Shopify Підручник для створення інтернет-магазину

Як користуватися ShopifyShopify – це підписка на програмне обслуговування, яке пропонує вам створити веб-сайт і використовувати їх рішення для кошика для продажу, доставки та управління вашими продуктами. Використовуючи їх сервіс, ви можете отримати доступ до зручної панелі адміністратора, де ви можете додавати продукти, обробляти замовлення та вводити дані магазину.


Для щомісячної підписки в розмірі 29 доларів США на місяць ви можете побудувати повністю функціональний інтернет-магазин, який можна використовувати для продажу цифрових або фізичних товарів. Shopify також пропонує обмежену безкоштовну пробну версію.

Якщо ви хочете створити інтернет-магазин за допомогою Shopify, ви підійшли до потрібного місця.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як користуватися Shopify, щоб ви могли якнайшвидше запустити свій інтернет-магазин.

Готові? Давайте розпочнемо…

Загальний час для створення інтернет-магазину за допомогою Shopify: ~ 1-2 години
Рівень навичок: Новачок

Як налаштувати власний Інтернет-магазин за допомогою Shopify

Повне розкриття: Ми заробляємо комісію, якщо в кінцевому підсумку ви придбали Shopify через мої посилання на реферали в цьому посібнику. Це допомагає нам постійно підтримувати та працювати з оновленням веб-сайту. Дякую за твою підтримку.

Зареєструватися в Shopify та запустити свій магазин не може бути простіше, і вони навіть пропонують 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб перейти до вас.

Щоб запустити магазин Shopify, потрібно зареєструватися в обліковому записі.

1. Підпишіться на Shopify

Відвідайте Shopify.com. Використовуйте форму реєстрації, щоб створити обліковий запис.

Введіть необхідні дані та натисніть на “Почати безкоштовну пробну версію” кнопка.

Shopify домашня сторінка

Назва вашого магазину має бути унікальною, або Shopify попросить вас вибрати щось інше.

Після цього початкового екрана вам буде запропоновано ще кілька деталей, включаючи ваше ім’я, адресу, країну та контактний номер.

Вас також запитають, чи є у вас продукти, і якщо так, то що ви прагнете продати. Якщо ви просто намагаєтеся Shopify, щоб побачити, чи працює він для вас, ви можете вибрати “Я просто граю” в ‘У вас є продукти? “ спадне меню та ‘Я не впевнений’ в “Що ти будеш продавати?” розділ.

Після завершення натисніть ‘Я все’.

2. Почніть налаштування свого інтернет-магазину

Після реєстрації вас буде направлено прямо на екран адміністратора магазину. Тепер ви готові почати налаштовувати свій магазин, завантажувати продукти та налаштовувати платежі та доставку.

shopify адміністратор панелі Ваш домашній екран адміністратора повідомляє вам усе, що вам потрібно знати, щоб розпочати роботу.

3. Оберіть “Тему” або “Макет”

У Shopify є власний офіційний магазин тем. Ці теми гарантують повну підтримку дизайнерів, щоб ви знали, що ваш магазин у хороших руках.

Усі теми мають вичерпний перелік модифікацій, які ви можете внести, не торкаючись рядка коду. Теми преміум-класу оснащені більшою кількістю модифікацій, але ви також можете досягти чудового веб-сайту за допомогою безкоштовної. Ці зміни викладені в наступному розділі.

Якщо ви хочете внести оптові зміни до теми, є дуже мало обмежень щодо того, чого можна досягти за допомогою доступу до HTML та CSS. Не хвилюйтеся, якщо у вас немає досвіду кодування. У Shopify є міжнародна команда дизайнерських агентств, яку вони називають “Shopify Experts”, яку ви можете найняти, щоб повністю налаштувати свій сайт.

Щоб знайти тему, яка відповідає вашим потребам, рекомендуємо наступне:

1. Огляд магазину тем

Увійдіть у Shopify та відвідайте магазин тематичних магазинів Shopify за адресою themes.shopify.com. Ви знайдете більше 70 варіантів тем на вибір, включаючи хороший вибір безкоштовних.

Ви також могли знайти Розкрийте теми на інших Marketplaces, наприклад на TemplateMonster.
Просто виберіть, категорію, функції, щоб вибрати свою тему.

Ви можете фільтрувати за платними або безкоштовними, галузями та за функціями. Ви також можете сортувати теми за ціною, популярністю та найсвіжішими.

Оцініть вибір теми

 Магазин тем The Shopify.

2. Перевірте функціональність та відгуки

Коли ви знайшли тему, яка вам подобається, натисніть на прикладне зображення теми. Вам буде надана додаткова інформація про тему, наприклад, чи відповідна тема / готова для мобільних пристроїв серед інших функцій.

