Перенесення вашого веб-сайту з BlueHost на WebHostingHub

Чи можу я перенести свій веб-сайт BlueHost на веб-хостинг-центр?

Якщо у вас вже є веб-сайт, розміщений BlueHost, і ви хочете якось перенести його на іншого постачальника веб-хостів, наприклад Web Hosting Hub, компанія буде рада розміститись і послужити вам..


Веб-хостинг-хаб (або короткий центр Hub) – одна з найкращих та найнадійніших веб-хостингових компаній, яка підтримує та допомагає клієнтам у процесі передачі чи перенесення їх веб-сайту, пропонуючи безкоштовні послуги. На додаток, вони пропонують “процес безперервного перенесення без простоїв”, що означає, що ваш веб-сайт ніколи не відчуває простоїв під час фактичного процесу передачі..

Вам не потрібно турбуватися про перенесення свого веб-сайту з BlueHost на веб-хостинг-центр, оскільки це просто і легко. Це може зайняти трохи часу, щоб весь процес закінчився, але сам процес не є ракетною наукою.

Найпоширеніший спосіб перенесення вашого сайту – це завантаження старих файлів і дат за допомогою FTP-клієнта, а потім завантаження їх у веб-хостинг-концентратор.

Чому вибирають Центр веб-хостингу?

Є багато причин, через які люди вирішують перенести свої веб-сайти в іншу веб-хостингову компанію. Ці причини різні, деякі з яких можуть вплинути навіть на майбутнє веб-сайту і, можливо, навіть на саму компанію.

Щодо того, чому вам слід обрати веб-хостинг-хаб серед сотень компаній, що займаються веб-хостингом у цій галузі, відповідь полягає в тому, що ця компанія є одним з провідних постачальників якісних веб-хостингових послуг, особливо з точки зору швидкості та надійності. Це найкращий вибір для багатьох власників веб-сайтів та веб-розробників, завдяки їх висококласній підтримці клієнтів та надшвидким серверам – факторам, які дуже важливі для веб-майстрів. Все це, а також безліч інших цікавих та корисних функцій, включені у їхні плани хостингу – і вони отримують дуже конкурентоспроможну ціну. Це дає веб-хостинговому центру необхідну перевагу перед іншими компаніями, що займаються веб-хостингом.

Що потрібно знати, перш ніж перенести свій веб-сайт на веб-хостинг-центр

Перш ніж розглянути можливість перенесення вашого веб-сайту з BlueHost на веб-хостинг-хаб, слід ознайомитись із деякими речами, а це:

 • Процес передачі застосовний лише до доменів із .com, .net, .org, .biz ,. .us та розширення .info;
 • Щоб весь процес передачі міг тривати до 10 днів;
 • Ви не можете вносити будь-які зміни до інформації WHOIS, тобто більше не змінюються контакти, не змінюються сервери імен / DNS після того, як передача розпочнеться;
 • Ви не можете передати обліковий запис, який ще не минув 60-денний період для новостворених доменів та 45-денний період для оновлених доменів. Якщо ваш домен застосовується до будь-якого з цих двох, настійно рекомендується зачекати 60-денний або 45-денний термін, який закінчується до передачі вашого сайту.
 • Перехід на іншого постачальника веб-хостингу перенесе лише домен і жодним чином не вплине на ваші бази даних чи файли вашого веб-сайту та іншу важливу інформацію.

Перенесення вашого веб-сайту з BlueHost на веб-хостинг-центр

Якщо перенести веб-сайт від BlueHost, потрібно дотримуватися кількох простих кроків. Ці кроки повинні працювати, де ви не хочете перенести свій сайт.

 1. Увійдіть на панель управління BlueHost.
 1. Натисніть на Менеджер доменів.
 1. Клацніть на доменне ім’я, щоб виділити його. У правій частині екрана з’являться вкладки.
 1. Від ЗАМОК відкрийте домен.
 1. Вимкніть налаштування конфіденційності на ПРИВАТНІСТЬ
 1. Змініть сервери імен у ІМЕНТИ-СЕРВЕРИ вкладку, щоб вказати ваш веб-сайт на нові сервери імен.

[Примітка: Не робіть цього, якщо ви не готові, щоб ВСІ сервіси вказали на новий сервер.]

 1. Від Вкладка ПЕРЕВІРКА EPP, отримати EPP / Код авторизації.Вам потрібно надати цей код веб-хостинговому центру під час передачі.
 1. Переконайтесь, що контактна інформація правильна та оновлена.Це можна зробити через КОНТАКТИ Ця інформація включає інформацію про реєстратора, адміністратора та виставлення рахунків. Адресу електронної пошти для контактів з адміністратором потрібно оновити, оскільки повідомлення про підтвердження буде надіслано електронною поштою разом з кодом авторизації та тимчасовою URL-адресою.
 1. Від Менеджер доменів, натисніть домен, який ви хочете перенести, а потім натисніть кнопку ТРАНСФЕР ЕПП На сторінці ви маєте побачити два посилання: одне для затвердження передачі, а інше для відмови в цьому.

[Примітка: Якщо ви не можете знайти посилання, це може означати, що веб-хостинг-центр не надіслав запит на передачу на вашу електронну адресу.]

 1. Перейдіть на вкладку, яка затверджує переказ. Процес передачі повинен розпочатися негайно. Весь процес переказу може зайняти мінімум 3 дні.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me