Перегляд emaze – використання максимальної кількості технологій онлайн-презентації emaze

Emaze – це веб-технологія презентації, яка дозволяє людям легко робити сучасні презентації в стилі PowerPoint для перегляду в Інтернеті без спеціальних навичок..


Простий у використанні

Привабливі професійні презентації можна зробити за кілька хвилин, використовуючи широкий набір шаблонів, класифікованих за типом презентації, яку ви хочете зробити. Оскільки ваші презентації зберігаються в Інтернеті, ви можете отримати доступ до них та ділитися ними будь-де. Emaze – веб-додаток із хмарним сховищем, який дозволяє переглядати та редагувати презентації на комп’ютерах, ноутбуках, планшетах та смартфонах у будь-якому місці, де ви маєте підключення до Інтернету. Інтерфейс зручний для користувачів, і дизайнер не потребує розуміння HTML або CSS.

Багато варіантів

Шаблони містять 3d сцени на 2d слайди кваліфікованими дизайнерами. Той факт, що слайди створені в HTML5, означає, що у вас є набагато більше варіантів дизайну, включаючи gifs, медіа, живі дані, гіперпосилання та інше. Ваша презентація стає інтерактивною та захоплюючою. Emaze також включає підтримку мови з автоматизованими засобами перекладу. Шаблони впорядковані за типом, щоб вам було легше знайти його відповідно до ваших потреб.

Ви також можете вивчити інші публічні презентації, щоб побачити, що інші люди зробили зі своїми презентаціями, і отримати ідеї, як персоналізувати свої.

Дизайн за допомогою Emaze

Розробка презентації за допомогою Emaze дуже зручна у користуванні. Ви розробляєте веб-додаток у своєму браузері, що стає все більш поширеним у мережі. Багато інтерфейсів для таких типів веб-додатків розроблені для користувачів, які не мають великого досвіду роботи з цими типами програмного забезпечення. Emaze не є винятком, з великими кнопками та легкими для розуміння етикетками буде легко отримати підшипники та спроектувати презентацію навіть для когось без досвіду графічного дизайну. Ви навіть можете імпортувати слайди PowerPoint, щоб полегшити роботу, тому якщо у вас є слайди з інформацією з інших документів у пакеті Microsoft Office Suite, ви зможете легко передати цю інформацію.

Кнопки в інтерфейсі великі, прості та організовані загальними завданнями.

Розділ 1:

  • Слайд – зі знаком плюс. Ця кнопка дозволяє натиснути, щоб побачити, які інші слайди доступні у вибраному вами шаблоні. Здається, кожен шаблон має великий вибір стандартних слайдів, які можна вибрати, щоб зробити вашу презентацію унікальною. У спадному меню цього розділу також є місце для імпорту слайдів PowerPoint.
  • Розділ – Ваша презентація може бути розділена на секції для зручності редагування або легкого переходу вашої аудиторії між підтемами у вашій презентації.
  • Теми – Ця кнопка дозволяє вибирати кольорові схеми для обраної вами теми.

Розділ 2:

  • Текст – Ця кнопка дозволяє вибрати розмір тексту на основі того, що ви будете набирати текст – це заголовок, підзаголовок або загальний текст слайда.
  • Зображення – Ви можете завантажувати фотографії або імпортувати їх з Інтернету, якщо у вас є URL. Ви також можете легко використовувати фотографії, ліцензовані для вільного комерційного використання, із сховищ фотографій, таких як Flickr та зображення Google. Якщо ви здійснюєте пошук на цій вкладці, він відображатиме зображення, які ви можете використовувати відповідно до технічних характеристик, які ви встановили з усієї мережі. Все це доступне безкоштовно.
  • ЗМІ – Ви також можете імпортувати медіа, включаючи відео та аудіофайли, а також результати з Карт Google. На вкладці “Медіа” приймаються завантажені аудіо- та відеофайли у форматах .mp3 та .mp4, а також URL-адреси чи код вбудовування з YouTube, Vimeo та інших сайтів.
  • Форма – ця кнопка надає вам доступ до великої кількості фігур, які можуть додатково налаштувати вашу презентацію. Включено багато стандартних фігур, а також найпопулярніші логотипи соціальних медіа та інші корисні зображення, які окреслюють подібний стиль, що дозволить використовувати їх разом.
  • Діаграми – Ви навіть можете легко створити власні діаграми, скопіювавши та вставивши інформацію з таблиці даних електронної таблиці та вибравши тип діаграми, який потрібно. Вони пропонують 11 варіантів діаграм на основі того, що потрібно для відображення даних. До стандартів входять (стовпчик, лінія, кругові діаграми, смуга, область та таблиці), а також інші, менш поширені типи діаграм.

