Midway – чуйна тема подорожі WP Детальний огляд

Зараз індустрія подорожей є однією з найбільших та найшвидше зростаючих галузей у світі, щомісяця здійснює мільярди доларів у світі. Це має сенс лише для людей та компаній, щоб скористатися цією можливістю отримати грошові кошти та отримати хороший дохід за рахунок підприємств, пов’язаних з подорожами, таких як турфірми, готелі, курорти, курорти тощо.


Існує безліч тем для подорожей WordPress для подорожей, і користувачі – особливо нові – можуть легко заплутатися, яку вибрати. Пощастило, ви приземлилися в потрібному місці, тому що сьогодні ми полегшимо пошук для вас, представивши деякі найкращі теми подорожей преміум-класу, які ідеально підходять для обраної вами ніші. Одна з найпопулярніших тем WordPress на ринку ThemeForest – це Midway – чуйна тема WP для подорожей. Зараз він навіть має 4,5-зірковий рейтинг! Отже, що робить це гладкою темою WordPress для веб-сайтів для подорожей та способу життя? Давайте дізнаємось у цій детальній огляді Тематичної програми WP для подорожей WP!

Огляд

Тема Midway – чуйна подорож WP – це прекрасно створена преміальна тема подорожей WordPress із ідеальним для пікселів дизайном, що ідеально підходить для будь-якого блогу чи веб-сайту, пов’язаного з подорожами. Це найпопулярніша тема, розроблена та розроблена автором ThemeForest Elite, Темекс. Це зручна для користувача тема з великою кількістю можливостей налаштування та укомплектована потужними інструментами для створення та управління веб-сайтом подорожей чи бронювання. Тема на 100% чуйна, доповнена чотирма спеціальними типами публікацій та повзунками, щоб ваш сайт виглядав ще професійніше.

Midway створений на увазі блоги та веб-сайти, пов’язані з подорожами. У комплекті із формою бронювання та функцією оплати те, що готелі та курорти виявляться особливо корисними, а також користувацькі типи публікацій, кожен з яких має власні поля та інструменти редагування. Є зручний менеджер галереї, фільтр категорій на основі призначення для турів тощо. Тепер керування важливими функціями подорожей, такими як туристичні пакети, заохочення, галереї зображень, відгуки клієнтів та слайд-шоу, – це лише дитяча гра.!

Дизайн

The Midway – чуйна тема WP для подорожей без особливих зусиль поєднуючи будь-яку форму медіа та текстового вмісту в одному пакеті. Він спеціально розроблений для туристичних фірм, туроператорів, а також туристичних фірм все включено, включаючи готелі та курорти. Його ідеальний піксельний дизайн та те, як він виділяє ваш вміст, надихає на пригоди для всіх ваших клієнтів та відвідувачів сайту. Рекомендовані зображення відображаються у стилі поляроїда, який якимось чином нагадує про старі часи, коли фотографії з подорожей плекалися як сімейні подарунки. Тим часом домашня сторінка добре розділена на розділи, з корисним використанням білого простору для виділення вашої області вмісту. Ви також можете додати освіжаюче фонове зображення, яке не тільки додасть приємну візуальну привабливість на ваш сайт, але також полегшує навігацію.

Завдяки прекрасній домашній сторінці, яка поєднує форму та функції, Midway – це ваш ключ до того, щоб стати найкращим вибором для мандрівників та туристів. Ви можете бути легким за текстовим вмістом, але вагомим для рекламної цінності, похвалившись не просто приголомшливими зображеннями різних напрямків подорожей, а й віджетом бронювання авіаквитків та проживання та розділом блогу. Завдяки великій різноманітності конструкцій, ви можете легко організувати вміст, туристичні пакети та спеціальні пропозиції. Якщо ви хочете додати нові пункти призначення, ви можете це легко зробити за допомогою повнорозмірної інтеграції фотографій та шаблонів текстового вмісту. Вони дозволяють представити свої найкращі пропозиції та дозволяють вашим клієнтам та відвідувачам легко клацнути інформацію, необхідну для конкретних напрямків.

Midway також має сторінку Featured Posts, де найкращий вміст відображається у вигляді списку мініатюр середнього розміру. Кожна публікація має велике зображення та заголовок відеозапису, а також велику область вмісту тексту. Тема – віджет та бічна панель, із заздалегідь створеними областями віджетів, такими як інформаційний бюлетень, соціальні медіа та вибрані публікації..

Але хоча форт Midway полягає в його сильному рекламному дизайні, він також містить розділ блогу для тих, хто любить ділитися своїм досвідом та пригодами. Він має чіткий і простий білий макет поверх інтегрованої мультимедіа, що робить його ідеальною темою для інтерактивного блогу подорожей або інтернет-спільноти для мандрівників. Блоги є важливими в наші дні, особливо для туристичних підприємств, оскільки там, швидше за все, ви додаєте зображення клієнтів та їхні історії, а також відгуки та огляди різних турів та напрямків. Ми хотіли б побачити більше варіантів та функцій блогу, щоб додати більше особистості до теми, але в цілому, це підходить для тих, хто не думає зробити розділ блогу фокусним пунктом на своєму сайті.

Загалом, Midway такий же стильний, як і функціональний. Додавання ваших найкращих послуг або ваших найпривабливіших рекламних зображень та створення високоприбуткового онлайн-центру для туристичних пакетів – просто в межах досяжності з цією дивовижною темою!

