Огляд DigitalOcean

9.5 Загальний рейтинг
Безпечне, надійне та високомасштабне рішення хмарного хостингу “все в одному”


DigitalOcean – хостинг-компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, що спеціалізується на хмарних хостингових рішеннях. Їх інфраструктура дуже масштабована і орієнтована на розробників, що створюють додатки та веб-сайти. Залежно від потреб у вашому сховищі, ви можете вибрати будь-який план із запропонованих 19 планів дроплетів. Їх ціна є дуже конкурентоспроможною, і за цілих 5 доларів на місяць ви можете отримати хостинг на сервері.

ПРОС
 • Безпечна інфраструктура
 • API та панель управління
 • Сучасне обладнання
 • Некерований хостинг
 • Передбачувані ціни
 • Активна спільнота, яка знає
КОНС
 • Обмежена підтримка клієнтів
 • Не пропонуйте базовий хостинг
 • Центри обробки даних у кількох регіонах

Ми ще не розглядали варіант хостингу блогу для Digital Ocean, оскільки вони, як видається, не пропонують цей тип хостингу.

Ми ще не розглядали варіант виділеного хостингу для цифрового океану, оскільки вони, як видається, не пропонують такий тип хостингу.

9.5 Рейтинг VPS

Ціна
$ 5


DigitalOcean спеціалізуються на наданні хмарного хостингу. Завдяки цьому вони інвестували в найсучасніші технології, послуги аксесуарів та професійну підтримку, щоб ви могли максимально використати план хмарного хостингу. Навіть незважаючи на те, що існує загальна система захисту від аварій, компанія налаштувала свої хмарні сервери, щоб мінімізувати негативні наслідки простоїв і втрати сервісу..

Існує дві основні категорії хостинг-планів, які компанія пропонує: Стандартні краплі та краплі, оптимізовані під процесор.

Стандартні краплі

Якщо ви шукаєте рішення для розміщення хостингу для свого веб-сайту або інтерактивного середовища, то стандартні краплі відрізняються високою гнучкістю для користувачів із низькими інтенсивностями обчислень.

Плани відрізняються пам’яттю від 1 ГБ до 192 ГБ. Вони також відрізняються за вмістом диска SSD та VCPU. VCPU розшифровується як віртуальна центральна технологічна одиниця, і одна або декілька з них призначаються віртуальній машині в хмарному середовищі. Чим більше VCPU в плані, тим більша потужність обчислень.

У категорії «Стандартні краплі» загалом 14 планів. Вибраний план буде залежати від ваших потреб у обчисленні та бюджету.

ПАМ’ЯТАЙТЕ vCPU SSD DISKТРАНСФЕРЦІНА
1 Гб 1 ВКПУ 25 ГБ 1 ТБ $ 5 / міс
$ 0,007 / год
2 Гб 1 ВКПУ 50 Гб 2 туберкульоз $ 10 / міс
$ 0,015 / год
3 Гб 1 ВКПУ 60 Гб 3 туберкульоз $ 15 / міс
$ 0,022 / год
2 Гб 2 vCPU 60 Гб 3 туберкульоз $ 15 / міс
$ 0,022 / год
1 Гб 3 vCPU 60 Гб 3 туберкульоз $ 15 / міс
$ 0,022 / год
4ГБ 2 vCPU 80 ГБ 4 туберкульоз $ 20 / міс
$ 0,030 / год
8 Гб 4 ВКПУ 160 ГБ 5 туберкульозу $ 40 / міс
$ 0,060 / год
16 Гб 6 vCPU 320 ГБ 6 ТБ $ 80 / міс
$ 0,111 / год
32 ГБ 8 ВКПУ 640 ГБ 7 туберкульоз $ 160 / міс
$ 0,238 / год
48 ГБ 12 ВКПУ 960 ГБ 8 туберкульозу 240 дол. / Міс
$ 0,357 / год
64 ГБ 16 ВКПУ 1,25 ТБ 9 туберкульоз 320 дол. / Міс
$ 0,476 / год
96 ГБ 20 ВКПУ 1,88 ТБ 10 ТБ $ 480 / міс
$ 0,714 / год
128 ГБ 24 ВКПУ 2,5 ТБ 11 туберкульоз 640 дол. / Міс
$ 0,952 / год
192 Гб 32 ВКПУ 3,75 ТБ 12 туберкульозу $ 960 / міс
$ 1,429 / год

Наприклад, якщо ви користувач малого бізнесу або домашнє підприємство, для вас підходить 8 ГБ оперативної пам’яті, 160 ГБ SSD-диска, 4 вЦПУ та 5 ТБ щомісячного плану переказу, який коштує 40 доларів на місяць.

