Огляд маховика

9.2 Загальний рейтинг
Відмінна швидкість, надійний час роботи, без хакерів, керований хостинг WordPress


WordPress хостинг, керований маховиком, побудований з урахуванням кінцевого користувача. Незалежно від того, чи є ви фрілансером, майбутнім бізнесом чи усталеним підприємством, хостингові функції та середовище надає Flywheel для того, щоб упорядкувати ваші процеси та робочі процеси.

ПРОС
 • Безпека без хакерів
 • Швидкі швидкості
 • Щоденні резервні копії
 • Глобальні центри даних
 • Спрощений доступ до SFTP
 • На замовлення для WordPress
 • 24/7 Підтримка
КОНС
 • Не вистачає вбудованого середовища Git.
 • Немає з’єднання SSH
 • Дорого

Ми ще не розглядали варіант хостингу блогу для Flywheel, оскільки вони, як видається, не пропонують цей тип хостингу.

Ми ще не розглядали варіант виділеного хостингу для Flywheel, оскільки вони, як видається, не пропонують цей тип хостингу.

Ми ще не розглянули варіант хостингу VPS для Flywheel, оскільки вони, як видається, не пропонують цей тип хостингу.

9.2 Рейтинг WordPress

Ціна
15 доларів


Керований хостинг WordPress надає вам досвід роботи в режимі очікування персональної технічної команди, щоб вирішити всі ваші проблеми з хостингом. Flywheel робить цей досвід ще більшим завдяки супер-оптимізованим функціям для сайтів, що працюють на WordPress.

Компанія орієнтується на фрілансерів, агентств та підприємств у своїх хостинг-рішеннях. Тому, якщо ви шукаєте хостинг-рішення, яке гарантує вам безпечне середовище, автоматичні оновлення, супершвидкість, автоматичне резервне копіювання та підтримку, це правильна платформа для підписки.

Плани та розміщення хостингу

Flywheel має в цілому 5 планів, які можуть задовольнити всі потреби в веб-хостингу від окремих сайтів до невеликих агентств та транснаціональних компаній.

Крихітні

Це рішення для початківців хостингів у планах Flywheel. Він має такі особливості:

 • Він може працювати з візитами до 5000 в місяць
 • 5 Гб диска зберігання
 • Пропускна здатність до 250 ГБ

Крім того, ви отримуєте безкоштовний сертифікат SSL та підтримку міграції. Якщо ви платите щомісяця, вартість становить 14 доларів, а на рік, цей план виставляється на суму 165 доларів.

Особисті

Цей план на одному веб-сайті забезпечує набагато більшу пам’ять на диску до 10 ГБ і пропускну здатність до 500 ГБ. Якщо ви проектуєте високий трафік свого сайту або наразі записуєте кількість відвідувачів до 25 000 або більше, цей план підійде саме вам.

Крім безкоштовного сертифіката SSL та підтримки міграції, ви отримуєте безкоштовну постановку для свого майбутнього веб-сайту. Все це коштує 28 доларів на місяць або 330 доларів, якщо ви платите щороку.

Професійні

Цей план призначений для підприємств та осіб, чиї операції починаються досить швидко. Незважаючи на план для одного сайту, професійний пакет може обробляти відвідувачі до 100 000 в місяць завдяки диску на 20 ГБ і пропускній здатності 1 ТБ..

Усі інші функції, включаючи безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовну постановку та безкоштовну підтримку міграції, такі ж, як і інші плани. Вартість становить 69 доларів на місяць, але коли ви платите щорічно, рахунок доходить до 825 доларів.

Позаштатний

Обслуговування зростаючого списку клієнтів вимагає найефективнішого хостингового рішення. План фрілансерів розширив можливості встановлення сайтів WordPress. Ви можете налаштувати до 10 сайтів і легко керувати трафіком сайту 150 000 відвідувань на місяць.

Дисковий накопичувач становить 40 Гб, у вас є пропускна здатність до 4 ТБ. Цей план також пропонує вам зберігання CDN для прискорення часу завантаження вашого сервера. Вартість становить 92 долари на місяць, і якщо ви віддаєте перевагу щорічному виставлення рахунків, він доходить до 1100 доларів.

