Shopify vs. WordPress (WooCommerce) для електронної комерції?


Shopify vs WordPress


“Я хочу створити магазин електронної комерції … але чи варто використовувати Shopify або WordPress?”

Це насправді досить поширене питання, яке ми отримуємо тут, на сайтіsesepp.org. Насправді ми їх отримуємо більше 2-3 разів на день.

Причина? З кожним днем ​​все більше людей вирішують запустити власні магазини електронної комерції, але майже одразу вони стикаються з більшою кількістю запитань, ніж відповідей:

Яку платформу я повинен використовувати?

Чи доведеться платити будь-які збори?

Чи можу я продавати електронні книги та завантаження чи просто фізичні продукти?

Чи можу я “дропшип”?

Які плюси і мінуси Shopify проти WordPress?

тощо …

Як і у більшості речей у житті, коротка відповідь на те, чи варто їхати з Shopify чи WordPress, така: Це залежить …

Ми знаємо, що ти ненавидиш цю відповідь так само, як і ми, але тримаємось – з короткою відповіддю ми не можемо зосередитись на корисному. Давайте зануримось у тему і подивимось коли краще використовувати Shopify через WordPress, для кого це буде кращим рішенням, і чому ви б взагалі вважали Shopify (або WordPress) в першу чергу.

WordPress – це все, включаючи веб-сайт електронної комерції?

Ми завжди були прихильним шанувальником WordPress, і радимо звертатися за порадами, коли комусь потрібен веб-сайт з будь-якою метою – будь-яка мета! – було: “Гей, чому б не WordPress?”

Переглядаючи, що можливо з Shopify, і наскільки це просто, навіть у нас почалися думки.

Ми маємо на увазі, WordPress, безумовно, приголомшливий як платформа веб-сайту. Він може легко впоратися з усім, що ви кинете на нього, і зробить ваш сайт доступним і доступним для всього світу.

У той же час магазин електронної комерції – це дуже специфічний вид тварини, і це дуже дуже відрізняється від стандартного блогу чи веб-сайту новин.

WordPress побудований навколо контенту – контенту, який призначений для споживання безкоштовно, більш-менш. Ви можете публікувати публікації в блозі, відео, зображення та ін., Але головний принцип полягає в тому, що він доступний для всіх, хто трапляється натрапляти на URL.

Реальність магазинів електронної комерції різна.

Те, що вони пропонують, сидить за платною стіною. Весь сайт повинен бути обережним, обробляючи найважливіші дані клієнта (наприклад, кредитні картки, особисту інформацію). Це потрібно забезпечити. Окрім цього, він також повинен мати можливість обробляти вхідні замовлення, обробляти їх та переконуватись, що нічого не потрапляє через щілини по дорозі.

Іншими словами, є багато речей, які відрізняються від магазинів електронної комерції порівняно зі стандартними видавничими платформами.

Тоді навіть ми повинні бути готові прийняти той факт, що WordPress не ідеальний для всього. Іноді вам просто потрібна платформа, яка була створена для обробки магазину електронної комерції.

Основна різниця між Shopify та WordPress

У реченні головна відмінність Shopify від WordPress полягає в тому, що Shopify – це онлайн-інструмент / послуга, тоді як WordPress – це автономне програмне забезпечення що вам потрібно встановити самостійно.

Для того, щоб користуватися Shopify, все, що вам потрібно зробити, – це зайти на Shopify.com та зареєструватися, щоб створити обліковий запис. Після цього вам потрібно лише пройти швидке налаштування, і ваш магазин електронної комерції запрацює.

Для використання WordPress як платформи електронної комерції, з іншого боку, потрібно набагато більше кроків:

 1. По-перше, потрібно придбати домен та обліковий запис веб-хостингу, де можна встановити версію WordPress за замовчуванням.
 2. Вам потрібно вибрати тему (дизайн) для вашого веб-сайту, а також кілька плагінів, щоб подбати про SEO, інтеграцію соціальних медіа тощо.
 3. Після цього вам потрібен плагін типу WooCommerce, щоб надати вам усі функції електронної комерції (ті не вбудовані в WordPress).
 4. Нарешті, вам потрібно пройти процес налаштування магазину електронної комерції (деталі магазину, інтеграція шлюзових платежів, продукти тощо). Вони теж можуть зайняти деякий час.

І останнє, але не менш важливе: з Shopify ви також отримуєте підтримку, а це означає, що якщо у вас виникнуть проблеми з платформою, ви можете просто зв’язатися з командою підтримки, і вони (швидше за все) вирішать її.

