Огляд WPEngine

8.5 Загальний рейтинг
WPEngine

WPEngine – провідний керуючий постачальник послуг WordPress з різноманітними хостинг-планами, орієнтованими на широке коло користувачів, від особистих блогів до критично важливих веб-сайтів. Як кероване середовище хостингу, взаємодії навколо WPEngine підтримуються виключно їхньою цілодобовою підтримкою.

ПРОС
 • Безпека веб-сайтів
 • Електронна комерція та маркетинг електронної пошти
 • Відмінна Uptime
 • Обслуговування клієнтів
 • Гарантія повернення грошей
КОНС
 • Шапки для відвідувачів
 • Відносно дорогий
 • Немає телефонної підтримки для особистого плану
 • Відсутність хостингу електронної пошти
9.2 Рейтинг блогу

Ціна
$ 35

Дивлячись на розміщення свого блогу чи веб-сайту, є багато сенсу співпрацювати з компанією, яка обслуговує понад 60 000 клієнтів і чия площа знаходиться у більш ніж 136 країнах. WPEngine розробили свою технологію в керованому хостингу WordPress, який на сьогодні є однією з найкращих платформ для розміщення блогів. Їх технологія є винятковою, і це зробило їх платформи масштабованими, швидкими та безпечними.

Плани хостингу блогу

Незалежно від потреб вашого хостингу, ви знайдете план, який підходить вам на WPEngine. П’ять планів, які вони пропонують:

Особистий план – Це для невеликих веб-сайтів та стартапів. Він оснащений 24-годинною підтримкою в реальному часі та 10 Гб локального сховища. Він коштує 29 доларів на місяць.

Професійний план. Це передбачає до 10 встановлень і пропонує 20 Гб локального сховища. Обсяг трафіку, який він може обслуговувати, становить 100 000 відвідувань на місяць і коштує 99 доларів на місяць.

Бізнес-план – Якщо у вас є кластер веб-сайтів, який налічує до 400 000 відвідувань щомісяця, це планувати. Ви отримуєте 25 встановлень та 30 Гб локального сховища за 249 доларів на місяць.

Преміум-план – це спеціалізована архітектура, яка забезпечує високу продуктивність та керованість на борту. Він вміщує понад 1 мільйон відвідувань на місяць і дає 150 встановлень з локальним сховищем до 300 ГБ.

План оцінювання для підприємств – це остаточний план з можливістю обробляти понад 5 мільйонів відвідувань на місяць у спеціальному середовищі. Місцеве сховище розширюється до 1 ТБ, і ви отримуєте цілодобову підтримку квитків, ефективність програми та стратегічне управління обліковими записами.

Що робить хостинг WPEngine Blog особливим

Добре, що багато факторів грають, враховуючи унікальність хостингу блогу WPEngine. Нижче наведено короткий підсумок того, що означає розміщення тут вашого веб-сайту:

 • Постійна безпека веб-сайту із сертифікатами SSL, сканування зловмисного програмного забезпечення та брандмауером
 • Відмінний час роботи
 • Винятковий сервіс для клієнтів, який включає безкоштовну цілодобову підтримку телефону для всіх планів, за винятком Особистих, які виграють від 24/7 прямого чату.
 • Гарантія повернення грошей – Ви отримуєте до 60 днів пробного періоду лише для того, щоб отримати доступ до відповідних планів для вас.

Нижня частина хостингу блогу WPEngine

Наступні фактори підривають рейтинг WPEngine:

 • Шапки для відвідувачів, особливо для персональних та професійних планів
 • Дорогий відносно деяких своїх конкурентів
 • Відсутність підтримки телефону в особистому плані

Загалом, зважуючи плюси та мінуси, WPEngine все ще пропонує чудові послуги з розміщення блогу, який може захотіти будь-який бізнес..

 • Солідна безпека веб-сайту
 • Відмінний час роботи
 • Виняткове обслуговування клієнтів
 • Гарантія повернення грошей

.


Гарантія повернення грошей
60 днів
Місце на диску
10GB – 400GB
Доменне ім’я
Н / З

Ми ще не розглянули варіант виділеного хостингу для WPEngine, оскільки вони, як видається, не пропонують цей тип хостингу.

Ми ще не розглядали варіант хостингу VPS для WPEngine, оскільки вони, як видається, не пропонують цей тип хостингу.