Агентство

Якщо ви хочете встановити масові сайти, це найпопулярніший план. Це дозволяє встановити до 30 веб-сайтів WordPress із об’єднаною щомісячною кількістю відвідувачів до 600 000. Щоб використовувати цю шкалу, Flywheel виділила накопичувач на дисках 120 Гб і пропускну здатність до 8 ТБ.

Те, що виділяє план Агентства, – це той факт, що вам призначений спеціальний менеджер облікового запису і ви користуєтесь зниженими комісіями CDN. Ціна на місяць становить 229 доларів, і якщо ви платите щорічно, рахунок доходить до 2750 доларів.

Якщо будь-який із перерахованих вище планів не відповідає вашим потребам, Flywheel надає вам можливість індивідуального хостингового пакету. З цією метою компанія призначає експерта з корпоративних рішень для того, щоб направити вас на найкращі функції, які можна включити у ваш спеціальний план.

 • Безпека без хакерів
 • Швидкі швидкості
 • Щоденні резервні копії
 • Глобальні центри даних
 • Спрощений доступ до SFTP
 • На замовлення для WordPress
 • Цілодобова підтримка

Почніть з Flywheel зараз.


Гарантія повернення грошей
72 години
Місце на диску
5GB – 120GB
Доменне ім’я
Н / З
Дивіться плани

Flywheel – це кероване хостинг для WordPress, розроблений для фрілансерів, агентств, сайтів з високим трафіком та корпоративних команд. Рішення також включає інструменти робочого процесу, які допоможуть вам швидко та легко створити та керувати своїми веб-сайтами WordPress.

У міру зростання ваших операцій платформа дозволяє масштабувати веб-ресурси, щоб відповідати вимогам та очікуванням клієнтури. Якщо ви переходите з інших хостів на Flywheel, професіонали тут допоможуть вам детально розібратися з деталями..

Огляд маховика

Шукати відповідного хоста для свого веб-сайту – важливе ділове рішення, яке вимагає часу, технічної уваги та хорошого бюджету. Існує багато компаній-хостингів, які обіцяють вам передові технології та найновіші функції, які допоможуть вам перенести свій сайт на абсолютно новий рівень. Деякі не виконують своїх обіцянок, але маховик це робить. Вони послідовні і дотримуйтесь їх, щоб переконатися, що ваш досвід вартий.

Незалежно від вашого робочого середовища, наявність потужної платформи WordPress може позбавити вас від клопотів хостингу з одного боку та допоможе вам впорядкувати процеси з іншого.

Маховик диференціював керований хостинг WordPress наступним чином:

 • Крихітні – Це варіант для початкових веб-сайтів, який має можливість обробляти до 5000 відвідувань щомісяця. Це йде за 14 доларів на місяць.
 • Особисті – Це план на одному веб-сайті, який тарифікується на рівні 28 доларів на місяць, з накопичувачем на диску до 10 ГБ.
 • Професіоналl – Коли ваш бізнес досягає максимуму, а вимоги вашого сервера зростають, професійний план охоплює вас. Ви отримуєте дискове сховище 20 ГБ і пропускну здатність 1 ТБ на рівні $ 69 на місяць.
 • Позаштатний – Це план, який дає вам до 10 встановлень WordPress та пропускної здатності 4 ТБ на рівні 92 доларів на місяць.
 • Агентство – Це реальна угода, щоб вивести свій бізнес на новий рівень. За 229 доларів США на місяць ви отримуєте до 30 встановлень WordPress та потужність для обслуговування 600 000 щомісячних відвідувань.

Якщо ви шукаєте індивідуальне рішення для розміщення хостингу для своїх підприємств, у Flywheel є спеціалісти з корпоративних рішень, щоб детально обговорити ваші потреби. Плани підприємства починаються від 1500 доларів на місяць.

Для кого побудовано маховик?

Існує 4 категорії користувачів цілей маховика з їх хостинг-рішенням.