У WordPress сама по собі немає такої підтримки.

Подумайте про це так, Shopify – це як поїхати в IKEA, купити стіл з полиці, а потім просто зібрати його вдома. WordPress – це як ходити в магазин обладнання, купувати дошки, цвяхи, клей, інструменти, а потім приходити додому і самостійно будувати стіл.

Повне розкриття: WebsiteSetup заробляє комісію, якщо ви закінчили покупку shopify або bluehost + woocommerce через посилання на реферали у цьому порівнянні. Дякую за твою підтримку!

Shopify – що це??шопіфікувати

Ось факти:

 • Електронна комерція “все в одному” розчин / засіб. Це дозволяє створити функціональний магазин електронної комерції з нуля, без допомоги дизайнера чи розробника.
 • Для використання Shopify не потрібні навички кодування.
 • Це платний інструмент – від 29 до 299 доларів на місяць.
 • Це дозволяє продавати все, що завгодно (товари, послуги, продукти, як цифрові, так і фізичні, а також судно).
 • Використовуйте його в режимі офлайн і онлайн (ви можете використовувати його як свій інтернет-магазин, але також використовувати щось, що називається Касовий термінал із Shopify, яка є їхньою системою для роздрібних магазинів, яка дозволяє інтегрувати ваш локальний магазин із налаштуваннями в Shopify).
 • Більше 100 дизайнів Інтернет-магазинів на вибір (деякі з них оплачуються).
 • Кожен новий сайт безкоштовно отримує спеціальний піддомен – наприклад, YOURSTORE.shopify.com.
 • Є підтримка 24/7.

WordPress (WooCommerce) – що це??WordPress

По-перше, WordPress – це багато речей, але для цього ресурсу ми зосереджуємось головним чином на спектрі електронної комерції та опускаємо велику частину функцій та можливостей WordPress..

 • Веб-сайт в одному програмне забезпечення. Це дозволяє створити будь-який веб-сайт, за умови, що ви можете обробляти технічні налаштування – включаючи встановлення самого програмного забезпечення, встановлення плагінів, встановлення теми, а потім установку плагіну електронної комерції для обробки операцій магазину..
 • Потрібні деякі навички створення веб-сайтів. Залежно від налаштувань, які ви хочете виконати, вам можуть знадобитися також навички кодування чи дизайну.
 • Програмне забезпечення WordPress безкоштовне. Для того, щоб ним скористатися, потрібно зареєструватися на веб-хості та придбати доменне ім’я. Коли все зведено, ви можете розпочати роботу з WordPress приблизно за 5 доларів на місяць.
 • Відмінні функції управління вмістом.
 • Тисячі тем / дизайнів на вибір, як безкоштовні, так і платні.
 • Виняткові можливості розширення через плагіни.
 • Без прямої підтримки, але дуже корисна спільнота підтримки.

Коли слід використовувати Shopify над WordPress?

Shopify виділяється як індивідуальне рішення електронної комерції для всіх. Цим всі, ми маємо на увазі людей, які, можливо, не мають жодних навичок створення веб-сайтів чи кодування, але все ж хочуть створити дивовижний інтернет-магазин все самостійно.

Основна перевага роботи з Shopify полягає в тому, що ви можете розпочати роботу за лічені хвилини і почати обслуговувати своїх перших клієнтів майже відразу.

Навіть відкладаючи навички кодування та створення веб-сайтів – які вам не потрібні – вам також не потрібно бути повністю знайомими з різними реаліями самого електронного комерційного бізнесу. Shopify допомагає вам встановлювати такі речі, як інвентар, податки, налаштування доставки тощо. Іншими словами – це вирішує кожен останній нудний аспект бізнесу.

По-друге, Shopify – це також дійсно доступне рішення. Для початку вам потрібно лише 9 доларів на місяць. За цією ціною ви отримуєте доступ до більш ніж достатнього дизайну сайтів та варіантів налаштування.

Яn-a-nutshell відповідь “коли використовувати Shopify?”:

 • Варіант a): Використовуйте його, якщо у вас немає веб-сайту, і ви хочете швидко запустити якісний магазин електронної комерції.
 • Варіант b): Використовуйте його, якщо у вас немає навичок проектування, кодування чи створення веб-сайтів, і ви не хочете наймати когось, щоб встановити магазин електронної комерції для вас.
 • Варіант в): Використовуйте його, якщо ви хочете інтегрувати свій інтернет-магазин із офлайн-магазином.
 • Варіант d): Використовуйте його, якщо вам потрібна чудова платформа для електронної комерції з доступом до підтримки клієнтів… на всякий випадок.

