Найкраще програмне забезпечення для форумів

Найкраще безкоштовне та платне програмне забезпечення для форумівЯкщо ви шукаєте найкраще програмне забезпечення для форуму чи найкраще безкоштовно Програмне забезпечення форуму для створення інтернет-спільноти, велика кількість варіантів може бути величезною.


Але є кілька програм, які виділяються найкращим програмним забезпеченням форуму – найкращим, оскільки вони надійні та укомплектовані функціями, необхідними для форумової програми.

У цьому посібнику ми познайомимо вас з 10 кращими програмними програмами для форуму, які мають полегшити ваше життя в пошуку потрібного програмного забезпечення для створення інтернет-спільноти.

Зануримось.

Найкраще програмне забезпечення для форуму

Вибір правильного програмного забезпечення форуму зводиться до того, що найкраще підходить для ваших потреб.

Ви не можете дійсно помилитися з жодною з наведених нижче програм. Тож ви також можете сміливо випробувати кілька варіантів, перш ніж приземлитися на найкращому для вас програмному забезпеченні форуму.

Можливо, важливо зауважити, що ціни на опціонні опціони у списку є точними на момент публікації, але згодом можуть змінюватися.

1 – vBulletin (Оплачено)

Веб-сайт vBulletin. Це одне з найкращих програмних програм на форумі.

VBulletin – це преміальне програмне забезпечення для форуму, але воно знаходиться у верхній частині списку, оскільки воно швидко налаштовується, має складні можливості та має можливість розмістити програмне забезпечення форуму самостійно або через доступний та надійний хмарний хостинг.

Цю програму форуму можна налаштувати за 15 хвилин, і вона створена за допомогою функцій SEO та безпеки, тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб сортувати це самостійно.

Він також має функцію залучення користувачів на основі AI, щоб допомогти вашій спільноті органічно розвиватися.

Крім того, це одне з найкращих програмних програм для форуму, оскільки воно готове для мобільних пристроїв. Мобільний досвід навіть оптимізується автоматично. Отже, ваша інтернет-спільнота буде добре відображатися на всіх пристроях та настільних комп’ютерах.

Варіанти адміністрування також прості, тому керувати форумом самостійно не зайво.

Ви можете самостійно розмістити vBulletin за одноразовою ціною 249 доларів США, або ви можете розмістити програмне забезпечення форуму на їх хмарних серверах, починаючи з 15 доларів на місяць. Якщо ви вирішили розміщувати версії vBulletin, оновлення програмного забезпечення та форуму включені та доглядають за ними.

Це програмне забезпечення, яке найкраще підходить для тих, кому потрібна проста у користуванні програма форуму.

2 – Дискурс (Оплачено)

Веб-сайт дискурсу. Це одне з найкращих програмних програм для безкоштовного форуму.

Дискурс, безумовно, є одним із найкращих програмних програм для безкоштовного форуму. Це популярний варіант, оскільки він є відкритим кодом, має багато корисних функцій та інтеграцій.

Він найкраще підходить для тих, хто потребує інтеграції для впорядкування своїх робочих процесів.

Існує система ранжування, яка використовується не просто для розрізнення нових членів від досвідчених користувачів, але для автоматичного надання більшої можливості модерації користувачам, які зробили достатній внесок для заробітку.

Таким чином, ваша спільнота може модерувати себе, і нові користувачі не зможуть публікувати чи приватні повідомлення комусь, що не підходить.

Його також можна використовувати разом з WordPress для перетворення вашого веб-сайту на форум. Кожна публікація блогу стає дописом на форумі. Він також працює з плагіном Akismet WordPress для помірного спаму.

Дискурс пропонує багато інших корисних інтеграцій, таких як Slack, IFTTT, Zapier, Zendesk, Patreon, GitHub, Google Analytics, Google Adsense, Amazon тощо. Інтеграції соціальних медіа, такі як Facebook, Instagram, Twitter та інші, також представлені.

