Наскільки хороша WordPress та WooCommerce тема, що чуйно реагує на Порто?

WordPress була найпопулярнішою системою управління контентом (CMS) протягом багатьох років – і це дуже добре. Спочатку платформа створена для задоволення потреб блогерів, але вона швидко перетворилася на потужну платформу, яка використовується для всіх типів веб-сайтів, незалежно від розміру. Все більше людей звертаються до WordPress, оскільки він не тільки вміщує плагіни та віджети, але й додає функціональності та естетичної цінності.


На сьогоднішній день сліпе заселення вашого сайту текстом або використання випадкових зображень не допоможе вам отримати трафік. Для цього потрібно додати різні типи носіїв інформації, такі як аудіо та відео, посилання та навіть цитати, які ідеально відповідають вмісту вашого сайту. Звичайно, текст залишається важливим елементом, але вони отримали нове звернення. Чим коротший текст, тим ефективніше він залучає відвідувачів сайту. Елементи дизайну також стали більш чіткими і відображають просування в технології дизайну веб-сайтів.

Якщо ви хочете найкращого для свого сайту, тоді варто розглянути можливість придбання преміум теми WordPress. Є лише тисячі преміум-тем, доступних лише в ThemeForest, тому ви можете знайти проблему, яка найкраще відповідає вашим потребам, особливо якщо ви керуєте веб-проектом, який постійно змінюється. Технологія також продовжує розвиватися, тому вам потрібна тема, яка краще відповідає на постійно мінливі потреби користувачів. Однією з таких преміальних тем, яка відповідає всім цим критеріям, є Порто чуйна електронна комерція та тема WooCommerce. Наскільки це добре і чи варто навіть вважати його однією з найкращих тем WordPress на ринку? Давай дізнаємось…

Огляд

Порто-чуйний WordPress та WooCommerce Тема – одна з найпопулярніших та найвищих рейтингових преміальних тем WordPress на ThemeForest, що має понад 17 000 задоволених користувачів. Це дуже настроювана тема, яка є простою у використанні, навіть для тих, хто не має нової ідеї у створенні веб-сайтів. Він має повністю чуйний дизайн, тому ви можете задовольнити клієнтів та відвідувачів сайту, які отримують доступ до вашого сайту за допомогою свого мобільного пристрою. Порто ідеально підходить не тільки для сайтів електронної комерції, але й для портфоліо, блогів та будь-якого веб-сайту. Це чудова відправна точка для будь-якого користувальницького веб-проекту, і його можна легко налаштувати відповідно до ваших потреб та уподобань. Тема включає більше 20 красиво оформлених макетів домашніх сторінок та скінів, які можна використовувати для будь-яких цілей.

Порто був розроблений веб-компанією SmartWave Co., яка спеціалізується на створенні передових продуктів, пов’язаних із електронною комерцією. Porto – це надшвидка тема WordPress, оптимізована для отримання надійного 5-зіркового рейтингу на будь-якому інструменті тестування швидкості. Більше того, він сумісний із завжди популярним плагіном WooCommerce з ексклюзивними макетами сторінок, які ви можете використовувати для свого інтернет-магазину. Правильно, ви можете побудувати повністю функціональний інтернет-магазин швидше, ніж можете сказати “електронна комерція”!

Якщо вам потрібна будь-яка форма допомоги від SmartWave, вам ніколи не доведеться турбуватися, тому що Porto має чудову підтримку. Вони присвячені допомогти вам розробити веб-сайт і досягти цілей якнайкраще, так що ви ніколи не будете наодинці, придбавши цю тему. Крім цього, ви отримуватимете регулярні БЕЗКОШТОВНІ оновлення та виправлення помилок, щоб ваш сайт завжди працював та працював із оптимальною продуктивністю.

Дизайн

Як уже згадувалося раніше, тема WordPress та WooCommerce Porto, що чуйно реагує, оснащена 25 унікальними заздалегідь розробленими макетами домашньої сторінки, які ви можете використовувати для різних цілей. Ви можете вибрати широкий спектр макетів заголовків і додати будь-яку з бажаних конфігурацій для вашої домашньої сторінки. Porto має повністю чуйний дизайн, а це означає, що ви можете зберігати дивовижний зовнішній вигляд і функціональність свого сайту на екрані будь-якого смартфона або планшета.

Ця тема оснащена 4-ма портфоліо та 4-ма макетів блогу, а також 17 стилями заголовків, 30+ спеціальними елементами для Visual Composer, а також демонстраційною установкою в один клік. Найкраще, що Порто повністю сумісний із плагіном електронної комерції WooCommerce. За допомогою цього плагіна ви можете наповнити свій веб-сайт корисними функціями та функціоналами, а також додати деякі дивовижні елементи управління до продуктів, які ви хочете продемонструвати та продати в Інтернеті. Ви можете створити сторінки з макетами від 2 до 8 стовпців для своїх категорій продуктів. На вдосконаленій панелі адміністратора теми ви можете вибрати один із десятків параметрів на панелі адміністратора теми, щоб ви могли надати своєму веб-сайту унікальну та стильну привабливість. Демонстрація ваших продуктів спрощується за допомогою повного екрану, повної ширини, на основі сітки або простого повзунка в коробці. Порто навіть дозволяє вибирати світлу або темну кольорову гаму для свого сайту лише одним клацанням миші!

Порто також дозволяє налаштувати зовнішній вигляд окремих елементів сторінки, щоб він міг ідеально відповідати іміджу вашого бізнесу, включаючи стиль та колір заголовка. Ви навіть можете застосувати бажаний колір та стиль до колонтитулів, деталей продукту, спеціальних блоків, вмісту, а також фону.

