Огляд Aabaco

Перш ніж Google вийшов на сцену, щоб кинути виклик існуючим королям пошукової системи, Yahoo! було. Кожен, хто прагне стежити за історією Інтернету, знає, наскільки впливовий Yahoo повернувся в той час. Історія довга і звивиста, але, на щастя, ми не тут, щоб копатися в минулому, а скоріше поговоримо про Aabaco та оцінимо їх надійність веб-хостингу.


Вам може бути цікаво, що стосується пошукової системи чи онлайн-каталогу з веб-хостингом. Ну, Google, здається, домінує в Інтернеті, але якщо є одна послуга, на яку вона ще не задіяна, це веб-хостинг. Yahoo! з іншого боку, заздалегідь добре знав важливість веб-хостингу для підприємств та людей, які хотіли бути видимими в Інтернеті. Щоб веб-сайт був повністю функціональним, йому потрібен надійний веб-хост. Для стійкості, особливо для малого бізнесу, необхідна доступність послуг веб-хостингу. Це фактори, які Yahoo! знав і користувався великою популярністю, коли представив Yahoo! Малий бізнес.

Від Yahoo! Малий бізнес для Aabaco Малий бізнес

Yahoo! Малий бізнес був присвячений пропонуванню послуг веб-хостингу, налаштованих та упакованих для власників малого бізнесу, які бажали встановити свою присутність в Інтернеті. Однак, на відміну від інших постачальників послуг веб-хостингу, які пропонують широкий спектр хостинг-пакетів, Yahoo! Малий бізнес запропонував індивідуальне рішення для кожного розміру, яке було укомплектовано дуже корисними функціями, щоб подобатися новачкам.

Критики веб-хостингу, однак, опустили функції, називаючи їх загальними, і нічого спільного. Із плином років клієнти почали скаржитися на невисокий тип обслуговування клієнтів, який вони отримували, і це стало поворотним моментом Yahoo! Малий бізнес. Дивовижним кроком вони перейшли на службу веб-хостингу, щоб створити щось, на що вони сподівалися, що буде набагато краще, і ребрендували це Aabaco Small Business. По суті, вони були однією і тією ж командою, що вони були під іншою назвою.

В даний час Aabaco Small Business пропонує веб-хостинг з такою ж пристрастю, як і у Yahoo! Малий бізнес.

Aabaco Малий бізнес

Що стосується операцій, Aabaco Small Business продовжується з того місця, де Yahoo Small Business зупинився. Набір інструментів та послуг, якими він оснащений, дає змогу надати набагато кращу підтримку зростаючому бізнесу. Коли ви підписуєтесь з ними, ось кілька речей, які ви будете відчувати.

 • Гнучкі рішення для веб-дизайну, що дозволяють вам створити веб-сайти електронної комерції які професійно виглядають.
 • Доступ до широкого набору гладких і красиво оформлених шаблонів. Вони також дозволяють налаштувати ваш інтернет-магазин за допомогою вбудованого редактора та майстра.
 • Ви матимете доступ до стороннього програмного забезпечення, яке допоможе вам у створенні інтернет-магазину. Деякі програми, що є у вашому розпорядженні, включають Adobe GoLive, Adobe Dreamweaver та інші інструменти редагування HTML.
 • Оскільки Aabaco Small Business – це все, що стосується стартапів та зростаючого бізнесу, у них є мережа розробників, готова допомогти вам у налаштуванні веб-сайту електронної комерції, щоб включити необхідні функції, а також функції для вашого бізнесу..
 • Використовуючи майстрів, ви зможете створювати веб-сторінки, які є оптимальними для SEO, а також оптимізувати ваш вміст, щоб ви могли добре займати рейтинг у пошукових системах..

Важливо зазначити, що ще до того, як відбувся перехід, Yahoo Small Business вже був провайдером веб-хостингу, але не таким відомим, як інші бренди. Одним із пояснень цього було те, що вони прийшли трохи пізно. Звичайно, Aabaco Small Business – не найкращий варіант для кожного бізнесу та людини. Однак, у захопливих планах Aabaco Small Business, які варто переглянути, є кілька захоплюючих особливостей.

Одне, що потрібно оцінити, – це те, що Aabaco Small Business є частиною компанії, яка має величезний досвід та досвід у цій галузі, і вони передають частину цих знань та переваг досвіду своїм клієнтам. Вони прагнуть захистити свою репутацію, надаючи найкращі послуги веб-хостингу.

