Огляд хостингу Webfusion

Огляд хостингу Webfusion

Чудовий сервіс із багаторічним досвідом, простотою у користуванні та приголомшливою підтримкою. Це складна комбінація, яку важко перемогти. Портфоліо Webfusion включає необмежену кількість рішень для розміщення хостингу, від віртуальних приватних серверів з мега-швидкою швидкістю обробки та ультранадійним спеціалізованим хостингом сервера до гнучких керованих хостингів та хостингу з високою продуктивністю. Всі ці рішення для веб-хостингу розроблені спеціально для задоволення будь-яких потреб бізнесу, будь то стартовий або одноразовий сайт проекту. Кожен виріб забезпечений надійною цілодобовою підтримкою та гарантією на чавун.


Webfusion не бентежить вас з кількома пропозиціями. Є лише одне спільне веб-хостинг, але воно досить потужне як для особистого, так і для малого бізнесу. Цей пакет дає вам багато місця для зростання. Крім необмеженого дискового простору та трафіку, ви також отримуєте необмежену кількість облікових записів електронної пошти та можливість розміщення кількох доменів в одному обліковому записі. Ви можете швидко встановити блог-платформи, форуми, фотогалереї та системи управління контентом. Якщо ви хочете відслідковувати, хто відвідує та куди вони йдуть, Webfusion надає вам доступ до статистики сайту, представленої на простих графічних екранах.

Економний, багатофункціональний, власні пакети веб-хостингу. Різноманітна семифігуральна база клієнтів, що включає безліч веб-розробників, багатонаціональних підприємств, онлайн-дизайнерів та любителів. Ведуча на ринку безпека в Інтернеті, цілодобова підтримка експертів, захищений сервернею мережею брандмауера та сучасний центр обробки даних. Все це доповнює Webfusion Ltd, групу веб-хостингів, яка швидко стає хостинговим підприємством, дедалі більше людей звертаються, щоб отримати свої ідеї в Інтернеті.

Вбудований у Великобританію центр обробки даних у Вебфузії є енергоефективним, але дуже захищеним від крадіжок даних та небезпек, таких як пожежа. За допомогою експертів-спеціалістів на добу 24/7 клієнти Webfusion можуть зосередитись на створенні успішного бізнесу, знаючи, що їхній сайт залишатиметься в Інтернеті незалежно від того.

Особливості

 • Отримайте необмежений простір для зберігання ваших файлів. Необмежений веб-простір дає вам повну свободу рости без обмежених можливостей
 • Кращий хостинг Webfusion використовує платформу ATLAS для полегшення хмарних технологій. Він не покладається на один фізичний сервер, тому ви отримуєте надійний та масштабований хостинг
 • Панель керування Webfusion Повністю функціонує та проста у використанні. Ви керуєте будь-якими своїми функціями лише в декількох клацаннях миші. Дізнайтеся більше про панель керування Webfusion
 • Необмежена пропускна здатність знімає всі обмеження на трафік сайту, тому кількість відвідувачів, які ви можете отримувати, не обмежується
 • Заснована в 1997 році, Webfusion – це 100% операції у Великобританії. Їхній експертний персонал працює на місці 24/7/365
 • Програми Fusion додають чудовий функціонал будь-якому веб-сайту. Ви можете швидко встановити блог-платформи, форуми, фотогалереї та системи управління вмістом, які можна використовувати зі своїм безкоштовним доменом

Якщо ви маєте низький бюджет, але вам потрібні великі бюджетні функції та приміщення для зростання, Webfusion – це місце, де можна розпочати свою присутність в Інтернеті..

Нагороди

8-премія webfusion

Кращий хостинг-провайдер
(Запустіть свій бізнес-журнал)

Webfusion отримав нагороду для сектору малого бізнесу за підтримку у вирішенні бізнесу. Читачі журналу “Почніть свій бізнес” були визнані кращим постачальником хостингу 2012 року.

нагорода

Центр досконалості Intel Server

Webfusion був першим серверним центром досконалості сервера Intel. Це дозволяє своїм клієнтам отримати вигоду від технологій Intel, як тільки вони запускаються.

3-премія webfusion

Кращий постачальник послуг VPS для малого бізнесу 2011 року

Webfusion був обраний групою провідних британських підприємців та читачами журналу “Почніть свій бізнес” як кращий постачальник послуг VPS для малого бізнесу 2011 року.

1 вперед-інтел

10 найкращих веб-хостингових послуг

Квітень 2010 Webfusion був визнаний четвертим у Топ-10 провайдерів хостингу у Великобританії.

нагорода-кращий-малий бізнес

Кращий постачальник послуг малого бізнесу

Webfusion був нагороджений кращим постачальником послуг малого бізнесу 2010 року за рішення віртуальної офіси журналом Start Your Business.

нагорода господаря

Високо оцінений за підтримку

HosTest.NET займає ранжування веб-хостів, подаючи запити підтримки та вимірюючи якість відповіді.

sybmagazine

Найкращий веб-хостинг для малого бізнесу 2009

Лауреат премії SYB 2009 року за кращого постачальника веб-хостингу для малого бізнесу

приз-webhost-довідник

Каталог веб-хостів Великобританії

Найкраще для відкритого коду, Microsoft та спільного хостингу:

 • Хостинг Windows, грудень08 року
 • Хостинг Unix, 07 листопада
 • Спільний хостинг, червень 0707
 • Хостинг для Windows, березень 2006 року

нагорода, викуп-трек

Компанія Sunday Times Deloitte Buyout Track 100

Webfusion є єдиною компанією-хостингом у 2010 році Sunday Times Deloitte Buyout Track 100.

нагорода-microsoft

Висунута на список бажань 2007

Webfusion був номінований в категорії Інтернет-сервісу року для Wishlist 2007, журналу Awards Windows Vista.

Прочитайте наші відгуки про найнадійніші хостингові компанії Великобританії тут.

Пов’язані елементи

 • Що таке Google App Engine і що з цим можна зробити
 • SSD vs HDD для хостингу та як це впливає на швидкість вашого веб-сайту
 • Як вибрати найкращого постачальника CDN (Повне керівництво)
 • Окремий домен та хостинг – поради щодо хостингу у Великобританії, частина 1
 • UK2.NET Огляд хостингу
 • Storm Internet хостинг огляд
 • Огляд хостингу eUKhost
 • Огляд хостингу Justhost
 • Огляд хостингу iPage
 • 123-reg хостинг огляд
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me