Якщо будь-яке з перерахованих вище описує вас, перейдіть до Shopify.

Також не має значення, чи хочете ви продавати фізичні продукти, цифрові завантаження, послуги чи навіть дропшип. Shopify може впоратися з чим завгодно. Кількість пропонованих вами продуктів також не є фактором (чи то 1, чи 1000).

Коли використовувати WordPress Over Shopify?

WordPress – це електростанція. Це майже ідеальна платформа для веб-сайтів, здатна запускати всі види веб-сайтів.

Але є улов. Або, скоріше, пара ловить.

 • WordPress – це програмне забезпечення = ви можете отримати його безкоштовно, але тоді вам доведеться самостійно встановити його на веб-хості, налаштувати його і, зрештою, запустити веб-сайт із ним.
 • WordPress, поза межами коробки, – це в основному платформа для блогів. Він взагалі не має функцій електронної комерції. Ті, які ви можете отримати за допомогою плагінів. Такі, як популярна WooCommerce.
 • Окрім плагіна для електронної комерції, вам потрібна ще купа інших плагінів для обробки деяких стандартних варіантів, таких як SEO та соціальні медіа. Вам також потрібен гарний і фірмовий тема (дизайн) – щоб ваш магазин електронної комерції виглядав унікальним та оригінальним.

Це все означає, що WordPress – це, можливо, рішення для трохи кмітливішого користувача. Вам потрібно комфортно редагувати PHP-файли вручну, підключатися до свого сервера через FTP та проводити обід у деяких панелях налаштувань.

Це, як було сказано, вищезгадане WooCommerce – чудовий плагін для електронної комерції. Він надає всі функції, про які ви можете попросити, наприклад, кошики для покупок, каталоги товарів, онлайн-платежі, купони тощо. Найголовніше, що плагін безкоштовний!

Ви можете знайти тут альтернативні візки для покупок WordPress.

woocommerce

Яn-a-луг відповідь на “коли використовувати WordPress для електронної комерції?”:

 • Варіант a): Використовуйте його, якщо у вас вже є сайт WordPress, і ви знайомі з інтерфейсом. Наприклад, WooCommerce використовує ту саму організацію панелі адміністратора для ваших продуктів і замовлень, тому додаткової кривої навчання немає..
 • Варіант b): Використовуйте його, якщо у вас вже є сайт WordPress і ви хочете мінімізувати витрати, не потрібно вкладати більше коштів у нову платформу електронної комерції..
 • Варіант в): Використовуйте його, якщо вам зручно періодично експериментувати з вихідним кодом.
 • Варіант d): Використовуйте його, якщо зможете впоратися без будь-якої швидко реагуючої підтримки клієнтів.

Про цю останню частину: зараз ви можете відчути, що підтримка клієнтів не така вже й велика справа. Але майте на увазі, що про ваш бізнес ми говоримо тут. Наприклад, якщо щось трапиться, що призведе до того, що ваш веб-сайт почне працювати в режимі он-лайн, це не може мати його в Інтернеті цілий день, і це може означати серйозний удар до доходу вашого бізнесу. Крім того, сильний стрес, коли ми це робимо.

Саме тоді ми цінуємо підтримку клієнтів, яка працює цілодобово!

WordPress або Shopify? Ще коротший відповідь.

Якщо наведені вище варіанти не задовольняють ваш смак, ми маємо ще коротшу відповідь для вас.

Пам’ятайте, що це величезний надпрощення. У багатьох сценаріях вам краще дотримуватися одного з варіантів, описаних вище. Але якщо ви хочете відповісти коротко, то ось:

 • Якщо у вас вже є веб-сайт WordPress, просто встановіть WooCommerce та запустіть магазин електронної комерції як елемент цього існуючого веб-сайту.
 • Якщо у вас ще немає веб-сайту, запустіть свій магазин електронної комерції за допомогою Shopify.

Мої мотиви з цього приводу є двоякими: економія часу і грошей.

Простіше – якщо у вас вже є веб-сайт WordPress, то завжди буде швидше і дешевше просто додати компонент електронної комерції на цей веб-сайт, а не створювати щось нове. З іншого боку, якщо у вас ще немає веб-сайту, то швидше і простіше пройти іншим маршрутом і запустити магазин електронної комерції на спеціалізованій платформі, наприклад Shopify. Це все!

Подальше читання:

 1. Як встановити і використовувати Shopify
 2. Як встановити та використовувати WordPress / WooCommerce
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me