Дійсно, ця тема оснащена безліччю цікавих функцій, щоб надати вашому сайту унікальний вигляд та відчуття. Окрім WooCommerce, Порто також сумісний з багатьма іншими популярними плагінами WordPress, включаючи MailPoet, BBPress та BuddyPress. Ви також можете отримати додаткові плагіни для плагінів Visual Composer та Master Slider БЕЗКОШТОВНО з цією темою, вартістю понад $ 40!

Ключові особливості

Порто-чуйний WordPress та WooCommerce Тема – це преміальна тема преміум-класу, яка надає необмежені можливості для налаштування кожного дюйма вашого веб-сайту, щоб ідеально відповідати вашим потребам. Панель параметрів теми – це те, де відбувається все чари. Тут ви можете змінити макет і кольори теми, а також оптимізувати всю структуру сторінки. Якщо ви тип, який любить грати і експериментувати зі своїм веб-сайтом, поки не отримаєте бажаний результат, ви ніколи не можете помилитися з цією темою.

Нижче наведено основні функції, які ви можете очікувати, щоб побачити та насолодитись, придбавши тему WordPress та WooCommerce Порто-чуйний:

 • Рамка завантаження
 • Першокласна підтримка клієнтів та обширна документація
 • Повністю чуйний і готовий до сітківки дизайн
 • Потужна панель адміністратора теми
 • Неограниченное розміщення заголовків
 • Мега меню та вертикальне мега меню
 • Категорія магазинів, що легко налаштовуються
 • Добре організований вихідний код
 • Простота установки та налаштування
 • Імпортер демонстраційного вмісту
 • Швидкий перегляд, інтегрований для попереднього перегляду будь-якого товару в каталозі
 • CSS3 анімації
 • Необмежена кількість кольорів та скінів
 • SEO-дружні
 • Оптимізовано для швидкості
 • Оптимізовано для мобільних пристроїв
 • Дитяча тема готова
 • Безліч віджетів та стилів сторінки
 • Підтримка WPML
 • RTL готовий
 • Сумісний у більшості браузерів, зокрема Chrome, Firefox, Safari, Opera та Edge

Порто-чуйний WordPress та тема WooCommerce також містять попередній попередній перегляд, щоб ви могли отримати миттєвий відгук про ефект змін, які ви застосували до дизайну вашої сторінки. Ніяких здогадок!

Плюси і мінуси

Як і будь-який інший комерційний продукт, теми преміум-класу, як Порто, зазнають бурхливих дебатів щодо цін. Деякі люди стверджують, що ці теми є несправедливим засобом монетизації проекту з відкритим кодом, а інші вважають, що платні теми – це веб-рішення, які не можна отримати без фінансування. Нижче наведено переваги та недоліки придбання преміальних тем WordPress:

Плюси
 • Більшість платних тем оснащена службою підтримки клієнтів вищого класу, функцією якої часто не вистачає у безкоштовних темах
 • Теми преміум-класу часто є більш надійними, ніж безкоштовні, оскільки вони регулярно оновлюються та мають розширену або повну підтримку, включаючи належну документацію
 • Теми преміум-класу мають безліч унікальних функцій, які інакше відсутні у безкоштовних
 • Платні теми зазвичай приділяють пильну увагу деталям, з кращими налаштуваннями налаштувань та інструментами, які навіть можуть допомогти вам підвищити позицію сайту в пошукових системах
 • Теми преміум-класу, як правило, постачаються найновішими плагінами та інструментами WordPress, які можуть значно прискорити процес розробки вашого сайту
 • Платні теми, як правило, містять кілька варіантів макета, які відповідають будь-якому типу веб-сайту
 • На відміну від безкоштовних тем, платні мають унікальні стилі, які допоможуть надати вашому сайту унікальний зовнішній вигляд
Мінуси
 • Деякі теми преміум-класу іноді можуть бути просто комерційними структурами, які можуть або не відповідають стандартним умовам ліцензування, на відміну від безкоштовних тем, які додаються до офіційного сховища WordPress та проходять процес перегляду.
 • Витрати грошей на тему можуть не відповідати усім цілям, особливо тим, хто просто хоче створити простий веб-сайт або блог
 • Іноді платні теми завантажуються функціями, які можуть не знадобитися деяким користувачам

Остаточний вердикт

Порто-чуйний WordPress та WooCommerce Тема – вражаюча премійна тема, яка, безумовно, варта кожної копійки. Він має повністю чуйний і готовий до сітківки дисплей, який виглядає приголомшливо, незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтесь. Використання теми для одного з моїх веб-сайтів було повноцінним досвідом, оскільки я зміг створити її так, як я хотів би бути, не торкаючись жодного рядка складного коду. Мені навіть не довелося найняти професіонала, щоб створити свій веб-сайт, оскільки ця тема змушує вас відчувати себе миттєвим профі! За допомогою інтегрованої панелі адміністрування теми я зміг підлаштувати всі аспекти теми, починаючи з стилю заголовка і закінчуючи кольорами.

Підтримка також вражає, середній час відгуку – 2 години. Люди компанії SmartWave Co. швидко поспішали відповісти на мої запити та змогли мені професійно допомогти. Цілком очевидно, що підтримка є їх головним пріоритетом, і вони готові дати відповіді на запитання в будь-який момент. Це преміальна тема, яка має безглуздість, яка має лише правильні функції та варіанти, і за дуже доступною ціною! SmartWave продовжує додавати більше функцій у пакет, тож краще тримайте очі очищеними для більш крутих варіантів додавання на свій сайт.

Без сумніву, тематика WordPress та WooCommerce Porto – одна з найкращих тем у ThemeForest, і я дуже рекомендую її тим, хто хоче створити потужний веб-сайт електронної комерції.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map