Програмне забезпечення для веб-дизайну

Програмне забезпечення для веб-дизайну


Веб-дизайнери використовують широкий спектр інструментів для проектування, створення та обслуговування веб-сайтів.

Додатки для розробки інтерфейсів та інструменти для створення прототипів допомагають дизайнерам передбачати та повідомляти, як виглядатимуть веб-сайти та як вони поводяться до їх запуску. Інструменти для редагування фотографій та графічного дизайну дозволяють дизайнерам маніпулювати зображеннями та створювати графіку. Бібліотеки коду, середовища розробки та послуги хостингу дозволяють розробникам запускати свої веб-сайти та ділитися ними з усім світом.

Однак ви не новачок у веб-дизайні, величезна кількість варіантів може залякати.

Ось чому ми створили цей список з 15 найкращих програмних засобів для веб-дизайну, розбитих за категоріями. І з безкоштовними, і з платними варіантами ви обов’язково знайдете варіант, який відповідає вашим потребам та допомагає реалізувати ваш веб-сайт.

Найкраще програмне забезпечення для дизайну для створення веб-сайтів

1. WordPress (безкоштовно і платно)

wordpress.com

Тут, на веб-сайті WebsiteSetup.org, ми рекомендуємо людям використовувати WordPress для створення своїх веб-сайтів.

Чому??

Завдяки нашому досвіду створення сотень сайтів ми виявили, що WordPress пропонує найкращу комбінацію гнучкості, потужності та простоти використання, необхідної для створення та запуску веб-сайтів на основі вмісту.

І, схоже, Інтернет погоджується з нами! Понад 35% усіх веб-сайтів працює на WordPress. WordPress використовує популярні блоги, магазини електронної комерції, спільноти тощо.

Для початку роботи з WordPress у вас є два варіанти:

  1. Створіть власний веб-сайт WordPress (див. Посібник тут)
  2. Підпишіться на безкоштовний акаунт WordPress.com

Якщо ви просто хочете розмістити невеликий особистий сайт, WordPress.com може стати чудовим вибором. Однак якщо ви починаєте складніший проект, то власний веб-сайт WordPress – це, мабуть, кращий варіант.

Якщо ви вже використовуєте WordPress, але шукаєте допомоги для створення теми WordPress або налаштування сторінок WordPress, радимо перевірити тему “Генезис” та “Елементатор”..

Відвідайте WordPress.com

Або дотримуйтесь покрокового підручника WordPress (про те, як створити веб-сайт)

2. Завантаження (безкоштовно)

завантажувач

Спочатку створена інженерною командою у Twitter, Завантажувальний зараз є найпопулярнішою в світі основою для створення чуйних, мобільних веб-сайтів.

Простіше кажучи, Bootstrap – це безкоштовна бібліотека HTML, CSS та JavaScript, яка спрощує процес кодування веб-сайту з нуля. Bootstrap пропонує десятки функцій, таких як сітка система, чуйні точки перерви та велика бібліотека компонентів, які роблять кодування веб-сайту швидким та простим.

Бібліотека компонентів включає заголовки, навігацію, кнопки, форми, сповіщення тощо. Команда Bootstrap всебічно задокументувала кожну функцію, доповнивши прикладами та пропозиціями щодо налаштування.

Щоб розпочати роботу з Bootstrap, просто завантажте останню версію Bootstrap-рамки, скопіюйте один із прикладних шаблонів і починайте кодування.

Відвідайте GetBootstrap.com

Або дотримуйтесь наш покроковий підручник із завантаження програми тут

3. Wix (безкоштовно та платно)

Вікс

Wix – це проста у користуванні доступна альтернатива WordPress.

Як і WordPress, Wix можна використовувати для створення різноманітних сайтів, включаючи блоги та магазини. Завдяки своєму редактору перетягування і витягування Wix спрощує налаштування та запуск вашого сайту всього за кілька хвилин.

