Сервіс Inetrnet Великобританія огляд веб-хостингу

Серцевий Інтернет перетворився на вершину нашого оглядового графіку веб-хостингу Великобританії з кількох причин. Вони є 100-відсотковою хостинговою компанією у Великобританії, що означає, що ви отримуєте всі переваги від цього – Центр обробки даних у Великобританії для швидкої доставки вмісту та технічної підтримки вдома, готовий вирішити будь-які проблеми 24×7. Більше про Heart Internet в огляді нижче.


Серцевий Інтернет
ПОВЕРНЕННЯ
999 рік
ШВИДКІСТЬ
994
ПІДТРИМКА
982
ЦІНА
938
ОСОБЛИВОСТІ
983
ЗЕЛЕНИЙ
940
ІННОВАЦІЙНИЙ
988

Найвища технологія. Сервери Інтернет-сервера розміщуються в найсучасніших центрах обробки даних у Великобританії. Це забезпечує дуже низьку кількість пінгу та швидку доставку до вашої аудиторії у Великобританії. Їх хостинг-платформа повністю збалансована, що означає, що інші веб-сайти ніколи не покладаються на один єдиний сервер і не сповільнюються спайками трафіку. Згідно з статистикою з, результати роботи також є дуже вражаючими Netcraft, Серце Інтерент має 100% часу роботи за останній місяць та 99,98% за минулий рік із 99,82% успішних запитів.

Heart Internet пропонує всі види хостинг-планів від Спільного хостингу до Віртуальних приватних серверів та Виділених серверів. Ось чому це дуже масштабується, і якщо ваш блог чи магазин набули великого розміру, ви можете легко переходити на більший сервер. Загальні плани хостингу ви можете переглянути тут. Ми рекомендуємо план Home Pro, оскільки він дає більше місця для роботи. Він поставляється з необмеженим простором, пропускною здатністю, базами даних та ftp-акаунтами. Він також надає доступ до всіх функцій електронної комерції та встановлення в один клік таких додатків, як WordPress, Joomla або Magento, які чудово підходять для початківців. Тут ви можете порівняти всі функції спільного хостингу.

Підтримка є однією з найважливіших особливостей при виборі хостингу, і Heart Internet має чудову підтримку. Технологічний персонал Великобританії на 100% може вирішити будь-які проблеми. У них є опція Live Chat, номер телефону у Великобританії та система підтримки квитків. Він доступний 24x7x365, і він безкоштовно отримує будь-який план хостингу, який ви обираєте. Підтримка навіть перенесе ваш вміст безкоштовно зі старого хостингу (за винятком хостингу Starter Pro, який коштував £ 9,99)

Що стосується ціни, то Heartinternet може бути трохи дорогим. За £ 2,99 / м ви можете отримати Starter Pro, що нормально, і ви отримали всі переваги технологій та підтримки від сердечного Інтернету, але це також має багато обмежень. Щоб відчути всю свободу та чудові можливості, які надає цей хостинг-провайдер, ми рекомендуємо план Home Pro, який становить £ 9,00 / м, але він має необмежений простір та пропускну здатність, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про це. Ви можете протестувати послугу і побачити, чи сподобалось вам, оскільки всі спільні плани хостингу мають гарантію повернення грошей на 30 днів.

Ще один критерій, який ми використовуємо для оцінки хостинг-компаній – це огляди їх клієнтів. Серце Інтернету має премію PC Pro Awards Best Web Host – 2013, і 97% їх читачів рекомендували б цей хостинг своїм друзям. Ви також можете продовжувати Twitter і перевірити, що реальні люди говорять про серце в Інтернеті.

ВІЗИТИ серце логотип І Отримайте план зі знижкою

серце Інтернет

Технічні

 • 99,9% гарантія часу
 • Безкоштовна установка та передача (з планом Pro Pro та вище)
 • Необмежений трафік, електронні листи, БД (з планом домашньої програми та вище)
 • Центр обробки даних на базі Великобританії
 • Розширена панель управління
 • Нові швидкі сервери з великою продуктивністю

 • Лише поштові скриньки на 400 МБ, доступні за додаткову плату
 • У плані хостингу Start Pro (найосновніший план) хостингу багато технічних специфікацій, тому переконайтесь, що ви переглянете його перед покупкою та переконайтеся, що він відповідає вашим потребам.

Підтримка

 • Команда побутових технологій із Великобританії
 • Підтримка телефону у Великобританії та чат у прямому ефірі
 • SysAdmins піклується про ваші квитки за 1 годину в робочий час і максимум 24 години.

 • Підтримка чудова, тут немає падінь.

Ціноутворення

 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Гнучкі плани
 • Майте базовий план, який є досить дешевим
 • Починає від 2,99 фунтів / міс.

 • План з усіма можливостями становить 9,00 £

Рецензія на вихідний

В Інтернеті Heart є спеціальна панель управління, яка також доступна для мобільних пристроїв, щоб ви могли керувати своїми сайтами в дорозі. Дуже багато додатків у 1 клік для швидкого встановлення та безліч безкоштовних шаблонів та графіки, які будуть використані під час створення вашого веб-сайту. Тут також розміщено веб-розробник веб-сайтів та список специфікацій усіх технологій, які ви можете побачити в таблиці порівняння планів хостингу тут.

Ось деякі з послуг розміщення веб-сайтів, які ми розглянули, і ми рекомендуємо для вас:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

і тут ви можете прочитати найкращі огляди веб-хостингу у Великобританії та наш найкращий хостинг WordPress у Великобританії

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me