Краплі, оптимізовані процесором

Ця категорія крапель розроблена для інтенсивного застосування. Якщо ви є тим самим користувачем, який шукає серверні ресурси, які можуть підтримувати машинне навчання, кодування відео, активні зовнішні веб-сервери, пакетну обробку та розміщення реклами, то краплі, оптимізовані під процесор, найкращі для вас. Усі процесори Intel-типу з виділеними гіпер-потоками.

ПАМ’ЯТАЙТЕВИЗНАЧЕНІ vCPUSSD DISKТРАНСФЕРЦІНА
4ГБ 2 vCPU 25 ГБ 4 туберкульоз $ 40 / міс
$ 0,060 / год
8 Гб 4 ВКПУ 50 Гб 5 туберкульозу $ 80 / міс
$ 0,111 / год
16 Гб 8 ВКПУ 100 ГБ 6 ТБ $ 160 / міс
$ 0,238 / год
32 ГБ 16 ВКПУ 200 ГБ 7 туберкульоз 320 дол. / Міс
$ 0,476 / год
64 ГБ 32 ВКПУ 400 ГБ 9 туберкульоз 640 дол. / Міс
$ 0,952 / год

Однією з помітних переваг підписки на DigitalOcean Droplets є те, що ви будете насолоджуватися тією ж інфраструктурою, що і пропонована їхнім корпоративним клієнтам. Це не часто зустрічається серед багатьох компаній-хостингів. Традиційно плани хостингу на одній платформі обмежені щодо інфраструктури, до якої вони можуть отримати доступ.

 • Безпечна інфраструктура
 • API та панель управління
 • Сучасне обладнання
 • Некерований хостинг
 • Передбачувані ціни
 • Активна спільнота, яка знає

Почніть з цифрового океану зараз.


Гарантія повернення грошей
Н / З
Місце на диску
25 ГБ – 3840 ГБ
Доменне ім’я
Н / З
Дивіться плани

Ми ще не розглядали варіант хостингу WordPress для Digital Ocean, оскільки вони, як видається, не пропонують цей тип хостингу.

Під час створення вашого бізнесу та, особливо, вашого веб-сайту, одним із аспектів, на який слід наголосити, є безперервність бізнесу. Після запуску вашого веб-сайту ваші клієнти будуть сподіватися постійно знаходити вас в Інтернеті, і що-небудь менше, ніж це, викличе сумнів у вашій надійності.

Огляд DigitalOcean

DigitalOcean – хмарний хостинг-провайдер, присвячений пропонуванню ваших вірно налаштованих віртуальних серверів. Їх серверні ресурси розподіляються у 8 регіонах даних по всьому світу. Це означає, що у випадку, якщо хтось вийде з ладу або розробить технічну зачіпку, ваш веб-сайт не зазнає наслідків простоїв.

Щоб відмежуватися від конкуренції, нью-йоркська компанія створила у своїх продуктах безліч високоякісних, зручних для розробників функцій. Наприклад, ви можете:

 • Зменшити ризики простою за допомогою плаваючих IP-адрес
 • Захистіть свої веб-ресурси за допомогою хмарного брандмауера
 • Додайте блокове сховище відповідно до потреб вашого проекту
 • Керуйте кожним компонентом загальної настройки за допомогою спеціального API

Перший погляд на DigitalOcean створює враження, що вони розроблені лише для досвідчених користувачів. Однак правда полягає в тому, що компанія орієнтована на всіх, від власників веб-сайтів до розробників високого класу. Ви можете легко знайти свій простір у межах спектру.

У DigitalOcean lingo віртуальні машини, які по суті є серверами, відомі як краплі. Краплі, що працюють на операційних системах Linux, гнучкі та настроюються відповідно до потреб вашого бізнесу.

Це означає, що ваш бізнес зростає і попит на веб-ресурси збільшується, ви можете легко оновити. Таким же чином, якщо ваш сервер потребує зменшення, ви можете зменшити масштаб і заплатити менше.

Ресурси зберігання DigitalOcean

Якщо у вас є велика кількість даних, DigitalOcean дозволяє створювати простори протягом декількох секунд, щоб зберігати свої дані. Ці простори є повністю масштабованими, а передача даних захищена HTTPS. Ідеальним видом даних для зберігання в просторах є відео, аудіо, текст та зображення.

Ви можете використовувати Spaces як окремий сервіс або комбінувати його з іншими продуктами DigitalOcean, такими як Краплі. Ціни на простори є передбачуваними та доступними. Наприклад, ви можете отримати 250 Гб пам’яті, починаючи з 5 доларів на місяць. Якщо ви перевищите пакет пам’яті і хочете додати більше, ви просто заплатите 0,02 долара за ГБ додаткового місця.