Фрілансери

Центральний стовп фрілансування – співпраця. Flywheel надає фрілансерам надійну платформу WordPress, яка дозволяє їм створювати WordPress сайти, співпрацювати зі своїми клієнтами та завантажувати готову продукцію, не змінюючи платформи. Серед можливостей, якими користуються фрілансери на Flywheel, є:

 • Безкоштовний демонстраційний сайт – це інвестиція з нульовим доларом, демо-сервер, який розпочинає роботу над своїми проектами під час міграції вашого сайту чи побудови з нуля..
 • Швидко створюйте шаблони веб-сайтів – Якщо у вас є улюблені плагіни та теми, Flywheel дозволяє вам швидше створювати абсолютно новий сайт, не встановлюючи все за одним.
 • Співпраця з Ease – платформа WordPress Flywheel дозволяє додавати співпрацівників з окремими входами, щоб допомогти вам оновити базу даних, редагувати файли та керувати веб-сайтом.
 • Перерахування рахунків клієнтам – Коли ви створюєте сайт для клієнта, і настав час жити, ви можете передати право власності на клієнта відразу. Потім клієнт отримає повідомлення про виставлення рахунків електронною поштою з проханням заплатити за новостворений сайт.

Агентства

Якщо ви керуєте агентством, у вас, безперечно, багато рухомих деталей. Маховик пропонує: єдину платформу WordPress що дозволяє вам легко керувати хостингом, співпрацювати зі своєю командою та виставляти рахунки своїм клієнтам.

Функції, відкриті для агентств на керованій платформі WordPress Flywheel, дозволяють масштабувати свої послуги, додавати нові потоки доходу та співпрацювати із зовнішніми зацікавленими сторонами. Ви також отримуєте доступ до постановочного середовища, яке дозволяє вам зробити зміни на сайті без напруги перед тим, як вони перейдуть наживо.

Сайти з високим трафіком

Коли ваш веб-сайт записує статистику відвідувачів у сотні тисяч на місяць, вам потрібні високоефективні веб-ресурси, включаючи надійні хостингові рішення. Flywheel використовує контейнерну технологію, щоб дати вашому веб-сайту простір швидко наростати в міру збільшення трафіку.

Отриманий час роботи – це корпоративний рівень, що працює на базі Google Cloud. Це означає, що кожен клієнт, який заходить на ваш веб-сайт, не перебуває на затисканні, натискаючи сторінки, що не реагують на реагування.

Ви також можете співпрацювати зі своєю командою та клієнтами в режимі реального часу. Платформа WordPress спростила управління сайтом.

Команди підприємств

Як власник або керівник підприємства, ваш пріоритет – це висунути свою продукцію на ринок. Однак, щоб досягти успіху в цьому, вам потрібна хостингова платформа, яка дає змогу вашій команді діяти швидко та ефективно.

Flywheel має одне з найбезпечніших корпоративних хостингових рішень на базі Amazon Web Services (AWS). Це запевняє вас, що ваш веб-сайт захищений і надійно обслуговується для кожного запиту. Вам також сподобається персоналізована підтримка та надійний робочий процес з урахуванням кожного члена вашої команди.

Плюси веб-хостингу на маховиках

Те, що Flywheel присвятили свою енергію та досвід пропонуванню лише керованого хостингу WordPress, означає для бізнесу багато. WordPress хостинг динамічний, і коли ним керує команда експертів, він легко перетворюється на золотий стандарт для веб-хостингу. Серед переваг, які маховик пропонує своїм клієнтам:

Безпека без хакерів

Шукаючи рішення для хостингу, безпека є головним пріоритетом. Коли ваш веб-сайт зламаний, а ваші веб-ресурси підроблені, вартість управління катастрофою та приведення її під контроль може бути колосальною. З цієї причини Flywheel сконцентрували свою увагу на управлінні безпекою за допомогою декількох процесів та інструментів.

Нижче наведено деякі заходи, які компанія вжила.

 • Забезпечення паролем – маховик гарантує, що у вас є надійні паролі для всіх ваших входів.
 • Обмежена спроба входу – кілька спроб увійти на ваш сайт або сервер негайно запропонує заблокувати. Це запобігає зловмисним входам.
 • Інтелектуальне блокування IP – Система безпеки Flywheel швидко виявляє зловмисників та блокує їхні IP-адреси протягом декількох секунд.
 • Оновлення WordPress – Команда служби WordPress обробляє всі основні оновлення для вас, щоб забезпечити запуск найбезпечнішої та найновішої версії WordPress.

