Огляд рідини

9.2 Загальний рейтинг
Високопродуктивні VPS, WP та спеціалізований хостинг


Як керована компанія, що займається веб-хостингом, LiquidWeb домінує в цьому просторі, в даний час має 3 центра даних, що належать повністю, і понад 30 000 клієнтів, що розповсюджуються в понад 150 країнах. Їх інноваційні, якісні та орієнтовані на клієнтів рішення для веб-хостингу багатошарові з підтримкою клієнтів. Вони обслуговують бізнес у різних сферах: від малих підприємств до транснаціональних компаній.

ПРОС
 • Різноманітність веб-хостинг рішень
 • Виняткова підтримка клієнтів
 • Вільна міграція
 • Надійні центри обробки даних
 • Цілодобово проактивний моніторинг
 • Інноваційний набір інструментів та послуг
КОНС
 • Висока ціна
 • Немає спільного хостингу
9.4 Рейтинг блогу

Ціна
$ 34,5


Ви хочете створити блог і не зовсім впевнені, як його вести чи де його розмістити? Не хвилюйтесь, адже це шлях, який відвідують багато початківців блогерів. Хоча це правда, що ринок переповнений безліччю варіантів хостингу блогів, вибір правильного може бути досить напруженим і непосильним завданням.

LiquidWeb – одна з провідних світових брендів у блозі хостингу. Вони допомогли тисячам власників сайтів з усього світу, щоб прив’язати свої блоги до своєї платформи. Одне, що ви можете бути впевнені, це те, що ваш вміст, а також ваш блог завжди будуть у безпеці за допомогою LiquidWeb. Це відбувається через проактивний підхід, який компанія використовує, щоб запобігти проблемам, а не чекати, поки вони не прийдуть до них.

Платформа WordPress, на якій LiquidWeb розміщує ваш блог, оснащена проактивним доглядом, що складається з:

 • Монітор шкідливих програм
 • Монітор після резервного копіювання
 • Монітор оновлення до PHP
 • Монітор оновлення до плагінів

Інші переваги, які вам сподобаються в пакеті хостингу блогу LiquidWeb, включають:

Оптимізовані швидкості завантаження – Щоб забезпечити більш високу швидкість завантаження сторінок свого блогу, LiquidWeb використовує такі методи, як стиснення зображень, кешування на сайті та затримка завантаження зображення.

Гарантоване час роботи – Щоб ваш блог був видимим для вашої цільової аудиторії в усі часи, команда підтримки та технічні працівники створили кілька шарів резервного копіювання..

Центральне управління кількома блогами – LiquidWeb має міцне партнерство з iThemes, а це означає, що ви можете керувати кількома веб-сайтами блогу так само, як ви керуєте одним.

За допомогою LiquidWeb ви підбираєте партнера, якого легко досягти та може допомогти вам досягти максимальної продуктивності та надавати можливість масштабувати архітектуру хостингу під час зростання аудиторії.

 • Для розміщення 10 сайтів або більше (не для початківців)
 • Оптимізована швидкість завантаження
 • Гарантоване час роботи
 • Центральне управління кількома блогами
 • Керуйте якомога більше 100 веб-сайтами так само легко, як ви можете керувати одним. Розгортайте оновлення до тонн сайтів одним натисканням кнопки.

.


Гарантія повернення грошей
10x компенсація
Місце на диску
100 ГБ – 300 ГБ
Доменне ім’я
Н / З
9.9 Виділений рейтинг

Ціна
$ 189


Якщо у вас веб-сайт із електронною комерцією з високим трафіком, вам потрібне хостинг-рішення, яке дає найкращі результати. У LiquidWeb є багатофункціональні серверні хостингові рішення, які базуються на Linux та Window. Ці сервери гарантують вам 100-відсоткове безперервне мережеве бездоганне моніторування на сонарі, загартовування сервера через ServerSecure та героїчну підтримку.

Ви маєте можливість вибирати попередньо налаштований повністю керований пакет або індивідуальне рішення, яке дозволяє брати на себе відповідальність за власні спеціалізовані сервери, але все ж отримувати підтримку.