Wix – це повністю керована послуга підписки, що означає, що компанія обробляє всі деталі навколо розміщення веб-сайту, резервного копіювання та обробки безпеки.

Wix пропонує безкоштовний рекламний план, який включає сотні шаблонів та варіантів на вибір. Платні плани починаються від 13 доларів на місяць і включають видалення реклами, збільшення пропускної здатності та додатковий простір для відео.

Відвідайте Wix.com

Або дотримуйтесь наш покроковий посібник Wix тут

4. Сонник (Безкоштовний період випробовування)

сонник

Dreamweaver – це програма Adobe для кодування, редагування та підтримки веб-сайтів. Це дозволяє редагувати веб-сайти як шляхом їх кодування вручну, так і через інтуїтивно зрозумілий візуальний інтерфейс.

Dreamweaver включає багато функцій традиційного, текстового інтегрованого середовища розробки (IDE), наприклад, виділення синтаксису, автоматичне заповнення коду та можливість згортання та розширення розділів коду. Можна навіть використовувати Dreamweaver з Bootstrap!

Однак, на відміну від традиційного IDE, візуальний інтерфейс Dreamweaver – це те, що робить його справді видатним. Усі зміни, внесені в код вашого веб-сайту, автоматично відображаються в режимі реального часу в інтерфейсі Dreamweaver, а також ви можете вказувати та натискати, щоб візуально редагувати код вашого веб-сайту..

Якщо вам потрібна більша потужність, ніж простий редактор перетягування, але вам потрібне щось простіше, ніж IDE лише для коду, Dreamweaver – це фантастичний варіант.

Ви можете самостійно підписатися на Dreamweaver за 20,99 доларів США на місяць або вибрати підписку на повний Creative Suite Adobe за 52,99 доларів на місяць. Adobe пропонує 7-денні безкоштовні випробування для обох варіантів, а для студентів часто доступні знижки.

Відвідайте adobe.com/products/dreamweaver

Або дотримуйтесь наш покроковий посібник Dreamweaver тут

5. Квадратний простір (оплачено)

квадратний простір

Squarespace – ще один розробник веб-сайтів, який служить третьою альтернативою Wix та WordPress.

Як і Wix, Squarespace пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс перетягування для створення вашого веб-сайту. Також Squarespace пропонує величезну різноманітність різних тем і налаштувань кольорів, включаючи багато стандартів, які ви очікуєте, як шифрування SSL та можливість створення інтернет-магазину.

Особистий план Squarespace починається від 12 доларів на місяць з обмеженням 20 сторінок та двома учасниками. Бізнес-план знімає ці обмеження і коштує 18 доларів на місяць.

Відвідайте Squarespace.com

Найкраще програмне забезпечення для проектування та прототипування інтерфейсів

6. Фігма (безкоштовно і платно)

Фігма

Незважаючи на те, що є одним із найновіших інструментів цього списку, Фігма також є одним із найпотужніших. Якщо ви шукаєте функціональний інструмент для розробки інтерфейсів та створення прототипів, Figma може бути ідеально підходить.

Настільки ж, як Sketch, наступний додаток у цьому списку, Figma має інтуїтивний, векторний інтерфейс, який спрощує проектування веб-сайтів. Все, що ви можете зробити з Sketch або Adobe XD, ви також можете зробити з Figma.

Однак, завдяки чому Figma дійсно сяє, це її спільний хмарний підхід. За допомогою Figma кілька членів команди можуть одночасно редагувати дизайн-файл. Бізнес-зацікавлені сторони також можуть залишати коментарі, а розробники можуть копіювати фрагменти коду, щоб спростити процес перетворення вашого дизайну в реальний сайт.

Фігма пропонує безкоштовний план, який включає до 3 проектів. Платні плани починаються від 12 доларів на місяць і включають розширені параметри, такі як користувацькі дозволи користувачів.