Швидкі швидкості

Незалежно від ваших номерів трафіку, останнє, що ви хочете, – це повільне завантаження веб-сайту. Маховики мають репутацію за підвищення продуктивності веб-сайтів, скорочуючи їх швидкість. Вони роблять це за допомогою декількох механізмів, включаючи мережу доставки вмісту (CDN) та надійну технологію кешування.

Вони також допомагають вам у налаштуванні продуктивності для оцінки налаштувань та коду веб-сайту. Таким чином ваш веб-сайт може досягти максимальної швидкості у всіх вимірах.

Щоденні резервні копії

Навіть за умови найкращої інфраструктури безпеки, ви ніколи не можете сказати про катастрофу, яка проходить за дні та години. Зважаючи на це, у маховика встановлено резервний графік роботи, який працює щовечора. Всі резервні ресурси зберігаються надійно протягом 30 днів, що дає вам достатньо часу для відновлення, якщо це буде потрібно.

Існує також можливість зробити резервні копії вручну під час встановлення плагіна або оновлення теми, щоб ви могли бути в безпечній стороні, якщо справи йдуть без проблем. Усі резервні копії зберігаються в Amazon S3 Cloud. Це гарантує вам надійність та безпеку.

Глобальна доступність

Маховик налаштований позиціонувати вас прямо в центрі вашої глобальної аудиторії. Частина їх зусиль у виконанні цієї обіцянки полягає в тому, щоб дати вам до 10 центрів обробки даних на вибір під час розміщення вашого веб-сайту. Чотири з центрів обробки даних перебувають у США; два в Азії (Сінгапур і Токіо); один в Торонто, Канада, і три в Європі (Амстердам, Франкфурт та Лондон).

Спрощений доступ до SFTP

Замість того, щоб намагатися запам’ятати декілька облікових даних для входу, ви можете мати лише одне ім’я та пароль Flywheel, яке надає вам доступ SFTP на всі сайти, з якими ви співпрацюєте та володієте. Сервер SFTP об’єднує всі ваші веб-сайти в одне місце, де ви можете отримати доступ до них за допомогою одного набору облікових даних. Ви також можете скасувати або надати доступ іншим людям.

На замовлення для WordPress

Від конфігурації сервера до оптимізованої технології кешування, хостинг Flywheel надає власникам веб-сайтів WordPress чудову цілодобову підтримку.

Нижня хостинг маховика

Оскільки Flywheel управляється хостинговим рішенням, неможливо отримати доступ до SSH для управління вашими файлами та папками, а також змінити їх дозволи. Однак, маючи команду експертів та доступ до SFTP, вам навряд чи потрібно SSH-з’єднання.

Якщо ви веб-розробник, вам можуть бути незручно, оскільки Flywheel не пропонує вбудоване середовище Git. Тому вам потрібно мати обліковий запис у DeployHQ. На SSL-сертифікатах Flywheel дозволяє лише встановлювати, але не купувати їх.

Порівняно з іншими веб-хостами, маховик 14 доларів на місяць для одного сайту трохи крутіший. Однак якщо врахувати безліч додаткових функцій, які ви отримаєте в обмін, ціна може бути виправданою.

Висновок

WordPress хостинг, яким керує маховик, має прекрасний і добре розроблений інтерфейс і задні інтерфейси. На приладовій панелі легко орієнтуватися навіть для початківців з невеликим досвідом чи новин для хостингу. Це економить час і швидше приїжджає до місця призначення, тим самим підвищуючи свою продуктивність.

Їхнє партнерство з Sucuri забезпечує вам задоволення безпечне середовище хостингу для вашого бізнесу. Команда підтримки також вражаюча та ініціативна. Де б ви не були в світі, ви можете отримати доступ до них цілодобово. Якщо ви фрілансер, агентство чи підприємство, яке шукає надійне кероване рішення WordPress для хостингу, Flywheel – хороший вибір.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me