Плюси хостингу виділеного сервера

Виділений серверний хостинг-рішення пропонує безліч переваг та співвідношення ціни та якості. Деякі з визначних аспектів включають:

Одно- та подвійні процесорні сервери

Однопроцесорні сервери надають клієнтам заблоковану безпеку та високу продуктивність для будь-якого веб-сайту. Цей пакет чудово підходить для розміщення баз даних, шлангів файлових серверів та сайтів з високим трафіком. Їх ціноутворення починається від 199 доларів на місяць.

З іншого боку, подвійний процесор забезпечує більше процесорної потужності для задоволення навіть найвибагливіших сайтів. Ви можете вибрати сервери з двома процесорами, якщо ви розміщуєте багато сайтів або хочете отримати велике рішення для розміщення баз даних. Найдешевший пакет для подвійного процесора починається від 399 доларів на місяць.

CloudFlare CDN

LiquidWeb безкоштовно надає своїм клієнтам повне управління одним з найбільш надійних CDN в усьому світі. Це допомагає збільшити швидкість вашого веб-сайту, а також забезпечити безпеку.

Вбудовані резервні копії

Кожен виділений сервер має вбудовану локальну резервну копію. Крім того, ви можете придбати додатковий рівень захисту резервного копіювання через систему Guardian Backup.

Підвищена безпека

Щоб забезпечити безпеку ресурсів вашого веб-сайту, включаючи дані клієнтів, LiquidWeb включає ServerSecure з кожною спеціальною покупкою сервера.

Висновок

Завдяки команді архітекторів рішень LiquidWeb має необхідну підтримку за допомогою багатофункціональних рішень, які постійно оновлюються та професійно керуються. Єдиною проблемою є висока ціна, що стягується за ці рішення. Однак, як і за будь-яку якісну послугу, ви платите за те, що отримуєте.

 • БЕЗКОШТОВНА вхідна пропускна здатність та вибір ОС
 • Intel Xeon з 4-28 ядрами і 8 ГБ – 125,8 ГБ оперативної пам’яті
 • Блискавичне зберігання SSD в RAID1 або RAID10
 • Спеціальні конфігурації з SSD та миттєвим забезпеченням
 • Безкоштовний CloudFlare CDN, резервне копіювання, захист DDoS та посилена безпека ServerSecure ™

.


Гарантія повернення грошей
10x компенсація
Місце на диску
250 ГБ – 500 ГБ SSD
Доменне ім’я
Н / З
9.8 Рейтинг VPS

Ціна
$ 59


Рішення для розміщення віртуального приватного сервера (VPS), що пропонується LiquidWeb, напевно, є одним з найпопулярніших серед своїх клієнтів. Однією з причин цього є те, що їхні плани починаються за значно нижчою ціною порівняно з іншими, і це єдине вікно для входу в преміум-хостингові рішення компанії LiquidWeb після припинення їх спільного розміщення в квітні 2016 року.

Клієнти хостингового рішення VPS мають доступ до платформ Linux та Windows і користуються гнучкістю вибору з широкого спектру шаблонів операційної системи, включаючи Ubuntu, Fedora, Debian, CentOS 6,7, а також Windows Server 2012 R2. Хоча VPS-хостинг працює з основним процесом, LiquidWeb також забезпечує доступ клієнтів до самостійних опцій.

Плюси керованого хостингу VPS

Це рішення дає вам продуктивність виділеного сервера з одного боку та гнучкість хмарного хостингу з іншого.

Різноманітність планів гарантує, що ви отримаєте саме те, що шукаєте, щодо продуктивності та ціни. Існує 2 ГБ, 4 ГБ, 8 ГБ віртуальних приватних серверів у планах від 2 до 8 основних процесорів і до 300 ГБ SSD дискового простору.

Всі плани хостингу VPS підтримуються 100-відсотковою підтримкою героїчної підтримки США, яка доступна електронною поштою, чатом та телефоном 24/7.

У порівнянні з конкурентами, такими як Amazon, DigitalOcean та Rackspace, VPS LiquidWeb виділяється. Рішення для хостингу VPS постачається з безкоштовним доменним іменем, безкоштовним сертифікатом SSL, а також cPanel, менеджером веб-хостів та plesk.

