Огляд ClickFunnels: чи вбиває ваш веб-сайт потенціал продажів?

Незалежно від того, чи є ви маркетинговим професіоналом чи розвиваєте бізнес чи хобі на основі створення веб-сторінок, потрібні необхідні ресурси. Для розробки успішного веб-сайту вам потрібен веб-хостинг, програмне забезпечення цільової сторінки, програмне забезпечення для автовідповіді електронної пошти, програмне забезпечення для розділеного тестування, програмне забезпечення для афілійованих програм, програмісти, дизайнери та багато іншого. На жаль, вам потрібно звернутися до ряду сервісів, щоб налаштувати всі ці аспекти вашого веб-сайту – тобто до тих пір, поки нова послуга не зробить революцію в Інтернеті..


Ласкаво просимо у світ ClickFunnels – ось усе, що вам потрібно знати, особливо, чи варто цього єдиного вікна для налаштування вашого веб-сайту.

Про ClickFunnels

ClickFunnels – веб-служба, яка дозволяє створювати веб-сторінки, присвячені послідовностям продажів. Щоб зробити процес легким, зручним та простішим, наскільки це можливо, ClickFunnels пропонує вам усе необхідне для створення цих веб-сторінок продажів воронки. Сюди входить веб-хостинг, програмне забезпечення цільової сторінки, програмне забезпечення для автовідповіді електронної пошти, програмне забезпечення для роздільного тестування та багато іншого.

Зрозуміло, щоб зрозуміти ClickFunnels та наскільки великою є ця послуга насправді, необхідно знати, що таке воронка продажів – тема, яка іноді навіть заважає маркетологам..

Воронки продажів і навіщо їх потрібно

Воронка збуту – надзвичайно популярний та економічно ефективний маркетинговий інструмент, який приймає ваших потенційних клієнтів або вашого цільового клієнта та проводить їх у процесі переходу від інтересу до вашого товару чи послуги до фактичного здійснення не лише однієї покупки, а повторної покупки. Ті, хто використовує лійки продажів, краще зможуть кількісно оцінити кількість потенційних клієнтів на кожному етапі процесу та перетворити більше людей у ​​багаторазових покупців.

Щоб уточнити ще далі, ось зображення воронки продажів:

Як ви можете сказати, лійка продажу має етапи. Найбільш вдалі кампанії – це ті, які ведуть перспективу через воронку від початку до кінця.

Тепер вам може бути цікаво, куди саме потрапляє ClickFunnels. ClickFunnels виступає сторінкою захоплення для ваших потенційних клієнтів. Сторінка захоплення по суті працює як маркетингова воронка, роблячи інформацію про ваш продукт, спонукаючи їх розвивати інтерес, змушуючи їх розглянути товар чи послугу, даючи їм змогу розвивати наміри, допомагаючи їм позитивно оцінювати рішення і, нарешті, – вести їх для придбання вашого товару чи послуги. По суті, ClickFunnels значно спрощує маркетинг та успішний продаж вашого продукту.

Використовуючи ClickFunnels, ви зрозумієте, що торгової воронки існує більше ніж один. Хоча стандартна лійка вище працює чудово, варіанти можуть бути корисними для залучення та захоплення різних перспектив.

Переваги використання ClickFunnels

Як згадує ClickFunnels, ті, хто користується його послугою веб-сторінок, можуть заощадити понад 1000 доларів на місяць. Крім того, служба ClickFunnels має ряд інших переваг, серед яких:


  • Хостинг веб-сторінок

Перша перевага використання ClickFunnels полягає в тому, що сервіс дозволяє розміщувати весь ваш вміст на їхньому веб-сайті. Хостинг всього вашого вмісту на ClickFunnels є зручним, оскільки вам не потрібно зосереджуватися на інших послугах і платити додаткові збори іншій компанії. Більше того, ті, хто користується веб-хостингом, начебто задоволені результатами.


  • Програмне забезпечення цільової сторінки

Цільова сторінка вашого веб-сайту – це перша частина веб-сторінки, яку переглядають ваші потенційні особи. Як результат, ви хочете зробити це максимально ефективним. Щоб полегшити процес створення цільової сторінки, ClickFunnels дозволяє проектувати та створювати сторінки продажів за власними характеристиками. Переглядаючи параметри цільової сторінки, ви помітите, що доступно багато різних стилів.