9.4 Рейтинг WordPress

Ціна
$ 35

Близько 30% веб-сайтів в Інтернеті працюють на WordPress, і це є ключовою статистикою для підвищення популярності веб-хостинг-платформ. WPEngine пропонує більш швидкий і безпечний спосіб розширити свій бренд за допомогою багатьох керованих платформ WordPress. Діапазон підприємств, що обслуговуються в цих планах, широкий від особистих веб-сайтів блогу в нижній частині до критично важливих веб-сайтів на вищому кінці.

Плани хостингу WPEngine WordPress

Плани хостингу, запропоновані WPEngine, отримали високу оцінку архітектури та найкращої в класі класу.

Особистий план

Із 60-денним пробним періодом без ризику особистий план найкраще підходить для клієнтів із простими сайтами та мінімальними бюджетами. Цей план оснащений потужною технологією та надійним обслуговуванням клієнтів, який доступний цілодобово у чаті наживо. Це спільний план, який означає, що ваш веб-сайт буде на платформі з багатьма іншими ресурсами для обміну. З цієї причини він може вмістити до 25 000 відвідувань на місяць, а місцевий обсяг пам’яті становить 10 Гб. Ви також отримуєте безкоштовний сертифікат SSL за підписку. Вартість цього плану становить 29 доларів на місяць.

Професійний план

Цей план націлений на підприємства з постійним трафіком або великою кількістю менших сайтів. Ви можете розмістити до 10 веб-сайтів до тих пір, поки загальна кількість відвідувань на місяць не перевищить 100 000. Місцевий об’єм пам’яті становить 20 Гб, а також ви отримуєте безкоштовний сертифікат SSL після підписки. Вартість Професійного плану складає 99 доларів США на місяць, але для перевірки відповідності плану існує 60-денний пробний період..

Бізнес-план

Як і два вище, це також є на спільній платформі, але вміщує значно більший рівень трафіку, 400 000 відвідувань на місяць. Існує локальне сховище до 30 ГБ і вміщує до 25 установок. Маючи безкоштовний сертифікат SSL, ви можете гарантувати своїм клієнтам безпеку своїх даних та інформації під час взаємодії з вашим веб-сайтом. Вартість становить 249 доларів на місяць, і знову ви отримуєте 60-денний пробний період без ризику.

План премій

Це керований план хостингу WordPress для підприємств, які активно зростають і які надають пріоритет оптимальній ефективності. Ви отримуєте спеціальне середовище, де ваш веб-сайт розміщений на одному сервері, в якому відвідує спеціалізована команда з обслуговування клієнтів. Максимальна кількість встановлень – до 150, а кількість відвідувань на місяць – понад 1 мільйон.

План оцінювання підприємства

Якщо ви маєте трафік понад 5 мільйонів на місяць і хочете, щоб спеціальна обстановка з локальним сховищем до 1 ТБ, це такий план. Випробувальний термін не має лише плану оцінок підприємства та плану преміум-класу, оскільки все узгоджено та налаштовано.

Плюси хостингу WPEngine WordPress

Серед переваг цього хостингу можна віднести:

 • Новітня технологія, яка забезпечує високий трафік
 • Глобальна мережа з центрами передачі даних поширюється в регіонах ЄМЕА, США та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
 • Різноманітність веб-хостингу планує задовольнити ваші потреби
 • Відмінне обслуговування клієнтів
 • Сканування зловмисного програмного забезпечення та щоденне резервне копіювання
 • Винятковий час роботи

Чому хостинг WPEngine WordPress може бути не для вас

 • Відносно дорогий
 • Немає телефонної підтримки для абонентів в особистому плані
 • Вони ні продають домени, ні надають хостинг по електронній пошті
 • Немає серверного середовища на базі Windows
 • Шапки для відвідувачів

Кожен, хто шукає постачальника послуг хостингу WordPress середнього класу, WPEngine високий у цій ніші.

 • Новітня технологія
 • Глобальна мережа зі стратегічно розміщеними центрами обробки даних
 • Різноманітність планів веб-хостингу Відмінне обслуговування клієнтів
 • Сканування зловмисного програмного забезпечення та щоденне резервне копіювання
 • Винятковий час роботи

.


Гарантія повернення грошей
60 днів
Місце на диску
10GB – 400GB
Доменне ім’я
Н / З

У світі сьогодні брендів набагато важливіше, ніж вони були сто років тому. Бренди об’єднують науку та психологію того, що пропонує ваш бізнес щодо продуктів та навіть надання послуг. Якщо ви хочете, щоб ваш бренд пережив вашу продукцію і передав надійність, якість та досвід, ви повинні плекати її цифровий компонент. Це те, про що йдеться в WPEngine. Як керований хостинг-провайдер WordPress, ця компанія допомагає брендам використовувати свій цифровий досвід завдяки різноманітним планам.

