Поглиблений огляд крамника – чуйна тема WordPress

Вибір теми WordPress для вашого майбутнього інтернет-магазину – це не завжди проста справа. Гроші майже завжди беруть участь у процесі, тому вам потрібно прийняти правильне рішення і уникати застрягання з темою, яка насправді не відповідає вашим потребам, або з проблемою, що вашим клієнтам важко купувати у вас товари та швидко бігати. Після перегляду темних ринків на зразок ThemeForest нічого не стане простішим. Немає сумнівів, що це дивовижний – якщо не найкращий – магазин тем, але в ньому є широкий вибір преміальних тем, у вас є багато варіантів на вибір!


Пощастило для вас, ми тут, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення, не намагаючись шукати Інтернет для цієї ідеальної теми! Якщо ви шукаєте спосіб підняти існуючий бізнес чи бренд на новий рівень, тоді ви підійшли до потрібного місця. Сьогодні ми збираємось представити вам дивовижну тему електронної комерції, яка нещодавно привернула нашу увагу. Це одна з найвищих рейтингових тем WordPress на ринку, яка має надійну клієнтську базу, яка продовжує зростати. Ми говоримо про Крамаря – чуйна тема WordPress. Це спеціально налаштована преміальна тема WordPress, що легко налаштовується, створена для того, щоб надати унікальним підприємствам, як ваш, перевагу та функцію, необхідну для залучення більшої кількості клієнтів та збільшення продажів.

Сьогодні ми детальніше розглянемо цю дуже популярну тему та заглибимось у її дизайн та ключові особливості. Звичайно, вам потрібно врахувати багато речей, купуючи тему WordPress, тому ми також обговоримо плюси та мінуси вибору теми, на кшталт магазину. Тож без зайвих прихильностей, ось детальний огляд крамниці – чуйна тема WordPress!

Огляд

Починаючи з дивовижного продукту, ви гарантовано створюєте дивовижні речі. Такий випадок із магазином, що чує WordPress, розробленою для веб-сайтів електронної комерції. Це 100% чуйна та готова сітківка, з ідеальним дизайном пікселів та безліччю цікавих функцій для користувача.

Крама була розроблена спеціально для розробників WordPress та власників сайтів, які хочуть створити потужний веб-сайт для задоволення своїх клієнтів. Це не просто ідеальне рішення для веб-сайтів електронної комерції, оскільки воно досить гнучко, щоб використовувати його для широкого кола веб-сайтів та починати новий проект. Тема була створена та розроблена Get Bowtied, невеликою, але потужною командою веб-розробників та дизайнерів, які відомі своїми інноваційними та чуйними темами WordPress, такими як Mr. Tailor, The Retailer, і звичайно, Shopkeeper.

Як і очікувалося від теми, зробленої компанією Get Bowtied, крамар повністю чуйний і налаштовується так, що ви можете налаштувати її будь-яким способом. Він сумісний у великих браузерах, а також різних сучасних пристроях, від ПК на великих екранах до смартфонів та планшетів. У комплекті є багато корисних інструментів та варіантів, які дозволяють створити веб-сайт саме таким, яким ви його планували. Він укомплектований великою кількістю класних компонентів, які вам неодмінно сподобаються в дорозі, включаючи преміальні плагіни, які ще більше покращують досвід роботи в Інтернеті. Це все, що вам потрібно в темі, все добре упаковано в один дивовижний пакет, за вигідною низькою ціною 59 доларів (за звичайну ліцензію).

Дизайн

The Крамаря – чуйна тема WordPress може похвалитися необмеженими розширеними варіантами тем, що дозволяють створити приголомшливий формат для потреб вашого бізнесу. Ця тема гнучка, проста у налаштуванні та не вимагає від вас засвоєння будь-яких складних навичок чи знань із кодування. Коротше кажучи, ви можете почати будувати сайт своєї мрії поза коробкою! Тема вбудована в Visual Composer, економлячи багато часу та додатково спрощуючи налаштування. Ви можете вибрати з тонн заздалегідь складених макетів або навіть налаштувати свій власний, щоб відповідати бажаному вигляду та вигляду.

Ви розпещені на вибір із цікавими функціями та параметрами, оскільки крамар повністю настроюється зверху вниз. Почати можна прямо із стилю заголовка, де спочатку зупиняються очі. Ви можете створити стиль заголовка, що привертає увагу, що найкраще відповідає вашим потребам та може додатково використовувати ваш бренд. Ви можете навіть зняти обмеження та використовувати будь-який із заздалегідь створених стилів, щоб ваш сайт виглядав професійно та настільки обґрунтовано чи детально, як вам подобається.

Продавець використовує чітку графіку сітківки та повністю чуйний, щоб він міг виглядати та працювати плавно в будь-якому розмірі екрана. Це означає, що ця тема доступна на всіх пристроях, на всіх платформах і на всіх методах. Правильно, покупці можуть переглядати всі ваші продукти у високій чіткості незалежно від того, яким пристроєм вони користуються – будь то ПК, Mac, ноутбук, смартфон чи планшет! Ваші клієнти, безсумнівно, сподобаються всім, що вам запропонують, не пропустивши жодного удару!

