Огляд Vultr

Ми ще не розглядали варіант хостингу блогу, оскільки вони, як видається, не пропонують цей тип хостингу.


5 Виділений рейтинг

Ціна
$


Голий метал спрощений

Якщо ви розробляєте ресурсомісткі веб-сайти чи програми, спрощений план Bare Metal підходить саме вам. Це дає вам виділені серверні ресурси, які ви можете використовувати для розгортання по всьому світу за лічені хвилини. Однак, Bare Metal спрощений наразі доступний лише в Азії, Північній Америці та Європі.

На даний момент це рішення має лише один підплан, який коштує 120 доларів на місяць. Це дає вам:

 • Два 240 Гб SSD
 • 8 ЦП з тактовою частотою 3,8 ГГц
 • Процесор E3-1270v6
 • Пам’ять 32768 Мб
 • Пропускна здатність 5000 ГБ

Платежі проводяться щогодини, і коли вам потрібні додаткові ресурси, ви завжди можете збільшувати масштаб.

 • Нульові шумні сусіди – Ви отримуєте 100% апаратного забезпечення сервера. Це означає відсутність спільних ресурсів, відсутність обмежень на введення / виведення в секунду (IOPS) та обмежених процесорів. Це те, що насправді означає жити одиноким орендарем у серверному середовищі.
 • Прямий доступ до обладнання – у Vultr Bare Metal немає шару візуалізації. Це означає, що у вас є прямий доступ до всіх ресурсів сервера, ідеальна можливість прискорити використання ресурсів, що потребують ресурсів.
 • Підключення 10GbE – З кожним виділеним екземпляром сервера ви отримуєте зручне підключення до мережі 10GbE. Це наближає швидкість і низьку пропускну здатність набагато ближче до кінцевих користувачів.

Гарантія повернення грошей
Н / З
Місце на диску
Необмежений
Доменне ім’я
БЕЗКОШТОВНО (1 рік)
Дивіться плани
5 Рейтинг VPS

Ціна
$


Виділені екземпляри

Цей план є гібридом між Cloud Compute (VC2) та Bare Metal спрощеним. Це дає вам виділені ресурси, наповнені хмарною гнучкістю. Так само, як Bare Metal спрощено, ви не ділитесь ресурсами ні з одним іншим користувачем.

Відмінність виділених примірників у хостинговому просторі полягає в тому, що ви можете орендувати визначені відсотки виділених серверних просторів та отримувати насолоду від щогодинних виставлення рахунків та швидкого резервування.

У межах виділених примірників існують 4 підплани. Найнижчий план коштує 60 доларів на місяць і дає 120 ГБ SSD. Найвищий план дає вам загалом 480 ГБ SSD за 240 доларів на місяць.

 • Виділені vCPU – виділені екземпляри надають вам до 8 vCPU на вибір. Немає жодного спільного процесора.
 • Підключення до мережі – кожен примірник має доступ до висхідної лінії зв’язку 1GbE та пропускну здатність до 40 ТБ для передачі даних.
 • Захист безкоштовного розподіленого відмови у сервісі (DDOS) у Північній Америці – Захист DDOS відстежує весь вхідний трафік за будь-якими аномаліями. Це дає вам спокій зосередитись на вашому бізнесі для підвищення продуктивності.

Гарантія повернення грошей
Н / З
Місце на диску
Необмежений
Доменне ім’я
БЕЗКОШТОВНО (1 рік)
Дивіться плани

Ми ще не розглядали варіант хостингу WordPress, оскільки вони, як видається, не пропонують цей тип хостингу.

Хмара – це зміна технологічних ігор та має потенціал для стимулювання бізнес-інновацій. Однією з причин бізнес поки що не користується потужність хмари зміна їх конкурентних ландшафтів частково пояснюється його складністю. Vultr має намір спростити це за допомогою спеціалізованих високоефективних хмарних хостингових рішень.

Огляд

Vultr був запущений у лютому 2014 року, і за ці роки вони досягли позитивного прогресу як у розширенні покриття центру обробки даних, так і в технічній інфраструктурі. Наприклад, у травні 2015 року вони представили високі плани процесора, а в березні 2016 року запустили рішення щодо блочного зберігання даних.