Чи знаєте ви, що кожна секунда затримки часу завантаження вашого веб-сайту може спричинити понад 7% втрат від конверсій? А затримка на 2 секунди може призвести до 87% відмови? Ну, якщо ви цього не зробили, то тепер знаєте. Ось чому вкрай важливо вибрати платформу, яка надасть вам правильну суміш технологій та сервісу для підвищення ефективності вашого підприємства.

Огляд WPEngine

WordPress на сьогоднішній день є найбільш надійною основою підтримки мільйонів веб-сайтів по всьому світу. Саме тому деякі веб-сервіси хостингу, такі як WPEngine, вирішили виключно зосередитись на хостингу на цій системі управління контентом. WPEngine був оцінений декількома гравцями на ринку, включаючи великі бренди, як більш ніж компетентний постачальник послуг хостингу завдяки прекрасному запису часу роботи, необмеженій щомісячній передачі даних, орієнтованій на WordPress безпеці серед інших відмінних функцій.

Будучи керованим хостинговим середовищем, взаємодії навколо WPEngine підтримуються виключно їхньою цілодобовою підтримкою. Навколишнє середовище спеціально розроблено з урахуванням установок та плагінів WordPress. Насправді, з WPEngine вам не потрібно встановлювати WordPress, як це робиться з іншими веб-хостами. Кожен план WPEngine, який ви купуєте, поставляється заздалегідь за допомогою системи управління вмістом. Уявіть, що ви відкриєте свій вступний електронний лист, щоб переглянути свої дані для входу та виявити, що для початку роботи вам не потрібні додаткові налаштування..

Що стосується створення контенту, WPEngine надає переваги хостингу WordPress, щоб створити зручне для клієнтів середовище, в якому ви можете з легкістю створювати сторінки, публікації та галереї. Не кожен плагін WordPress, який ви зустрінете, автоматично сумісний із WPEngine. Це відбувається тому, що компанія оцінює плагіни, перш ніж включити їх у свою платформу. Негативні плагіни та ті, що копіюють те, що вже є WPEngine, виключаються.

Плани хостингу WordPress, керовані WPEngine

Якщо ви шукаєте компанію з різноманітними хостинг-пакетами, ви не знайдете її в WPEngine. Це тому, що ця компанія присвятила свої дослідження, інновації та створення продуктів навколо хостингу WordPress. Для деяких людей це може здатися недоліком, але, з іншого боку, це допомогло WPEngine бути авторитетом у цій ніші.

Тому, якщо ви хочете налаштувати особистий блог або навіть складний і складний веб-сайт для вашого бренду, WordPress – це одна з платформ, яку ви, можливо, захочете розглянути і розширити WPEngine як свого хостинг-партнера. Незалежно від ваших вимог, у цього постачальника послуг веб-хостингу є план, який може допомогти вам досягти ваших цілей. Нижче наведено короткий огляд того, що пропонує кожен із планів.

Особистий план

Якщо у вас є один веб-сайт, який ви хочете запустити, наприклад особистий блог або простий веб-сайт магазину, цей пакет вам підходить. Також люди, які хочуть розгорнути масштабніший проект, але чомусь хочуть почати з малого і перевірити досвід роботи декількох веб-хостинг-компаній і планів, перш ніж влаштуватися на одну, це також хороша платформа для входу. Одна з речей, яка є надзвичайно важливою для особистого плану, – це те, що він працює за допомогою інноваційних технологій та цілодобового обслуговування клієнтів.

Що стосується місцевого зберігання, цей план дає вам до 10 ГБ місця, яке технічно повинно вмістити вміст для завантаження та функції сайту, не уповільнюючи його. Краса з достатньою локальною пам’яттю полягає в тому, що вона дозволяє безпечно зберігати велику кількість даних, що стосуються лише вашого домену та протоколу. Ви не ділитесь цим сховищем ні з ким.

Цей план також надає безкоштовні сертифікати SSL для захисту з’єднань з веб-браузера до вашого сервера. Якщо ви користуєтесь невеликим сайтом електронної комерції, це, безумовно, є додатковою перевагою, оскільки ваші клієнти легко довірять вам свою інформацію, знаючи, що вона захищена, і ніхто не може її підробити. Зазвичай у цьому плані розміщені веб-сайти, які в середньому відвідують 25 000 відвідувань на місяць.

