Огляд GoDaddy

Отже, ви зараз думаєте про GoDaddy як вибір для свого постачальника послуг веб-хостингу.


Можливо, ви навіть сподіваєтесь, що користуючись послугою GoDaddy, вам пощастить так само, як і Уолтеру в Superbowl 2013 Commercial GoDaddy’s Commercial, де він поцілував Бар Рафаелі хахаха…

Принаймні, з рештою функцій GoDaddy, ви можете мати дуже реалістичні та позитивні очікування – просто ні що один.

Зрештою, GoDaddy – це послуга, яка практикує надавати своїм клієнтам привабливий веб-хостинг з багатьма можливостями. Це надзвичайно ефективно для людей, які є початківцями або досвідченими фахівцями веб-сайтів.

Щоб переконатися, що ви приймаєте правильне рішення щодо ваших потреб у веб-хостингу, нижче наведено огляд GoDaddy та що ви можете очікувати, використовуючи цю послугу.

GoDaddy та веб-хостинг – промисловий гравець

GoDaddy є відомим гравцем у галузі веб-хостингу. Протягом багатьох років йому вдалося зібрати понад 13 мільйонів клієнтів завдяки постійній турботі про клієнтів та розширюваному реєстратору доменних імен. Ті, хто приєднається до GoDaddy, можуть очікувати багатьох функцій, але, перш за все, найбільш якісний веб-хостинг за справедливою ціною є найбільш застосовним.

Як працює веб-хостинг GoDaddy

Щоб визначити, чи сумісна послуга веб-хостингу з вашим веб-сайтом, важливо зрозуміти, як працює певна служба. Після придбання хостингового плану у GoDaddy ваш веб-сайт зберігається на його сервісному сервісі в унікальній DNS. DNS-сервер дозволяє людям у всьому світі отримувати доступ до вашого веб-сайту та переглядати його. Після вирішення попередніх вимог ви також можете розглянути тип веб-хостингу, який ви використовуєте. Пакети, які пропонує GoDaddy, будуть доступні більш докладно нижче.

Майте на увазі, що ті, хто зацікавлений у придбанні веб-хостингу через GoDaddy, зобов’язані використовувати Linux або Windows хостинг. Обидві системи хороші, саме вибір, який ви зробите, залежить від призначення вашого веб-сайту. Загальна особливість GoDaddy полягає в тому, що він надає вам постійні якісні послуги та підтримку клієнтів протягом усього процесу. Якщо виникла проблема, ви можете зв’язатись зі службою підтримки клієнтів і майже негайно отримати відповіді на ваші запитання.

Параметри інформаційної панелі

Користуватися послугою веб-хостингу не завжди просто. Деякі служби мають заплутану панель управління та панель приладів, завдяки чому весь ваш досвід набагато більше засмучує необхідність. На щастя, GoDaddy прагне надати вам надзвичайно функціональні функції, коли справа стосується панелі управління.

GoDaddy використовує cPanel версії 11.40.1, яка дуже проста у використанні.

Все базується на візуальному контексті, тому, просто переглянувши панель, ви зможете знайти саме те, що шукаєте. Крім того, панель доступна для всіх користувачів, незалежно від їх плану.

Важливо зазначити, що, хоча всі мають доступну їм панель управління, не кожен план має всі вдосконалені функції, доступні іншим на панелі управління. Наприклад, План економіки має набагато менше функцій, ніж план преміювання.

Єдиним недоліком щодо панелі управління є те, що для появи функцій панелі керування може знадобитися деякий час, якщо ви внесете зміни. Зазвичай стандартний часовий проміжок становить 24 години.

Безпечна система

GoDaddy – одна з найбільш високо оцінених компаній з точки зору безпеки. Крім того, на відміну від інших серверів веб-хостингу, GoDaddy не розкриває економічний план з основних функцій безпеки лише тому, що він знаходиться на самому базовому рівні.

Ті, хто є частиною економічного плану, можуть розраховувати на виявлення спаму для акаунтів електронної пошти та виявлення оболонок. Завдяки цим функціям та іншим, якщо у вас є преміум-акаунт, ви можете почувати себе впевненими, що ваш веб-сайт захищений та керований.

Дуже дружні до WordPress

У наші дні мільйони людей звертаються до WordPress для розробки свого веб-сайту. GoDaddy визнає це і намагається полегшити перехід, якщо у вас є обліковий запис WordPress.

Ті, хто має облікові записи WordPress, виявлять, що GoDaddy забезпечує автоматичну установку програми. Встановлюючи програму, ви також виявите, що всі необхідні функції безпеки є невідповідними.

Тому в кінці дня це означає менше роботи для вас та простіший час налаштування вашого сайту WordPress через веб-хостинг-сервер GoDaddy.

Надзвичайно рідкісний час простою

Тривалість простою викликає серйозне занепокоєння для більшості власників веб-сайтів, особливо якщо мова йде про вибір веб-хостингу, з яким вони не знайомі.

Що стосується GoDaddy, вам не потрібно хвилюватися про простої, оскільки завдяки цьому веб-сервісу хостингу ваш веб-сайт буде в Інтернеті 99,9% часу, гарантованого ним..

Різниця в один відсоток обумовлена ​​випадковими випадками та іншими непередбачуваними проблемами. Але, як правило, GoDaddy знаходиться там із найкращими послугами.

План ціноутворення

Настав час поговорити про ціни, але вам сподобається те, що ви збираєтесь читати – так продовжуйте.

План економіки (4,99 дол. / Міс.)

План економіки ідеально підходить для людей, які тільки починають працювати з точки зору запуску власного веб-сайту. За допомогою економічного плану ви можете створити 1 веб-сайт і отримати 100 Гб пам’яті, необмежену пропускну здатність, 100 адрес електронної пошти, безкоштовний домен з річним планом, а також можливість зареєструватися для резервного копіювання та відновлення сайту, що є платним варіантом..

План Делюкс (5,99 дол. / Міс.)

Завдяки розкішному плану, ви маєте доступ до необмежених веб-сайтів, пам’яті, пропускної здатності та 500 електронних адрес. Цей план також постачається з безкоштовним доменом, коли ви купуєте річний план. Нарешті, є також резервне копіювання та відновлення сайту, якщо ви виберете платний варіант.

Кінцевий план (7,99 дол. США / міс.)

Нарешті, кінцевий план надзвичайно обширний. За допомогою цього плану у вас є необмежений веб-сайт, сховище, пропускна здатність, 1000 адрес електронної пошти, безкоштовний домен з річним планом, резервне копіювання сайту та відновлення як платний варіант, двократна обробка та потужність за допомогою Linux та cPanel, Premium DNS, 1-річна SSL і сертифікат для захисту даних клієнтів та підвищення рейтингу пошуку.

План на ваш вибір буде залежати від ваших потреб. Кінцеві плани більш широко використовуються для ділових цілей та осіб, які розглядають підприємницьку сторону розробки веб-сайтів та управління ними.

Підсумок

Загалом, GoDaddy – це найкращий варіант для тих, хто починає роботу, або має досвід у розробці веб-сайтів. Коли справа доходить до цього, GoDaddy пропонує клієнтам чудовий досвід веб-хостингу з кількома проблемами та постійну підтримку клієнтів, коли це необхідно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me