Причини, чому ваш бізнес повинен перейти до хмари із спільного хостингу

хмарні сервери


З тисяч веб-сайтів, доступних через Інтернет, спільний веб-хостинг як і раніше вважається хостингом, який найбільш часто використовується. Хмарний хостинг та Спільний хостинг мають велику кількість відмінностей і унікальні по-різному. Вам потрібно вибрати будь-який із них, виходячи з ваших вимог.

Спільний хостинг хороший, наскільки ви новачок. Спільний хостинг має свої недоліки: неможливість задовольнити ваші вимоги під час оновлення веб-сайтів. Є багато шансів на відсутність ресурсів, простоїв та чорного списку IP тощо.

З іншого боку, хмарний хостинг відомий своєю швидкістю роботи. Хмарний хостинг надає такі ресурси, як пам’ять, місце для зберігання тощо з набору серверів (хмара). Так, простими словами, хмарний хостинг вирішив як мінуси спільного хостингу.

У цій статті ми будемо обговорювати, чи дійсно хмарний хостинг краще, ніж спільний хостинг чи ні.

Як працює спільний веб-хостинг?

Що таке спільний веб-хостинг

Спільний веб-хостинг – це основний тип веб-хостингу, в якому один єдиний сервер зберігатиме сотні, а іноді й тисячі веб-сайтів. Це як поділитися кімнатою з друзями, де ви поділитеся кількома ресурсами, такими як вода, електрика та їжа тощо.

Вважається, що спільний хостинг є найдешевшою хостинговою платформою. Хостинг-провайдери пропонують спільний хостинг за різними цінами залежно від кількості ресурсів, таких як простір, пропускна здатність, бази даних MySQL, акаунти електронної пошти та деякі інші.

Найкращі 10 спільних планів веб-хостингу

Переваги спільного хостингу

Економічно ефективним

Спільний хостинг доступний за найдешевшими цінами залежно від планів та пропозицій. Оскільки ресурси діляться між користувачами, ціна всього сервера розподіляється між ними.

Дружній для початківців

Спільний хостинг вважається найкращим для тих, хто хоче увійти в середовище хостингу. Це дуже бажано для блогерів та малого бізнесу.
Легко керувати своїми веб-сайтами

Платформа для спільного хостингу надає зручні для керування панелі керування, такі як cPanel або Plesk тощо, які зручно керувати вашим веб-сайтом.
Не потрібно технічних знань

Як спільний користувач хостингу, вам просто потрібно зосередитись на своєму веб-сайті. Сервером керує, підтримує та оновлює технічний персонал хостинг-провайдера.

Недоліки спільного хостингу

Продуктивність

Якщо на спільному сервері є популярний веб-сайт із відносно високими швидкостями руху, і він починає використовувати більше ресурсів, продуктивність вашого веб-сайту, безумовно, сповільниться..

Загроза чорного списку

Оскільки веб-сайти на спільному сервері використовують єдиний IP-адрес, наявність поганих сусідських веб-сайтів може пошкодити репутацію вашого веб-сайту за допомогою чорного списку IP-адрес.
Немає керування сервером

Сервером керує персонал хостинг-провайдера. Будь-яка проблема на сервері призведе до того, що ви опинитеся в середині нізвідки. Це може спричинити конфлікт між провайдером хостингу та власниками веб-сайтів. Зв’язано: Основи спільного веб-хостингу для початківців

Як працює хмарний хостинг?

Набір серверів кластеризовано, щоб діяти як одна система, яка називається хмарою. Хмара розмістить набір веб-сайтів і може обробляти високий трафік та шипи. Це випливає з технології хмарних обчислень.

Хмарний хостинг дуже доступний за ціною моделі оплати за використання на ринку веб-хостингу. Цей тип хостингу має можливість подолати проблеми, з якими стикаються спільний хостинг та інші типи хостингу.

10 кращих хмарних хостинг-планів

Чому хмарний хостинг набув більшої популярності в недавньому минулому?

Як власник веб-сайту, ви хочете, щоб він працював день у день. З кількох причин можливі збої в роботі сервера або будь-яка технічна помилка на сервері спільного хостингу. Але хмарний хостинг – виняток. Набір серверів працює разом для підвищення продуктивності вашого веб-сайту, а оскільки в хмарі є декілька серверів, збій одного сервера не впливає на роботу вашого веб-сайту..

Переваги хмарного хостингу

Висока продуктивність

Жодна інша хостингова платформа не може відповідати хмарній продуктивності. Це тому, що набір серверів або хмара працюють разом і виступають як один віртуальний сервер.

Відмовостійкість

Якщо сервер, на якому розміщено ваш веб-сайт у хмарному хостингу, трапляється з помилками, то інший сервер у хмарі працює як заміна і виконує роботу з хостингом для вашого веб-сайту. Отже, це дуже надійно.

Справедливе ціноутворення

Хмарний хостинг використовує модель оплати за використання. Вам потрібно заплатити за те, що саме ви використовуєте. Ви навіть можете отримати додаткові ресурси відповідно до своїх вимог.

Недоліки хмарного хостингу

Технічні знання є обов’язковими

Хмарний хостинг сильно відрізняється від інших типів. Вам потрібно знати, як саме працює, коли ви маєте справу з хмарою. Отже, він не є кращим для початківців

Відносно дорожче

Хоча хмарний хостинг доступний за ціною оплати за використання, він коштує дорожче, ніж інший тип хостингу. Отже, це не доступно для стартапів. Зв’язано: Що таке хмарний хостинг? Як це насправді працює?

Висновок:

Вибір спільного хостингу та хмарного хостингу залежить від багатьох факторів, таких як ваш бюджет, тип веб-сайтів та багато інших.

Якщо ви новачок або у вас є веб-сайт для вашого малого бізнесу, то завжди краще мати спільний хостинг для свого веб-сайту. По мірі зростання вашого бізнесу ваш веб-сайт повинен мати можливість справлятися з високим трафіком і шипами. Отже, переходьте до хмарного хостингу, коли ви почнете заробляти гідні гроші.

Це все, що ми маємо для цієї статті. Ми сподіваємось, що вам доведеться навчитися чомусь новому, і це допомогло вам!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me