Професійний план

Цей керований план хостингу WordPress від WPEngine – це задоволення клієнтів, які керують веб-сайтами, які мають постійний трафік, таких як великі сайти електронної комерції, комунальні сайти та навіть середні веб-сайти новин. Справжня угода в професійних планах – це їх гнучкість. Це дозволяє вам встановити до 10 сайтів, що означає, що ви можете мати всі свої домени на одній платформі для зручності управління.

Професійні плани рівня дорожнього руху приємні для більшості клієнтів. Вони можуть здійснювати до 100 000 відвідувань на місяць, що є величезним для будь-якого бізнесу, який має належний план конверсії. Щодо місцевого зберігання, цей план має вдвічі більше, ніж особистий план, 20 Гб. Також є користь безкоштовного сертифіката SSL, який перекладається на безпеку веб-сайту.

Бізнес-план

Цей план дозволяє здійснити до 25 встановлень. Це може здатися досить багато, але якщо ви є бізнесом, який має різні веб-сайти для різних продуктів, або ви працюєте в більш ніж одному регіоні, вам це стане в нагоді. Ліміт трафіку для цього плану в 4 рази перевищує професійний план при 400 000 відвідувань на місяць. Це означає, що в середньому в день близько 13 000, що є хорошим числом для будь-якого зайнятого веб-сайту. Місцевий накопичувач дає вам до 30 ГБ на додаток до безкоштовних сертифікатів SSL.

Видатною особливістю цього плану є GeoIP. Це в основному передова технологія, яка допомагає визначити географічне розташування комп’ютерного терміналу за допомогою його IP-адреси. Коли ви створюєте вміст і хочете націлити його або пристосувати його до певного місця, ця технологія стане в нагоді. Також цільова реклама, запобігання спаму та обмежений доступ на основі місцезнаходження можуть бути добре виконані за допомогою GeoIP.

План премій

Є організації, пріоритет яких полягає в оптимальному виконанні своїх веб-сайтів. Коротше кажучи, ви не можете дозволити навіть секунді, щоб ваш веб-сайт сповільнився або перейшов вниз. Якщо ви такий клієнт, то план премій – це те, що вам точно потрібно. Що такого особливого в цьому плані, це те, що він поєднує унікальні особливості єдиного серверного середовища. Власне кажучи, цей план дає вам власне спеціалізоване середовище в комплекті з цільовим обслуговуванням клієнтів та безліччю нововведень, які дозволять вам забезпечити високий досвід роботи.

З цієї причини цей план дуже налаштований і його можна домовитись, коли WPEngine зрозуміє ваші унікальні потреби. На відміну від інших, які мають фіксовану суму на місяць, у цьому плані немає чітко вираженої цифри. Завдяки керованому борту в якості однієї з ключових особливостей преміального плану ви можете легко переміщувати свої сайти, не відчуваючи простоїв..

План оцінювання підприємства

Це кінцевий план з точки зору часу роботи, продуктивності та масштабованості, який має WPEngine. Це план, зарезервований для критично важливих місць та тих, хто відчуває надзвичайно високий трафік. Існує спеціальне кластерне середовище, в межах якого ваші сайти захищені. Обслуговування клієнтів, присвячене цьому плану, найвищої якості.

Так само, як і план преміум-класу, план підприємства оцінив борт для зручності переміщення по сайтах. Однак у цьому плані щось унікальне – це технологія балансування навантаження. Технічно збалансування навантаження – це технологія, яка дозволяє розподіляти навантаження на ряд ресурсів, таких як комп’ютерний кластер. Перевага цього полягає в тому, що використання ваших ресурсів є оптимізованим і ваша пропускна здатність є максимальною. Кожен клієнт, який відвідує ваш сайт, оцінить мінімальний час відповіді та швидкість сайту. Це також єдиний план із стратегічним управлінням рахунками, цілодобовою підтримкою квитків та продуктивністю додатків.

Перевага WPEngine

Згідно зі статистикою, зібраною з WPEngine, компанія має досвід розміщення понад 60 000 клієнтів, що розповсюджуються в 136 країнах світу. Їх центри обробки даних є в ЄМЕА, США та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Завдяки цьому швидкість сайтів клієнтів завжди висока, незалежно від їх місцезнаходження. На основі цього досвіду WPEngine має такі ключові переваги.

Безпека веб-сайтів

Якщо ви є бізнесом, який прагне продати продукцію через свій веб-сайт, однією з речей, на яку слід звернути увагу та мати гарантію, є сертифікат захищеного сокетного шару (SSL). Перевага цього сертифіката полягає в тому, що він захищає потік інформації від вашого клієнта до ваших серверів. Довіра, яку це приносить, допомагає вам завоювати репутацію, яку легко перетворити на конверсії. На користь клієнтів WPEngine, надається один безкоштовний сертифікат SSL для будь-якої підписки на хостинг від особистого до корпоративного класу.