Плани веб-хостингу Aabaco для малого бізнесу

Основний бізнес Aabaco полягає у пропонуванні електронної комерції та веб-хостингу. У планах веб-хостингу всі вони є спільним хостингом. Нижче наведено деталі цих двох основних ліній для продуктів Aabaco.

Спільний веб-хостинг

Аналогічно iPage, eHost, BlueHost та HostGator, Aabaco Small Business пропонує три різні плани хостингу під спільним хостингом. Це Основні, Додаткові та Прем’єр.

Основний план

Якщо ви будуєте персональний веб-сайт або невеликий веб-сайт для свого бізнесу, де трафіку не буде багато, найкращий план для початку – базовий план. Ціноутворення на цей план починається від $ 5,99 на місяць. Однак зазвичай Aabaco час від часу знижує знижки, і коли це станеться, ціна може знизитися до $ 3,75 на місяць, якщо ви зобов’язаєтесь дотримуватися Aabaco принаймні 5 років.

Основний план дає вам 250 облікових записів електронної пошти, 100 Гб місця на диску, безкоштовний домен для запуску та до 1000 ГБ на місяць передачі даних. Крім того, ви отримуєте доступ до інструментів дизайну сайтів Aabaco, які є величезним полегшенням для людини або бізнесу, у яких немає бюджету на створення сайтів. Ці інструменти дизайну дозволяють створити власний сайт та налаштувати його, не торкаючись коду.

Розширений план

Запуск бізнес-сайту – це підприємство, яке потребує ресурсів у плані грошей, часу та досвіду. Часто бізнес витрачає величезну частину свого бюджету, намагаючись передати свою діяльність в Інтернеті. З загальним спільним планом Aabaco Small Business Advanced, вам не потрібно турбуватися про те, як ви підключитесь до Інтернету, вони перейдуть до вас. Цей план починається з 9,99 дол. США на місяць, але при 5-річному зобов’язанні ваші щомісячні витрати можуть знизитися до 5,99 долара на місяць. На додаток до того, що пропонує базовий план, розширений план дає вам 500 Гб місця для зберігання, пропускну здатність до 5000 ГБ на місяць для масових передач даних та необмежену кількість баз даних.

Навіть незважаючи на те, що Aabaco не пропонує керований хостинг WordPress, ви можете вести блог WordPress за цим планом. Вони також додали сторонній інструмент для створення веб-сайтів, який допоможе вам створити круті веб-сайти для вашого бізнесу. З точки зору безпеки, план інтегрований із спільними SSL-сертифікатами, які мають шифрування на рівні банку.

Прем’єр-план

Залежно від характеру вашого веб-сайту, ви можете відчувати великий трафік протягом року або сезонні сплески. Незалежно від випадку, вам потрібен план хостингу, який може вмістити і згладити вашу активність руху, щоб жоден з них не засмучувався від простоїв на сайті та уповільнень. Прем’єр хостинг – найкращий малий бізнес Aabaco, який має спільні плани. Без зобов’язань дотримуватися Aabaco, вам доведеться платити $ 14,99 на місяць, але ця сума може знизитися до приблизно 8,99 дол. США на місяць, якщо ви покладете на них 5-річну зобов’язання..

Однією з видатних особливостей програми Premier Plan є те, що він надає необмежену кількість дискового простору та необмежену пропускну здатність. Поєднання цих двох функцій означає, що ваші передачі даних будуть відбуватися безперешкодно, а ваш сайт завжди буде працювати і працювати з незначними, якщо виникнуть простої. Облікові записи електронної пошти, які можна налаштувати на цьому хостинг-плані, становить 1000, що малює картину масової організації. Ви також маєте доступ до спільних сертифікатів SSL для безпеки сайту, що важливо, якщо у вас є веб-сайт електронної комерції, де клієнти залишають свою конфіденційну особисту інформацію.

Усі спільні плани хостингу надають вам рекламний кредит у розмірі 100 доларів у вигляді купона. Аабако спільні плани хостингу всі працюють на операційній системі Unix / Linux, а також на серверах Apache. Якщо ви віддаєте перевагу ОС Windows та інших серверів, радимо спробувати десь в іншому місці.

