Огляд TMDHosting

Як TMD потрапив у верхню частину діаграми компаній, що займаються веб-хостингом у Великобританії? Tl; DR


Як ви вже знаєте, ми перераховуємо лише авторитетні компанії з найкращим обладнанням, які дозволять вашим проектам безперебійно працювати. Різниця полягає в тому, наскільки серйозно компанія сприймає підтримку та безпеку.

TMDHosting-new-logo-Black-500px
ПОВЕРНЕННЯ
995 рік
ШВИДКІСТЬ
998
ПІДТРИМКА
977
ЦІНА
982
ОСОБЛИВОСТІ
972
ЗЕЛЕНИЙ
970
ІННОВАЦІЙНИЙ
989

На TMDHosting вони приймають обоє по душі. Ви можете запитати що завгодно в системі квитків, на яку в середньому за 15 хвилин отримують відповіді, підтримка – це персонал внутрішнього сисдайна, який працює цілодобово навіть у свята. У них є графік резервного копіювання, який зберігає у віддаленому місці всі ваші файли принаймні раз на тиждень. Пінг до Лондона з розташованого в Амстердамі центру даних становить лише 8,5 мс. Ви отримуєте CPanel і Softaculou, щоб ви могли розгорнути свій проект за 30 секунд. Крім того, у них є 60-денна політика повернення грошей, щоб ви могли безпечно перевірити послугу. Спробуйте це на www.tmdhosting.com та повідомте нам, що ви думаєте.

Огляд

TMD хостинг створений у 2007 році з чотирма співробітниками, і за 7 років вони зростають до понад 70 співробітників і близько 70 000 розміщених веб-сайтів. Цей стабільний ріст є одним із показників якості хостингу.

Компанія була заснована в Орландо, штат Флорида, але вони розширилися, і тепер розробили обладнання верхнього рівня в 4 центрах обробки даних, один з яких знаходиться в Амстердамі і має швидкий час реакції до Великобританії, і, як ми знаємо, місце вашого проекту має значення. як SEO, так і UX.

Хостинг масштабується, і ви можете почати з невеликих розмірів, і якщо проекти з часом зростають, хлопці з TMD хостингу мають змогу перенести вас на кращу машину. Вони пропонують різні плани, такі як спільний веб-хостинг, веб-хостинг посередників, спеціалізований хостинг сервера, хостинг електронної комерції.

Технологія

Продовження роботи за останній календарний рік становить 99,9996%, і ось пінг-зонд з одного з наших серверів на базі Амстердаму до IP-адреси тестової GTMetrix, що базується в Лондоні:

root @ node01 [~] # ping -c10 217.27.250.160
PING 217.27.250.160 (217.27.250.160) 56 (84) байт даних.
64 байти з 217,27,250,160: icmp_seq = 1 ttl = 56 час = 8,53 мс
64 байти з 217,27,250,160: icmp_seq = 2 ttl = 56 час = 8,45 мс
64 байти з 217,27,250,160: icmp_seq = 3 ttl = 56 час = 8,48 мс
64 байти з 217,27,250,160: icmp_seq = 4 ttl = 56 час = 8,44 мс
64 байти з 217.27.250.160: icmp_seq = 5 ttl = 56 раз = 8.49 мс

Вони використовують апаратне забезпечення вищого рівня з SSD-накопичувачами, які змінюються кілька разів на рік, а сервери – це дуже швидко. Ви можете перевірити це, встановивши WordPress або Joomla і запустити його та запустити за 30 секунд (включаючи кліки.)

Ви отримуєте CPanel тож ви отримаєте всі інструменти, необхідні для міграції вашого проекту на сервер в найкоротші терміни. З Софтакулу Ви можете встановити свій улюблений додаток і запустити його за 30 секунд.

Підтримка

Добре про підтримку TMD полягає в тому, що ви отримуєте безкоштовну міграцію існуючого проекту. Службовий персонал досвідчений, власний, розташований у Європі, і за допомогою системи квитків ви вирішуєте свої проблеми в середньому за 15 хв (у нашому випадку обидва квитки, які ми розмістили під час тестування, відповіли за 7 хв)

Що нам подобається в TMDhosting, це їхнє ставлення до підтримки, ось що вони відповіли, коли ми запитали їх про це:

“Ми не передаємо жодну позицію за межі своїх приміщень. Для забезпечення кращої якості на кожному рівні обслуговування – інфраструктурі, обслуговуванні клієнтів та технічній підтримці – потрібно багато людей, які працюють як один. Це рідко трапляється з аутсорсинговими позиціями, і ми ніколи не жертвуємо якістю У нас є обслуговування клієнтів, технічна підтримка та системні адміністратори 24/7, навіть у святкові дні.

Запити спочатку подаються протягом 15 хвилин, і ми прагнемо надати рішення якнайшвидше, в середньому приблизно через 20 хвилин після початкової відповіді. Це сильно залежить від запиту, але більшість з них відповідає протягом перших 15 хвилин після їх подання. Складніші займають 20 – 30 хвилин верхівки, і якщо щось дійсно важко, це може зайняти до години, але це досить рідко “.

Недоліком є ​​те, що немає номера телефону Великобританії для підтримки, і ми не змогли знайти варіант чату в реальному часі на зоні користувача (на домашній сторінці є чат в реальному часі, тому якщо у вас є нагальна проблема, ви можете спробувати їх, вони були корисно, коли ми тестували послугу).

