Огляд FatCow

FatCow – один з найпопулярніших доступних хостинг-провайдерів для приватних осіб та малого бізнесу.


Починаючи з 1998 року, компанія наполегливо працювала над вихованням доброзичливої ​​для клієнта репутації та пройшла багато, щоб зробити свій хостинговий план максимально досконалим для потреб своїх клієнтів..

Не дивно, що FatCow послідовно фігурує в списках десятки найкращих хостинг-компаній у всьому Інтернеті.

Вони мають 2 потужні центри обробки даних, що базуються в штаті Массачусетс. Ці центри даних містять понад вісім сотень серверів.

Функції FatCow мають спільний хостинг-план, відомий як оригінальний жировик. Цей план пропонує звичайний ряд необмежених функцій, таких як: BANDWIDTH, EMAIL рахунки, дисковий простір, FTP рахунки та суб-користувачі, домени.

Ви отримуєте всі ці плюси лише за $ 3,15 на місяць, і якщо вам це не подобається, є гарантія повернення грошей, і ви можете скасувати будь-коли.

Зверніть увагу, що це акційна ціна. Ціна знижується тим довший термін, який ви обираєте.

Ви отримуєте потужні функції, і їх легко використовувати

Ось деякі інші функції, які відповідають оригінальному плану FatCow:

Використовуйте їх основний веб-сайт-розробник безкоштовно
Конструктор точок і клацання може використовуватися людьми, які абсолютно не навчаються розробці веб-сайтів. Він пропонує теми та шаблони професійного вигляду, які можна використовувати як базу для вашого веб-сайту.

Підтримка баз даних mysql та php 5
Якщо ви хочете використовувати сценарій PHP 5 або mySQL для створення бази даних вашого веб-сайту, ви можете бути впевнені, що план хостингу повністю підтримує їх..

Зелений хостинг
FatCow використовує енергію вітру для живлення своїх центрів обробки даних. Це одна з причин, чому компанія настільки популярна для людей, які бажають більше не шкодити навколишньому середовищу при використанні комп’ютера.

Використання майстрів установки
Вам обов’язково потрібно буде використовувати додатки для створення та збереження вашого веб-сайту. У плані FatCow вам потрібно лише натиснути на декілька кнопок, а блоги, фото програмне забезпечення та багато інших додатків будуть встановлені для вас.

Використання інструментів продажу та інструментів інтернет-магазину
Якщо ви хочете продавати свою продукцію в Інтернеті, FatCow має різноманітні інструменти, які можуть спростити створення та роботу інтернет-магазину легше, ніж функціонування фізичного магазину. Ви можете додавати кошики для покупок, створювати каталоги, використовувати продажі або купонні варіанти і навіть інтегрувати варіант оплати через paypal.

Регулярні звіти про видимість вашого веб-сайту
Якщо ви веб-майстер, який бажає встановити надійну присутність в Інтернеті, вам потрібно ознайомитись зі своєю статистикою. FatCow пропонує цю інтегровану послугу з оригінальним планом.

Як FatCow підтримує надійність?

FatCow виконує резервне копіювання сервера щодня. Це в поєднанні з платформою зв’язку з збалансованою навантаженням компанії та системою резервних генераторів гарантують, що їхні клієнти отримують багатогігабітні та безперебійні з’єднання. Їх екіпаж готовий стежити за системами, щоб вирішити будь-яке питання, як тільки воно виникне.

Клієнт та технічна підтримка

Інженери підтримки FatCow доступні, щоб допомогти вам 24/7 через чат, телефон та електронну пошту. Якщо вам більше потрібен тип “Зробіть сам”, вони підтримують корисну бібліотеку навчальних посібників та інструкцій. FatCow присягає своєю “телицею”. Це означає, що їх служба підтримки відповідає на дзвінки клієнтів протягом двох хвилин або менше. Крім того, присяга передбачає, що компанія дотримується строку, коли йдеться про вирішення будь-якої проблеми.

Мій особистий досвід використання FatCow (ДО ГЛИБОГО ОГЛЯДУ)

Я зберігав обліковий запис FatCow для тестування, оскільки я вперше дізнався про їхню компанію майже 10 років тому.