Особливості хостингу в Aabaco

Заглянувши глибше в сумку для хостингу Aabaco, є безліч інших функцій та сервісів, які дозволять легко запустити ваш сайт. Нижче наведено кілька найкращих функцій, які вам сподобаються, підписавшись на їх веб-хостинг.

Можливості налаштування сайту

Думка про створення веб-сайту майже відразу переривається тим, що ви, можливо, не знаєте коду. Однак, подумайте про це, не всі там, хто працює на успішному веб-сайті, знають, як працює кодування чи навіть виглядає. Це пояснюється тим, що розробники веб-сайтів придумали, щоб користувачам було легко спроектувати власні веб-сайти через дуже легкі процеси. Малий бізнес Aabaco також не залишається позаду в цьому. Вони мають прості у використанні інструменти веб-дизайну, які дозволяють створити власний веб-сайт за допомогою доступних шаблонів.

Якщо ви занадто зайняті, щоб налаштувати свій веб-сайт знизу вгору, не хвилюйтеся, оскільки у Aabaco накрита спина. Це один з небагатьох веб-хостів, який пропонує своїм клієнтам професійно розроблені шаблони, які вони можуть вільно налаштувати для швидкого створення своїх веб-сайтів. Кожен із шаблонів має гнучкі сторінки та макети сторінок з урахуванням виду бізнесу, який ви створюєте. Що стосується веб-дизайну, то це заощаджені гроші, які можна використовувати в іншому місці.

Інструменти аналітики в Інтернеті

Якщо ви заради цього не хотіли вийти в Інтернет, багато підприємств хотіли б знати, як вони прагнуть в плані трафіку та залучення клієнтів. Ось де аналітика вступає в картину. Вони дають вам попередній перегляд подій навколо вашого веб-сайту та про нього, щоб ви могли знати, де налаштувати, щоб вказати ваш веб-сайт у потрібному напрямку. Aabaco пропонує своїм клієнтам багато корисних інструментів для аналітики, щоб допомогти їм відстежувати та аналізувати статистику своїх сайтів для підвищення продуктивності..

Ви можете додати Google Analytics та Yahoo Web Analytics на свій веб-сайт, щоб відстежувати його ефективність та отримувати корисну інформацію про ключові маркетингові показники. Під час налаштування облікових записів аналітики слід робити це окремо. Крім того, в Aabaco є інші дивовижні інструменти аналітики, такі як додаток Live Insights, за допомогою якого ви можете переглядати продукти, які купують ваші клієнти, та сторінки, які вони відвідують, в режимі реального часу. Щоб надати Live Insights особистого зв’язку, у ньому є інтегрована система чату в реальному часі, яка допоможе вам зв’язатися зі своїми клієнтами.

Створення ключових слів, які допоможуть вам підвищити видимість, не є простим завданням, і багато підприємств потрапляють у сторону. Aabaco через Live Insights допоможе вам вибрати як найпопулярніші ключові слова, так і найкращі сайти, що посилаються. Через інтерфейс ви отримаєте уявлення про те, звідки походить трафік, який надходить на ваш сайт, і які з ваших маркетингових зусиль дають вам найкращу віддачу від ваших інвестицій. Що ще! Live Insights можна безкоштовно завантажити на ваш iPhone або робочий стіл.

Особливості електронної пошти

Завдяки Aabaco ви отримуєте необмежену підтримку електронної пошти, протокол поштового зв’язку (POP) та простий протокол передачі пошти (SMTP), пересилання електронної пошти, сумісність з іншим програмним забезпеченням електронної пошти, таким як Outlook, доступ до Інтернету та мобільних повідомлень, антивірус Norton та особистий календар серед інші. Кожен хостинг-пакет постачається із загальнодоступною поштовою скринькою, яка дозволяє отримувати пошту, надіслану на ваш домен, яка може бути неправильно адресована або неправильно написана.

 Інтерактивні мультимедійні функції

Якщо ви хочете провести опитування клієнтів, Aabaco має повністю настроювані форми, які допоможуть вам зібрати відгук. Також є карта з вказівками щодо руху, які допоможуть вашим клієнтам дістатися до вашого бізнесу. Це, безумовно, плюс для цегельно-будівельних підприємств. Сторінка порівняння фотографій демонструє зображення до і після, що корисно при розсипанні зображень для використання в Інтернеті. Інші мультимедійні інструменти включають значки для зв’язку всіх облікових записів соціальних медіа, кнопки «Пожертвуйте, оплачуйте зараз, купуйте зараз» та «PayPal»..

