Підручник по базі даних BlueHost MySQL

З моменту свого заснування в 2003 році BlueHost постійно реалізує свою головну мету – забезпечити безпрецедентний веб-хостинг для своїх клієнтів. Для досягнення цієї мети вони продовжують використовувати чудові та корисні функції хостингу, інструменти та послуги для своїх клієнтів, щоб легко створити та керувати своїми веб-сайтами, а також ефективно зберігати та отримувати важливі файли та дані.


За допомогою бази даних MySQL BlueHost ви можете бути впевнені, що дані вашого веб-сайту є безпечними та захищеними.

Що таке база даних MySQL?

База даних – це просто збір даних. Наприклад, ваш комп’ютер служить базою даних для збережених та збережених документів та файлів. Тим часом програма БД – це тип комп’ютерного програмного забезпечення, призначений для обробки великої кількості даних. Однак, замість того, щоб зберігати та скидати ваші дані скрізь випадковим чином, програма бази даних ефективно зберігає їх таким чином, що ви можете їх легко отримати або відновити. Ось тут MySQL потрапляє у зображення.

Існує багато веб-програм, яким потрібно регулярно зберігати та отримувати дані. Сюди входять блоги, системи управління вмістом (CMS) та галереї зображень. Наприклад, програмне забезпечення для блогу потрібно зберігати статті та отримувати їх, коли відвідувач переходить на ваш сайт. Те саме стосується галерей зображень, де інформація про фотографії зберігається в базі даних. Але замість впровадження власної системи зберігання та пошуку даних, ці програми використовують спеціалізовані програми баз даних.

Багато програмного забезпечення баз даних підтримують мову комп’ютера під назвою “SQL”, яка спеціально створена для таких цілей. SQL використовується тими, хто хоче, щоб програмне забезпечення бази даних справлялося з роботою управління даними, надсилаючи до нього інструкції. Існує безліч баз даних, які підтримують SQL, включаючи MySQL.

Фактично, MySQL – популярний бренд програмного забезпечення для баз даних, який працює на веб-сайтах. Ви, мабуть, бачите, що його рекламують у списку веб-хостів, а також у системних вимогах до певного веб-програмного забезпечення, наприклад у блогах та CMS.

Для чого мені потрібен MySQL?

У цей момент потрібно пам’ятати, чи є у вашого провайдера веб-хостингу програмне забезпечення бази даних, яке потрібне вашому веб-додатку. Зазвичай популярне програмне забезпечення для ведення блогів та CMS постачається разом із MySQL. Насправді майже всі комерційні хостинг-провайдери мають MySQL як одну з найважливіших частин своїх хостинг-планів, тому вам, мабуть, не потрібно турбуватися з цього приводу..

Як згадувалося раніше, якщо ви використовуєте блог-платформу або платформу CMS, таку як WordPress або Drupal, вам потрібно розмістити свій блог або веб-сайт на веб-хості, який надає вам базу даних MySQL, оскільки він буде використовуватися для зберігання всього вашого вмісту, веб-сторінки, а також коментарі відвідувачів.

Як я можу створити базу даних MySQL?

На щастя, BlueHost – одна з тих веб-хостингових компаній, яка пропонує зручний інтерфейс, який дозволяє створювати власну базу даних MySQL у швидких та простих кроках. Ось що потрібно зробити:

 1. Увійдіть до cPanel.
 1. Під Бази даних категорія, пошук Бази даних MySQL піктограми та натисніть на неї.
 1. Звідти ви побачите Нова база даних поле, де потрібно ввести ім’я для бази даних.

Після цього натисніть на Створити базу даних.

 1. Натисніть на Повертайся перевірити, чи не з’явилася нова база даних у вашій таблиці Поточні бази даних.

Як я можу видалити базу даних MySQL?

Видалити базу даних MySQL так само просто, як і створити її. Все, що вам потрібно зробити – це перейти до Поточні бази даних розділ, а звідти ви можете натиснути на Видалити базу даних посилання.

Як я можу створити користувача бази даних?

Після створення бази даних вам потрібно призначити користувача, а також привілеї, які ви хочете додати до цієї новоствореної бази даних. Ось що потрібно зробити під час створення користувача бази даних:

 1. На панелі управління перейдіть до пункту Користувачі MySQL розділ Бази даних MySQL
 1. Введіть ім’я користувача під Додати нового користувача Ваше ім’я користувача має містити не більше 7 букв.
 1. Від Пароль введіть бажаний пароль. Введіть його знову під Пароль (знову)
 1. Після завершення натисніть Створити користувача.

Після створення користувача бази даних вам доведеться визначити її привілеї. Ці привілеї визначають функції користувача та взаємодію з базою даних. Наприклад, одним із привілеїв для користувача є можливість додавання та видалення інформації. Це залежить від конкретних привілеїв, які ви включаєте для конкретного користувача.

Як я можу видалити користувача бази даних?

Щоб видалити користувача бази даних, просто перейдіть до Поточні користувачі , а потім натисніть червоний значок “X” поруч із користувачем, якого ви бажаєте видалити. Це все просто!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map