Редагування тексту на слайдах просте. Просто натисніть на текст, який ви хочете відредагувати. При натисканні на текст воно випадає з меню редагування, що дозволяє вам маніпулювати зовнішнім виглядом тексту, подібним до параметрів у графічному інтерфейсі. Хоча деякі заявили, що ви не можете редагувати шрифти у безкоштовній версії, вона доступна в розширених опціях у спадному меню (еліпси). Ви також можете редагувати інтервали між літерами, додавати гіперпосилання або звуки, обертати шрифт, щоб він виглядав більш 3D, додавати графічні функції, такі як градієнти та світіння тексту. Ви також можете редагувати розміщення тексту, перетягнувши поле в потрібне місце у кадрі, як у Photoshop та інших програмах редагування зображень..

Редагувати зображення так само просто. Після того, як ви обрали своє зображення, з’явиться спадне меню, і ваше зображення буде виділено. Ви можете змінювати розмір, редагувати або обрізати зображення, додавати межі або спеціальні ефекти, додавати гіперпосилання або аудіо, обертати їх тощо. Ви можете організувати набори зображень або зафіксувати їх на місці, щоб випадково їх не перетягнути. 3D ефект дозволяє обертати зображення декількома різними способами на градуси, якщо вам подобається ідеальне розміщення.

У розділі 3 є такі ваші стандарти, як скасувати / повторити, скопіювати та вставити, видалити, зберегти, завантажити, поділитися та відтворити, щоб ви могли переглянути, як виглядатиме ваша презентація під час виробничого процесу.

У них добре безкоштовна підтримка розділ, який допоможе вам зрозуміти основи та як працює Emaze.

Оплачені рахунки

Оплачені рахунки надходять у 2 яруси і мають різні переваги. Рівень “Pro” дозволяє вам представляти офлайн, робити свою презентацію приватною, завантажувати у PDF та відео, а також дозволяє співпрацювати, щоб ви могли працювати над презентаціями з іншими членами команди.

Рівень облікового запису «Бізнес» пропонує всі згадані раніше функції, а також інформацію про аналітику, індивідуальні шаблони брендів, можливість керувати своєю командою, а також преміум навчання та підтримку для отримання знаної допомоги щодо ефективного використання системи. Якщо у вас є члени команди, які не звикли до таких веб-інтерфейсів або дуже хотіли б, щоб ваші презентації виділялися, варіанти навчання можуть слугувати вашим працівникам добре.

ПроБізнес
Присутні офлайн
Зробіть приватні презентації
Завантажити у PDF та відео
Співпраця
Insight Analytics Pro
Індивідуальні шаблони брендів
Керування командою
Підтримка преміум навчання
14-денна безкоштовна пробна версія
Щомісячна ціна $ 9 / міс $ 19 / міс

Вони також пропонують плани знижок для студентів та викладачів.

Платні акаунти також мають переглядач Emaze, який дозволить вам відтворювати файли .emaze в автономному режимі. Поки їх переглядач Emaze призначений лише для Windows. Якщо у вас працює Mac, вам потрібно буде використовувати функцію “Завантажити HTML”, щоб переглянути вашу презентацію в режимі офлайн.

Emaze також має реферальну програму, де, якщо ви запросите друга, ви можете отримати безкоштовний місяць Emaze Pro, щоб спробувати. Вони також мають партнерську програму.

Emaze для студентів та викладачів

Emaze – це не лише чудовий спосіб вчителям вдосконалити свою навчальну програму та залучати учнів до роботи з інтерактивними елементами, але також має варіанти, які спеціально допомагають вчителям. Emaze для викладачів має просту у використанні та багатокористувацьку платформу, яка заохочує спільне навчання, та має спеціальні інструменти, що дозволяють вчителю відстежувати рівень та ступінь участі кожного учня за допомогою аналітики та розширених командних платформ.

Emaze хороший і для студентів. Будь-який студент, який повинен виступити з доповіддю в рамках свого класу шкільного або коледжного рівня, отримає користь від того, щоб не вивчати складну систему, щоб зробити свою презентацію такою, яку оцінять викладачі та їх однокурсники. Існують шаблони спеціально для студентів, які дозволять їм створити презентацію за лічені хвилини, і вони можуть легко покращити свої презентації зображеннями, живими даними, аудіо та відео.

Emaze також особливо підходить сучасним студентам, які звикли робити велику частину своєї роботи в Інтернеті і можуть мати лише типи пристроїв, які не мають серйозного сховища, тому все, що вони роблять, має зберігатися у хмарі. Студенти, які мають Chromebook чи інші типи пристроїв для доступу до Інтернету, отримають велику користь від інструментів, які пропонує Emaze.
Студенти також можуть ділитися та співпрацювати з однокласниками та вчителями через електронну пошту, соціальні медіа, веб-сайти та блоги, щоб інші студенти могли долучитися та вчителі могли відслідковувати їх прогрес.

