Офшорний хостинг – що це таке і переваги?


Офшорний хостинг – це свого роду нішевий хостинг. Офшорний хостинг працює так само, як традиційний хостинг. Але він поставляється з поворотом. Давайте просто дізнаємось про поворот, перш ніж перейти до повного посібника з офшорного хостингу.

Офшорний хостинг, дізнайтеся більше

Порада в тому, що в офшорному хостингу ваш веб-сайт розташований у центрі даних, далеко від вашого місцезнаходження. Причин, чому можна вибрати офшорний хостинг, чимало. Маючи вміст, захищений авторським правом, вміст DMCA, веб-сайти для дорослих, хакерські веб-сайти, є кілька важливих причин. Цей варіант надають перевагу тим, хто не хоче законно закривати свій веб-сайт і важче їх відстежувати чи контактувати.

Назвіть ключові моменти офшорного хостингу?

Сервер повинен бути розташований у віддаленому місці

Це головна вимога, яка визначає офшорний хостинг. Технічно кожен раз, коли веб-сайт, який розміщується із зарубіжним постачальником веб-хостингу, це офшорний хостинг, але мета інша. Не всі провайдери хостингу дозволяють розміщувати такі веб-сайти. Дуже часто ці хостинг-провайдери відповідають міжнародним законам.

Не дотримується DMCA

DMCA – закон про авторські права США. DMCA означає Закон про авторське право на цифрове тисячоліття. Незважаючи на те, що це американський закон, більшість іноземних провайдерів веб-хостингу дотримуються цього закону. Тому, лише тому, що ви розміщуєте свій веб-сайт із іноземним постачальником веб-хостингу, це не означає, що ви можете розміщувати вміст, який суперечить закону. Тому що, якщо провайдер веб-хостингу відповідає DMCA, проти вас можуть бути вжиті будь-які юридичні дії. Тому переконайтесь, що ви вибрали постачальника веб-хостингу, який не відповідає нормам DMCA, якщо ви хочете розмістити будь-який вміст, захищений авторським правом або будь-який інший вміст, який суперечить закону..

Не все дозволено в офшорному хостингу

Тільки тому, що офшорний хостинг можна використовувати для вирішення питань DCMA та інших законів, це не означає, що ви можете робити все, що завгодно. Сценарії DDoS, брутальні сили, які дозволяють одному доступу до чужої системи та виконувати шкідливі дії.

Який тип офшорного хостингу вибрати?

Вибір типу офшорного хостингу подібно до вибору звичайних типів хостингу. Отже, тип веб-хостингу залежить від веб-сайту чи веб-програми, яку ви хочете запустити, та конкретних вимог. Як і для традиційного веб-хостингу, вибір офшорного хостингу також залежить від декількох факторів, таких як необхідний простір для зберігання, пропускна здатність, трафік на веб-сайті тощо. Якщо ви тільки починаєте роботу, вам знадобиться офшорний спільний хостинг. У міру збільшення ваших вимог ви можете вибирати розширені варіанти, наприклад, офшорний VPS або офшорний хостинг для вибору.

Кращі офшорні веб-хости

Тепер ви знаєте, що таке офшорний хостинг та його переваги перед звичайним веб-хостингом. Наступним кроком, який випливає, є вибір хорошого веб-хостингу, який пропонує офшорний хостинг та послуги.

Що стосується запуску веб-сайту, який розміщує конфіденційний контент, вимоги до хостингу трохи відрізняються порівняно зі звичайним хостингом.

Офшорні веб-хости повинні дозволяти розміщувати заборонений вміст. Скажімо, ви живете в Індії і хочете мати веб-сайт з грою в покер. Оскільки покер та казино заборонені в Індії та інших азіатських країнах, немає можливості розмістити ваш веб-сайт на азіатському сервері. Саме тут офшорний хостинг дуже корисний.

Офшорні веб-хости мають почуття анонімності. Тому що більшість постачальників офшорних хостингів зазвичай пропонують багато видів оплати. І ви можете вибрати варіант оплати, який може зменшити шанси на виявлення вашої особи.

Оскільки ваш веб-сайт розміщений на іноземному сервері, шанси на глобальну експозицію, безумовно, побачать зростання. І це найкращий варіант, якщо ви живете в країні, де ви багато платили за веб-хостинг. Ви можете перейти на будь-якого іноземного постачальника хостингу, який надає веб-хостинг за дуже дешевою ціною.

Крім того, Інші важливі аспекти, які слід враховувати при виборі хорошого офшорного хоста, включають:

 • Хороший час і продуктивність

Переконайтеся, що якщо веб-хост є кабельним, щоб забезпечити хороший час роботи та продуктивність, що ви завжди хотіли швидко запускати веб-сайт і не втрачати трафік через час простою або низьку продуктивність.

 • Надійна технічна підтримка

Хороші офшорні веб-хости пропонують широкий спектр методів підтримки, таких як чат в реальному часі, телефон та електронна пошта. Переконайтеся в тому, щоб замовити веб-хости, які, як відомо, пропонують швидкий час відгуку.

 • Безпечні сервери

Нарешті, це дуже важливо для розміщення ваших веб-сайтів на захищених серверах. Не забудьте перевірити наявність хостів, які пропонують захист брандмауера, антивірусне програмне забезпечення, резервне копіювання сайтів та інші функції безпеки, що захищають від хакерів, збоїв у системі, зловмисного програмного забезпечення та випадкових втрат даних.

Давайте побачимо кілька найкращих веб-хостів, які пропонують офшорний хостинг. Нижче наведено найпопулярніші та надійні офшорні веб-хости, маючи на увазі фактори, згадані вище.

1. Хостингер

Хостинг Дешевий офшорний хостинг

Хостингер пропонує різноманітні плани хостингу, які також підтримують офшорний хостинг. Оскільки у них є сервери в декількох центрах обробки даних по всьому світу, можна перенести ваш обліковий запис у деякі інші центри обробки даних за потреби.

Отже, якщо ви хочете вибрати будь-який офшорний хостинг-план, спільний хостинг, VPS або Cloud, хостинг пропонує це! і ми гарантуємо, що ви будете в хороших руках з Hostinger.

ЧИТАЙТЕ ОГЛЯД ГОСТИНГЕРА

2. Похмурий7

Найкращий офшорний хостинг Flaunt7

Flaunt7 – найкращий провайдер хостингу та офшорних хостинг-провайдерів DMCA, і він знаходиться в нашому першому списку рекомендацій під кращими постачальниками хостингових послуг. Flaunt7 – індійська компанія, що надає послуги хостингу, яка пропонує різні веб-хостингові плани розміщення ваших блогів WordPress, галереї зображень і навіть веб-сайту електронної комерції. Компанія пропонує один з найкращих і доступних веб-хостингів, проігнорованих DMCA, а також спеціалізується на наданні свободи слова / преси.

Flaunt7 пропонує 5 комплексних пакетів, які відповідають вимогам хостингу практично будь-якого виду інтернет-бізнесу. Офшорний спільний хостинг, починаючи з 0,99 доларів на місяць, доходить до 137 доларів на місяць, що включає найвищі ресурси та високу ефективність.

ЧИТАЙТЕ ФУНТУМУ7 ОГЛЯД

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map