Ключові особливості

Завдяки широким можливостям налаштування теми Тематичної подорожі для Midway – чуйного подорожі WP ви можете легко створити власний веб-сайт для подорожей та способу життя. Однією з його головних торгових точок є вбудована панель параметрів тем, де ви можете повністю налаштувати та змінити шрифти, кольори, фони, параметри слайдера, макети сторінок, створити бічні панелі тощо. Коротше кажучи, ви можете змінити майже все в цій темі, щоб зробити його своїм!

Ви також можете використовувати вбудовані спеціальні типи публікацій для галерей, повзунків, відгуків та екскурсій. Кожен із цих спеціальних типів публікацій має власні інструменти та поля. Наприклад, тип публікації турів дозволяє додавати інформацію про місце призначення, сот і тривалість туристичного пакету, включаючи більш детальний графік денного дня, кнопку “Купити зараз” тощо. Завдяки цьому вам легко створити функціональний та професійний веб-сайт.

Хочете дізнатись, що ще вам пропонує Midway? Ось повний список функцій:

 • Повністю чуйний
 • Панель параметрів теми
 • 4 спеціальні типи публікацій
 • Сторінка турів (сітка, список або спадне меню)
 • 3 заздалегідь складені макети сторінки
 • Слайди
 • 2 типу слайдера (простий або рух)
 • Посилання слайдів
 • Вбудоване відео
 • Галереї
 • Відгуки
 • 4 спеціальні форми користувача (пошук, бронювання, питання, контакт)
 • 3 користувацькі віджети (бюлетень, стрічка Twitter, вибрані повідомлення)
 • Бронювання та оплата
 • Необмежені бічні смуги
 • Редактор коротких кодів
 • Конструктор форм користувача
 • Інтеграція Google Analytics
 • Демонстраційний вміст включено
 • Переклад готовий

Звичайно, Themex забезпечує якісну підтримку всіх своїх преміальних тем, включаючи Midway. Тож у разі виникнення проблеми з темою ви можете просто зайти на форум підтримки, скористатися кодом покупки для реєстрації та попросити допомоги у автора теми. Рекомендуємо ознайомитись із наявними квитками та документацією для підтримки спочатку перед тим, як подати квиток.

Плюси і мінуси

Якщо ви шукаєте тему WordPress, яка має не лише приголомшливий дизайн та виразний зовнішній вигляд, але також має дуже настроювані параметри та чудову підтримку, то ви не можете помилитися з темою WP Midway – Respovable Travel WP. Але перш ніж усе інше, з’ясуйте плюси та мінуси використання теми платних подорожей, як Midway.

Плюси
 • Теми преміум-класу, такі як Midway, також надаються з преміальною підтримкою через форум, електронну пошту, телефон тощо.
 • Теми Premium оновлюються частіше, ніж їх безкоштовні аналоги, тим самим захищаючи ваш сайт від загроз безпеці та помилок.
 • Midway оснащений великою кількістю попередньо вбудованих і готових до використання макетів сторінок, які ви можете використовувати нестандартно для розширення функціональності свого сайту.
 • Midway дуже настроюється, так що ви можете легко створити неповторний вигляд і відчуття для обраної вами бізнес-ніші.
 • Теми преміум-класу оснащені чудовими плагінами та безліччю вбудованих функцій, таких як слайдери, галереї зображень, портфоліо, розділ блогу тощо.
Мінуси
 • Теми преміум-класу прибувають за ціною, тому для їх отримання потрібно витратити гроші, що може не підходити для тих, у кого обмежений бюджет.
 • Деякі теми преміум-класу не проходять офіційний огляд WordPress, на відміну від безкоштовних тем. Що ще гірше, деякі оплачені варіанти ігнорують і не відповідають стандарту розвитку WordPress.
 • Завдяки тому, щоб стати найбільш універсальною темою преміум-класу, деякі теми попередньо завантажуються з великою кількістю функцій та додатків, які, можливо, не потрібні деяким користувачам, роблячи тему важкою і роздутою..

Тепер, коли ви знаєте можливі переваги та недоліки використання такої платної теми, як Midway, це в кінцевому підсумку рішення про те, чи будете ви ходити на неї чи просто вирішувати безкоштовну тему. По-перше, якщо ви маєте невеликий бюджет і просто хочете створити базовий веб-сайт або хочете створити блог як хобі, вибір безкоштовної теми може бути кращим варіантом. Також перед тим, як вибрати тему WordPress, найкраще спочатку перевірити її особливості та функції та з’ясувати, відповідає вона вашим потребам чи ні. Знайдіть тему, яку також легко використовувати та налаштувати. І звичайно, тема повинна бути сумісною з останньою версією WordPress і повинна плавно працювати з плагінами. Зважаючи на це, ви можете легко звузити свої варіанти та знайти ідеальну тему для вашого веб-сайту про подорожі та спосіб життя!

Остаточний вердикт – елегантна та набита темою тема для подорожей та дозвілля

The Midway – чуйна тема подорожі WP чітко розроблений для веб-сайтів для подорожей та способу життя. Він має добре розроблену домашню сторінку, яка дозволяє продемонструвати мальовничі напрямки для перетворення відвідувачів сайту на клієнтів. Це повністю чуйний і простий у налаштуванні, він завантажений правильними інструментами для керування, бронювання та пошуку турів. Незважаючи на те, що він має дуже простий макет зі своєю версією за замовчуванням, є великий потенціал, враховуючи правильні налаштування. Важко знайти помилку з цією темою, і це, мабуть, причина багатьох користувачів вибирають її над будь-якою іншою темою подорожей WordPress на ринку. Тож якщо ви шукаєте високу і низьку тематичну тему WordPress для веб-сайтів про подорожі та спосіб життя, тема MidP – чуйна подорож WP може бути просто вашою відповіддю.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map