Огляд веб-хостингу Pickaweb

У Pickaweb є все необхідне для успіху в Інтернеті. Вони пропонують вам безліч функцій, які подобаються і професіоналам, і любителям, і всім, з чим винятковий рівень підтримки. Дізнайтеся більше про PickaWeb в нашому повному огляді.


Веб хостинг Pickaweb
ПОВЕРНЕННЯ
980 рік
ШВИДКІСТЬ
951
ПІДТРИМКА
962
ЦІНА
943
ОСОБЛИВОСТІ
975
ЗЕЛЕНИЙ
979 рік
ІННОВАЦІЙНИЙ
964 рік

Pickaweb була заснована в 1999 році з однією метою: зробити швидкий, надійний та доступний сервіс веб-хостингу. Pickaweb – це провідна Великобританія / всі їх сервери розташовані в центрі обробки даних у Лондоні / веб-хостинг-компанія, яка пропонує відмінні рішення для розміщення веб-сайтів.

Швидкий, надійний та доступний хостинг – Їх мережевий веб-хостинг базується на швидких та надійних операційних системах Linux та Unix. Pickaweb інвестує значні кошти в найновішу хмарну інфраструктуру з високою доступністю Твердотільні накопичувачі (SSD) для додаткової швидкості та надійності. Вони використовують лише обладнання Enterprise Grade. Їх сервери мають багато оперативної пам’яті та дуже потужні та стійкі. London Datacentre Pickaweb гарантує тривалість роботи мережі 99,9%, але фактичний час роботи за останній місяць склав 100%.

Блискавка – Pickaweb налаштував свої сервери з налаштованим програмним забезпеченням LiteSpeed, що означає швидший час завантаження вашого веб-сайту. Веб-сервер LiteSpeed ​​використовує менше процесора та пам’яті, ніж Apache, і це використання залишається передбачуваним навіть при стрибках трафіку або DDoS-атаках. Щоб краще зрозуміти, чому швидкість вашої хостингової компанії так важливо, ви можете перевірити нашу інфографіку.

Встановіть 100 найпопулярніших інструментів, таких як WordPress, PrestaShop, Joomla, Magento, Drupal та багато іншого.

Безпека – фізична безпека починається на передніх воротах, весь майданчик захищений периметром висоти 3 метри і контролюється IP CCTV акредитованим персоналом охорони 24х7х365. Віртуальна безпека дуже важлива для Pickaweb, тому вони часто оновлюють ядро ​​сервера, панель управління, apache, PHP, MySQL, Exim тощо. Вони також надають брандмауер та службу фільтрації спаму..

Чому ми любимо Pickaweb

Сервери Pickaweb повністю резервні, використовуючи програмне забезпечення r1soft. Вони беруть регулярні щоденні, щотижневі та щомісячні резервні копії, щоб бути додатково захищеними. В основному, ваші дані захищені в Pickaweb.

Особливості – навіть найдешевші пропозиції хостингу Pickaweb укомплектовані усіма життєво важливими функціями для запуску вашого веб-сайту. Проста у використанні панель управління / cPanel /, установка на 1 клік, наприклад WordPress, PrestaShop, Joomla, Magento, Drupal тощо, Anti Spam , Безкоштовна міграція веб-сайтів, Builder веб-сайтів, Dreamweaver & FTP, підтримка Premium та повна гарантія повернення грошей на 30 днів.

Винятковий рівень підтримки – Pickaweb забезпечує підтримку 24×7 по телефону, чату та електронної пошти. Кожен член команди проходить повну підготовку, щоб знати компанію та послуги всередині та зовні, вільно володіє англійською мовою та має чудові технічні навички.

Чому ми любимо Pickaweb

Не маючи часу очікування в чаті та телефоні, ви отримуєте одну з найкращих на ринку підтримки!

І останнє, але не менш важливе, ми врахували це відгуки користувачів з одного з найкращих оглядових сайтів – TRUSTPILOT, і це 9,8 / 10 з понад 150 відгуків.

ВІЗИТИ Pickaweb логотип І Отримайте нашу знижку

Технічні

 • 99,9% гарантія часу
 • Безкоштовна установка; Передача
 • Безкоштовно 1 Клацніть Установки додатків
 • Простий у користуванні веб-сайт Builder
 • cPanel та FTP-доступ
 • Нові швидкі сервери з великою продуктивністю
 • Сучасний датацентр у Лондоні
 • Використання 10K жорстких дисків SAS
 • SSD хостинг
 • План хостингу бюджету не дозволяє використовувати бази даних MySQL

Підтримка

 • 24/7 Технічна підтримка
 • 24/7 лінія підтримки Великобританії
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів
 • Цілодобова підтримка чату та телефону
 • Немає часу очікування в чаті та телефоні
 • База знань
 • Відеоуроки
 • Ми не знайшли жодного

Ціноутворення

 • Гнучкі плани
 • План бюджету починається з 2,49 фунтів / місяць.
 • 30 днів повернення грошей
 • Вам потрібно придбати Starter Plan /$3.99/mo./, оскільки план бюджету не пропонує бази даних MySQL

Продуктивність веб-хостів

Результати тесту Pickaweb

Перший і, мабуть, найважливіший інструмент Тест пінг:

Ping дозволяє перевірити доступність хоста та виміряти час у зворотній бік для повідомлень, що надсилаються від вихідного хоста на комп’ютер призначення.

Результати чек-хоста показують надзвичайно швидкий пінг із Великобританії – менше 1 мс!

Результати тесту Pickaweb

Пінгдом тест на швидкість роботи з їх амстердамського сервера.

Як бачимо, веб-сайт WordPress, який функціонує цілком роками, завантажується на 97% швидше, ніж інші тестовані сайти, що мають 93/100 ступінь ефективності..

Час завантаження веб-сайту склало 493 мс.

Результати тесту Pickaweb

Стресовий тест від LoadImpact допомагає визначити здатність керувати певною кількістю користувачів (навантаження) на вашому веб-сайті. Мета полягає в тому, щоб побачити, як буде працювати ваш веб-сайт, коли він піддається як очікуваному, так і стресовому навантаженню.

Навіть якщо 25 користувачів переглядають наш веб-сайт, час завантаження для них рівний (менше 3 с.).

Це дуже хороші свідчення.

Ви також можете перевірити інші провідні веб-хостинг компанії Великобританії, огляди та порівняння тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map