Якщо ви хочете використовувати заздалегідь створені цільові сторінки ClickFunnels, ви можете це зробити. Існує сім різних типів послідовностей, які ви можете обрати, до яких належать ведуча послідовність захоплення відключення, воронка продажів, воронка вебінару, воронка автоматичного вебінару, воронка для членства, воронка запуску та спеціальна воронка. Перш ніж вибрати тип послідовності цільової сторінки, ви можете переглянути призначення кожної послідовності на веб-сторінці ClickFunnels. Роблячи це, ви можете переконатися, що ви приймаєте правильне рішення для своєї веб-сторінки.


  • Електронна пошта програмного забезпечення для автовідповіді

Програмне забезпечення для автовідповіді електронної пошти дозволяє керувати своїм веб-сайтом, не потребуючи великої роботи. За допомогою програмного забезпечення для автовідповіді електронної пошти ви можете дозволити ClickFunnels керувати повідомленнями, надісланими на ваш веб-сайт. Коли хтось надсилає вашому веб-сайту електронну пошту, програмне забезпечення для автовідповіді ClickFunnels відсилатиме повідомлення назад у часовий інтервал, який ви призначили.


  • Розділення програмного забезпечення для тестування

Програмне забезпечення для тестування на Split – це серйозні речі, і якщо ви знаєте, як ним користуватися, то, безумовно, можете скористатись усіма перевагами та перевагами для вашої веб-сторінки. Якщо ви ще не стикалися з цим, розділене тестування – це процес тестування двох, а іноді і трьох версій цільової сторінки. Це також відоме як A-B тестування на спліт. Версії B або C – це сторінки, на які ви вносите зміни, а версія A – це контрольна сторінка.


  • Створіть акаунт безкоштовно

Хоча існує ще багато переваг для ClickFunnels, ще одна з найвизначніших переваг – це те, що він дозволяє безкоштовно створювати свій акаунт. Більшість сервісів вимагають пройти тривалий процес реєстрації і вимагатимуть численних платежів. Тут ви можете створити свою веб-сторінку та зробити це таким чином, що відповідає вашому бюджету.

Інструмент перетягування

Після реєстрації в ClickFunnels ви можете негайно розпочати створення своєї веб-сторінки. Один з найтонших інструментів, який пропонує послуга, – це інструмент перетягування. Вибравши послідовність, яку ви хочете використовувати для перетворення своїх потенційних клієнтів у покупців, ви можете перетягувати зображення, відео та заголовки в редактор перетягування, щоб створити свою сторінку.

Грунтуючись на власних дослідженнях ClickFunnels та досвіді користувачів, послідовно конвертуються послідовності послідовностей на веб-сторінці. Тому, незалежно від того, який ви вирішили використовувати в редагуванні перетягування, результати є на горизонті.

Налаштування правил та сегментації

ClickFunnels дозволяє налаштувати правила для веб-сторінки, виходячи з ваших уподобань. Наприклад, якщо ви хочете, щоб лише повідомлення певного користувача переглядали повідомлення з вашого веб-сайту, ви можете призначити таке правило. Крім того, ClickFunnels надає вам можливість сегментувати контакти, які ви розвиваєте на вашій веб-сторінці, залежно від місця розташування, купували вони ваш продукт, стадії, на якій вони перебувають у воронці, соціальних медіа, трансляції та того, чи залишили вони електронну пошту, яку ваш веб-сайт розсилав незакритий. З такими здібностями, ви можете краще керувати своїм сайтом та розміщувати його для успіху.

На цьому етапі вам може бути цікаво, як ClickFunnels поєднується з іншими сервісами веб-хостингу, які мають кілька однакових функцій. На щастя, ми вас накрили.

ClickFunnels проти LeadPages 

Загалом, якщо мова йде про ClickFunnels та LeadPages, ви побачите, що ClickFunnels є переможцем. Ось кілька причин, чому ви будете більш задоволені ClickFunnels:


 • Погляд на дизайн цільової сторінки

Теоретично, якщо ви повинні зареєструватися як для ClickFunnels, так і для LeadPages та отримати доступ до пропозицій цільової сторінки кожного сайту, швидше за все, ви легко зможете змінити те, що може запропонувати ClickFunnels. Пропозиції цільової сторінки ClickFunnels є більш організованими, різноманітними та постійно оновлюються. З іншого боку, LeadPages пропонує вам безліч нудних дизайнів, які не є естетично приємними. Що ще гірше, потрібно пройти певний час, щоб прочесати їх.