Мінуси проти хостингу VPS

Ціна виділяється як головна перешкода для клієнтів, які хочуть перейти до цього хостинг-рішення. Найдешевший пакет під VPS коштує $ 59 на місяць. Якщо ви враховуєте оновлення, такі як пропускна здатність, операційна система, щоденне резервне копіювання та додаток IPS, ви, звичайно, витратите більше.

Для початківців розділ бази знань виглядає випадковим чином і охоплює поточні тенденції, за якими кожен може шукати. Якщо категорії можна розширити, щоб клієнти мали доступ до довідкових посібників та відповідей на основі своїх хостинг-пакетів, це може бути корисним.

Висновок

Як завжди, якість обслуговування LiquidWeb є найвищим показником, але вона відрізняється порівняно високою ціною. Якщо ви шукаєте безвідмовний робочий час, надійність та преміум обладнання та вартість, це не проблема, то це похвальний постачальник.

 • Різноманітність планів відповідно до ваших потреб
 • Виняткова продуктивність та гнучкість серверів
 • 100% героїчна підтримка на базі США

.


Гарантія повернення грошей
10x компенсація
Місце на диску
40 ГБ – 300 ГБ
Доменне ім’я
Н / З
9.3 Рейтинг WordPress

Ціна
$ 34,5


Очікуючись на популярності WordPress, LiquidWeb вирішив спеціалізуватися на цій системі управління контентом та запропонувати хостинг для WordPress. Коротше кажучи, компанія надає послуги консьєржа, де технічні аспекти управління вашим WordPress власноруч управляє LiquidWeb. Ідея цього хостингового рішення полягає в тому, щоб запропонувати вам безпроблемний досвід, щоб ваша спрямованість могла бути 100% на ведення вашого бізнесу..

Плюси керованого хостингу WordPress

WordPress хостинг – це дивовижно, а в LiquidWeb він ще більше захоплює. Серед переваг цього рішення можна віднести:

Швидкі швидкості вибуху – керовані сервери хостингу WordPress спеціально налаштовані для WordPress. Навіть якщо на вашому веб-сайті спостерігається стрибок трафіку, швидкість не змінюється.

Безпека вмісту та веб-сайтів – Команда експертів LiquidWeb працює над тим, щоб проблеми не впливали на роботу вашого веб-сайту. Вони пропонують активну допомогу на всіх сайтах, розміщених у хостінгу WordPress. У них є монітор зловмисного програмного забезпечення, монітор резервного копіювання, монітор оновлення до плагінів та монітор оновлення до PHP.

Easy Site Management Easy – Партнерство між LiquidWeb та iThemes зробило порівняно легким для клієнтів керування набором веб-сайтів так, ніби вони керують ним. В один клік ви можете розгорнути ланцюжок оновлень на дуже багатьох веб-сайтах.

Оновлення плагінів – кероване рішення хостингу WordPress на LiquidWeb допомагає в оновленні плагінів. Вони навіть роблять крок вперед, щоб перевірити оновлення для вас, використовуючи сучасні засоби візуального порівняння, щоб переконатися, що нічого не змінилося. Лише після затвердження оновлень вони набувають чинності на вашому веб-сайті.

Мінуси

Щодо вартості, підписатися на кероване рішення WordPress для хостингу WordPress досить дорого. Найдешевший план, який компанія пропонує, становить 119 доларів на місяць.

Оскільки архітектура сервера налаштована для платформи WordPress, запуск іншого веб-сайту, який не базується на платформі WordPress, може бути проблемою.

Вирок

Якщо ви такий власник веб-сайту, який не любить надавати контроль комусь іншому, то це рішення для хостингу не для вас. В іншому випадку кероване рішення WordPress для хостингу в рівному режимі LiquidWeb – одне з найкращих з точки зору продуктивності.

 • Блискучі швидкі швидкості
 • Безпека вмісту та сайту
 • Управління сайтом зроблено легко
 • Оновлення плагіна

.