Якщо ви віддаєте перевагу керованому хостинговому рішенню замість самостійного розміщення програмного забезпечення для форуму, для цього є варіант, і він починається від 100 доларів на місяць.

3 – phpBB (Безкоштовно)

Веб-сайт програми phpBB.

PhpBB – один із найстаріших варіантів безкоштовних програм на форумі. Це програмне забезпечення з відкритим кодом, а також власне програмне забезпечення на форумі.

У ньому є всі основні функції, необхідні для програмного забезпечення форуму, включаючи модерацію користувача, приватні повідомлення, повідомлення, можливість встановлення дозволів користувача тощо.

Мало того, але він також має вбудовані можливості захисту, спаму та кешування.

Ви також можете використовувати плагіни, щоб додати можливості, які не виходять із коробки.

PhpBB має чуйний дизайн. Отже, вам не потрібно хвилюватися, чи хочуть ваші члени отримувати доступ до вашої спільноти на своїх мобільних пристроях.

Незважаючи на те, що його основні можливості можуть здатися не такими особливими, оскільки вони повинні бути стандартними для будь-якого програмного забезпечення форуму, але ці можливості є досить надійними.

Наприклад, система приватного обміну повідомленнями настільки ж хороша, як надсилання електронного листа з будь-яким постачальником, який ви використовуєте. Ви можете додавати вкладені файли, створювати адресну книгу, створювати чернетки, додавати додатки, переглядати повідомлення в режимі розмови тощо.

Це надійний варіант, і саме тому цементується як одне з найкращих програм для безкоштовного форуму.

Однак майте на увазі, що хоча phpBB безкоштовний, це самостійний варіант, тому вам потрібен хостинг-провайдер.

4 – SMF (Безкоштовно)

Веб-сайт форуму SImple Machines: Програмне забезпечення форуму найкраще підходить для тих, хто має бюджет.

Простий форум машин (SMF) – це програма з відкритим кодом, яка має всі функції, які можна було б очікувати в програмному забезпеченні форуму. Він найкраще підходить для тих, хто має бюджет, який все ще потребує професійного програмного забезпечення для форуму.

Його користувальницький інтерфейс (UI) чистий і простий, завдяки чому він виглядає досить професійно.

Він також має розширений менеджер пакунків, тож ви можете внести зміни в пару кліків, що швидко застосовує зміни навіть у великих громадах. Отже, ви можете забути дні, коли потрібні години, щоб застосувати кілька змін у великій базі даних членів форуму.

SMF також підтримує декілька мов одночасно. Таким чином, нікому не потрібно відчувати себе осторонь, що чудово.

Він розроблений для оптимальної продуктивності та масштабованості, а також для покращеного SEO та кешування. Отже, він створений для великих громад. Ось чому його розширені налаштування дозволу та управління користувачами особливо вітаються.

5 – ксенФро (Оплачено)

Веб-сайт xenForo.

XenForo – це власне програмне забезпечення, що найкраще підходить для бізнесу. Він використовує гейміфікацію для збільшення залучення користувачів та інтегрується з Facebook, щоб користувачі могли реєструватися через соціальні медіа. Це також полегшує обмін на Facebook.

XenForo має нещодавню подачу активності, тому учасники можуть швидко оновлюватись. Також є сповіщення, щоб зробити їх ще простішим спілкуванням із громадою.

Він має елегантний, елегантний та професійний інтерфейс користувача та вбудовану оптимізацію SEO для підвищення функціональності форуму.

Існує понад 2000 доповнень, що варіюються від різних функцій гміфікації до адміністрування та розширених пошукових додатків, таких як популярне та потужне програмне забезпечення ElasticSearch.

Цілком імовірно, що ви знайдете всі необхідні додатки, але якщо ви цього не зробите, вони можуть допомогти вам розробити один із власних рамок.

