Реєстрація за допомогою Bluehost та встановлення WordPress

Повне розкриття: WebsiteSetup заробляє комісію, якщо ви купуєте Bluehost через посилання на реферали в цьому посібнику. Ось так ми постійно оновлюємо наш веб-сайт та вдосконалюємо навчальні посібники. Дякую за твою підтримку!Крок 1: Перейдіть на Bluehost.com

Щоб зареєструватися в Bluehost, просто перейдіть на Bluehost.com

Це те, що вас зустріне, як тільки ви перейдете на їх домашню сторінку.

цільова сторінка bluehost

Якщо вам подобається те, що ви бачите, просто натисніть “Почати зараз”, щоб ви могли перейти до наступного кроку, який є кроком 2:

Крок 2: Виберіть план хостингу

Вибираючи план хостингу, завжди пам’ятайте про своє призначення.

Ви будуєте невеликий особистий веб-сайт як хобі? Веб-сайт середнього розміру для вашого бізнесу? Незалежно від вашої мети, не забудьте вибрати план хостингу, який пропонує те, що вам потрібно.

У цьому посібнику ми виберемо спільний план хостингу “Основний”. Основний план – хороший вибір, якщо ви тільки починаєте і ще не маєте потоку трафіку на своєму веб-сайті. Наразі не потрібно витрачати свої важко зароблені гроші на інші плани – ви завжди можете оновити їх згодом.

Якщо вам цікаво спільний хостинг (a.k.a спільний хостинг сервера), це найпоширеніша та найдоступніша форма хостингу веб-сайтів. Завдяки такому типу хостингу веб-сайтів користувачі діляться ресурсами захищеного сервера або групи серверів, щоб розпочати роботу своїх веб-сайтів.

Підписавшись на один із спільних планів хостингу Bluehost, нам не потрібно буде турбуватися про управління сервером та патчі платформи..

Фактично:

Ознайомтеся з функціями веб-хостингу Bluehost, якщо ви хочете глибше зануритися в те, що вони пропонують.

BHhostingplans
Почніть з «основного» плану. Ви завжди можете оновити пізніше, якщо вам потрібно.

Крок 3: Захистіть доменне ім’я

Вибравши свій план, наступним кроком буде надання вашого доменного імені.

BHdomain
Якщо ви ще не впевнені в доменному імені, наразі є можливість пропустити цей крок.

Всупереч поширеній думці:

Ваше доменне ім’я не потрібно закінчувати “.com”. Ви можете використовувати “.org”, “.net”, “.us”, “.biz” або “.info” для свого доменного імені. Це особливо корисно, якщо ваш перший вибір недоступний. Просто введіть свій домен і натисніть «Далі».

Якщо ви ще не готові вводити доменне ім’я, ви завжди можете виконати ці кроки далі як призначити доменне ім’я якщо ви вирішили це зробити пізніше.

Якщо у вас вже є доменне ім’я, просто введіть його у форму “Використовувати власний домен” та натисніть “Далі”.

Крок 4: Заповніть свої дані

Наступний крок – просто заповнити необхідну інформацію. Вам потрібно буде вказати своє ім’я, прізвище, країну, адресу вулиці, місто, поштовий індекс, номер телефону та електронну адресу.

Зауважте, що квитанція буде надіслана на електронну адресу, яку ви вводите.

Додавання назви вашої компанії необов’язково.

BH особистісна інформація
Досить стандартні речі.

Крок 5: Перевірте свою інформацію про пакет та закінчіть реєстрацію

Наступним кроком є ​​прокручування вниз і перевірка інформації про ваш пакет. Не забудьте переглянути додатки, які за замовчуванням включені. Не забудьте перевірити лише ті, що вам потрібні.

Інформація про пакет BH
Виберіть план і вирішіть, який із додаткових додатків вам знадобиться (усі параметри, описані нижче).

