Огляд простору простору

Клієнти не вагаються платити премію до тих пір, поки отримають якісну послугу, яку шукають. Easyspace може не вийти за доступними цінами порівняно з іншими веб-хостинг компаній на ринку. Однак широкий спектр інноваційних функцій, безпека та зоряний процес підтримки клієнтів роблять його послугою веб-хостингу вартістю додаткової оплати.


EasySpace логотип
ПОВЕРНЕННЯ
946
ШВИДКІСТЬ
928
ПІДТРИМКА
907
ЦІНА
898 рік
ОСОБЛИВОСТІ
923 рік
ЗЕЛЕНИЙ
920
ІННОВАЦІЙНИЙ
858

Інноваційне та безпечне середовище хостингу – Easyspace забезпечує середовище хостингу, яке підтримується різноманітними функціями та інструментами в Інтернеті, які допоможуть вам легко налаштувати середовище хостингу на веб-сайті, а також дозволяють отримати найкраще співвідношення своїх грошей. Кожне середовище хостингу має власне хмарне сховище, яке зберігається в приватній та захищеній мережі. Зберігання працює на окремих фізичних серверах баз даних, щоб забезпечити більш високу швидкість та продуктивність. Ці бази даних також обладнані кластерами з багатьма вузлами, кешем пам’яті SSD для кешування і лаку і може бути включено Google mod_pagespeed Google.

З точки зору безпеки, хостинг середовища Easyspace налаштовано на захист від DDOS і створений для роботи з власною системою сканування вірусів та зловмисних програм. Сканування вірусів функціонує цілодобово і здатне виявити більшість – якщо не всіх – вірусів, які мучать Інтернет. Ці заходи безпеки допомагають гарантувати, що ваш веб-сайт не стане збоєм у разі будь-яких онлайн-атак, а також забезпечує цілодобовий захист від шкідливих вірусів..

Підтримує ОС Linux та Windows – деякі веб-хостингові компанії обмежуються використанням Windows або Linux як своєї базової операційної системи. Вони не мають можливості запускати обидві системи. Це не так у Easyspace.

Easyspace надає можливість використовувати для веб-хостингу Linux або Windows для спрощення управління веб-сайтом. Це дозволяє клієнтам, які володіють будь-якою з цих операційних систем, вибирати та використовувати ОС, з якою вони знайомі.

Важливо

Звичайно, кожна операційна система має свої функції, попередньо встановлені разом з ними. Клієнти, які вибирають Linux, отримають бази даних MySQL, PHP, Perl, phpMyAdmin та Python, що входять у свій веб-хостинг-пакет. З іншого боку, клієнти Windows отримають ASP.NET v4, Microsoft Access, IIS 7.5 та можливість встановити MSSQL.

Сполучені Штати на базі даних – загальна продуктивність та операції сервера – це те, що Easyspace сприймає серйозно, тому компанія інвестувала в створення 10 центрів обробки даних по всій Великобританії. Шість із цих центрів обробки даних належать безпосередньо власності Easyspace, що сприяє покращенню хостингової інфраструктури, дозволяючи компанії розміщувати величезну кількість даних. Ця інвестиція також покращує надійність хостингу у Easyyspace, скорочуючи час простою та інші проблеми з хостингом.

Окрім зниження шансів на вирішення проблем із розміщенням хостингу, безліч центрів обробки даних, що розповсюджуються навколо Сполученого Королівства, дає можливість веб-майстрам вибрати той, який знаходиться поблизу їх області, що призведе до більш швидкого завантаження часу.

Цими центрами обробки даних також керує та підтримується власна команда інженерів Easyspace замість сторонньої групи підтримки. Як результат, вони можуть легко призначити інженерів на місці для проведення робіт з технічного обслуговування та розгляду будь-яких проблем, які можуть виникнути у мережі чи сервера.

Британські центри даних

Easyyspace інвестував у налаштування 10 центрів обробки даних навколо Сполученого Королівства.

Служба підтримки якості – Easyspace знає важливість надання клієнтам якісної служби підтримки для вирішення їх запитів та проблем. Для того, щоб клієнти отримали необхідну допомогу, компанія створила власний 4-ступінчастий процес підтримки, який пропонує наступне:

 • Оновлення статусу системи. Це надає клієнтам найновіші оновлення веб-хостингу та обслуговування з Easyspace. Незалежно від того, пов’язана проблема з рутинним технічним обслуговуванням системи або виправлення проблеми з хостингом, ви зможете отримати оновлення про те, що саме відбувається.
 • Довідкові посібники. Easyspace має власну базу знань та розділ самодопомоги, який пропонує поглиблені посібники для ознайомлення з вашими особливостями та процесами. Ці посібники допоможуть вам краще зрозуміти, як користуватися новими функціями компанії в Інтернеті, усуваючи необхідність чекати в черзі, щоб представник клієнта прийняв ваш дзвінок..
 • Довідковий стіл для чату. Що стосується проблем, які потребують не лише простого покрокового ознайомлення, Easyspace має функцію онлайн-чату, яку підтримує американська команда підтримки клієнтів, готова надати допомогу 24/7. Просто натисніть на піктограму чату, і ви зможете поговорити з одним із служб обслуговування клієнтів Easyspace, щоб висловити свою стурбованість..
 • Контактний центр. Також Easyspace пропонує контакт-центр, до якого ви можете зателефонувати за більш актуальними питаннями. Хоча лінія підтримки клієнтів недоступна цілодобово, це не означає, що вони не зможуть прийняти ваш дзвінок та допомогти вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути. Їх робочий час розпочинається з понеділка по п’ятницю з графіком роботи з 9:00 до 17:30.

