Посібник з панелі управління InMotion

Яку панель управління використовує InMotion?

InMotion використовує потужний, багатофункціональний cPanel як керуючий панель для всіх своїх облікових записів хостингу. CPanel – це веб-хостинг-панель на базі Linux, яка призначена для надання графічного інтерфейсу та інструментів автоматизації для спрощення процесу хостингу веб-сайтів. Таким чином, за допомогою cPanel ви можете зробити багато речей, пов’язаних із вашим веб-сайтом, такі як створення електронних адрес, зміна DNS-записів, завантаження файлів та багато іншого, крім усього, що стосується процесу оплати. Завдання управління обліковими записами, такі як управління базами даних, редагування файлів, резервне копіювання облікових записів, перегляд статистики вашого веб-сайту та додавання доменних доменів, полегшуються та спрощуються за допомогою cPanel.
Важливо зазначити, що cPanel відрізняється від окремої панелі управління обліковими записами. У той час як cPanel використовується для управління вашим обліковим записом, AMP обробляє адміністративні функції вашого облікового запису, такі як платіжна інформація, зміна даних вашої кредитної картки та замовлення нових доменів і програм.


Як я можу увійти до свого cPanel?

В основному, є два способи входу в свій cPanel. Один через адресний рядок браузера, а другий – через AMP. Давайте обговоримо кожен окремо.

 •  Доступ до cPanel з панелі керування обліковим записом (AMP)
 •  По-перше, вам потрібно увійти в AMP;
 •  Далі під іменем свого акаунта знайдіть кнопку cPanel і натисніть на неї.
 •  Натиснувши кнопку, ви автоматично перенаправляєтесь та входите у свій cPanel. Однак якщо вас автоматично не переспрямовано на ваш cPanel, вам буде представлено сторінку входу, де ваше ім’я користувача вже заповнене автоматично. Вам потрібно ввести свій пароль для входу. Але якщо ви забули свій пароль, його можна оновити, натиснувши кнопку Скинути пароль..
 •  Доступ до свого cPanel через адресний рядок браузера
 •  По-перше, вам потрібно зайти на веб-сторінку, відвідавши наступну URL-адресу, “YourDomain.com/cpanel”, “YourDomain.com” є вашим фактичним доменним іменем. Отже, як приклад вашого доменного імені “snaalumni.com”, ви відвідуєте сайт з URL-адресою “snaalumni.com/cpanel”.
 •  На сайті вам буде запропоновано вказати своє ім’я та пароль cPanel. Ці деталі можна знайти в технічних деталях вашого AMP.

Що робити, якщо я забуду пароль, чи можу я все-таки отримати доступ до свого cPanel?

Вам не потрібно хвилюватися, навіть якщо ви забудете свій пароль, оскільки ви все ще можете отримати доступ до свого cPanel. Все, що вам потрібно зробити, це скинути його через панель керування обліковим записом. Однак важливо пам’ятати, що лише паролі облікового запису cPanel для спільного хостингу можна змінювати через AMP. Виділені хостинг та спільний хостинг паролів облікового запису cPanel можна скинути лише за допомогою команди підтримки InMotion.
Ось що потрібно зробити, щоб скинути пароль за допомогою AMP:

 •  По-перше, увійдіть у свій AMP;
 •  Далі натисніть кнопку cPanel.
 •  Як правило, ви автоматично входите в cPanel, якщо ваш пароль cPanel збігається з паролем AMP. Однак це не так, і якщо ви забули свій пароль cPanel, ви можете скинути його, натиснувши посилання Скинути пароль..
 •  Як тільки сторінка “Скинути пароль” завантажиться, вам буде запропоновано два рази заповнити новий пароль.
 •  Натисніть кнопку «Надіслати». Як тільки це буде прийнято, ви побачите повідомлення із зазначенням “Ваш пароль скинуто.”

Що я можу знайти у своєму cPanel?

У своєму cPanel ви можете знайти все, що вам потрібно для завдань управління веб-сайтом. Спочатку ви можете бути трохи переповнені кількістю іконок та іншої інформації, яку можна знайти, особливо якщо це перший раз, коли ви ввійшли в систему та вперше намагалися працювати з cPanel. Перш за все, розділіть панель на дві, ліву та праву.
У лівій частині панелі ви знайдете всю статистику свого веб-сайту. Це має відображати загальну інформацію, таку як ваш диск на диску, на якому сервері ви, скільки облікових записів електронної пошти, скільки у вас баз даних, яка ваша IP-адреса та багато іншого. Ця інформація змінюватиметься відповідно до змін, внесених у ваш обліковий запис.
У правій частині панелі розміщені функції, над якими ви маєте контроль. Він класифікується за розділами з кожним власним заголовком розділу. Зазвичай найчастіше використовуються розділи “Пошта”, “Файли” та “Бази даних”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me