Відвідайте сторінку Figma.com

7. Ескіз 3 (безкоштовна пробна версія)

Ескіз

Sketch – надзвичайно популярний інструмент дизайну інтерфейсу, орієнтований на спрощення процесу створення красивих, високоточних макетів. Ескіз набув популярності на початку 2010-х, коли виграв нагороду дизайнера від Apple.

Дизайнери люблять ескіз, тому що його незайманий та інтуїтивний інтерфейс дозволяє легко створювати красиві дизайни швидко, без крутої кривої навчання, часто пов’язаної з іншими інструментами дизайну. Sketch також має вичерпну екосистему плагінів та інтеграцій, які приносять додаткову потужність та спрощують інтеграцію Sketch у ваш робочий процес.

Хоча Sketch нещодавно додав деякі функції, орієнтовані на прототипування та співпрацю, програма не є настільки розвиненою у цих областях, як деякі інші інструменти у цьому списку.

Ескіз доступний для macOS і, як і багато програмних продуктів, продається як ліцензія “одноразовий платіж” за 99 доларів на рік. Ескіз пропонує безкоштовну, повнофункціональну пробну версію 30 днів.

Відвідайте Sketch.com

8. Adobe XD (безкоштовна пробна версія)

Adobe XD

Втомившись від побиття більш простими інструментами, які краще підходили для розробки інтерфейсів та створення прототипів, Adobe випустила XD у 2019 році як відповідь на інші інструменти у цьому списку..

XD – потужний векторний інструмент, який також підтримує анімацію прототипу. Якщо вам подобаються інші продукти Adobe, такі як Photoshop та Illustrator, ймовірно, вам також сподобається XD.

Програма також підтримує відкриття та редагування файлів з Sketch, що робить його популярним вибором для користувачів Windows, яким потрібно співпрацювати з іншими дизайнерами, які використовують Sketch. Зважаючи на це, новачки можуть виявити криву навчання XD трохи крутою, і навіть багато професіоналів віддають перевагу іншим інструментам у цьому списку.

Ви можете самостійно підписатися на XD за $ 9,99 на місяць або вибрати підписку на повний Creative Suite Adobe за $ 52,99 на місяць. Adobe пропонує 7-денні безкоштовні випробування для обох варіантів.

Відвідайте adobe.com/products/xd

9. Студія InVision (безкоштовно та платно)

студія інвізії

Хоча InVision почав пропонувати хмарний прототип, який інтегрується з такими інструментами, як Sketch та Photoshop, тепер він пропонує власний повнофункціональний інструмент для розробки інтерфейсів та створення прототипів під назвою Studio.

Подумайте про InVision Studio як про вдосконалену версію ескізу, в комплекті з розширеними анімаційними рухами, інструментами для співпраці та варіантами для створення та спільного використання прототипів.

Зараз InVision Studio у бета-версії. Щоб ділитися прототипами за допомогою його хмарної служби, ви можете вибрати безкоштовний план або оновити до однієї з платних пропозицій InVision, що дозволяє отримати більше співпрацівників та проектів.

Відвідайте InVisionapp.com

10. Framer X (безкоштовна пробна версія)

framer x

Framer спочатку почався як бібліотека JavaScript та набір інструментів для складання прототипів, але перетворився на найпотужніший інструмент у цьому списку.

Framer X – це швидкий інструмент для прототипування, який підтримує складні анімації та генерує код для Реагуйте компоненти на льоту. На перший погляд, векторний інтерфейс Framer виглядає надзвичайно схожим на Sketch, але в ньому є набагато більше потужності під капотом.

Дизайнери, як Framer за його чуйні функції дизайну, масив попередньо виготовлених компонентів та підтримку передових анімацій. Розробники люблять це, оскільки це спрощує процес перетворення дизайну в готовий до виробництва код.

Якщо ви вже є частиною екосистеми React або просто хочете потужний інтерфейс, здатний створювати прототипи високої точності з реалістичною взаємодією та анімацією, Framer X – це фантастичний варіант.

Framer X пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію. Плани для фізичних осіб – 12 доларів на місяць, зі знижками для команд від 5 і більше.