Інтеграція Інтернет-інструментів безкоштовного веб-хостингу – Веб-хостинг із Easyspace надає вам безліч онлайн-інструментів, які ви можете інтегрувати у свій веб-сайт, щоб покращити його загальну функціональність. Найкраще тут полягає в тому, що за їх використання не стягуватиметься плата, і ви можете насолоджуватися ексклюзивними акціями, пропонованими цими інструментами.

Ось список компаній, які співпрацюють з Easyspace та їх еквівалентною рекламною пропозицією:

 • Google AdWords. Клієнти, які скористаються послугою веб-хостингу Easyspace, зможуть отримати безкоштовні рекламні ваучери від AdWords, щоб сприяти просуванню свого бізнесу.
 • Менеджер розсилки. Підписавшись на Easyspace, клієнти отримають безкоштовні кредити від Mailing Manager, які дозволять їм надсилати маркетингові повідомлення електронною поштою своїм клієнтам..
 • WordPress. Партнерство Easyspace з WordPress дає вам інструменти для налаштування свого блогу чи електронної комерції лише одним натисканням кнопки, що допоможе вам створити веб-сайт за лічені хвилини.
 • Резервне копіювання та відновлення. Цей інтернет-інструмент пропонує безкоштовну пробну версію свого продукту для клієнтів Easyspace, щоб дати їм уявлення про те, наскільки вони ефективні в захисті вашої бази даних та веб-простору.
 • Відкрити біржу. Відкриття облікового запису веб-хостингу за допомогою Easyspace дає можливість спробувати OpenExchange, щоб допомогти вам керувати своєю спільною інформацією, включаючи події календаря, документи та інші завдання.

Багато варіантів оплати – Easyspace підтримує широке коло замовників, деякі з яких базуються за кордоном. Для тих клієнтів, які проживають за кордоном, доступні не всі способи оплати, які зазвичай використовують ті, хто проживає у Сполученому Королівстві. Ось чому Easyspace створив кілька варіантів оплати, щоб полегшити замовленням закордонних клієнтів рахунки.

Easyspace дозволяє клієнтам оплачувати свої рахунки за допомогою двох валют – доларів чи фунтів. Він також приймає всі типи основних кредитних карток, включаючи American Express, Delta, Maestro, MasterCard, Switch, Solo та Visa. Така кількість варіантів оплати – це спосіб надання EasySpace зручності для своїх клієнтів.

Технічні

 • 99,9% гарантія часу
 • Необмежена пропускна здатність. Застосовується для всіх планів веб-хостингу Easyspace, це гарантує, що ваш веб-сайт завантажиться швидше та буде працювати з вашими клієнтами.
 • Безкоштовне доменне ім’я. Усуває клопоти з необхідністю платити додатково, щоб створити та зареєструвати доменне ім’я
 • 10 Datacentres
 • Безкоштовна установка; Передача
 • Необмежений трафік, електронні листи, БД

 • Сервери занадто повільні порівняно з провідними веб-хостинговими компаніями

Підтримка

 • 24/7 Технічна підтримка
 • База знань з довідниками
 • Живий онлайн-чат
 • Контактний центр

 • Ми не знайшли жодного

Ціноутворення

 • Гнучкі плани
 • Можна придбати щомісяця

 • 7-денна гарантія повернення грошей. 7-денна гарантія повернення грошей у Easyyspace може бути дещо короткою порівняно з тим, що ви, як правило, пропонують інші компанії. Однак якщо протягом цього періоду ви не повністю задоволені отриманою вами послугою, Easyspace поверне всі послуги, які ви звільнили.

Панель управління Easyspace

На відміну від інших веб-хостингових компаній, які покладаються лише на один тип панелі управління, Easyspace надає своїм клієнтам різні варіанти, що дає їм можливість вибрати систему, якою вони зручні у використанні. Це полегшує їм управління своїми веб-сайтами, оскільки вони можуть управляти ним у системі, яку вони звикли використовувати.

Панелі управління, які зараз пропонується Easyspace, включають популярну систему cPanel, VMware та Plesk. Ці системи дозволяють клієнтам здійснювати повний контроль та керованість своїм веб-сайтом, включають можливість керувати інформацією про акаунти, налаштовувати електронні листи, налаштовувати ваш хостинг та встановлювати домени лише для назви кількох. Якщо клієнти потребують додаткових інструментів хостингу, Easyspace зможе надати їм те, що їм потрібно, за еквівалентну плату.

Висновок

Нарешті панель управління Easyspace пропонує інсталятор одним клацанням миші, що дозволить налаштувати вашу систему. Системи, на які поширюється ця унікальна функція, включають WordPress, Joomla, b2evolution та Drupal. На відміну від того, що ви бачите від інших хостинг-компаній, які вимагають пройти складні навігації просто для налаштування цих служб, інсталятор Easyyspace одним клацанням миші дозволить вам налаштувати веб-сайт максимально швидко та ефективно..

Ви також можете перевірити інші провідні веб-хостинг компанії Великобританії, огляди та порівняння тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me