PowWeb Огляд

PowWeb – один з багатьох хостів веб-сайтів, які належать групі Endurance International. Вони були засновані в 1999 році і насправді мали задоволення своїх клієнтів, перш ніж їх перейняла EIG в 2006 році.


Якщо ви не знаєте, EIG, як відомо, є вбивцею підтримки клієнтів у цій галузі. Майже про кожного хоста, який у них є, зосереджується на наданні користувачам посібників з самодопомоги та потужної бази знань, при цьому знижуючи їх підтримку клієнтів та технічних експертів.

Як би то не було, подивимось, що може запропонувати PowWeb, щоб ви могли краще зрозуміти, чи відповідають вони вашим унікальним потребам:

Особливості та переваги

Хоча PowWeb, безумовно, не виходить зі шляху, щоб створити тону привабливих функцій, які надаватимуть користувачам, але, схоже, вони охопили всі основи. Крім того, простота їх функцій та можливостей робить їх одним із зручніших для користувачів веб-сайтів на ринку.

Ось подальший огляд деяких основних особливостей та переваг, які надає PowWeb:

Site Builder

Конструктор сайтів, що пропонують PowWeb, є конструктором сайтів для натискань і точок, мабуть, їх найбільш інтригуючою особливістю. Це неймовірно простий у використанні і ідеально підходить для початківців власників веб-сайтів, які шукають простий спосіб створити професійний веб-сайт.

Без плутанини

Якщо є одне, що відокремлює PowWeb від своїх конкурентів, це факт, що вони насправді не допускають плутанини на своїй сторінці. Вони пропонують лише один план, а користувачі, які вибирають цей план, отримують доступ до всього, що вони пропонують. Це може бути освіжаючим для користувачів, які витратили години на дослідження різних планів від інших хостів веб-сайтів.

Аналітика

Аналітичні інструменти, надані PowWeb, безумовно, нарівні з тими, що надаються багатьма іншими хостами веб-сайтів у всій галузі. Вони надають вам доступ до веб-статистики Webalizer та Awstats, а також надають вам звіт про пропускну здатність та ведення журналу в режимі реального часу. Загалом аналітичні інструменти, які вони пропонують, охоплюють усі основи, які ви хочете знати, щоб постійно вдосконалювати та оптимізувати ваш веб-сайт.

Електронна пошта

Функція електронної пошти, яку вони пропонують, також є досить стандартною для цієї галузі, хоча слід зазначити, що вони дозволяють користувачам створювати необмежену кількість поштових скриньок. До всіх поштових скриньок додаються фільтри спаму, і до всіх облікових записів можна отримати доступ через веб-пошту. Вони також мають можливість переадресації електронної пошти для користувачів, які хочуть створити список електронних листів для більш ефективного розповсюдження вмісту та інформації.

Електронна комерція

Хоча вони пропонують лише один план, у цьому пакеті є все, що вам знадобиться для створення та роботи невеликого інтернет-магазину. У них є вбудований кошик для комерційних послуг osCommerce, а також є спільний сертифікат SSL, включений у цілях безпеки. Слід також зазначити, що ви можете приймати платежі через PayPal відразу після відкриття магазину.

Надійність

На жаль, саме тут PowWeb, здається, справді відстає від своєї конкуренції. Хоча вони не відображають дані про своє тривалість роботи, а також не надають гарантії безперервного часу, багато користувачів регулярно скаржилися на таємничі відключення електронної пошти та серверів, які можуть тривати протягом декількох годин. Це дійсно не те, на що більшість власників веб-сайтів можуть ризикувати, а для деяких може бути порушником угод.

Підтримка клієнтів

Як і майже всі хости веб-сайтів, що належать Endurance International Group, підтримка клієнтів здебільшого обертається навколо великої кількості інформації про самодопомогу. Вони мають широку базу знань та посібник користувача для пошуку великої кількості надійної інформації, а також надають типовий чат, електронну пошту та підтримку по телефону.

Хоча вони не показують публічно час відгуку для своїх службовців підтримки, думка більшості користувачів полягає в тому, що це досить жалко. Навіть давно користувачі скаржаться на те, що технічна підтримка є дуже малою, і більшість агентів з обслуговування клієнтів спрямовують вас на путівники чи інструкції замість того, щоб переглядати, як виправити різні проблеми.

Мінуси

Очевидно, що підтримка клієнтів є головною проблемою для будь-якого користувача, який вже не має багато технічних навичок. Якщо ви не почуєте себе самостійно у вирішенні проблем, мало сумнівів, що вас розчарує загальний досвід обслуговування клієнтів..

Ще один недолік полягає в тому, що існує дуже мало варіантів, доступних для користувачів, щоб краще налаштувати їх веб-сайти. Хоча використання веб-конструктора або панелі управління є досить простим процесом, досвідчені власники веб-сайтів, ймовірно, не будуть задоволені налаштованими функціями, які доступні.

Ціноутворення

Як вже було сказано, PowWeb пропонує лише одному плану для свого користувача. Хоча цей план регулярно оцінюється в розмірі 11,95 дол. США на місяць, вони регулярно проводять знижки на низьких цінах 3,88 дол. На місяць. Ви навіть можете заощадити кілька сотень доларів на тривалий термін, якщо приймете рішення взяти на себе зобов’язання на два-три роки.

Заключне слово

Взагалі відсутність потужної підтримки клієнтів та надійності не робить PowWeb не тільки варіантом бюджету для власників веб-сайтів. Якщо ви шукаєте щось доступне і дозволяє швидко та легко створити веб-сайт професійного вигляду, вони можуть мати те, що ви шукаєте. Якщо, з іншого боку, ви хочете створити бізнес, який можна постійно вдосконалювати та розвивати, вони, ймовірно, не найкращий варіант.

Слід зазначити, що вони містять 30-денну гарантію повернення грошей, тому, можливо, варто спробувати їх розробника веб-сайтів, якщо ви шукаєте щось дешеве і просте у використанні. В іншому випадку найкраще зупинитися на цих хлопцях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map