На сьогоднішній день у компанії було розгорнуто понад 17 мільйонів екземплярів, які обслуговували понад 100 000 клієнтів, розповсюджених по всьому світу. Тому, якщо ви шукаєте хмарні сервери для обчислення екземплярів або виділених серверів, які допоможуть вам запустити і працювати за лічені хвилини, Vultr має деякі найінноваційніші хостингові рішення в галузі..

Vultr хостинг послуги

Як постачальник високопродуктивних хмарних серверів SSD, Vultr прагне постійно підвищувати надійність та ефективність своїх хостингових послуг. Незалежно від того, що ви розробник, малий бізнес чи багатонаціональний, ви знайдете стандартизовану платформу Vultr однією з найбільш гнучких і за найвигіднішими цінами.

Завдяки зростаючим і диференційованим вимогам різних категорій клієнтів цілі Vultr вони розвинулися різні типи хостингу. Кожен варіант має функції, які відповідають ринку, який обслуговується. Зважаючи на це, ви також можете масштабувати ресурси вашого сервера на основі ваших унікальних потреб. Нижче наведено варіанти хостингу:

Хмарне обчислення Vultr (VC2)

Якщо ви шукаєте хмарний хостинг, але не готовий до довгострокових зобов’язань, хмарні обчислення (VC2) можуть служити вам добре. Це потужний обчислювач, який дозволяє розгорнути по всьому світу через 100% SSD-накопичувач Vultr за трохи менше 60 секунд.

Серед інших переваг, цей варіант хостингу дає вам:

 • Розширене підключення до мережі – за допомогою Cloud Compute (VC2) ви можете додавати декілька IPv4-адрес для кожного віртуального приватного сервера, встановлювати ізольовані регіональні приватні мережі для своїх примірників та включати підключення IPv6.
 • Автоматизація розгортання – Ви можете легко автоматизувати розгортання за допомогою сценаріїв запуску Vultr під час першого завантаження та функцій знімків. Ви можете використовувати ці функції безпосередньо з користувальницького API Vultr.

Це рекомендований варіант, якщо ви починаєте з попереднього хостингу.

Голий метал спрощений

Ця опція розроблена для користувачів із ресурсомісткими веб-сайтами та додатками. Найкращий спосіб описати Bare Metal спрощений – продумати індивідуальний хостинг сервера. Однією з найбільших переваг цього плану хостингу є те, що він дозволяє розгорнутись за лічені хвилини.

Якщо ваші вимоги до Інтернету зростають у будь-який момент, ви можете легко розповсюджувати додаткові серверні ресурси за допомогою автоматизації. The спеціальні послуги хостингу у цьому плані дозволяють вам повністю контролювати ваше середовище хостингу та необмежений доступ до всього фізичного обладнання, яке підтримує ваші веб-ресурси.

Виділені екземпляри

Це новаторська альтернатива плану спрощеного Bare Metal. У цьому варіанті Vultr дозволяє орендувати фракції виділеного сервера. Візьміть приклад, коли ви хочете лише 50% виділеного сервера для розміщення вашого веб-сайту. Це можливо завдяки виділеним екземплярам, ​​завдяки своїй гнучкості.

В ідеалі користувачі, які вважають план хмарних обчислень дещо обмежувальним та план спрощеного розумового спрощення занадто багато для своїх потреб, найкраще обслуговують спеціалізовані інстанції.

Блокове зберігання

Це не рішення хостингу, скоріше послуга зберігання даних. Надаючи послугу блокчейн-сховища, Vultr хоче створити розширювані обсяги пам’яті, які ви можете використовувати в будь-якому зі своїх планів. Наразі блокчейн зберігання обмежений хмарним центром Нью-Джерсі, тому він недоступний у інших 14 центрах обробки даних.

Кожне блокове зберігання копіюється у 3 копії та зберігається у високодоступному кластері. Таким чином, ви завжди можете створити резервну копію у разі відмови сервера чи будь-яких інших технічних проблем.

З точки зору продуктивності та надійності, Block Storage оцінюється високо. Він підтримується NVMe Enterprise SSD – це швидкісний інтерфейс хост-контролерів, призначений для підприємств, клієнтських систем та центрів обробки даних. Це дозволяє забезпечити швидкість передачі даних до 1200 МБ в секунду.