Гарантія повернення грошей
10x компенсація
Місце на диску
100 ГБ – 300 ГБ
Доменне ім’я
Н / З

LiquidWeb є керованою веб-хостинговою компанією, яка працює в цьому домені з 1997 року, на даний момент вона може похвалитися 3 стовідсоткові центри обробки даних і понад 30 000 клієнтів поширюються у понад 150 країнах. Як одна з надзвичайних сил у галузі веб-хостингу, LiquidWeb проявив непохитну відданість розробці та впровадженню деяких найкращих хостингових продуктів із багатошаровою підтримкою клієнтів.

Маючи 20-річний досвід роботи, LiquidWeb пережив трансформації в галузі індустрії, включаючи технологічну бульбашку початку 2000-х. З часу свого скромного початку компанія розросла та диверсифікувала свої веб-хостингові послуги для обслуговування бізнесу по всьому спектру від малих підприємств до багатонаціональних компаній.

Шукаючи компанію веб-хостингу, одним із аспектів, який ви не можете дозволити собі не помітити, є те, наскільки обґрунтована компанія з точки зору широти та глибини послуг, які вона пропонує. LiquidWeb зарекомендував себе як авторитет у цій галузі, запропонувавши більше, ніж необхідні для хостингу. Асортимент продукції включає:

 • Керований хостинг WordPress
 • Хостинг віртуального приватного сервера (VPS)
 • Виділений хостинг
 • Хмарний хостинг

Для підтримки вищевказаних продуктів компанія також пропонує такі послуги, як зберігання та резервне копіювання, мережеві послуги, програмне забезпечення, послуги моніторингу, служби безпеки, хостинг пошти та управління журналами. Обіцяючи запропонувати надійні рішення для веб-хостингу, компанія зайняла понад 400 служб підтримки на місці для відвідування її постійно зростаючої світової бази клієнтів.

Плюси рідкої веб-сторінки

Багато говорилося про труднощі, які потенційні клієнти переживають, намагаючись знайти рішення для веб-хостингу, яке відповідає їхнім потребам бізнесу. З великою мірою LiquidWeb має те, що потрібно для продуктового асортименту, обслуговування клієнтів та каналів доставки, щоб задовольнити потреби вашого веб-хостингу та Інтернет-рішень. Серед областей, де LiquidWeb відмінні:

Різноманітність веб-хостинг рішень

LiquidWeb має сліди в кожній із категорій продуктів веб-хостингу, крім загального веб-хостингу. Наприклад, їхні хмарні хостингові рішення дають перевагу бізнесу масштабування їх інфраструктури у відповідь на зростання трафіку. Це особливо важливо для підприємств, які мають сезонні продажі та на ефективність яких впливають підйоми та спади ділових циклів..

Через інформаційну безпеку та ризики простою сервера ви можете віддати перевагу оренді фізичного сервера для розміщення вашого веб-сайту. LiquidWeb мають спеціалізований хостинг, який гарантує вам, що на вашому сервері розміщуватиметься лише ваш веб-сайт, і таким чином ви не поділитесь ресурсами ні з ким. Завдяки цій службі ви навряд чи зможете побачити, як ваш веб-сайт сповільнюється.

Якщо ви шукаєте фрагмент як виділеного хостингу, так і спільного хостингу, рішення для хостингу віртуального приватного сервера (VPS) в LiquidWeb – це, мабуть, найкраща ставка. Оскільки кожен віртуальний приватний сервер ділиться деякими апаратними ресурсами з іншими, ви маєте виділену частку обчислювальних ресурсів. Таким чином, ви можете бути впевнені, що жоден із ваших сусідів з хостингом не приведе в дію ваш сайт. В рамках хостингу VPS існують різні плани, найдешевші коштують всього 59 доларів на місяць.

Незалежно від того, що ви стартап чи створена багатонаціональна компанія, однією з основних істин, яку ви не можете спростувати, є той факт, що WordPress поступово стає Google платформами для веб-побудови. Популярність WordPress підштовхнула LiquidWeb запропонувати керований хостинг WordPress. Завдяки цьому хостинговому рішенню компанія бере на себе зобов’язання підтримувати всі ваші установки WordPress до того, щоб захистити ваш сайт від будь-яких загроз безпеці та лазівки, які хакери можуть використовувати.