Також розділ Підручники на сайті застарів. Але це компенсується вільною міграцією та швидкою підтримкою. Тому пам’ятайте – якщо у вас виникли запитання – опублікуйте квиток підтримки.

Безпека даних

Один з найважливіших моментів у рейтингу веб-хостингових компаній, які ми перелічуємо на top5hosting, – це наскільки серйозно вони ставляться до безпеки даних та наскільки безпечні ваші дані з ними. Центр обробки даних в Амстердамі, де розміщені сервери, має безпеку військового рівня. Ось що вони сказали, коли ми запитали їх про те, як вони обробляють дані в компанії:

“Ми дуже серйозно ставимося до безпеки даних і маємо суворий графік резервного копіювання на всіх наших платформах (спільний доступ, реселлер, VPS / Cloud, виділені) – ми робимо знімки файлів / папок принаймні раз на тиждень, при цьому робимо копії MySQL і інший вміст, пов’язаний з БД, щодня, зберігаючи їх до 7 днів назад.

Процес автоматизований, але наші системні адміністратори перевірятимуть щодня, переконуючись, що знімки зроблені належним чином. Усі резервні копії зберігаються у віддаленому місці. У нашій команді системних адміністраторів є люди, віддані моніторингу за можливими загрозами безпеки або виправленнями виправлень, що застосовуються до програмного забезпечення, яке ми використовуємо. Ми реагуємо на загрози безпеці і застосовуємо виправлення з нашою політикою “якнайшвидше”.

Ми перебуваємо в тісних стосунках з усіма нашими постачальниками програмного забезпечення, такими як CloudLinux та cPanel, і не рідкість застосовувати патч, перш ніж він навіть буде оголошений для публіки. У нашої команди також є кілька учасників цих проектів “.

Речі, які слід пам’ятати під час співу

Зберігайте ваші електронні листи для реєстрації в безпеці, інформація про DNS та IP сервера повинні бути там, якщо ви шукаєте його (оскільки його не можна знайти в області користувачів). Якщо у вас є запитання, опублікуйте квиток підтримки, вони дуже корисні. І ви можете це протестувати самостійно таким чином 🙂

Переконайтеся, що ваш проект розгорнуто на сервері Амстердама. Якщо ви не знаєте як, попросіть підтримку перенести його. (Звичайно, якщо ви орієнтуєтесь на Великобританію, а не США чи Азію.)

Підсумувати це

TMDHosting дуже відомий тим, що надає передові технології за доступною ціною та чудову підтримку клієнтів, яка безкоштовна. Це чудово для людей, які не мають або мають мало технічних знань, оскільки можуть отримати з цього користь і заощадити час і гроші на встановленні додатків, модулів тощо. Вони також мають 2-місячну політику повернення грошей, тому радимо протестувати TMDHosting і залишатися з їх, якщо вам подобається послуга.

ВІЗИТИ tmdhosting логотип І Отримайте НАШІ 50% ЗНИЖКИ

Технічні

 • 99,9% гарантія часу
 • Безкоштовна установка; Передача
 • Необмежений трафік, електронні листи, БД
 • Безкоштовне щотижневе резервне копіювання
 • cPanel
 • Безкоштовний CloudFlare CDN
 • Найкраща продуктивність веб-сайту за допомогою SuperCacher
 • Автоматичний інсталятор для легкого запуску
 • Нові швидкі сервери з великою продуктивністю

 • Найближчий центр обробки даних знаходиться в Амстердамі

Підтримка

 • 24/7 Технічна підтримка
 • Безкоштовна установка; Передача
 • Європейська підтримка
 • SysAdmins піклується про ваші квитки за 15 хвилин
 • Вони забезпечують експертну підтримку додатків, крім хостингу (WordPress, Joomla, Magento)

 • Немає номера Великобританії для підтримки
 • Немає прямого чату в зоні користувача

Ціноутворення

 • Гнучкі плани
 • Можна придбати щомісяця
 • Починає від 1,75 фунта / міс.
 • 60 днів повернення грошей

 • Ми не знайшли жодного

Рецензія на вихідний

Тут ми надаємо вам декілька фотографій хостингу TMD хостингу (cPanel), щоб ви могли краще зрозуміти інтуїтивно зрозумілу область користувача, яку ви отримаєте після реєстрації..

Продуктивність веб-хостів

tmdhosting Результати тесту

Пінгдом тест на швидкість роботи з їх амстердамського сервера.

Як бачите, установка WordPress за замовчуванням, яку ми зробили для тесту, без плагінів кешу чи регулювання швидкості на 85% швидше, ніж усі перевірені веб-сайти.

Час завантаження веб-сайту становило 1,29 сек.

tmdhosting Результати тесту

Стресовий тест від LoadImpact допомагає визначити здатність керувати певною кількістю користувачів (навантаження) на вашому веб-сайті. Мета полягає в тому, щоб побачити, як буде працювати ваш веб-сайт, коли він піддається як очікуваному, так і стресовому навантаженню.

Навіть якщо 25 користувачів переглядають наш веб-сайт з Бразилії, час завантаження в середньому становить 2 секунди.

Це дуже хороші свідчення.

Ви також можете перевірити інші провідні веб-хостинг компанії Великобританії, огляди та порівняння тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me