Прокрутіть униз, щоб прочитати деякі відгуки про те, що думають інші електронні магазини, що використовують тему.

3. Попередній перегляд теми

Щоб побачити тему в дії, натисніть Переглянути демонстраційну версію. Ви побачите це під зеленою кнопкою “Попередній перегляд теми у Вашому магазині”.

Якщо тема надходить у різних стилях, ви також можете переглянути демонстрації різних стилів, натиснувши на них.

4. Отримайте тему

Знайшовши тему, яка вам подобається, натисніть зелену кнопку.

Shopify попросить вас підтвердити, що ви хочете встановити тему.

Клацніть Опублікувати як тему мого магазину.

Не хвилюйтеся, якщо ви не на 100% впевнені, що це правильна тема для вас. Ви завжди можете змінити свою думку пізніше.

Після того, як тема буде встановлена, Shopify повідомить вас про це та дасть вам можливість Перейдіть до свого менеджера тем.

Ваш менеджер тем показує опубліковані теми (ті, які ви встановили чи активували останнім часом) та неопубліковані теми нижче (раніше встановлені теми).

Розкрийте теми

4. Відредагуйте параметри Shopify

Більшість тем Shopify дозволяють вносити прості зміни, які можуть масово змінити зовнішній вигляд вашого магазину, так що ви можете бути впевнені, знаючи, що ви не отримаєте веб-сайт, схожий на клон тисяч інших магазинів.

shopify магазинні шаблони

Усі магазини побудовані на одній темі.

На екрані адміністратора виберіть “Теми” з лівого меню навігації. На цій сторінці ви побачите свою живу тему у вікні у верхній частині, у верхньому правому куті цього вікна будуть дві кнопки. Перша – це три крапки, що дає вам основні зміни параметрів. Одне з них дозволяє зробити дублікат теми. Ми настійно рекомендуємо зробити це, якщо внести якісь зміни, які вам не сподобаються, ви можете видалити дублікат і почати заново.

Друга кнопка говорить “Налаштувати тему”. Якщо ви натиснете на нього, ви перейдете на сторінку, яка контролює всі основні функції вашого магазину. Це чудовий час, щоб ви ретельно грали з налаштуваннями і перевіряли всі функції, щоб ви могли дізнатися, на що здатний ваш сайт.

скопіюйте власні налаштування теми

Ваші теми в налаштуваннях.

Найпоширеніші функції включатимуть:

 • завантаження логотипів
 • завантаження слайдів на карусель домашньої сторінки
 • додавання відповідних функціональних елементів до сторінок продукту
 • вибір кількості предметів у кожному рядку сторінок колекції
 • кольорові гами
 • вибір шрифту.

Деякі теми також дозволять розміщувати елементи на сторінках, наприклад, зображення зображень товару зліва, справа або в центрі сторінки. Ви також можете вибрати, чи потрібно відображати соціальні кнопки / tweet / pin / + 1 кнопки.

5. Додайте свої товари до магазину

Навігація по смузі ліворуч “Продукти”. Потім ви побачите синій “Додати продукт” кнопка в середині сторінки. На наступному екрані додайте стільки деталей, скільки потрібно про ваші продукти. Особливо подивіться на ті, які допоможуть у SEO, такі як ім’я, опис та URL. Включіть якомога більше деталей, щоб допомогти інформувати клієнтів про ваші товари.

Це екран, на який ви завантажуєте фотографії товарів. Після завантаження зображень ви можете їх переставити, щоб не хвилюватися про їх завантаження в якомусь конкретному порядку.

Екран вашого продукту

Екран продукту. Не забудьте заповнити якомога більше інформації.

Зображення товарів можуть здійснити продаж, тому переконайтеся, що ви демонструєте свої продукти якнайкраще, і виділяйте будь-які особливі або унікальні функції ближче до фотографій. Щоб ваш магазин виглядав охайним, радимо зберегти всі зображення однакових розмірів. Якщо ви не плануєте зробити так, щоб сторінки колекції були схожими на дошку Pinterest.

Після того, як все заповнено, не забудьте натиснути на “Зберегти продукт” кнопка у верхньому та нижньому правому кутах.

Налаштування колекцій (груп продуктів)

Колекція – це будь-яка група товарів, що мають деякі спільні функції, які клієнти можуть шукати під час відвідування вашого магазину. Наприклад, ваші клієнти можуть робити покупки для:

 • одяг спеціально для чоловіків, жінок або дітей
 • предмети певного типу, такі як світильники, подушки або килими
 • предметів у продажу
 • предмети певних розмірів або кольорів
 • сезонні продукти, такі як святкові листівки та прикраси.

Продукти можуть з’являтися в будь-якій кількості колекцій. Зазвичай ви збираєте колекції на своїй домашній сторінці та на панелі навігації. Це допомагає клієнтам знаходити те, що вони шукають, не потребуючи клацання цілого каталогу.