Я постійно намагаюсь багато нових хостів і багато різних планів для того, щоб переглянути цілі, а це означає, що я не є регулярним на будь-якому з цих хостів, незалежно від того, наскільки я задоволений їх послугами..

Повернувшись до FatCow, саме ім’я та талісман спочатку привернули мою увагу.

Причина такої нетехнічної назви, власними словами, полягає в тому, щоб зробити її менш технічною та більш привітною для клієнтів. Вони думають (і це правильно), що замість того, щоб намагатися вразити клієнтів великою кількістю технічної хитрості, вони повинні робити це просто і зосередитись на наданні клієнтам того, що їм дійсно потрібно тобто. послуги хостингу світового класу за розумними цінами.

Але чи їм це вдається??

Що ж, дивлячись на кількість клієнтів та сайти, розміщені на їх серверах, здається, вони роблять досить непогану роботу. Але будучи справжнім скептиком, а не тим, кого легко збиватимуть цифрами, я вирішив проаналізувати FatCow, пам’ятаючи основні міркування щодо вибору веб-хоста.

Плани та пакети

Оригінальний план FatCow

На відміну від багатьох інших хостингових компаній, які пропонують безліч різноманітних пакетів хостингу і намагаються збити з пантелику клієнтів з великою кількістю технічного жаргону, FatCow дотримався простоти з одним базовим планом.

Ідея полягає в тому, щоб зменшити вибір і врятувати своїх клієнтів від клопоту вибору потрібного.

Ви можете подумати, що вибір є гарною справою, але якщо бути по-справжньому чесним, спільні плани хостингу з різним простором пам’яті, пропускною здатністю, кількістю баз даних та оперативної пам’яті не користуються користувачем базового рівня, який тільки починається. Це включає в себе починаючих блогерів, малого бізнесу та будь-який інший тип нового веб-сайту. Якщо ви не витратите кошти на те, щоб витратити гроші, або ви абсолютно впевнені, що зробите це великими за перші кілька місяців, не потрібно вибирати химерні плани хостингу..

Різні плани хостингу підходять користувачам попереднього рівня, які шукають VPS або виділений хостинг. Саме тут вибір сенсу між різними пакетами має сенс.

Оригінальний план FatCow коштує $ 3,15 / місяць, і ось що ви отримуєте:

 • Безкоштовна реєстрація домену
 • Безкоштовний веб-сайт Builder
 • Установник сценаріїв
 • Візки для покупок
 • Захищений сервер SSl
 • Необмежена поштова скринька
 • Достатній простір на диску та пропускну здатність
 • 1 Гб хмарного сховища

І в більшості випадків це все, що вам знадобиться в перший рік. Ось чому FatCow – один з моїх улюблених доступних господарів.

Цей план хостингу також має просту настройку WordPress в один клік, і я є великим прихильником (і користувачем) WordPress.

Мені абсолютно подобається, як ви можете робити що-небудь на своєму веб-сайті WordPress, використовуючи плагін або власноруч створену тему. Я успішно використовував WordPress для блогів, магазинів електронної комерції, веб-сайтів малого бізнесу, фото-блогів і навіть дощок оголошень.

Але дуже важливо знайти надійного хоста для вашого веб-сайту, що працює на WordPress. Оскільки WordPress може бути об’єктом злому або фішинг-атак, або ви можете потрапити в якусь технічну помилку, і в усіх цих сценаріях вам знадобиться ваш хост, щоб вивести вас із неприємностей.

FatCow має спеціальний план хостингу, розроблений спеціально для користувачів WordPress. Окрім основних функцій, ось що ви отримаєте виключно за допомогою цього пакету.

Перевага №1: Оптимізація швидкості: Коли ви користуєтесь WordPress, ви можете публікувати нові публікації та використовувати зображення у всіх цих публікаціях. Потім з’являються теми чи розробники сторінок, які використовують безліч елементів сценарію Java та елементів дизайну. І всі ці проблеми можуть поєднуватись із скороченням завантаження вашого веб-сайту, що є великою проблемою.

Є підручники та плагіни, які можуть допомогти, але використання випадкового плагіна для мінімізації CSS або JS іноді може зіпсувати весь ваш веб-сайт або блог.

FatCow надає вам мережу доставки вмісту, кешування шарів та адаптивну технологію, щоб подбати про коефіцієнт швидкості, що є великим полегшенням, оскільки повільне завантаження сторінок може серйозно утруднити рейтинг вашого веб-сайту та шанси конверсії..

