Скільки коштують додаткові домени на WebHostingHub?

WebHostingHub пропонує необмежену кількість функцій для різних хостинг-планів, що знімає тиск на власників веб-сайтів, які турбуються про розподіл ресурсів та щомісячні квоти. Це тому, що базовий пакет під WebHostingHub включає:


 •  Безкоштовне доменне ім’я
 •  Cpanel
 •  Інструменти електронної комерції
 •  Безкоштовні інструменти для створення сайтів
 • Безпечний електронний лист
 •  Спільний сертифікат SSL 

Більшість власників малого бізнесу не потрібно купувати спеціалізований хостинг-сайт, оскільки вони вважають за краще платити розумну суму за бізнес-веб-сайт. Це причина, чому більшість власників нових бізнес-сайтів вважають за краще пропонувати пакети, пропоновані провайдерами веб-хостів, такими як WebHostingHub.

Технологічні переваги

WebHostingHubспеціалізується на власниках веб-сайтів, які планують використовувати свої веб-сайти як блоги або як малий бізнес. Це означає, що WebHostingHub здатний керувати великою кількістю доменів веб-сайтів для декількох осіб. Причиною цього є те, що провайдер веб-хостів використовує оптимізовані сервери Dell, які пропонують 99% гарантії безперервного часу, що нижче, ніж у конкурентів – 99,99%. Однак, навіть при меншій швидкості безперервного часу, різниця швидкості завантаження вважається незначною, оскільки WebHostingHub використовує кілька центрів обробки даних. Сервери Dell вважаються ефективними та ефективними, оскільки вони використовують:

 •  24 Гб пам’яті
 •  24 процесори Intel Core
 •  Швидке зберігання RAID 10

Два основних центри даних

WebHostingHub використовує два центри обробки даних, що знаходяться в Лос-Анджелесі, Каліфорнії та Вашингтоні. Ефект подвійного центру обробки даних полягає в тому, що швидкість передачі інформації збільшується, незважаючи на меншу швидкість безперервного часу. Основна перевага WebHostingHub для більшої кількості власників бізнесу полягає в тому, що він має сертифікат зеленого хостингу. Це означає, що споживання енергії кожного центру обробки даних значно нижче, ніж у найближчих конкурентів, навіть якщо WebHostingHub використовує дизельне паливо.

Надійне обслуговування клієнтів

Основна перевага придбання плану веб-хостингу за допомогою WebHostingHub полягає в тому, що команда підтримки клієнтів доступна цілодобово протягом семи днів на тиждень. Навіть якщо власник веб-сайту дзвонить у незвичну годину, персонал із обслуговування клієнтів все ще сприймається як доброзичливий та підтримує технічні проблеми власника веб-сайту. Основний спосіб зв’язатися із службою підтримки – це звичайно по телефону, але існують інші методи контактів, такі як:

 •  Електронна пошта
 •  Чат в Інтернеті 

Використання будь-якого з двох вищевказаних методів контакту призведе до отримання підтримки, щоб власник веб-сайту міг відстежувати вирішення своїх технічних проблем або проблем. На жаль, у хорошої системи підтримки клієнтів є недолік, оскільки веб-сайт WebHostingHub не пропонує часто запитуваних питань або форуму підтримки. Причиною цього є те, що WebHostingHub закликає власників веб-сайтів звертатися до них, щоб існуюча технічна проблема не була ще більше погіршена помилковим діагнозом.

Кілька доменів в одному обліковому записі

Найпоширенішою проблемою власника веб-сайту є те, коли їм потрібно розширити свій поточний бізнес-сайт на кілька веб-сайтів. Це легко реалізується власником веб-сайту, використовуючи послугу хостингу кількох доменів у WebHostingHub. Власник веб-сайту може розробити додаткові веб-сайти для орієнтації на нову ринкову нішу, зареєструвавши новий веб-сайт під новим доменом. Обліковий запис в WebHostingHub може легко обробляти численні веб-сайти, оскільки власник веб-сайту може додавати необмежену кількість доменів. Деякі з найбільш поширених способів зробити це за допомогою альтернативних версій основного доменного імені. Існує два способи реєстрації доменного імені, які є:

 •  Робити це самостійно
 •  Щоб дозволити провайдеру веб-хостів це зробити за вас 

На жаль, реєстрація цього домену буде значною вартістю на початку, оскільки кожне з використаних імен домену потрібно зареєструвати. Перевага реєстрації доменного імені полягає в тому, що він заважає іншим людям використовувати те саме ім’я. Дублювати домени буде важко для власників веб-сайтів, оскільки потенційні відвідувачі можуть відвідувати інший веб-сайт замість вашого. Репутація веб-сайту вашого бізнесу може загрожувати, якщо інший веб-сайт використовує своє доменне ім’я для шахрайських дій.

Вартість доменних імен

Найбільш поширена вартість додаткового домену становить 9,99 дол. США на рік, якщо це зареєстровано власником веб-сайту. Але це вважається більш інтенсивним у часі, оскільки до реєстраційного агентства необхідно подати різні вимоги. Одним із варіантів є надання веб-провайдеру хостингу реєстрації для власника веб-сайту за вищою ставкою лише $ 11,95. Перевага цієї більш високої плати полягає в тому, що постачальник веб-хостів зможе зробити процес реєстрації швидше, а також нагадати власнику веб-сайту про його поновлення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map