Оцініть додавання продукту

Екран налаштування колекції працює точно так само, як і екран продукту

Ручні та автоматичні колекції

Додаючи нову колекцію, ви можете вибрати, як продукти до неї додавати. Це два варіанти:

 • Вручну – Ви додаєте та виймаєте продукти в колекції вручну окремо.
 • Автоматично. Ви можете встановити умови вибору, щоб автоматично включати продукти, що відповідають певним критеріям.

Шлюзи платежів

Шлюз платежів дозволяє вам здійснювати оплату від своїх клієнтів через ваш веб-сайт. Ціна і комісійний тариф є важливими, але також важливо переглянути, які функції вони пропонують. Не всі шлюзи платежів створюються рівними.

Вибираючи наступний шлюз платежів, потрібно звернути увагу на наступне.

 1. Плата за транзакції

Здійснюючи платіж, деякі шлюзи зберігатимуть невеликий відсоток або фіксовану плату (а іноді і обидва) за те, що ви можете користуватися їх послугою. Порівняйте їх на основі очікуваних продажів.

 1. Типи карт

Вам потрібно знати, які типи карт приймаються обраним Вами шлюзом платежів. Усі приймають VISA та Mastercard, а більшість – American Express. Paypal також стає більш популярною для онлайн-платежів.

 1. Оформлення замовлення за межами місця

Деякі шлюзи здійснюватимуть оплату на власних серверах через власну форму. Це означає, що клієнта відбирають у вашого замовлення, і він оплачує форму, надану вашим платіжним шлюзом. Потім вони переспрямовуються на вашу сторінку підтвердження, коли клієнт успішно сплатить. Це дозволяє трохи контролювати процес оформлення каси.

Ви можете обійти обмеження Shopify – вони не дозволяють вам налаштувати замовлення, окрім CSS.

Плата за транзакції за плату додається поверх власних платежів за транзакції Shopify. З листопада магазини, що базуються в США та Великобританії, можуть користуватися Shopify Payments. Залежно від плану Shopify, ви можете заощадити на цих додаткових витратах. Залежно від вашого плану, ви отримаєте ці дуже привабливі ціни.

 • Основні 2,4% + 20р
 • Професійний 2,1% + 20р
 • Необмежений 1,8% + 20р

Залежно від кількості транзакцій, які ви робите щомісяця, варто скористатися оновленням, щоб скористатися цими заощадженнями.

6. Отримайте свій Інтернет-магазин “LIVE”

Перш ніж ваш веб-сайт зможе перейти наживо, потрібно додати ще декілька деталей про вашу компанію та те, як ви плануєте здійснювати поставки та сплачувати податок.

Загальні

Переконайтеся, що вся інформація про вашу компанію заповнена в нижній лівій області налаштувань. Обов’язково використовуйте функцію Google Analytics. Це може виявитися неоціненним джерелом для відстеження відвідувачів вашого магазину.

Прочитайте налаштування

Податки

 1. Перейти до Сторінка товарів вашої панелі адміністратора.
 2. Клацніть на назві певного товару.
 3. Прокрутіть униз до розділу, що називається “Варіанти”.
 4. Переконайтесь, що прапорці поруч Стягувати податки і Потрібна доставка перевіряються, якщо вам потрібно включити їх до своїх продуктів.
 5. У деяких магазинах не потрібно буде стягувати податки чи доставку товарів, таких як цифрові товари. З іншого боку, у магазині футболок, ймовірно, потрібно буде стягувати обоє.
 6. Якщо ви плануєте поставляти свій товар клієнтам, обов’язково введіть вагу продукту у відповідному полі.

Доставка

Якщо ваші тарифи на доставку занадто вузькі, або ви не надаєте достатньо варіантів, ви можете втратити деякі продажі. Shopify розраховуватиме вартість доставки лише для ваших клієнтів на основі правил, визначених на сторінці доставки адміністратора. Щоб переконатися, що ви не втратите жодних продажів:

додавання власних доменів у shopify

 1. Від адміністратора магазину перейдіть до Налаштування> Сторінка доставки.
 2. У розділі “Ставки доставки” дізнайтеся, чи встановлено вагову ставку доставки та відрегулюйте її відповідно до специфікацій вашого продукту.

Перевірте систему замовлення

Щоб протестувати свою систему, ви можете імітувати транзакцію за допомогою Shousfy’s Bogus Gateway.

