Site5 Огляд

Site5 – ветеран у веб-хостинговому бізнесі, оскільки вони були засновані ще в 1999 році. Метою початкової команди управління було побудувати свої веб-хостинг-сервіси навколо того, щоб було весело, легко, доступно, надійно та просто у використанні. Вони хотіли чогось, що не збирається бентежити середнього власника веб-сайту, і це було не боляче використовувати.


Загалом, здається, що ці п’ять будівельних блоків залишилися основою сьогодні. На сьогодні Site5 – це один із найвищих рейтингових веб-хостів, які ви знайдете. У них є десятки тисяч задоволених користувачів і дійсно наполегливо працювали, щоб створити одну з кращих репутацій, які ви знайдете.


Але чим саме Site5 відрізняє їх від будь-якого іншого веб-хоста? Давайте розглянемо деякі функції, які вони пропонують:

Особливості та переваги, які вам можуть сподобатися

Функції, що пропонуються на Site5, безумовно, не змусять вас змити Однак це не означає, що вони не можуть запропонувати своїм користувачам багато вражаючих речей.

Можливість вибору місця розташування сервера

Можливо, найбільш унікальне в Site5 – це те, що ви маєте можливість вибрати місце розташування сервера, яке найкраще підходить для фізичного розташування вас та вашого цільового ринку. У них є більше десятка міст на вибір, і ви можете знайти сервер на чотирьох різних континентах. Для користувачів США вони надають послуги на обох узбережжях і навіть дозволяють обирати райони в Канаді.

SiteAdmin

SiteAdmin – це панель управління, яку використовує Site5. Вони трохи вийшли на кінцівку, оскільки ця панель управління була розроблена власною власною інженерною командою. Вони згадують, що він заснований на cPanel і покликаний працювати над полегшенням інших унікальних особливостей свого сайту. Там дуже мало хостів веб-сайтів, які б намагалися відмовитися від використання cPanel як своєї флагманської панелі управління, але Site5, схоже, не має до цього жодних скарг на це..

Надійність

Site5 перемістив свої сервери 3-4 рази з моменту започаткування бізнесу, що призвело до декількох дуже маленьких патчів невідповідності їх надійності. Однак команда менеджменту, яка взяла на себе посаду в 2008 році, справді перевела їх надійність на інший рівень і зробила їх одним з найбільш надійних веб-хостів. І на основі деякої інформації, отриманої з форумів, схоже, що управління сприймає конфіденційність та безпеку своїх користувачів так само серйозно, як ви побачите.

Безкоштовна міграційна служба

Дуже мало хостів веб-сайтів пропонують своїм клієнтам безкоштовні послуги міграції. Здебільшого це пов’язано з тим, наскільки цей процес може зайняти багато часу та складний, оскільки він, як правило, вимагає підготовки кваліфікованих фахівців. Site5, однак, пропонує це і розумно продає його як можливість вибудувати взаємно довірчі відносини між користувачем-хостом та провайдером хоста.

Підтримка клієнтів

У галузі веб-хостингу стало звичним для кожного хоста заявляти, що вони надають “найкращу підтримку клієнтів для своїх користувачів!”

Site5 нічим не відрізняється тим, що вони також стверджують, що пропонують відмінне обслуговування клієнтів. Вони надають типову підтримку цілодобово через чат, електронну пошту чи телефон, а також мають центр підтримки, де ви можете негайно шукати відповіді на свої запитання..

Однією з унікальних речей щодо команди підтримки клієнтів на Site5 є те, що всі вони виросли разом із командою. Вони не передають жодного з обслуговуючого персоналу та пишаються тим, що вони прямо розуміються зі своїми клієнтами щодо їх проблем та рішень.

Мінуси

Хоча ви, безумовно, можете знайти досить багато поганих відгуків на ранніх етапах компанії, їх огляд був кристально чистим з моменту, коли нова команда менеджменту взяла на себе в 2008 році. Однак є кілька мінусів, пов’язаних з їх послугами..

Зосередьтеся на розробниках та веб-дизайнерах

Команда в Site5 раніше говорила, що їх основна мета – стати найкращим вибором серед розробників. Це означає, що багато налаштувань та параметрів їх панелі управління базуються на потребах та бажаннях розробників, на які вони націлені. Це також означає, що вони, можливо, не є найкращим варіантом для власників бізнесу, що не потребує технологій, який прагне розвивати свій бізнес на базі Інтернету.

Швидкість завантаження сторінки

Незважаючи на те, що вони мають репутацію надійності, одне з падінь їхніх послуг полягає в середній швидкості завантаження їх основних послуг. Вони трохи нижче поточного стандарту швидкості завантаження, хоча це не здається величезною невідповідністю.

Обмежені можливості

Один з найбільших проблем щодо Site5 пов’язаний з їх відсутністю опцій та доповнень. Це те, чим вони пишаються, оскільки вони повністю зобов’язані бути хостом веб-сайту, орієнтованим на простоту та простоту використання.

Ціноутворення

Структура ціноутворення, запропонована Site5, приблизно така ж проста, як і виходить. Вони мають три плани, які включають:

  1. hostBasic – $ 5,95 / місяць x 12 місяців вперед. На жаль, вони не пропонують щомісячний варіант оплати за допомогою hostBasic.
  2. hostPro – 10,95 дол. США на місяць або 9,95 дол. США / місяць х 12 місяців перед
  3. hostPro + Turbo – $ 13,95 / місяць або $ 12,95 / місяць x 12 місяців вперед.

Найбільша різниця для параметра “Turbo” полягає в тому, що у вас буде виділена IP-адреса і ви зможете надати кожному веб-сайту, який ви створюєте, власну панель управління.

Найкраще значення, яке вони мають, – це їхній 24-місячний план, який становить 4,95 дол. / Міс. Для хостаBasic, 8,95 дол. / Міс. Для хостПро і 11,95 дол. / Міс. Для хостПро + Турбо.

Також є 45-денна гарантія повернення грошей пропонується всім користувачам.

Заключне слово

Загалом, насправді дещо дивно, що Site5 не користується більшою популярністю, ніж сьогодні. Хоча більшість людей, знайомих з галуззю, принаймні визнають це ім’я, схоже, що вони повинні мати більш широку присутність і краще оцінюватися в межах спільноти, що розміщує веб-сайт.

Однією з найбільш інтригуючих речей у їхньому бізнесі є те, що їхня управлінська команда дуже досконала, коли має справу з різними питаннями та відповідає на запитання користувачів. Ви часто будете бачити їхніх найкращих виконавців, які відповідають на запитання та допомагають людям через форуми та різні соціальні платформи. Вони дуже відверто ставляться до того, що пропонують, і пишаються тим, що повідомляють вам, що вони ніколи не намагатимуться вас обдурити через приховані платежі.

Якщо ви шукаєте щось, що допоможе вам розробити бізнес на основі продукту, Site5 – це, мабуть, не найкраща ставка. Однак для підприємств, що базуються на сервісних послугах, ви обов’язково повинні дати їм відгук. З їх гарантією повернення грошей насправді немає ризику зробити це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me