У той час як Spaces займається зберіганням об’єктів, існує ще одне рішення для зберігання даних, відоме як Block Storage, яке стосується баз даних, критично важливих програм та мов на стороні сервера. Схоже на простори, блокове зберігання зручно та гнучко.

Блокове зберігання також передбачене в загальних блокових пристроях, відомих як томи. Коли ви запускаєте веб-сайт, томи схожі на накопичувачі, локально пов’язані. Це означає, що ви можете розділити їх, відформатувати та керувати так само, як і будь-який диск.

Якщо вам потрібно більше місця для зберігання даних, але ви хочете зберегти потужність обробки вашого плану крапель, ви можете переміщувати томи незалежно від однієї краплі до іншої. Це відбувається плавно, не впливаючи на потужність крапель.

Як розпочати роботу на DigitalOcean

Якщо ви хочете зареєструватися в DigitalOcean, процес простий і швидкий. Все, що вам потрібно, це вказати назву вашої компанії, електронну адресу та реквізити платежу, які можуть бути PayPal або карткою. За короткий час ви увійдете на інформаційну панель DigitalOcean.

Хоча приладова панель виглядає трохи технічно і залякує, заголовок до бічної панелі та натискання на краплі приносить деяке знайомство. Коли ви натискаєте на створення, Droplet дозволяє вам вибрати те, що ви хочете на своєму сервері.

Існують різні дистрибутиви на базі Linux, такі як Fedora, CentOS, Ubuntu, FreeBSD та Debian, які ви можете вибрати. Крім того, ви можете скористатися такими клацаннями, як LAMP, MySQL, Docker та WordPress..

Просто натискаючи кнопку створення, надсилає інструкції DigitalOcean, щоб розпочати створення сервера для вас. Для вашого сервера існує безліч додаткових функцій, включаючи IPv6, засоби моніторингу та оповіщення. У разі будь-яких значних подій на сервері, ви отримуєте сповіщення в режимі реального часу.

Управління сервером

Після запуску вашого сервера ви побачите його у списку крапель. Звідси ви побачите і IP-адресу вашого сервера, і ім’я. Якщо ви хочете створити сайт WordPress, все, що вам потрібно, – це вставити адресу у вікно браузера. Решта деталей, включаючи назву вашого блогу, подібно до будь-якого WordPress, налаштованого на будь-якому хості.

Одна з речей, яка вам здасться трохи дивною у DigitalOcean, – це те, що вони не мають cPanel. Через це процес додавання облікових записів електронної пошти є досить важким. Для цього вам потрібно увійти через веб-консоль або через SSH, а потім скористатися командами Linux для налаштування налаштувань.

Щоб допомогти вам орієнтуватися в технічних бітах, DigitalOcean має розділ підручників, у якому є понад 2000 покрокових посібників. Це має полегшити ваше життя, і вам не потрібно бути гуру Linux, щоб пробитися.

Плюси DigitalOcean

Безпечна інфраструктура

DigitalOcean прагне забезпечити вам безпечне середовище для ваших даних та інших веб-ресурсів. Деякі з їхніх ініціатив включають:

 • Фізична безпека – DigitalOcean має загалом 12 центрів обробки даних, розташованих в одних з найбільш фізично захищених середовищ в Амстердамі, Нью-Йорку та інших містах. Кожен центр обробки даних має цілодобову фізичну безпеку, охоплення відеоспостереження та біометричні зчитувачі для захисту їх цілісності.
 • Безпека інфраструктури – Щоб отримати доступ до мережевої інфраструктури DigitalOcean, вам доведеться пройти через багатофакторні точки аутентифікації, які ретельно контролюються. Доступ обмежений через рольовий контроль доступу. Це означає, що входити в систему можуть лише користувачі, які мають доступ до системи.
 • Безпека резервного копіювання – резервні копії та знімки зберігаються на серверах SAN, які працюють у мережі, яка не є загальнодоступною. Як клієнт, ви можете керувати регіонами, де зберігаються ваші резервні копії для відповідності та безпеки.

Спеціальний API та Панель управління

Маючи потрібне обладнання, ви можете легко створювати програми та веб-сайти. DigitalOcean доповнює це інтуїтивно зрозумілим, але простим інтерфейсом, який дозволяє організувати та візуалізувати всі ваші проекти.

Спеціальний API дає вам повний контроль над створеними крапельками. Починаючи з API є відкритим кодом, це дозволяє оновити або налаштувати інтерфейс на свій смак.

