Огляд хостингу eUKhost

EUKhost була заснована в 2001 році і з того часу вони переросли в одну з найбільших веб-хостинг-компаній у Великобританії. Компанія eUKhost Ltd. працює з їх зареєстрованим офісом, що базується в Лідсі та центрах обробки даних у Мейденхеді та Мілтоні Кейнсі. На eUKhost ви знайдете низьку вартість та надійні послуги веб-хостингу. Сьогодні вони приймають понад 35 000 клієнтів у своїх двох ультрасучасних центрах обробки даних у Великобританії, які обслуговують понад 70 000 веб-сайтів по всьому світу. З початкового рівня пакетів спільного хостингу, аж до приватних кластерів, EUKhost посідає 2 місце в наших чартах найкращих веб-компаній, що займаються веб-хостингом у Великобританії..


логотип eUKhost
ПОВЕРНЕННЯ
910
ШВИДКІСТЬ
865
ПІДТРИМКА
890
ЦІНА
945
ОСОБЛИВОСТІ
815
ЗЕЛЕНИЙ
800
ІННОВАЦІЙНИЙ
815

Команда eUKhost – Більш ніж 100 співробітників, які працюють для eUKhost, дружню та обізнану технічну підтримку, команди з виставлення рахунків та продажу доступні цілодобово, 7 днів на тиждень, щоб відповісти на будь-які запитання. Вони покладаються на свою сильно побудовану командну єдність, щоб обслуговувати клієнтів найбільш ретельно і швидко.

eUKhost Technology – Важливо мати надійний веб-хостинг для веб-сайту вашого бізнесу чи організації. Їх технологія насправді відрізняє їх від інших компаній. Їх веб-сервери розташовані у центрах обробки даних світового класу, де функціонують розширені надмірності, фізична безпека та кілька швидких мережних з’єднань. Це гарантує, що eUKhost забезпечує найнадійніше можливе середовище веб-хостингу, а також доставляє ваш вміст та веб-сторінки з блискавичною швидкістю. Веб-хостинг cPanel EUKhost ідеально підходить людям та професіоналам для розміщення персональних веб-сайтів, блогів та форумів. Незалежно від того, чи хочете ви перенести веб-сайт або працювати над наступним великим проектом, хостинг cPanel – це чудовий всебічний вибір для малих та середніх веб-сайтів та блогів. Це дає вам повний контроль над вашим веб-хостингом за допомогою провідної в галузі панелі керування cPanel – з корисним набором додаткових програм, що входять як Softaculous для встановлення програмного забезпечення одним кліком, інструментів SEO та багато іншого.

Послуги eUKhost – Наразі жодних прихованих зборів, пов’язаних з їх продуктами, немає, або ціна, яку ви бачите, – це ціна, яку ви платите. Вони також мають 30-денну політику повернення грошей на більшість своїх товарів та послуг. Вони надають якісну технічну підтримку 24x7x365 за допомогою чату в прямому ефірі, системи квитків, служби довідки, телефону та на своїх веб-форумах хостингу.

eUKhost Web Builder – eUKhost оголосив про введення своєї першої основної нової послуги, яка спеціально обслуговується для нетехнічних користувачів. Створити веб-сайт – використовуючи інноваційний Builder веб-присутності від Parallels – це дуже простий і простий спосіб розробити, розробити та керувати власним веб-сайтом, не вимагаючи жодних технічних знань. Завдяки інтегрованому конструктору веб-сайтів все за кілька кліків і в межах досяжності, із понад 100 шаблонів, доступних у 10 категоріях. Ви можете налаштувати свій шаблон таким чином для свого веб-сайту. З інтегрованими модулями, такими як покупки в Інтернеті, коментування, блоги, обмін в соціальних мережах, вбудоване відео та інше.

Місцезнаходження сервера eUKhost – eUKhost має понад 1200 серверів, розміщених у двох сучасних центрах обробки даних, розташованих у Мейденхеді, Беркшир, Великобританія.

ВІЗИТИ І Отримайте НАШІ £3.33/пн. ЦІНА

eUKhost розміщені домени

Технічні

 • 99,95% гарантії безперервного часу, якщо час роботи не буде дотримано, вони повертають клієнту 5% щомісячної плати за кожні 30 хвилин простою (до 100% щомісячної плати замовника)
 • Британські центри даних
 • Кілька швидких мережних з’єднань
 • Надмірність BGP мережі простою транзитом
 • Повністю система моніторингу
 • Повні та додаткові резервні копії
 • Повний захист завдяки автоматичному моніторингу електронної пошти для виявлення та очищення вірусів
 • Цілодобовий персонал охорони

 • Ми не знайшли жодного

Підтримка

 • 24/7 Технічна підтримка
 • 24/7 Підтримка електронної пошти
 • 24/7 безкоштовна підтримка телефону
 • Цілодобова підтримка квитків
 • 24/7 Підтримка прямого чату
 • Час реагування на чат дуже швидкий
 • База знань
 • 100% внутрішня командна підтримка
 • Плани доступні на платформах Linux та Windows

 • Час відповіді на квитки та пошту – протягом 1 години

Ціноутворення

 • Гарантія повернення грошей у будь-який час – 30 днів для повного повернення коштів. Заявки на повернення коштів через 30 днів будуть повернені на основі анонсованого часу за невикористаний час.
 • Вони пропонують величезні знижки – до 50%

 • Лише рахунки, які вперше отримують право, можуть отримати відшкодування

Продуктивність веб-хостів

Для цього огляду ми використовували кілька найкращих інструментів веб-хостингу для оцінки показників eUKhost. По-перше, ми перевірили статистику використання eUKhost, що означає, скільки сайтів розміщує eUkhost. Як видно з малюнка нижче, eUkhost займає 1,1% від ринку веб-хостингів Великобританії або близько 70 000 розміщених веб-сайтів.

eUKhost розміщені домени

eUKhost розміщує близько 35 000 доменів .UK, які ви можете побачити на малюнку нижче:

eUKhost розміщені домени

У наведеному нижче списку класифікуються веб-сайти за кількістю людей у ​​світі, які відвідують кожен сайт протягом місяця. Він включає 20 найпопулярніших сайтів з прогнозованим трафіком, а також сайти з трафіком, які Quantcast незалежно перевірив і розміщує eUKhost. Ми вирішили вибрати веб-сайт: LINUXMINT.COM і перевірити його ретельно.

веб-сайти eUKhost top20

Ми обрали веб-сайт: LINUXMINT.COM / випадковим чином обраний, розміщений eUKhost / і перевірити його ретельно: простежити тест підключення мережі до сервера; Навантажувальний тест; Ping тест з декількох локацій; Монітори часу і багато інших.

Висновок

eUKhost надає вам усе необхідне для створення, розміщення та обслуговування веб-сайту. Ще краще, що сервіс – це солідна хостинг-компанія у Великобританії, яка має велику присутність у всій країні з двома центрами обробки даних у Редінг, Мейденхед та Мілтон Кейнс. Хоча пакети eUKhost можуть бути більш обмеженими, ніж деякі його конкуренти, сервіс компенсує це з чітким списком функцій.

Відвідайте eUKhost: http://www.eukhost.com/

Ось деякі з послуг розміщення веб-сайтів, які ми розглянули, і ми рекомендуємо для вас:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

і тут ви можете прочитати найкращі огляди веб-хостингу у Великобританії та наш найкращий хостинг WordPress у Великобританії

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me