Як Emaze перемагає конкуренцію

Emaze знаходить спосіб як мати більше шаблонів, так і варіантів, ніж більша частина прямої конкуренції та бути більш зручним для користувачів. Він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з великими жирними кнопками та глибоким сірим та чорним фоном для зменшення напруги очей. У ньому більше шаблонів та варіантів, ніж у конкурентів, менш незграбний і досить інтуїтивний, щоб не вимагати підручника для людей із середнім досвідом роботи в веб-програмах. Навчатися, користуватися та ділитися з друзями, родиною, колегами, клієнтами тощо можна просто.

eMaze проти PowerPoint

eMazeШтепсельна розетка
Сумісний на ПК, Mac, планшетах та смартфонах
Доступ до презентацій можна отримати з будь-якого місця
Професійно розроблені шаблони
3D-шаблони
Відео шаблони
Просторовий рух інформації
Текст, зображення та відео розташуйте в площині 3D
Поділіться своєю презентацією електронною поштою або Facebook
Співпрацюйте з презентаціями з колегами
Десятки заздалегідь розроблених макетів
Підтримує всі мови
Автоматичний переклад презентацій
Офлайн-доступ
Презентації можна вставити на будь-який веб-сайт
HTML5 та CSS3
Підтримка гіперпосилань
Фонова музика
Звукові ефекти
Імпортуйте слайди з PowerPoint
Діаграми та таблиці

Як веб-програми перемагають традиційне програмне забезпечення

Багато людей мають хоча б певний досвід роботи з бізнес-стандартом для презентаційного програмного забезпечення PowerPoint Microsoft Office Suite. Powerpoint створений для роботи в пакеті Office, витягуючи інформацію з інших програм у наборі, щоб полегшити пошук та відображення інформації. Проблема в PowerPoint полягає в тому, що він має досить круту криву навчання порівняно з чимось на зразок Emaze для людей, які не звикли створювати презентації PowerPoint або яким потрібно регулярно створювати презентації. Веб-додатки на зразок Emaze розуміють, що їхні користувачі можуть не мати або не бажають навичок, необхідних для створення професійно вигляду презентації. Програмне забезпечення, яке впорядковується для найважливіших функцій, зокрема програмне забезпечення, яке може імпортувати презентації PowerPoint для необхідних даних, ідеально підходить для ділових людей, які не мають часу інвестувати в навички, не пов’язані з потребами своєї роботи. Ви можете зробити презентацію за лічені хвилини, яка виглядає так, ніби не професійніше, ніж презентація Powerpoint, не вимагаючи підготовки.

Той факт, що презентації зберігаються у хмарі та доступ до них через веб-сайт, означає, що співпраця є легкою. Кожен може отримати доступ до однієї і тієї ж презентації одночасно та редагувати наживо. Це економить на спілкуванні та спільному використанні файлів, що заощаджує час на великі та складні презентації, а також на місцях, де презентації потрібно генерувати під час льоту, але певні люди мають доступ до різної інформації, яку потрібно ділитися..

Хмарне зберігання означає, що до презентацій можна отримати доступ з будь-якого місця, якщо у вас є інтернет. Це означає, що ви можете легко ділитися незавершеними роботами з колегами або іншими людьми у вашій команді, а також маєте можливість легко ділитися своїми завершеними презентаціями з клієнтами, начальниками, друзями та потенційними замовниками. Вам не доведеться окремо платити за сховище та розміщувати його на власному веб-сайті чи сервері. Вам не потрібно особисто турбуватися про обробку або передачу потенційно великих файлів, якщо ви не хочете створити резервну копію для офлайн-використання.

Той факт, що презентації створені в HTML5, означає, що відео, gifs, певні текстові ефекти та анімації, тривимірні зображення та інші форми засобів масової інформації, які вважаються особливо привабливими, доступні людям, які не мають досвіду програмування в інтерфейсі, який вони можуть легко налаштувати під свої потреби. HTML5 також означає, що люди, які користуються будь-яким браузером, можуть отримати повний ефект від презентації, будь то на настільних комп’ютерах, ноутбуках або мобільних пристроях з будь-якою операційною системою.

Легко вистачає всім

Зробіть слайд-шоу для своєї родини. Покажіть своєму клієнту, що може зробити ваш бізнес. Залучіть своїх учнів і знайдіть унікальні способи спільного використання навчальних програм. Вражте своїх вчителів. Оберіть своїх колег на борт з ідеєю проекту. Полегшіть роботу свого начальника. Можливості Emaze безмежні, і так легко дізнатися, що у тебе немає виправдання. Завдяки 5 хвилин інвестування ви можете мати професійну презентацію якості, готову їхати на роботу, до школи чи додому. Подивіться, що Emaze сьогодні може зробити для вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me