Індивідуально розроблена панель управління – це центральна особливість управління вашими веб-ресурсами. Це допомагає вам організувати персонал, керувати своїми доменами та робити встановлення одним кліком. Якщо ваш бізнес зростав і ви хочете більше місця для зберігання, ви можете виділити їх лише одним клацанням миші.

Сучасне обладнання

DigitalOcean досить добре розуміє, що для залучення калібрів додатків та веб-розробників, якими вони є сьогодні, їм потрібно було вкласти гроші в найкраще обладнання для хмарного хостингу. Всього за 55 секунд ви можете створити новий хмарний сервер SSD, який дає вам чистий, швидкий та потужний досвід.

Всі сервери оснащені потужним обладнанням, таким як машини HEX Core і твердотілі жорсткі диски. Залежно від того, де знаходиться ваша цільова аудиторія, ви можете вибрати центр обробки даних поблизу.

Некерований хостинг

Плани Droplet в DigitalOcean дають вам повну незалежність і контроль під час навігації по веб-ресурсам. На відміну від керованих планів хостингу, ви можете налаштувати сервер на свій смак. Функція управління зазвичай поставляється за додаткову ціну, і саме тому DigitalOcean має одні з найбільш конкурентних цін.

Яким би чином ви не розподіляли свою пам’ять, керували своєю пропускною здатністю та установками програмного забезпечення, все залежить від вас. Ви маєте свободу вибору.

Передбачувані ціни

Мета DigitalOcean – спростити хостингову інфраструктуру, включаючи ціноутворення. Усі їхні цінові моделі прості та передбачувані. Наприклад, всі краплі стягуються за годину, поки ви не досягнете місячного обмеження 672 години. Це означає, що сюрприз при реєстрації рахунку не має сюрпризів.

Завдяки ставкам, що становлять 5 доларів на місяць, плани Droplet доступні навіть для домашніх підприємств. Це всеохоплююче ціноутворення – це те, що робить їх кращими хостинг-провайдерами.

Активна спільнота, яка знає

Більшість провайдерів хостингу вклали кошти в путівники та підручники щодо того, як виконати деякі основні чи навіть складні завдання. DigitalOcean мають спеціальну сторінку підручника та спільноту експертів-розробників. Вони дуже захоплені тим, чим займаються, і часто допомагають іншим орієнтуватися на проблеми, пов’язані з хостингом.

Середовище запитань та відповідей добре організоване за категоріями. Якщо на питання вже відповіли раніше, вони вказують на нього, щоб ви могли швидко на нього звернутися. Щоб заохотити якомога більше людей допомогти, DigitalOcean помістить ваше ім’я у наданий вами підручник або статтю, і вони також вам платять..

Мінуси

Незважаючи на сучасне обладнання, зразковий центр знань та безліч інших ресурсів, DigitalOcean все ще не вистачає в деяких областях.

Їх підтримка клієнтів обмежена. У той час як інші постачальники послуг хостингу мають можливість спілкуватися зі своїми клієнтами у телефоні та в чаті, у DigitalOcean є лише система підтримки квитків. У розробників може не виникнути такої великої проблеми з цим, але користувачі, які вперше почали працювати, можуть зіткнутися з проблемами.

Незважаючи на те, що DigitalOcean має дружніші ціни, хостинг-плани, які вони мають, орієнтовані більше на розробників, ніж на власників невеликих веб-сайтів. Рівень технології просунутий, і вони не пропонують базового хостингу.

Порівняно із складними службами, такими як Microsoft Azure, AWS та хмарне сховище Google, DigitalOcean не існує у багатьох регіонах. Якщо ви хочете знайти свій веб-сайт ближче до своїх клієнтів, скажімо, в Бразилії, найближчі центри обробки даних – у Нью-Йорку.

Висновок

DigitalOcean створили середовище, коли розробники та великі фірми можуть швидше створювати веб-сайти та програми. Інструменти адміністрування прості у використанні, а послуги зберігання та мереж надійні. Завдяки хмарному рішенню «все в одному» ви та ваша команда можете витратити більше часу на основні функції створення кращого програмного забезпечення для своїх клієнтів..

Якщо ви хочете масштабувати вгору чи вниз залежно від обсягу бізнесу, DigitalOcean оптимізував свою інфраструктуру, щоб зробити це безперебійно. Тому не зациклюйтеся на сплаті високих цін у планах, де ви використовуєте половину ресурсів. Відповідно масштабуйте для задоволення унікальних потреб вашого бізнесу. Таким чином, конкурентоспроможний хостинг-провайдер може випробувати будь-хто, особливо в хмарних послугах.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me