Ось що ви можете врахувати:

Захист конфіденційності домену: Ця послуга коштує 0,99 долара США більше на місяць (щомісяця виставляється на облік за 11,88 дол. США на рік). Це допомагає вам зберігати особисті дані (наприклад, своє ім’я та адресу) приватними. Отримайте це лише в тому випадку, якщо вам потрібно зберегти анонімність інформації про ваш веб-сайт та домен.
Безпека сайту: Ця послуга коштує 1,99 дол. США на місяць (щомісячно виставляється на рахунку 23,88 дол. США на рік). Цей додаток підтверджує вашу електронну адресу, фізичну адресу та номер телефону. Ця функція може допомогти довести довіру клієнтам, якщо ви плануєте продавати товар або послугу на своєму сайті.
CodeGuard Basic: Ця послуга коштує $ 2,99 на місяць (виставляється рахунок до кінця хостингу). Це забезпечує додаткову безпеку вашого веб-сайту, дозволяючи регулярно створювати резервні копії. Це полегшує повернення вашого сайту до попереднього збереження, якщо щось трапиться або якщо ви помилитесь
Інструменти SEO SEO для Bluehost: Ця функція коштує додаткових $ 1,99 на місяць (щомісячно виставляється на рахунку 23,88 дол. США на рік). Bluehost стверджує, що цей інструмент може допомогти вам отримати рейтинги пошукових систем.
1 Поштова скринька Office 365: Цей додаток стає безкоштовним протягом перших 30 днів. Це безпечна і надійна платформа електронної пошти, що працює на базі Microsoft.

Оплата в BH
Якщо ви хочете використовувати PayPal, натисніть посилання “Більше варіантів оплати”, і ви побачите варіант PayPal.
BH дрібного шрифту
Добре прочитайте тонкий шрифт, перш ніж приймати остаточне рішення

Зверніть увагу, що сума, зазначена у кожному плані, виставляється щороку. Ви можете бути здивовані, виявивши, що Bluehost вирахував одноразову замість зазначеної місячної ціни.

Слід зазначити, що Bluehost має 30-денну гарантію повернення грошей, тому ви завжди можете відмовитися від цього часу.

Однак:

Це не поширюється на домен. Якщо ви отримаєте домен від Bluehost, а потім скасуєте протягом перших 30 днів, вони стягуватимуть необхідну суму за щорічну плату за домен. Тож майте це на увазі, якщо вам коли-небудь знадобиться повернути гроші.

Після завершення цього кроку вас буде привітано з цим підтвердженням.

Успіх БХ
Ви успішно зареєструвалися в Bluehost.

ПРИМІТКА. Не забудьте створити новий пароль для свого облікового запису Bluehost.

Ви також можете помітити, що Bluehost створює сайт для вас після реєстрації. Ви можете видалити цей сайт, перейшовши до “Керування сайтом”, потім натисніть “Налаштування”, прокрутіть униз сторінки, а потім Видаліть сайт..

Крок 6: Встановіть WordPress за допомогою “Встановлення одним клацанням” Bluehost

Після завершення реєстрації в Bluehost наступним кроком є ​​встановлення WordPress та початок налаштування свого сайту. Bluehost дозволяє вам легко та швидко запускати WordPress.

1. Для початку просто увійдіть у свій обліковий запис Bluehost і натисніть “Мої сайти”, а потім натисніть “Створити сайт”.

BH створити веб-сайт

2. Назвіть новому веб-сайту WordPress ім’я та позначку.

Інформація про сайт BH

3. Далі виберіть домен, який ви хочете використовувати для ЦЕЙ САЙТУ WORDPRESS, і зніміть прапорці, які вам не потрібні. Не забудьте взяти до відома URL-адресу, ім’я користувача та пароль вашого веб-сайту WordPress.

Налаштування сайту BH

Успіх BH wordpress

4. Тепер саме час вибрати тему. Ви можете вибрати встановлені теми або будь-яку з безкоштовних тем WordPress.

Тематика БГ

5. Звідси наступний крок – все від вас.

Ви хочете створити контактну сторінку, щоб допомогти людям звернутися до вас? Можливо, ви хочете додати вміст на свій веб-сайт? Можливо, ви хочете додати зображення або більше сторінок?

Bluehost дозволяє робити все це легко, просто наведіть курсор миші на кожен варіант і натисніть “Поїхали”.

Наступні кроки БГ

Вітаємо! Ваш веб-сайт WordPress зараз працює і працює!

Питання, проблеми, коментарі? Залишити коментар.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me