Перенесення сайтів від WebHostingHub

Чи можу я перенести свій сайт подалі від WebHostingHub?

Якщо ви хочете перенести свій веб-сайт, розміщений WebHostingHub, на інший хост і сумніваєтесь у тому, чи можливо це, відповідь – так; ви можете і можете перенести свій сайт далеко від WebHostingHub. Однак спочатку слід уточнити, що вам потрібно зробити, чи хочете ви перенести своє доменне ім’я до іншого реєстратора домену чи просто хочете повністю скасувати підписку на WebHostingHub. Щодо питання про скасування підписки, будь-який клієнт може скасувати свою підписку в будь-який час, коли відчує потребу в цьому. Клієнти, які скасують підписку, відшкодовуються відповідно до тривалості часу, коли вони розміщували свій сайт у компанії.


Однак ви також можете перенести своє доменне ім’я до іншого реєстратора домену, але все ж дозволити WebHostingHub розміщувати файли вашого веб-сайту. Для цього вам потрібно буде вказати запис на сервер WebHostingHub за допомогою нового реєстратора, або ви можете змінити імена серверів імен на WebHostingHub після завершення передачі..

Важливо, щоб ви розуміли, що реєстрація / управління вашим доменом не є однаковою і є окремою від вашого хостингу та передачі прав управління доменом, жодним чином не впливатиме на ваш обліковий запис хостингу, який повинен залишатися активним. Єдиний спосіб деактивації хостинг-акаунта – це скасування.

Що мені потрібно зробити, щоб перенести свій сайт подалі від WebHostingHub?

Перш ніж ви зможете перенести свій домен далеко від WebHostingHub, компанія вимагає від вас подати запит на звільнення вашого домену. Запит має надходити у формі електронної пошти та повинен бути надісланий на [email protected] Він повинен мати підтвердження вашого акаунта, а також адресу електронної пошти адміністратора. Це запустить процес реєстрації домену, оскільки вони потрібні компанії для розблокування вашого домену. Також важливо зазначити, що вам потрібно видалити конфіденційність домену з вашого домену, щоб вплинути на процес розблокування.

Після виходу домену і у вас вже є код авторизації, який ви отримаєте через електронну пошту адміністратора, ви можете перейти до нового реєстратора домену та розпочати процес передачі домену. Зазвичай потрібно 7-10 днів для завершення передачі, хоча час завершення варіюється, залежно від реєстратора. Важливо, щоб ви знали, що щоразу, коли вносяться зміни DNS або передаються домени, під час зміни зміни спостерігається період поширення DNS, який триває приблизно 7-24 години..

Назвіть звичайні причини, чому люди віддаляються від своєї хостингової компанії?

Причин, з яких існує стільки людей, або компаній, які хочуть перейти на іншу веб-хостинг-компанію. Вона варіюється від мирської до найскладнішої причини. Серед цих причин такі:

 •  Клієнт може розчаруватися в сервісі.
 •  Потреба в більшій кількості ресурсів, таких як простір для зберігання даних і пропускна здатність, а також потреба в більшій кількості додатків.
 • Клієнту, можливо, було важко підтримувати кількість щомісячних рахунків і, можливо, десь знайшли вищу ціну.
 • Вони можуть бути незадоволені обслуговуванням клієнтів.

Які основні кроки та рекомендації мені потрібно дотримуватися під час процесу передачі?

Існує кілька основних рекомендацій, які клієнтам потрібно виконати до та під час процесу передачі. Це:

 • По-перше, вам потрібно вибрати найбільш підходящого постачальника веб-хостингу, порівнявши їх з вашим поточним постачальником. Розглядання повинні включати:
 •  Тип використовуваної операційної системи, який повинен відповідати вимогам вашого веб-сайту;
 •  Вимоги до місця на диску; і
 •  Пропускна здатність;
 • Вам слід створити резервну копію всіх файлів наявного веб-сайту, завантаживши всі старі файли облікового запису. Ви можете використовувати FTP Access або експортувати його за допомогою phpMyAdmin, залежно від того, що працює. Як правило, шукайте хоста, який пропонує FTP доступ.
 •  Переконайтеся, що ви можете отримувати електронні листи, перевіряючи, чи працюють ваші електронні листи та чи активні вони.
 •  Рекомендується забезпечити, щоб ваш обліковий запис електронної пошти веб-сайту та домену працював під час процесу передачі, зберігаючи існуючий обліковий запис веб-хостингу відкритим до завершення процесу..
 •  Як тільки все буде завершено, не забудьте скасувати свій рахунок.

Що мені потрібно врахувати, коли я переходжу на новий веб-хост?

Коли ви вирішите перейти на новий веб-хост, переконайтеся, що ви зможете розглянути все необхідне. Одне, що вам потрібно пам’ятати, – це те, що ви повинні шукати причину, чому ви змінили свого господаря і використовувати його як мірку, щоб знову не потрапити в ту ж проблему. Деякі з цих міркувань:

 •  Ви не хочете, щоб ваші клієнти були розчаровані вашим веб-сайтом з великим простоєм, поки передача набуває чинності. Зробіть передачу максимально безшовною.
 •  Вам потрібно зробити ретельне дослідження щодо вашого потенційного хостингу. Можливо, вам доведеться з’ясувати наступне:
 •  Що означає, що вони дозволяють завантажувати файли.
 • Отримайте їх інформацію про DNS та переконайтеся, що у вас є готова інформація про ваш домен, щоб ви могли змінити налаштування якнайшвидше.
 •  Переконайтеся, що у вас є тимчасова URL-адреса готова, щоб ви могли протестувати перед зміною DNS.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map