 • Технічна підтримка

Що стосується технічної підтримки, то обидві сторінки сайтів досить схожі. Ті, хто обирає план ClickFunnel Enterprise, отримують пріоритетну підтримку клієнтів. Підтримка клієнтів надається у формі підтримки чату, підтримки телефону та електронної пошти.


 • Партнерські програми

Партнерські програми на ClickFunnels, безумовно, виграють, але лише волоссям. Ті, хто приєднаються до партнерської програми ClickFunnel, отримують 35% повсякденного періодичного вступу на партнерські комісії. З іншого боку, LeadPages пропонує афілійованим компаніям 30% періодичного періоду дії.


 • Знижки та перки

Хоча деталі щодо тарифів ClickFunnels будуть обговорені в наступному розділі, порівняно з LeadPages, ClickFunnels є економічно обґрунтованим вибором. На відміну від LeadPages, ClickFunnels пропонує своїм користувачам 30-денну гарантію повернення грошей та 14-денну безкоштовну пробну версію. Крім того, LeadPages пропонує знижки від 20 до 30% на рахунки, коли ви підписуєтесь на річний план.


 • Особливості розгляду

Нарешті, що стосується особливостей, результати змішуються. Хоча обидві функції цифрової доставки активів, лише ClickFunnels включає такі функції, як обмін вашою послідовністю з іншими учасниками та відсоткове натискання послідовності послідовності макетів та перетягування сторінок. Єдина функція, яку вам не вистачає в LeadPages, – це функція шаблону бонусів.

ClickFunnels vs. Instapage

Якщо мова йде про ClickFunnels vs. Instapage, вам слід кулаком визнати, що вони орієнтовані на різну аудиторію. Хоча кожен може використовувати ClickFunnels, він в основному використовується маркетинговими фахівцями завдяки своїм професійним інструментам та специфічним маркетинговим ресурсам. Більше того, ClickFunnels постійно розвивається для задоволення потреб своїх користувачів. Ось декілька способів порівняння ClickFunnels та Instapage:


 • Сторінка

Оскільки ClickFunnels орієнтований на маркетолога, ви менше шансів домогтися тих же розроблених сторінок, які можна створити за допомогою Instapage. Тим, хто хоче створити складні сторінки на ClickFunnels, потрібно додати трохи часу та роботи. Тому, якщо ваші цілі є маркетинговими, найкраще обрати для ClickFunnels. З іншого боку, якщо ваша мета – просто створити звичайну цільову сторінку, то кращий варіант буде встановити.


 • Маркетинговий центрик проти некомерційного маркетингу

Ще один момент, який потрібно усвідомити при порівнянні обох сайтів – це те, що ClickFunnels пропонує вам безліч інструментів маркетингу, яких ви просто не знайдете при Instapage. Наприклад, за допомогою ClickFunnels ви отримуєте маркетингові орієнтовані інструменти, такі як управління вашою торговою лійкою в одній системі, маркетинг з електронною поштою, згруповані веб-сторінки для огляду ефективності, відстеження продажів товарів, розділених тестів тощо..


 • Навчання користуватися системою

Оскільки ClickFunnels орієнтований на маркетинг, ви побачите, що якщо ви не новачок у цій галузі, вам доведеться складно вивчити систему. З іншого боку, LeadPages чудово підходить для початківців, оскільки він простий у використанні, а обмежені функції прості в навчанні. Однак якщо ви хочете просто «заскочити» і не проти витратити час, щоб дізнатися про конфігурації ClickFunnels, тоді ваші зусилля варті того, особливо враховуючи різноманітні шаблони та інструменти.

ClickFunnels vs. OptimizePress

Багато користувачів, які використовують OptimizePress для своїх цільових сторінок, досить лояльні до сервісу, особливо через ціноутворення. Однак, порівнюючи і ClickFunnels, і OptimizePress, ви виявите, що є причина хорошої угоди – з обмеженими можливостями, які пропонує OptimizePress, немає сенсу підвищувати ціну до тієї ж ставки, що і ClickFunnels. Отже, якщо мова йде про вибір між цими двома, ваше головне рішення базується на тому, що вам потрібно від послуги цільової сторінки та що ви готові заплатити, щоб отримати її.


 • Додаткові функції з CkickFunnels

Як було сказано вище, рішення базується на особливостях. Доступні через ClickFunnels, але не через OptimizePress, включають: роздільне тестування A / B, оновлення одним клацанням, два крокові відключення, миттєве ввімкнення, розумне послідовність електронної пошти, повний перегляд конверсії послідовностей, зміна порядку послідовності на ходу, проста копія сторінки / послідовності, спільні послідовності, показники учасників, блокування вмісту членства, інтеграція основних платежів та 14-денна безкоштовна пробна версія. Тому, якщо вам потрібні вищеперелічені функції та ви не хочете платити трохи більше, то вам краще з ClickFunnels.