Незалежно від вашої галузі, масштабів бізнесу та ніші, швидше за все, ви знайдете одне з цих хостингових рішень надзвичайно корисним.

Виняткова підтримка клієнтів

Якщо є якийсь аспект, яким LiididWeb пишається, – це їх 24/7/365 на місці Героїчна підтримка, що включає понад 400 техніків. У цій команді є спеціалісти з сертифікованими системами Windows та Linux, які доступні по телефону або в прямому чаті, час відгуку – менше 59 секунд. Вони також мають широку базу знань на випадок, якщо ви хочете переглядати їх.

У світі, де автоматизована підтримка клієнтів і постачальники послуг все частіше використовують інтерфейс, що не стосується людини, це допомагає мати команду знаючих професіоналів, які можуть відвідувати клієнтів. LiquidWeb набрав великого значення в цьому.

Вільна міграція

Ви коли-небудь розміщували свій веб-сайт у постачальника, який буквально тримає вас за викуп, вимагаючи оплати, щоб ви перейшли на їхні сервери? Ну, LiquidWeb вийшов за рамки цього. Насправді у них є команда в режимі очікування, яка допоможе вам перейти з поточного господаря. Переміщення веб-хостингу може бути відносно туманним процесом, і якщо вам не нададуть якісну допомогу, ви можете зірватися. За допомогою прямого чату ви можете отримати допомогу з цього приводу на LiquidWeb.

Надійні центри обробки даних

У LiquidWeb є 3 засоби приватного управління та керовані центри обробки даних. Ці засоби цілодобово укомплектовані висококваліфікованими фахівцями, тим самим пропонуючи один із найкращих моментів швидкого реагування, які коли-небудь спостерігала галузь..

Щоб додати до цього, центри обробки даних мають численні зони для додаткової надмірності та оснащені надмірною потужністю, охолоджувальною мережею та системами безпеки. Це означає для вас як для бізнесу, що ви можете бути впевнені в будь-який момент, ваша інформація захищена. Відмова одного центру обробки даних не впливає на безпеку ваших даних та ефективність веб-сайту.

Цілодобово проактивний моніторинг

Вся суть веб-сайту полягає в тому, щоб ви могли залишатися в Інтернеті. Залежно від масштабу вашого бізнесу та його залежності від Інтернету навіть одна хвилина в режимі офлайн може становити величезні збитки. LiquidWeb має виняткову систему моніторингу, відому як Sonar Monitoring, яка буквально сканує Інтернет на будь-які проблеми. Якщо моніторингова група помітить проблему, вона вирішить її активно, так що ви не зрозумієте, що проблема існувала. Моніторинг ретельний і стосується як програмних, так і апаратних компонентів.

Інноваційний набір інструментів та послуг

Для кожного їх хостинг-середовища LiquidWeb створив інструменти, які роблять хостинг захоплюючим для своїх клієнтів. Підприємствам надається доступ до простої у користуванні консолі управління, яка дає змогу в будь-який момент часу вести вкладки на рівні серверів та веб-сайтів. Серед цих інструментів можна віднести:

 • Постійні резервні копії – Не можна підкреслити, що безпека даних є найважливішою у вашій діяльності. Завдяки рішенню для резервного копіювання та відновлення Guardian, LiquidWeb забезпечує виняткові резервні копії за межами сайту, які постійно фіксують всю конфігурацію вашої системи, щоб ви могли отримати доступ до будь-якої інформації про відновлення, яка вам може знадобитися.
 • Встановлення одним клацанням – Якщо ви хочете завести блог або просто потрібно перенести свій веб-сайт у прямому ефірі, встановлення одним натисканням кнопки дозволяє абсолютно легко створити ваш веб-сайт і запустити його. Деякі зі скриптів, які ви можете знайти, включають WordPress, Drupal, Magento, MediaWiki та Joomla.
 • Інтерфейс управління – LiquidWeb визнає, що деякі клієнти – це власні жителі, і вони хотіли б самі керувати речами. Ось чому, окрім підтримки, яка надається цілодобово, вони також дозволяють отримувати доступ до статистики вашого веб-сайту та платіжної інформації, створювати сервери та багато іншого робити через їх інтерактивний інтерфейс управління.
 • Служби безпеки– LiquidWeb серйозно ставиться до безпеки даних. Вони пропонують відповідність PCI, сертифікати SSL, брандмауэры та захищені VPN, щоб ви могли бути захищені в будь-який момент часу. Переваги, які ви можете отримати від таких заходів високого рівня безпеки, полягає в тому, що трафік, який надходить на ваш сайт, буде впевнений, що вони взаємодіють і залишають інформацію на безпечному порталі. Оскільки компроміси щодо безпеки клієнтів і крадіжки особистість зростають, це допомагає спиратися на постачальника послуг, який відповідає всім стандартам безпеки.

Чому LiquidWeb може не бути для вас

Багато що було сказано на позитивах LiquidWeb, настав час переглянути недолік цього веб-провайдера хостингу. Є кілька речей, які роблять LiquidWeb свого роду небажаним.

Висока ціна

Компанії, які шукають рішення для веб-хостингу, зазвичай мають певні цілі, які вони хочуть досягти, і однією з них є ціноутворення. Оскільки жодна особа, яка приймає рішення, не базується лише на ціноутворенні, це важлива складова. LiquidWeb має відмінні провідні хостингові рішення та вершину підтримки діапазону. Однак їх ціна трохи вище в порівнянні з конкурентами і недосяжна, особливо для стартап-бізнесу та персональних сторінок.

Щоб дати вам уявлення про їх ціноутворення, врахуйте наступне:

 • Керовані серверні рішення сервера починаються від 199 доларів на місяць. Найвищий пакет цього хостингового рішення – це спеціалізований пакет, який надає 64 ГБ оперативної пам’яті, пропускну здатність 5 ТБ, резервне копіювання SATA 1 ТБ та основний накопичувач на SSD 2 × 250 ГБ, всього за $ 509 на місяць.
 • VPS хостинг – це рішення має 4 плани з мінімальним розміром $ 59 на місяць, а найвищим – 219 доларів на місяць.
 • Хмарний хостинг – це починається з 159 доларів на місяць, а їхній найвищий план коштує 309 доларів на місяць. Порівняно зі своїми конкурентами, LiquidWeb є дорогим, і це потенційно забороняє людям отримувати доступ до їхніх послуг.

Немає спільного хостингу

LiquidWeb припинив свій спільний план хостингу, і найближче до цього можна дістатися – це віртуальний приватний хостинг-сервер. Хоча спільний хостинг має і свої недоліки, компанії, які з’являються та не мають стільки ресурсів для обслуговування веб-сайтів, вважають його зручним. Це багато в чому тому, що вартість поділяється, і тому кожен власник веб-сайту платить трохи, щоб мати свій веб-сайт на сервері.

Причина, яку LiquidWeb відмовила від припинення спільного хостингу в квітні 2016 року, полягає в тому, що вона хотіла звузити свою увагу на пропонуванні продуктів, призначених для власників бізнесу зі складними вимогами. Платформа для спільного хостингу була продана Deluxe Hosting, лідеру спільної хостингової платформи. Стартапи та персональні веб-сайти знову непридатні через це.

Суть

Якщо ви – бізнес, який готовий і готовий розпочати свою діяльність, LiquidWeb надасть вам справжню угоду в веб-хостингу. Їх потужне обладнання та команда підтримки, на яку завжди можна розраховувати, є ключовою точкою продажу. Той факт, що вони володіють своїми серверами замість того, щоб ділитися ними з іншими постачальниками послуг веб-хостингу, є зміною ігор, оскільки їхня увага зараз перейшла до створення нових рішень, щоб полегшити ваше життя та безпечніше веб-сайти..

Однак якщо ви малий бізнес, у якого недостатньо фінансових можливостей, можливо, ви захочете покуповувати трохи більше для відповідного постачальника веб-хостингу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me