XenForo поверне вам 160 доларів, а також є додатки, такі як служба встановлення, видалення бренду та інші варіанти. Вам також потрібно буде розмістити його самостійно, як було зазначено раніше.

6 – Ванільні форуми (Оплачено)

Веб-сайт Vanilla Forums.

Vanilla Forums – це кероване програмне забезпечення для форуму, найкраще підходить для більшого бізнесу, якому потрібна програма форуму, яка збирається серйозно вдатися до участі користувачів.

Вони забезпечують більший спектр ролей та можливостей дозволу користувача. Це дає можливість користувачам більше стимулювати спілкуватися із спільнотою.

Крім взаємодії з користувачами, також є акцент на ефективності. Тож якщо ви власник бізнесу, який хоче використовувати цю програму форуму як систему квитків на підтримку, ви можете. Він створений з урахуванням досвіду користувачів, щоб ви могли скоротити час, витрачений на підтримку.

Це також допомагає, що на Vanilla Forums входить система баз знань, тому бізнес може скоротити квитки на підтримку, маючи можливість самостійного обслуговування.

Ви можете повністю брендувати Vanilla Forums, і він також повністю реагує на всіх мобільних пристроях. Існує розширений звіт, щоб ви могли без зусиль відслідковувати показники ефективності, щоб переконатися, що ваша команда залишається в цілі.

Плани становлять від 689 до 10 000 доларів США, а також є спеціальна опція, що перевищує цей ціновий діапазон у випадку, якщо ви є корпоративним бізнесом із зростаючими потребами.

7 – MyBB (Безкоштовно)

Веб-сайт MyBB.

MyBB – це програмне забезпечення для форумів із відкритим кодом, що найкраще підходить для підприємств, яким потрібна елегантна, але економічно вигідна програма форуму.

Коли ви створюєте форум з MyBB, це надзвичайно елегантно, привабливо та професійно. Також є чудовий досвід користувача з його безладною компонуванням та дизайном.

Його інтерфейс простий, і це також включає сторінки адміністрування.

У MyBB є всі основні функції форуму, які вам можуть знадобитися, але є сотні безкоштовних плагінів та тем, якщо ви хочете розширити можливості, або якщо ви хочете змінити дизайн та макет.

Він оснащений багатьма плагінами та темами, тому, ймовірно, ви зможете знайти те, що вам потрібно. Наприклад, кешування, мінімізація, CDN, гейміфікація, безпека, анти-спам та адміністративні плагіни та багато іншого.

За MyBB також існує сильна, тривала спільнота, яка переклала його на понад 30 мов, і є варіанти посилити взаємодію користувачів із гейміфікацією.

Все вищезазначене робить його одним із найкращих програмних програм для безкоштовного форуму як для бізнесу, так і для приватних осіб.

8 – Флярум (Безкоштовно)

Веб-сайт Flarum. Це нове, безкоштовне програмне забезпечення для форуму.

Flarum – новий конкурент на ринку програмного забезпечення форуму. Незважаючи на те, що це програмне забезпечення з відкритим кодом на даний момент знаходиться на стадії бета-тестування, воно все ще є професійним та елегантним рішенням з великим фокусом на користувацькому досвіді..

Flarum є повністю чуйним і супер мобільним. У ньому є більші кнопки, нескінченна прокрутка, плавна анімація та композитор повідомлень, що плаває на екрані. Таким чином, ви можете продовжувати прокручування сторінки, не виходячи з поля повідомлення та втрачаючи те, що ви ввели.

Його функції нагадують сайт соціальних медіа, наприклад, з розширенням Pusher користувачі можуть спілкуватися в чаті. Також є сповіщення, які організовуються дискусіями, щоб їх було легше споживати.

Коли ви думаєте про те, що ви можете розміщувати згадки для інших користувачів, як Twitter, Flarum переходить від звичайної форумової програми до однієї з найкращих програмних програм для безкоштовного форуму. Він може навіть конкурувати з найкращими програмами форуму, які мають преміальні варіанти.