Дивлячись на подібні веб-хостингові компанії, Aabaco виділяється багатством можливостей своїх спільних хостинг-планів. Ціноутворення також велике, особливо для стартапів.

Рішення для веб-хостингу електронної комерції

Якщо ви думали, що бачили багато в планах веб-хостингу в Aabaco, ви ще нічого не бачили! Рішення для веб-хостингу електронної комерції – це те, що робить Aabaco по-справжньому видатним серед своїх однолітків. Сайти електронної комерції незалежно від їх розміру та типу розміщуються в сім’ї Aabaco Small Business. Підписатися на хостинг-план електронної комерції Aabaco означає:

 • Стабільність – Ваш веб-сайт або інтернет-магазин працюватимуть цілодобово, без простоїв, навіть у напружений сезон свят.
 • Масштабованість – Шипи в трафіку особливо складні для багатьох компаній, що займаються веб-хостингом. В Аабако вони мають досвід вирішення основних скорочень руху, і вони стверджують, що за останні 5 років вони досягли 100%. Коли попит на веб-ресурси збільшується, ваш сайт автоматично розширюється, щоб прилаштувати трафік.
 • Безпека – Знання, як обробляти конфіденційну інформацію про клієнтів, дає вам надійність в Інтернеті. Оскільки електронна комерція стосується транзакцій та реквізитів клієнтів, Aabaco вважає правильним та зручним захистити всі платежі та забезпечити їх сумісність із PCI та CISP.

Щоб переконатися, що ніхто не залишився позаду, Aabaco персоналізував свій план хостингу електронної комерції та поділив його на три підплани: Основний, Професійний та Прем’єр-міністр.

Основний план

Цей план ідеально підходить для інтернет-стартапів. Він починається від 26 доларів на місяць і орієнтується на магазини, які хочуть створити прості веб-сайти. План включає мобільну вітрину, безкоштовний домен, 10 облікових записів електронної пошти для зовнішніх та внутрішніх комунікацій, 100 доларів США на рекламний кредит від Bing, 1,5% плати за транзакцію, що означає, що вам залишилося більше грошей, найвищі інструменти SEO для наочності та Підтримка PayPal.

Професійний план

Якщо ви – бізнес, що розвивається, і з-за збільшення продукції ви хочете необмеженого обсягу зберігання, професійний план, який починається від $ 69 на місяць, може бути вашою відповіддю. Цей план ґрунтується на пропозиціях Базового плану, а також включає доступ до API для сторонніх рішень, 1% комісії за транзакції та 30 облікових записів ділової електронної пошти..

Прем’єр Пен

Це найкращий з пакетів електронної комерції, пропонованих Aabaco Small Business. Це не дешево, але дає вам стільки з точки зору функціональності. Підписавшись на цей план, ви отримуватимете 249 доларів щомісяця. Ціль цього пакета – це сайти електронної комерції, які мають надзвичайно високий рівень продуктивності.

Інструментів, що є у вашому розпорядженні в цьому плані, більш ніж достатньо, щоб підняти ваш бізнес на наступний рівень. У вас є доступ до скачуючих 1000 облікових записів ділової електронної пошти, надзвичайно низька плата за транзакції – лише 0,75%, і поверх цього ви отримуєте пріоритетну підтримку по телефону. Приємно, коли вам призначено призначеного менеджера облікових записів, який допоможе вам обробляти запити та давати зрозуміти, як краще керувати веб-сайтом.

Варто зазначити, що Аабако веде свої плани на щорічній основі. Це означає, що ваше зобов’язання повинно бути не менше 12 місяців.

Особливості планів електронної комерції

Aabaco зосереджені на наданні вам необхідних інструментів для того, щоб ваш бізнес розвивався в Інтернеті. Як і в спільному хостингу, ви отримуєте високо настроювані шаблони, що дозволяють швидко та легко створити інтернет-магазин. Веб-сайти, які ви розробляєте на Aabaco, зручні для мобільних пристроїв, і це важливо не лише як сигнал рейтингу, але і як платформа, яка дозволяє взаємодіяти покупців на мобільних пристроях та планшетах. У вашому інтернет-магазині ви зможете приймати платежі через різні шлюзи, такі як American Express, Mastercard, Visa, PayPal та Discover Network. Завдяки інтеграції доставки із послугами доставки, що не є коробкою, такими як UPS, ви можете встановлювати плату за доставку, друкувати етикетки та робити багато іншого у своєму інтернет-магазині.