Використання шлюзу Bogus:

 1. З вашого магазину Адміністратор, клацніть Налаштування, тоді Виплати йти до свого Налаштування платежів
 2. Якщо у вас включений шлюз кредитної картки, відключіть його перед продовженням. (Клацніть Редагувати, тоді Деактивуйте, потім підтвердьте деактивацію.)
 3. В Приймайте кредитні картки , натисніть кнопку Виберіть шлюз кредитної картки щоб відкрити спадне меню.
 4. Прокрутіть список вниз до Інший, потім натисніть (для тестування) Богус шлюз.
 5. Клацніть Активуйте (або Повторно активуйте, якщо ви раніше використовували шлюз Bogus).
 6. Зайдіть на свою крамницю магазину та оформіть замовлення так, як хотів би клієнт. Під час оформлення замовлення замість справжніх номерів введіть такі дані кредитної картки:

Тестування реального шлюзу платежів за допомогою справжньої транзакції:

 1. Переконайтеся, що ви налаштували шлюз платежів ви хочете випробувати.
 2. Зробіть покупку у магазині як клієнт, і завершіть замовлення, використовуючи справжні реквізити кредитної картки.
 3. Скасувати замовлення негайно, щоб повернути себе та уникнути сплати комісійних платежів.
 4. Увійдіть у свій шлюз платежів, щоб переконатися, що кошти витрачені.

Це безкоштовно?

Так – просто не забудьте скасувати та повернути замовлення незабаром після його розміщення.

Якщо ваш платіжний цикл потрапить після того, як ви розмістили тестове замовлення, але перед тим, як скасувати його, комісія за транзакції з’явиться на рахунку. Ви все одно можете скасувати її після оплати рахунку в Shopify, але ви отримаєте відшкодування як транзакційний кредит на свій рахунок. Ви можете використовувати трансакційні кредити для сплати майбутніх комісійних платежів.

7. Додайте доменне ім’я

Щоб оновлювати свій сайт, вам знадобиться доменне ім’я. У вас є два варіанти.

По-перше, ви можете придбати домен у Shopify, і він буде доданий у ваш магазин автоматично. Це економить ваш час, особливо якщо ви не маєте знань про розміщення веб-сайту. Ці домени зазвичай коштують від 9 до 14 доларів США на рік. Ваш другий варіант – придбати домен у третьої сторони, наприклад GoDaddy. Ці домени починаються від $ 10,00 USD на рік. Мінус полягає в тому, що вам доведеться самостійно перенаправляти записи DNS, які спочатку можуть здатися страшними.

Якщо ви не можете створити хороше доменне ім’я, прочитайте наші поради щодо вибору хорошого доменного імені.

Ось кроки, щоб ваш новий магазин Shopify став живим на доменне ім’я третьої сторони.

 1. Додайте новий домен у Shopify

У адміністратора Shopify ліворуч перейдіть до пункту навігації Налаштування і потім Домени і додайте своє доменне ім’я за допомогою “Додати існуючий домен” кнопка.

 1. Оновлення записів DNS

Увійдіть до свого реєстратора домену та внесіть такі зміни до записів DNS:

 • Замініть запис @ або main A на наступну IP-адресу: 23.227.38.32
 • Додайте або замініть www CNAME на storename.myshopify.com (тобто посилання Shopify на ваш магазин без HTTP, яке ви можете побачити на сторінці налаштувань доменів)
 1. Видаліть усі паролі на вітрині магазину

Інакше ніхто не зможе отримати доступ до вашого веб-сайту, навіть якщо він живий.

 1. Встановіть як основне, якщо це стосується

Поки в Інтернет-магазин> Домени, ви можете вибрати свій основний домен, скориставшись спадним меню у верхній частині екрана:

первинний домен магазину

Переконайтесь, що ви також перевірили “Перенаправити весь трафік на цей домен”. Це означає, що трафік до всіх інших доменів буде спрямований на ваш основний домен. Це дуже важливо для хорошого SEO.

 1. Додавання інших доменів 

Ви можете повторити кроки 1 і 2 з іншими власними доменними іменами. Усі доменні імена будуть перенаправлені на “Первинний” домен, який ви можете будь-коли змінити за допомогою “Встановити як основний” опція біля кожного доменного імені.

Зауважте, що кількість ваших доменних імен не впливає на SEO.

додавання власних доменів у shopify

Вітаємо, Ваш новий магазин Shopify готовий!

Якщо вам це вдалося – вітайте. Тепер у вас повинен бути повністю працюючий інтернет-магазин. Якщо ви хочете вивчити альтернативи, див. Нижче:

Альтернативи для Shopify?

Ви також можете використовувати WooCommerce для запуску свого інтернет-магазину. Це трохи дешевше, але вимагає більш жорсткої кривої навчання. Так чи інакше, це може бути чудовою альтернативою.

Для більш детального огляду між цими двома читайте це – Shopify vs. WordPress (WooCommerce) Крім того, тут ви можете знайти інші сайти електронної комерції, які дозволяють створити інтернет-магазин.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me