Посібник по BlueHost FTP

BlueHost надає своїм клієнтам зручну панель управління, cPanel, яка виконує функції їх файлового менеджера. Він доступний на багатьох облікових записах і серверах хостингу, що дозволяє легко керувати багатьма аспектами вашого веб-хостинг-акаунта або сервера. Але хоча ви можете завантажувати та завантажувати файли за допомогою cPanel, використання FTP на веб-хості все одно буде найкращим способом передачі файлів.


Послуги FTP пропонують більшість хостинг-компаній. Він досить популярний завдяки зручності, яку він надає користувачам. Послуги FTP розроблені так, щоб включити вашу роботу з файловою системою. Ці сервіси допомагають вам ділитися великою кількістю файлів з людьми по всьому світу.

FTP визначено

FTP – скорочення “Протокол передачі файлів”. Це одна з найважливіших функцій Інтернету. Це стандартний мережевий протокол, який використовується для передачі комп’ютерних файлів і даних з одного хоста на інший. Він побудований на архітектурі клієнт-сервер і використовує окремі зв’язки управління та передачі даних між клієнтом і сервером.

FTP – це найбільш пропонований спосіб передачі файлів. Постачальники послуг веб-хостингу також пропонують своїм клієнтам доступ до FTP, щоб вони могли легко завантажувати або завантажувати файли на свій веб-сайт. Ці хостинг-провайдери мають FTP-сервери, які дозволяють користувачам передавати файли на сервер. Зазвичай використовується для передачі великих файлів, які неможливо надіслати електронною поштою.

Що слід враховувати при використанні послуги FTP

Послуги хостингу FTP важливі для всіх, хто має веб-сайт. Це сервіси, які дозволяють користувачам легко переносити файли на свій веб-сайт і з нього. Деякі постачальники послуг веб-хостингу навіть пропонують послуги резервного копіювання та / або додаткове зберігання.

Вибираючи службу хостингу FTP, потрібно враховувати наступне:

Безпека

Кількість випадків злому та крадіжок в Інтернеті по всьому світу досить тривожна. Як власник веб-сайту, ви повинні бути обережнішими, якщо ви не хочете бути жертвою. Безпека вашого веб-сайту – велика справа, особливо якщо ви працюєте в Інтернеті або на веб-сайті, який вимагає особистої інформації людей. З урахуванням сказаного, вам потрібно шукати постачальника веб-хостингу, який може надати вам шифрування файлів, захист від вірусів та інші види захисту для вашого веб-сайту.

Клієнтська та технічна підтримка

Тим, хто не знає або не знайомий з веб-розробкою, вам може бути важко створити або налаштувати власний веб-сайт. У будь-якому випадку, важливо, щоб обраний вами хостинг-провайдер міг негайно відповісти та надати необхідну допомогу.

Хороша компанія, що займається веб-хостингом, має мати довідковий центр, доповнений посібниками, навчальними посібниками, детальними поширеними запитаннями та форумами для довідок клієнтів. Ви також можете мати можливість зв’язатися із службою технічної підтримки 24/7 у випадку, якщо на вашому веб-сайті виникнуть технічні проблеми. Хороша команда технічної підтримки повинна складатися з експертів, які можуть легко допомогти вам у вирішенні будь-яких технічних проблем.

Зберігання

Пропускна здатність та ємність файлів – важливі фактори передачі файлів. Пропускна здатність – це кількість даних, що використовуються у вашому обліковому записі. Хороший постачальник FTP не обмежує використання пропускної здатності або ємність файлу. Окрім пропускної спроможності, слід також розглянути можливість надання хостингу, який пропонує синхронізацію файлів, щоб ви могли легко отримувати доступ до своїх файлів, де б ви не були..

Доступ для відстеження файлів

Як власник бізнесу, вам потрібно пильно стежити за кожним аспектом вашого бізнесу. Ось чому важливо мати повний контроль над своїм обліковим записом веб-хостингу. Провайдер веб-хостингу також повинен дозволяти вам контролювати користувачів, які мають доступ до ваших файлів. Можливо, ви також хочете записати всі ваші дії (наприклад, дату та час завантаження або завантаження файлів).

Як створити обліковий запис FTP на BlueHost

Для доступу до менеджера FTP потрібно виконати наступні дії:

 1. Увійдіть у свій акаунт BlueHost.
 2. Після входу в систему натисніть на Хостинг знайдено у верхній частині екрана.
 3. Натисніть на cPanel посилання знайдено вгорі.
 4. Від Управління файлами , натисніть на FTP Manager.

Отримавши доступ до менеджера FTP, вам потрібно дотримуватися цих інструкцій, щоб створити обліковий запис FTP:

 1. З-під Додати обліковий запис FTP розділ, введіть ім’я користувача. Зверніть увагу, що ваше доменне ім’я автоматично буде додано до кінця.
 2. Введіть пароль, який ви хочете використовувати в Пароль і Пароль (знову)
 3. Виберіть каталог, до якого може мати доступ ваш обліковий запис FTP.
 4. Виберіть квоту. Ви можете вибрати необмежений або застосувати максимальний розмір для свого облікового запису FTP.
 5. Після завершення натисніть на Створіть обліковий запис FTP

Варто зазначити, що для більшості з’єднань FTP для успішного підключення та передачі файлів потрібні 4 записи. Це:

 • Доменне ім’я або IP-адреса
 • Ім’я користувача
 • Пароль
 • Порт (як правило, порт 21)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me