 • Порівняння витрат

По суті, OptimizePress коштує 97 доларів на рік для основного пакету, 197 доларів – для видавця та 297 доларів – для пакета. Як ви знайдете в наступному розділі, це набагато дешевше, ніж ClickFunnels. Знову ж таки, ви отримуєте менше функцій та набагато менш зручну для маркетингу платформу.

Вартість ClickFunnels

Перш ніж зареєструватися на будь-якій платформі, важливо зрозуміти ціни. Як багато згадується в цьому огляді, ClickFunnels коштує дорого – ви навіть можете бути трохи шоковані, переглянувши ціни нижче. Однак якщо ви пам’ятаєте про всі наявні функції та послуги, це робить ціну трохи приємнішою. Ще одна річ, яку слід пам’ятати, – це мета ClickFunnels, а це покращити продажі вашої продукції. Завдяки збільшенню продажів та підвищенню прибутковості ви можете легко дозволити собі структуру ціноутворення.

Плани ClickFunnel
 • Стандартний пакет – $ 97 / місяць

В рамках цього пакету ви отримуєте 20 послідовностей, 100 сторінок, 20 тис. Відвідувачів, необмежену кількість контактів та всі додаткові функції, обговорені в перших кількох розділах.

 • Пакет “Етісон” – $ 297 / міс

За допомогою цього пакету ви отримуєте необмежену кількість функцій від першого пакету. Крім того, ви також отримуєте пріоритетну підтримку, пріоритетні запити шаблонів, акціонетику, конструктор візуальних повідомлень електронної пошти, керуйте списками електронних листів, електронні листи другого мовлення, відкриваються треки та кліки, серія автоматичного реагування, послідовності дій, розсилаються електронні листи за місцем розташування тощо. Якщо ви досвідчений професіонал з маркетингу і вам потрібен масив інструментів для управління цільовими сторінками через один сайт, то цей пакет – найкращий варіант для вас та ваших потреб.

14-денний пробний строк ClickFunnels

Щоб зареєструватися у ClickFunnels, потрібно кілька секунд, і якщо ви переймаєтесь оплатою щомісячної ціни після перегляду вищевказаного розділу, то ви не самотні. На щастя, ClickFunnel пропонує людям можливість спробувати її систему безкоштовно протягом 14 днів.

Якщо ви вирішите ClickFunnels для вас після використання 14-денної безкоштовної пробної версії, ви можете вибрати стандартний пакет або Etison Suite. Після випробування ціна стикається до стандартних цін, зазначених вище. Ви також виявите, що підписатися на безкоштовну пробну версію легко. Просто відвідайте веб-сторінку ClickFunnels та натисніть пробні пропозиції. З’явиться вікно, яке дозволяє ввести адресу електронної пошти та пароль для створення облікового запису. Після цих кроків ви повинні бути готові до роботи.

Безкоштовні веб-класи для злому воронки

Якщо ви любите вебінари та шукаєте способи навчитись користуватися ClickFunnels та ознайомитись із багатьма пов’язаними темами, то, можливо, ви захочете спробувати веб-класи воронки. Через програму вебінару під назвою “Як налаштувати власну воронку продажів всього за 7 хвилин” ви можете виявити наступне:

 • Як легко сканувати своїх конкурентів і бачити, що працює у вашій ніші
 • Як взяти те, що зараз працює на вашому ринку, і скористатися ним, щоб дати вам “початок” у створенні власної воронки; і
 • Як ви можете скласти список клієнтів з нуля, наповнений людьми, які вже є перевіреними покупцями вашого товару

Щоб приєднатися до інших людей, щоб отримати цю потужну інформацію від фахівців у цій галузі, просто зареєструйте своє місце тут. Сидіння збираються швидко, тому зарезервуйте своє місце якомога швидше.

Підсумок

В цілому ClickFunnels може використовувати будь-хто. Однак, він спеціально рекомендується для маркетингових фахівців, які прагнуть покращити свої показники конверсії, збільшити продажі та підвищити видимість своєї марки. З наявним набором інструментів та ресурсів ви знайдете ClickFunnels як надійну платформу для досягнення впізнаваності бренда, що вам потрібно для успіху.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me