Відвідайте Framer.com

Найкраще програмне забезпечення для графічного дизайну

11. Adobe Photoshop (Безкоштовний період випробовування)

Adobe Photoshop

Якщо ви шукаєте потужний інструмент графічного дизайну “все-таки”, Adobe Photoshop є лідером протягом десятиліть.

Незважаючи на те, що спочатку випускався виключно для редагування фотографій, Photoshop розвивався для підтримки різноманітних випадків використання, включаючи дизайн інтерфейсу, редагування відео та інше, залишаючись вірним його використанню для редагування фотографій..

Хоча багато дизайнерів вважають за краще працювати виключно у Photoshop через свою гнучкість, інші віддають перевагу більш спеціалізованим інструментам. Як і в інших продуктах Adobe, крива навчання дещо крутіша через безліч інструментів та можливостей, які пропонує Photoshop.

Ви можете самостійно підписатися на Photoshop за $ 9,99 на місяць або вибрати підписку на повний Creative Suite Adobe за $ 52,99 на місяць. Adobe пропонує 7-денні безкоштовні випробування для обох варіантів.

Відвідайте adobe.com/products/photoshop

12. Canva (безкоштовно і платно)

полотно

Якщо вам потрібен простий інструмент для створення графіки для публікацій у соціальних медіа, листівках чи візитних карток, Canva – це фантастичний варіант.

Користувачі люблять Canva за простий у користуванні інтерфейс перетягування. Завдяки тисячам шаблонів і сотням типів дизайну, маркетологи та любителі можуть створювати прекрасні зображення лише за кілька кліків.

Canva пропонує безкоштовний план із понад 8000 шаблонами. Профільні плани починаються від $ 9,95 на місяць і включають в себе розширені функції, такі як можливість експорту прозорих PNG та можливість зміни розміру графіки для кількох випадків використання лише одним клацанням миші.

Відвідайте Canva.com

13. Vectr (безкоштовно)

vectr

Vectr – це безкоштовний інструмент для створення зображень на основі хмари з функціями, схожими на Sketch та Adobe Illustrator.

Якщо ви хочете створити складні ілюстрації або просто створити веб-сайт або мобільний додаток, Vectr пропонує все необхідне для початку роботи.

Редактор перетягування Vectr легко вивчити, а оскільки він базується на хмарі, легко ділитися проектами з іншими для зворотного зв’язку та співпраці.

Відвідайте Vectr.com

14. Піксельматор (безкоштовна пробна версія)

піксельматор

Pixelmator так само, як Photoshop, є багатофункціональним редактором фотографій для macOS.

Хоча ви можете використовувати Pixelmator для ілюстрації чи дизайну інтерфейсу, він найкраще працює як інструмент для редагування та ретушування фотографій, з функціями для корекції кольорів, ретуші та застосування фільтрів.

Pixelmator коштує $ 39,99 і є доступний у магазині додатків macOS. Pixelmator також пропонує безкоштовну 15-денну пробну версію на своєму веб-сайті.

Відвідайте Pixelmator.com

15. GIMP (безкоштовно)

gimp

GIMP (програма GNU Image Manipulation) – популярний редактор фотографій з відкритим кодом, який підтримує Windows, Linux та macOS.

Хоча інтерфейс трохи застарілий, не дозволяйте це обманювати. GIMP має багато енергії та здатний майже на все, що може зробити Photoshop.

Незважаючи на те, що вільна ціна, безумовно, приваблива, GIMP – це не найпростіший інструмент у цьому списку для вивчення чи використання щодня. Однак це чудовий вибір для бюджетних дизайнерів, яким потрібно редагувати фотографії чи дизайнерські інтерфейси.

Відвідайте Gimp.org

Йдемо далі

Хоча інструменти для цього, безумовно, потужні, ваші результати в кінцевому рахунку залежатимуть від ваших знань. Ознайомтеся з нашими ресурсами та навчальними посібниками, щоб продовжувати підвищувати свої вміння.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map