Перевага №2: Безпека: Що стосується безпеки, то популярність WordPress та використання мейнстріму можуть бути власними враженнями. Не те, що він більш ризикований або вразливіший, ніж його колеги, але той факт, що ним користуються мільйони користувачів, означає, що хакери будуть шукати націлювання на людей, що використовують цю платформу (тим більше, що більшість з них не добре визначає петлі безпеки або прості експлуатації в налаштуваннях їх веб-сайту).

Системи розширеної безпеки FatCow включають брандмауер та щоденне сканування вразливостей, які автоматично видаляють потенційні загрози. Ви все ще повинні використовувати плагіни та теми з обережністю, але додатковий рівень безпеки дійсно може допомогти.

Перевага №3: ​​Керований хостинг: На ринку існує багато хостинг-провайдерів, які спеціалізуються на хостингу WordPress. Зараз більшість із них справді хороші в тому, що роблять, але їхні звинувачення є досить вищими.

Wp-Essential коштує частину цих послуг (тобто $ 6,95 на місяць), а FatCow персоналізував персонал підтримки для користувачів WordPress, які знають все, що стосується WordPress.

На додаток до цього, є кілька справді цікавих тем та попередньо встановлених плагінів, що полегшує вам налаштування та запуск вашого веб-сайту за один раз. На додаток до цього, панель управління налаштована для користувачів WordPress.

Перевага №4: VPS та виділений хостинг: Ви можете почати з малого, але FatCow росте з вами.

Як тільки ви переросли в налагоджений бізнес, і ви починаєте впевнено почуватись у своєму майбутньому зростанні, має ідеальний сенс, якщо перше, що ви робите, – це оновити план хостингу та перейти на VPS або Виділений хост.

У FatCow є різні плани щодо VPS та спеціального хостингу, і ви можете вибрати його відповідно до ваших потреб та вимог

Перевага № 5: Парковка домену:

У випадку, якщо вас цікавить, FatCow також пропонує послугу паркування домену (називається MiniMoo). Всього за $ 5 / рік ви можете мати сторінку «будується» у своєму домені та діючий обліковий запис електронної пошти.

Будівельники та сценарії

 • Weebly: Weebly – це конструктор сайтів із перетягуванням. Як випливає з назви, ви можете просто перетягнути потрібні елементи та опустити туди, де ви хочете, щоб вони були на вашому веб-сайті. Ви можете спроектувати весь веб-сайт просто так, і ніяких технічних знань не потрібно (окрім того, як це зробити перетягни та Впусти).
 • WordPress: Вам не потрібно вибирати WP-Essential план хостингу, щоб використовувати WordPress. Використовуйте будь-який їх план хостингу, і ви можете встановити та використовувати WordPress для запуску свого веб-сайту.
 • Joomla: Joomla – ще одна популярна CMS, як WordPress. Я особисто віддаю перевагу WordPress, але у Joomla є свої сильні моменти. У випадку, якщо ви хочете запустити свій веб-сайт на Joomla, ви можете встановити та використовувати його з однаковою легкістю.
 • Drupal: Ще один переможець у гонці безкоштовних CMS. Drupal насправді є найбільш технічно просунутим і найпотужнішим з усіх трьох. І так само, як WordPress або Joomla, Drupal можна легко встановити з вашої панелі управління.
 • Магазин електронної комерції: Ви можете використовувати Ecwid для додавання кошика на свій веб-сайт (він не безкоштовний, але і не коштує багато). Використовуючи Ecwid, ви можете легко інтегрувати PayPal і використовувати сертифікат Secure Socket Layer з метою безпеки. Якщо ваш веб-сайт працює на WordPress, ви можете просто використовувати плагін типу Woocommerce або використовувати спеціальні платформи електронної комерції, такі як Magento.
 • Мобільні сайти: FatCow співпрацює з goMobi, який дозволяє створити зручну для мобільних пристроїв версію свого веб-сайту, яка швидко, просто та легко переміщатися з мобільних пристроїв (якщо ваш веб-сайт відповідає, вам це не потрібно).

Це лише більш популярні варіанти.