Зберігання блоків Vultr виставляється за годину. Найнижчий пакет – 10 ГБ SSD за $ 1 на місяць, а найвищий – 10 000 ГБ SSD для зберігання при 1000 доларів на місяць.

Плюси Vultr

Vultr вклав значні кошти в покращення хостингової інфраструктури від Cloud Compute (VC2) до Bare Metal Simplified. Кінцевим користувачам, які отримали це, є багато очевидних переваг. Нижче наведено короткий огляд основних переваг, якими ви гарантовано користуєтесь.

Свобода розгортання з будь-якого місця

Vultr дає вам можливість розвиватися на локальному рівні та розгортатися у всьому світі. Вони мають одну з найбільших мереж локацій центрів обробки даних від Північної Америки до Східної Азії. Загальна кількість локацій наразі становить 15. Завдяки такому широкому вибору ви можете розмістити в центрі обробки даних ближче до вашої цільової аудиторії.

Функціональна панель управління

Інтуїтивно зрозуміла панель управління Vultr дозволяє миттєво розгорнути високоефективний хмарний сервер. Панель управління дає вам доступ до екземплярів сервера, знімків, ISO, ключів SSH, брандмауерів, скриптів запуску та зарезервованих IP-адрес – все з однієї інформаційної панелі.

Це полегшує вам, крім іншого, відстежувати стан здоров’я вашого сервера за допомогою таких параметрів, як пропускна здатність та використання процесора.

Гнучкі операційні системи

Ви можете запустити новий екземпляр за допомогою обраної вами операційної системи за лічені секунди. Серед операційних систем на вибір можна віднести CentOS, CoreOS, Debian, Fedora, FreeBSD, OpenBSD, Ubuntu та Windows. Ви також можете завантажити власну ОС.

Забезпечені приміщення

Всі центри обробки даних захищені та розміщені у невмілих середовищах. Фізичний доступ обмежений лише дозволом відповідного персоналу. У разі виходу з ладу система резервного копіювання збирається досить швидко, щоб відновити все до початкового стану.

Підтримка клієнтів

Ви можете зв’язатися із службою обслуговування клієнтів за допомогою квитків, соціальних мереж або електронної пошти. Крім того, ви можете скористатися багатством знань, що надаються яскравою інтернет-спільнотою Vultr за адресою дискусія.vultr.com. Для вас також є корисні посібники, поширені запитання та інші ресурси.

Мінуси

Заощадьте за кілька незначних недоліків, Vultr – чудовий господар. Однак багато клієнтів вважають, що оплата в першому місяці трохи обмежує. Хороша новина – ви отримуєте цінність за кожну витрачену копійку.

Розробники можуть зіткнутися з технічними проблемами, такими як заблокований SMTP. Однак це швидко виправляється, зв’язавшись із командою підтримки.

Висновок

Використання хмари може забезпечити пробіг попереду конкурентів. Розміщення веб-ресурсів на надійній інфраструктурі із доступом до кореневого адміністратора, 100% ядер Intel та нескінченної кількості комбінацій ОС гарантує вам та вашим клієнтам якісний веб-досвід.

9.6 Загальний рейтинг
Висока продуктивність, безпечне та оптимізоване середовище хостингу

Vultr представляє на борту одне з найбільш ефективних і надійних хостингових рішень для запуску палаючих швидких хмарних серверів. Сервери SSD мають глобальну присутність через 15 центрів обробки даних. Це означає, що ви можете запустити свій веб-сайт з будь-якого з цих регіонів, щоб допомогти вам наблизити свої послуги до своєї аудиторії. Процесори, які використовує Vultr, – це ядра Intel останнього покоління. Це гарантує вам швидкий час обробки та швидке розгортання. Їх ціни є конкурентоспроможними, і за цілих 2,50 доларів на місяць ви можете отримати хмарний хостинг.

ПРОС
 • Свобода розгортання з будь-якого місця
 • Функціональна панель управління
 • Гнучкі операційні системи
 • Безпечна інфраструктура
 • Відмінна підтримка клієнтів
КОНС
 • Авансовий платіж у перший місяць трохи обмежує
 • Розробники можуть зіткнутися з технічними проблемами, такими як заблокований SMTP
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me