Інтеграція WordPress зараз працює разом із багатьма іншими функціями, такими як анти-спам, статистика, комбінації клавіш, приватне обмін повідомленнями, параметри гейміфікації та багато іншого.

Це елегантне програмне забезпечення для форуму, яке найкраще підходить як для приватних осіб, так і для підприємств.

9 – Invision Power Board (Оплачено)

Веб-сайт Invision Power Board.

Invision Power Board – це преміальна програма форуму, найкраще підходить для бізнесу. Хоча це все ще може бути чудовим для людей, які є громадськими діячами, або для тих, хто хоче бути впливовим на соціальні медіа.

Ви не тільки можете використовувати це як форум, але також можете використовувати його як систему підтримки квитків, платформу електронної комерції, CMS, систему обміну файлами, блог тощо.

Він має багатий текстовий редактор для відмінного користувацького досвіду, а також легко керувати як адміністратор. Він також чуйний, тому буде добре працювати на мобільних пристроях.

Плата Power Invision також надзвичайно гнучка, це означає, що ви навіть можете налаштувати канал активності на основі кожного користувача.

Оскільки це програма форуму, користувачі також можуть допомогти один одному, щоб зменшити навантаження групи підтримки компанії.

Invision Power Board – це кероване рішення з планами від 45 до 130 доларів на місяць.

10 – NodeBB (Оплачено)

Веб-сайт NodeBB.

NodeBB – одне з найкращих програмних засобів форуму через сучасний дизайн та гнучкість.

Його адміністративна панель інтуїтивно зрозуміла, вражаюча і дозволяє вам контролювати абсолютно все, що стосується вашого форуму. Сам форум також має привабливий, природний дизайн та макет.

Це дійсно чудовий досвід користувачів для всіх.

NodeBB – це преміальний варіант, яким керують, тому вам не доведеться турбуватися про хостинг окремо. Він використовує хмарний хостинг для швидкого завантаження форуму.

Існує також багато інтеграцій, включаючи WordPress, Slack, MailChimp, Facebook, Google Adsense, Twitter, Amazon S3, Twilio та багато іншого.

NodeBB на цьому не зупиняється. Також є бібліотека плагінів для розширення можливостей вашого форуму. Тут є все – від практичних плагінів для безпеки, а також для ефективності, гейміфікації та залучення користувачів.

Наприклад, ви можете встановити плагін, щоб користувачі могли згадувати інших учасників на інших платформах соціальних медіа, наприклад у Twitter.

Він має перший дизайн для мобільних пристроїв, оптимізований для SEO, має панель інструментів аналітики, і користувачі можуть спілкуватися в режимі реального часу.

NodeBB – це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке починається від 250 доларів на місяць. Автоматичне щоденне резервне копіювання, а також необмежена кількість персоналу та членів громади також мають усі плани.

Підведенню

Ось вам це не тільки: це не найкраще програмне забезпечення для форуму, але деякі з них є найкращими безкоштовно Параметри програмного забезпечення форуму.

Ми сподіваємось, що ви знайшли найбільш підходяще програмне забезпечення, яке відповідає вашим потребам.

Наступними вашими кроками для створення інтернет-спільноти будуть:

  • Налаштування обраного програмного забезпечення для форуму на хостингу.
  • Вибір доменного імені та підключення його до програми форуму.

Ви можете дізнатися, як вибрати доменне ім’я, підписатись на Bluehost та встановити WordPress та скільки коштує веб-сайт для отримання більш детальної інформації.

Чи змогли ви вибрати програмне забезпечення форуму, найкраще відповідне вашим потребам? Що ви шукаєте в програмному забезпеченні форуму? Що ви вважаєте найкращим програмним забезпеченням форуму чи найкращим безкоштовно програмне забезпечення для форуму? Поділіться своїми думками в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me