Ви можете створити будь-який тип веб-сайту, використовуючи WordPress, Joomla або Drupal, і FatCow має технологію та досвід для підтримки всіх трьох. Є й інші варіанти, такі як SiteDelux, b2evolution тощо, але вони застаріли, і я не бачу жодної причини, чому хтось хотів би звернутися за ними. WordPress – найкращий і найпопулярніший у світі, тому рекомендую використовувати WordPress разом з FatCow.

Чи буде мій сайт швидким? Як ефективність?

Це знімок екрана за останні 30 днів хостингу, і він був майже однаковий протягом усього часу. Були деякі випадки, коли мої сайти не працювали, але вони швидко реагували, і проблеми були вирішені досить швидко.

Пам’ятайте, бувають випадки, коли деякі сервери виходять з ладу через технічне обслуговування, але вони будуть інформувати вас, якщо ви ввімкнули сповіщення клієнтів з панелі управління.

Як обслуговує їх клієнтів?

Ви знайдете людей, які скаржаться на тривалі затримки та час очікування, коли вони намагаються телефонувати хлопцям з технічної підтримки по телефону. Але для мене це не проблема. Причина того, що хостинговим компаніям практично неможливо надавати спільний хостинг за дешевими цінами і в той же час організовувати персонал технічної підтримки, який може вмістити мільйони користувачів.

Якщо ви дійсно хочете більш чуйної підтримки клієнтів, вам слід скористатися одним із таких планів хостингу високого класу. Для спільного плану хостингу вам слід поскаржитися, якщо ваші тикетки підтримки отримають відповідь протягом 24 годин.

Особисто я дуже рідко відчував необхідність зв’язатися із їхньою підтримкою (тому що я можу самостійно розібратися з помилками WordPress), але в декількох випадках, коли мені потрібна допомога, це було досить добре.

Хороша річ у їхньому обслуговуючому персоналі, що вони добре виявляють першопричину. Таким чином, ви не отримаєте відповідь типу “вибачте, але проблема у вашому кінці”. Вони ведуть вкладки про нові розробки і так само, як клієнти оповіщають про час простою на сервері, вони повідомлять вам про всі нові розробки, які можуть негативно вплинути на ваш веб-сайт..

Візьмемо це як приклад.

На момент написання цього повідомлення Google нещодавно оголосив про нове оновлення, яке спрямовуватиметься на веб-сайти, не зручні для мобільних пристроїв. Більшість власників веб-сайтів чи блогів зазвичай знають про покарання Google після того, як він почав створювати хаос в результатах пошуку, і їх веб-сайти потрапили..

Але найкращий час для врятування вашого веб-сайту від штрафу – це перш ніж Google розгорне нове оновлення в своєму алгоритмі.

Знаючи, що за кутом є штраф, який може зашкодити ряду їх клієнтів, FatCow одразу опублікував у своєму блозі нову публікацію, попереджаючи своїх клієнтів та пропонуючи допомогу тим, хто хоче врятувати свої веб-сайти від покарання..

Тепер вони можуть стягувати плату за цю послугу, але слід надавати кредит за те, що вони знають її клієнтів. Отже, якщо ви є клієнтом FatCow і ви переглядаєте їхній блог, ви отримаєте своєчасний хед-ап, і ви можете вжити запобіжних заходів.

Висновок:

FatCow стверджує, що вони зосереджуються на наданні найкращого досвіду та досвіду обслуговування клієнтів для малого бізнесу. І вони цілком праві.

Вони не просто хостингова компанія, яка, здається, пекла, набуває більше сайтів, розміщених на їхньому веб-сайті, а потім намагається стягувати плату за всілякі доповнення та функції (навіть FatCow намагається раз у раз підвищувати продаж, але й то це звичайна практика для всіх типів бізнесу).

Загалом, FatCow вдалося зробити її простою та зручною для клієнтів. Вони створили всеосяжний план, який виходить за межі хостингу і забезпечує майже все, що вам знадобиться абсолютно новий веб-сайт.

Моя рекомендація – вирушайте на FatCow, якщо ви тільки починаєте і шукаєте добро, доступний план хостингу.

Клацніть, щоб активувати купон
Отримайте його всього за $ 3,15 / місяць за допомогою цієї пропозиції з обмеженим часом.

ВІДКРИТИ ЗАРАЗ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map