Інші функції включають:

Потужні програми для розвитку вашого бізнесу

На платформі електронної комерції Aabaco є колекція додатків, яка може допомогти вам досягти значного залучення та закрити продажі, не порушуючи зайвого поту. Деякі програми включають:

 • Живі продажі – це дозволяє спілкуватися зі своїми клієнтами та закривати продажі
 • Google Shopping – за допомогою цієї програми ви можете використовувати сили Google, щоб перелічити рекламу ваших продуктів
 • Повторне націлення. Це використовує потужність медійних оголошень для залучення відвідувачів на ваш веб-сайт.
 • T-Hub Online – це менеджер замовлень, інтегрований із QuickBooks для зручності обліку.
 • Justuno Social Bribery – Ця програма надає вам прості у використанні віджети, які допоможуть швидко набути соціальних шанувальників.

Інші корисні додатки включають Olark для чатів та моніторингу відвідувачів, а також Cinsay для відео електронної комерції.

Панель управління

Всі добре знайомі з cPanel. Однак якщо ви отримаєте можливість взаємодіяти з панеллю управління Aabaco, можна навіть забути про cPanel. З цієї панелі управління ви можете отримати доступ до більшості, якщо не всіх інструментів, пропонованих під парасолькою веб-рішень Aabaco. Його інтерфейс зручний для користувачів, і з панелі управління ви можете легко видаляти або додавати сторінки, налаштовувати конструкції відповідно до ваших уподобань та змінювати макети за бажанням.

Основні переваги малого бізнесу Aabaco

Незважаючи на те, що багато обговорювалося вище, є три ключові переваги, якими ви можете насолоджуватися, підписуючись на електронну комерцію Aabaco або спільний хостинг. Серед них можна віднести:

Гарантована швидкість та надійність – Aabaco має репутацію надання стабільних хостингових послуг. Це важливо для надійності в Інтернеті. Якщо ваші клієнти знають, що ваш сайт постійно працює, вони схильні надавати пріоритет свого сайту іншим.

30-денна гарантія задоволення – якщо ви підписалися на плани хостингу Aabaco і з якоїсь причини ви не задоволені їх послугами, ви можете скасувати хостинг, і вони повернуть ваші гроші, якщо це буде протягом 30-денного вікна.

Підтримка клієнтів – Aabaco має квитки по електронній пошті, відео-уроки та базу знань, з якими клієнти можуть взаємодіяти, дізнавшись більше про те, як персоналізувати або оптимізувати використання різних функцій хостингу.

Вирок

Окрім того, що Aabaco не пропонує керований хостинг WordPress, хостинг Windows Os та Live Chat, вони значною мірою змогли переконати багатьох користувачів у тому, що вони є веб-хостинговою компанією на вибір. Багато функцій, які вони мають як у спільних планах, так і в планах хостингу електронної комерції, надзвичайно корисні для підприємств, які створюють Інтернет.

7.5 Загальний рейтинг
Огляд Aabaco

Aabaco поглядає на малий бізнес. Він розробив рішення, які мають багато функцій, але мають конкурентоспроможні ціни, щоб дати перевагу стартапам, які прагнуть налаштуватись в Інтернеті. Їх спільні плани хостингу: Basic, Advanced та Premier та їхні плани електронної комерції: Basic, Professional та Premier налаштовані таким чином, щоб цим підприємствам було зручно при запуску в Інтернеті.

ПРОС
 • Багатофункціональні та доступні спільні плани хостингу та електронної комерції
 • Інтуїтивно зрозумілі аналітичні засоби, доступні на настільних та мобільних пристроях
 • Інтерактивні веб-розробники та професійно розроблені шаблони
 • Безліч інструментів електронної комерції
 • Проста у користуванні та інтерактивна панель управління
КОНС
 • Не вистачає присвячених, VPS та керованих планів хостингу WordPress
 • Встановлення WordPress доступне лише для прем’єрних та розширених планів
 • Бідні клієнти підтримують і довго чекають
 • Неможливо грамотно розмістити стрибки руху
 • Працює лише з операційною системою Linux / Unix. Жодної ОС Windows
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me