протестована за той же період часу, становить приблизно 1,4446. Це ставить його нарівні з топ-хостами в Інтернеті, такими як iPage та eHost.

24/7 Технічна підтримка

Обслуговування клієнтів важливе для роботи будь-якого веб-сайту, і StartLogic вирішується запропонувати своїм клієнтам цілодобову підтримку за допомогою чату, електронної пошти та телефону. Їхня підтримка клієнтів обізнана та доброзичлива. Існує також велика база знань та всебічне керівництво користувача, яке об’єднує відео-уроки та корисні інструкції.

Доступні плани хостингу

У StartLogic не дуже багато планів хостингу, але спільний хостинг та VPS хостинг, який вони мають, доступні за цінами, щоб розмістити людей та підприємства, особливо ті, що починаються. Спільний план починається від $ 4,50, тоді як план VPS починається від $ 29,99.

Хостинг кількох доменів

Залежно від плану, який ви вибрали, ви можете мати необмежений хостинг для своїх доменів. Насправді єдиний план, що обмежує хостинг вашого домену, – це план хостингу Express Shared.

Безкоштовне доменне ім’я

Підписуючись на план хостингу, вам надається безкоштовний домен на власний вибір, що знижує вашу загальну вартість відвідування Інтернету.

Google також довіряє StartLogic, і це плюс для видимості.

Нижня частина

Відсутність спеціалізованого хостингу та керованого хостингу WordPress знизили рейтинг та переваги StartLogic. Також той факт, що всі сайти розміщені на серверах на базі Linux, блокує клієнтів, які віддають перевагу серверам на основі Windows. Оскільки vDeck не належить до часто використовуваних панелей управління на відміну від cPanel, деякі клієнти вважають криву навчання трохи незручною. Підтримка клієнтів також має покращитись, оскільки люди скаржилися на тривалий час очікування та безвідповідальні запити.

Суть

StartLogic може бути не найкращим провайдером веб-хостингу для всіх, але вони вище рівня, коли справа стосується якості їх послуг. Їхнє партнерство з Google щодо надання інноваційних рішень для власників малого бізнесу є достатньом доказом того, що вони не є вашими звичайними господарями. Завдяки зручним для бюджету хостинговим планам та 30-денній гарантії повернення грошей, ви можете спробувати їх спробувати.

8 Загальний рейтинг
StartLogic Огляд

StartLogic налаштував рішення для хостингу, веб-побудови та електронної комерції для всіх, але в основному малий бізнес потребує додаткової швидкості та розширеної безпеки. Розміщення вашого веб-сайту на їх серверах гарантує вам швидкість блискавки, безкоштовний маркетинговий кредит, цілодобову підтримку та веб-безпеку.

ПРОС
 • Хостинг кількох доменів
 • Доступні плани хостингу
 • Безкоштовне доменне ім’я, коли ви підписалися на план хостингу
 • Відмінний запис про тривалість роботи 99,95%
 • Довіряється Google
 • Легкі для розуміння та керування варіантами хостингу
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Відмінні функції та послуги електронної комерції
КОНС
 • Довгий час очікування на підтримку клієнтів
 • Обмежено для серверів на базі Linux
 • Не вистачає спеціалізованого веб-хостингу та хостингу WordPress
 • Крива навчання панелі управління vDeck
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map