Ключові особливості

The Shopkeeper – чуйна тема WordPress – це скарбниця можливостей для власників бізнесу, які хочуть розширити сферу своєї діяльності в Інтернеті та хочуть тему, яка може допомогти їхній продукції привернути увагу, яке вони заслуговують. Нижче наведено основні функції, які ця тема може запропонувати:

 • Простота установки та налаштування
 • Легко оновлюється за допомогою інструментарію Envato
 • Повністю чуйний і готовий до сітківки дизайн
 • Автоматичне та безкоштовне оновлення протягом життя
 • Надійна та доброзичлива підтримка клієнтів
 • Потужна панель адміністратора
 • Додайте власний логотип
 • Параметри з декількома заголовками
 • Функціональність портфоліо
 • Додано макет кладки, щоб підняти ваш блог
 • Необмежена кількість кольорів та шрифтів
 • Переклад готовий
 • Дочірня тема включена

Маючи всі можливі функції налаштування, які вам потрібні, ви можете швидко та легко змінити стиль магазину, щоб відповідати вашим потребам. Ви можете завантажувати власний логотип, змінювати шрифти та кольори, створювати власні макети та багато іншого – все через розширену панель адміністратора теми. Найкраще, що ви не торкаєтесь жодного рядка коду!

Тема магазина – чуйний WordPress також постачається із плагінами преміум-класу, такими як плагіни Visual Composer і Revolution Slider, кожен з яких коштує близько 46 доларів. Останнє дозволяє без проблем підкреслити свої найпопулярніші або нові продукти та / або акції привабливо та легко. Як вже згадувалося раніше, тема готова до перекладу з підтримкою декількох мов. Все це завдяки плагіну WPML, що означає, що користувачі можуть легко продавати свої продукти в усьому світі.

Торговець, як випливає з назви, розроблений з урахуванням електронної комерції. Він повністю сумісний з постійно популярним і потужним плагіном електронної комерції WooCommerce, який дозволяє продавати фізичні та цифрові продукти в Інтернеті, які можна відправляти в будь-яке місце. Цей плагін також робить процес покупки, whpg та комунікації плавним та легким як для продавця, так і для покупця. Навіть управління товарно-матеріальними запасами, відстеження замовлень та каталогізація спрощується за допомогою цього інструменту. Окрім них, крамаря має у своєму розпорядженні все, що вам може знадобитися для створення потужного, добре створеного інтернет-магазину, який робить торговий досвід плавним та професійним.

Плюси і мінуси

WordPress – це, без сумніву, найпопулярніша система управління контентом (CMS) та платформа для ведення блогів. Існує буквально мільйони веб-сайтів, що працюють на цій платформі, тому не дивно, що вона стала надзвичайно потужною та гнучкою. Але з більшою кількістю користувачів вибирається ще більше варіантів тем на вибір. Для користувача WordPress, який шукає ідеальну тему, яка найкраще відповідає його / її марці, це може стати дуже заплутаним! Зважаючи на те, що ви вибрали Тему крамника – чуйну WordPress тему як свою ідеальну тему, вам все ж слід пам’ятати про наступні переваги та недоліки, перш ніж ви вирішите натиснути кнопку «Купити зараз».

Плюси
 • Теми преміум-класу, такі як Shopkeeper, оновлюються регулярно та частіше, ніж безкоштовна тема, тому ваш сайт завжди відповідає рівню останньої версії WordPress та захищений від будь-яких проблем із безпекою..
 • Продавець має багато заздалегідь складених макетів і має можливість дозволити вам налаштувати свій власний, так що ви можете легко встановити зовнішній вигляд свого веб-сайту, крім десятків тисяч веб-сайтів там.
 • Більшість преміальних тем, таких як Shopkeeper, містять детальну документацію, в якій пояснюється, як можна максимально використати її. Це рідше зустрічається з безкоштовними темами WordPress.
 • Get Bowtied пропонує найкращу підтримку темним користувачам із поєднанням форуму, чату в реальному часі та системи електронних квитків. Безкоштовна тема зазвичай не підтримує постійну підтримку і зазвичай має лише форум спільноти, який для деяких може бути недостатньо.
Мінуси
 • Вам доведеться інвестувати десь від 30 до 300 доларів у преміальну тему WordPress.
 • Преміум-теми, такі як Shopkeeper, мають власну власну панель адміністрування з різними налаштуваннями налаштування, яка може переповнити новачків і може зайняти деякий час, щоб вивчити та налаштувати.
 • Деякі теми преміум WordPress мають безліч небажаних функцій (тобто плагіни, додаткові скіни), які часто роздувають пакет. Хоча це робить тему багатогранною, деякі теми можуть просто одержати багато дзвіночків.

Зрештою, найважливіший аспект, який потрібно шукати в темі – будь то преміальна чи безкоштовна – це якість та турбота, що поставляються разом із нею. Якість коду є головним фактором, який слід враховувати, включаючи безпеку та швидкість сторінки. Get Bowtied, очевидно, врахував ці речі, враховуючи той факт, що багато покупців задоволені покупкою цієї теми, і все більше користувачів звертаються до неї для всіх потреб своїх брендів. Найкращий спосіб оцінити його якість – це прочитати те, що говорять користувачі. Форум спільноти – найкраще місце, щоб дізнатися про будь-які проблеми, які виникали у користувачів із цією темою, та як реагують розробники теми на їх вирішення..

Остаточний вердикт

Якщо ви новачок, який не впевнений, з чого почати, або досвідчений підприємець, який хоче спробувати теми WordPress, то Крамаря – чуйна тема WordPress це, безумовно, розумний вибір. Це дуже гнучко, з багатими можливостями та витонченою функціональністю, яка не завжди присутня з іншими преміальними темами електронної комерції WordPress. Додайте до цього той факт, що тема оснащена чудовими конструкціями та широкою підтримкою клієнтів. Ця тема надає свободу просто дивовижно, що допомагає вам високо піднятися на конкурентному ринку.

Не має значення, який тип товару чи послуги ви бажаєте продавати та продавати в Інтернеті. Завдяки Shopkeeper, кінцевим результатом завжди буде інтернет-магазин, який виглядає не тільки професійно та сучасно, але й призначений для успіху. Це найкраща електронна комерція без проблем!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me