На додаток до цього, WPEngine щодня проводить сканування шкідливих програм та має потужний брандмауер, призначений для блокування будь-якої загрози. Вони обіцяють, що будь-який сайт, який отримує злом, буде відремонтований безкоштовно їхньою командою.

Електронна комерція та маркетинг електронної пошти

Спеціалізація WPEngine в хостинговому просторі WordPress отримала безліч інших переваг, які клієнти можуть легко використати для розвитку свого інтернет-бізнесу. Одним із таких скарбів є велика бібліотека для плагінів системи управління вмістом, розроблена спеціально для електронної комерції. Деякі з плагінів включають WooCommerce та Shopify.

Щоб додати до цього, існують численні технології маркетингу електронної пошти, такі як Mailflow, Drip та DirectIQ. Навіть маючи невелику плату, яку стягують компанії з маркетингу електронної пошти та електронної комерції, вам краще працювати в цьому просторі.

Відмінна Uptime

Будь-який хостинг-сервіс, який варто його солі, повинен визначити пріоритет роботи веб-сайту. Це пояснюється лише тим, що сайти, які мають непередбачувані часи, засмучують клієнтів і значною мірою підривають доступність пропонованих продуктів та послуг. Ви можете дослівно перевірити час роботи WPEngine за допомогою інструменту моніторингу веб-сайтів і довести їхню неймовірну стабільність. Час роботи в більшій мірі сприяє досвіду роботи з клієнтами.

Обслуговування клієнтів

Не має значення, наскільки продукт добре продається чи продається, якщо не існує надійної команди із обслуговування клієнтів, яка б його резервувала, підсумок не буде суттєвим. Зрозумівши, що не кожен є гуру в Інтернеті, WPEngine створив одну з найкорисніших ліній підтримки клієнтів для задоволення різних запитів з усього світу. У них є спеціальна телефонна лінія, яка працює цілодобово і безкоштовно.

Крім того, у них є онлайн-чат-платформа, яка знову відкрита цілодобово, щоб клієнти могли поділитися своїм досвідом, задати питання та звернутися за роз’ясненнями. Ця платформа особливо вигідна для передплатників персонального плану, оскільки вони не обслуговуються в безкоштовній телефонній підтримці.

Гарантія повернення грошей

Постачальник послуг веб-хостингу впевнений у продуктах, які вони пропонують, не може ухилятися від того, щоб дати своїм клієнтам скибочку пирога, перш ніж вони зобов’язуються придбати. WPEngine набагато перевершує те, що пропонують більшість їхніх конкурентів як пробне вікно. Вони дають 60-денну гарантію повернення грошей для персонального плану, професійного плану та бізнес-плану. Однак це не стосується планів веб-хостингу Premium та Enterprise Grade.

Нижня частина WPEngine

Окрім відмінних функцій та інноваційних технологій, деякі клієнти відчувають себе WPEngine через певні фактори серед них:

 • Обмеження кількості відвідувачів – обмеження кількості відвідувачів, на яких може розміщуватися сайт, є перешкодою, особливо для стартапів бізнесу, які хочуть скористатися пакетами з низькими цінами..
 • Відносно дорогий – Навіть за умови їх особистого плану за ціною $ 29 на місяць, WPEngine все ще дорогий порівняно з деякими їх конкурентами. За рік клієнти за цей план платять 348 доларів, що є величезною сумою, щоб просто вести блог.
 • Немає телефонної підтримки для персонального плану – це одне з найважливіших знижень для абонентів цієї категорії, оскільки вони очікували б більше за цю ціну. Це залишає передплатників залежати лише від підтримки прямого чату.
 • Відсутність хостингу електронної пошти – Клієнти очікують, що хостинг електронної пошти буде частиною пакетів, пропонованих WPEngine. Однак це не так, і це певною мірою засмутило деяких абонентів, яким доводиться шукати хостинг в іншому місці.

Нижня лінія

Дивлячись як на плюси, так і на мінуси, WPEngine пропонує основні функції, завантажені корисними функціями, які можуть дати вам м’яку посадку, коли прагнете встановити свій слід в Інтернеті. Дружні функції WordPress роблять ваш досвід вагомим, особливо за допомогою представників служби обслуговування клієнтів, які завжди в мережі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map