Love Travel – Поглиблений огляд теми WordPress для туристичних агентств

Подорожі – будь то внутрішні чи міжнародні – наразі зростають, головним чином, завдяки бізнесу стають все більш конкурентоспроможними у світі. І звичайно, все більше людей цінують різні культури і хочуть випробувати це на собі. Сьогодні галузь подорожей та туризму є однією з найбільших і найбільш швидко зростаючих галузей у світі, щорічний внесок складає понад 7 трлн дол. Просування в галузі технологій призвело до розвитку та величезного зростання туризму. Створення туристичного веб-сайту – привабливий варіант для тих, хто хоче отримати дохід в Інтернеті.


Незалежно від того, чи є блог подорожей, щоб поділитися своїми пригодами або веб-сайт готелю для розміщення гостей, варіанти є безмежними, і для роботи у наступній великій справі потрібна лише професійна та багатофункціональна тема WordPress. Звичайно, там існує широкий спектр тем, пристосованих для туристичних блогів і туристичних агентств, але вибір ще більше звужується, якщо вам потрібні і форма, і функція. Однією з таких тем, що відповідає конкретним потребам сайтів, пов’язаних з подорожами, є Love Travel – тема креативної туристичної агенції WordPress.

Love Travel – прекрасна тема для туристичних блогів та веб-сайтів. Це один з найпопулярніших продавців на ринку ThemeForest – і це є вагомою причиною! Цей поглиблений огляд WordPress Creative Travel Tour LovePet Travel дасть вам безліч причин обрати цю тему, щоб записати власні пригоди або надати послуги тим, хто хоче задовольнити свої мандри..

Насолоджуйтесь!

Огляд

Love Travel – Creative Travel Agency WordPress – це найкраща тема Тематичний ліс, створена двома командами веб-розробників під назвою ниткарік. Тема була результатом багатомісячної наполегливої ​​роботи, аналізу, постійних удосконалень та гарантованої якості.

Як випливає з назви, це творча тема з гнучкими варіантами дизайну, які дозволяють створювати та додавати різні типи функцій для вашого туристичного сайту. Крім того, маючи безліч варіантів налаштування, з якими можна пограти, ви можете швидко та легко запустити Інтернет-магазин та багатомовну версію і з цією темою. Більше того, окрім повного реагування (що є стандартною особливістю серед тем у наші дні), Love Travel також може похвалитися функціями паралакса, відеорозділами, мега-меню, фантазійними зображеннями скриньки та багато іншого. Тож якщо ви хочете створити сайт для подорожей та подорожей та хочете розробити свій бізнес в Інтернеті, Love Travel – це ваш найкращий вибір для просування ваших послуг.

Nicdark також переконався в наданні документації та якісних відеоуроків, які допоможуть вам заощадити багато часу. Більше того, вони вирішили надати безкоштовну підтримку теми, забезпечивши їм всю допомогу, необхідну у випадку, коли вони зіткнуться з проблемами з темою.

Дизайн

The Love Travel – Creative Travel Agency WordPress тема має сучасний та мінімалістичний дизайн, який висвітлює найважливіший аспект вашого сайту: Ваші товари та / або послуги. Це багатосторінкова преміальна тема WordPress, розроблена на увазі туристичних агентств, туристичних фірм та туристичних блогів. Але завдяки простій, креативній та чистій графіці, тема також є ідеальним рішенням для будь-якого іншого типу веб-сайту.

Love Travel був розроблений за допомогою сітки в 1200 пікселів, до 12 колонок. Він постачається із заздалегідь розробленими макетами сторінок, у тому числі для пунктів призначення, ринків, персоналу, поширених запитань, цін тощо. Також у вас є можливість додати магазин на свій веб-сайт разом із кошиком для покупок, whpg, розділом Мій обліковий запис, як а також макет виробів (повна ширина, права бічна панель або ліва бічна панель). Щоб додатково налаштувати свої сторінки, тема також включає понад 100 компонентів для подальшого розширення функціональності вашого сайту, зокрема мега-меню, сторінку зворотного відліку, сторінка під будівництво з ефектом дощу, фільтр пошуку подорожей, акордеони, таблиця цін та багато іншого. Тепер ви маєте повний контроль над усіма аспектами свого сайту!

Ключові особливості

Звичайно, тема Love Travel – Creative Travel Agency WordPress – це не лише красивий дизайн, а й багато цікавих функцій, необхідних для створення потужного та привабливого веб-сайту для подорожей. Ось повний перелік функцій, на які слід з нетерпінням чекати цієї теми:

 • Чуйний дизайн

Love Travel повністю реагує, тож будьте впевнені, що ваші клієнти та відвідувачі сайту можуть бачити ваш вміст найкращим чином на всіх сучасних пристроях. У темі використовується сітка, яка відповідає вмісту просто та рівномірно.

 • Іконки сітківки

Тема оптимізована для пристроїв із відображенням сітківки, оскільки вона використовує готові до сітківки піктограми шрифту гібридного дизайну та розробника переднього плану, Алессіо Атцені. Ці значки прості у використанні та інтегруються в тему, тому ви можете створити унікальний та сучасний вигляд вашого сайту.

 • Система сітки з 12 стовпчиками

Love Travel використовує популярну 12-колонкову сітку. Усі сітки можна використовувати для будь-якого короткого коду, так що вам легко налаштувати тему будь-яким способом, який вам подобається.

 • Демонстраційний вміст

Якщо в тему включений демонстраційний вміст, ви можете легко створити повноцінний веб-сайт за лічені хвилини. Ви можете імпортувати вміст для всього сайту (XML) у параметрах теми імпорту.

 • jQuery Інтерфейс користувача

Тема оснащена бібліотекою інтерфейсу jQuery, що дозволяє додавати динамічні ефекти на ваш сайт, включаючи акордеон, підказки, панель прогресу, ефекти паралакса тощо. Усі ці ефекти легко додати, ввівши відповідний клас.

 • Система фільтрації із бронюванням

За допомогою спеціальної системи фільтрації користувачі можуть легко шукати туристичні пакети на вашому сайті. Опція фільтра дозволяє користувачам здійснювати пошук за ціною, типом, сезоном, пунктом призначення та тривалістю поїздки. Ви також можете вставити інформацію в систематику для подальшого налаштування фільтра.

 • Липке головне меню та ліве меню

Тема має два варіанти меню для керування вмістом найкращим способом. Ви можете налаштувати шрифти та кольори та вибрати головне меню між стандартними та липкими (фіксованими). Ви також можете додати бічну панель для показу своїх останніх пропозицій та акцій або найкращих напрямків.

 • WooCommerce та WPML Ready

Love Travel інтегрований з популярними плагінами WooCommerce та WPML. За допомогою цих преміальних додатків у вашому розпорядженні ви можете легко додати функціонал електронної комерції на свій сайт і зробити готовий переклад свого сайту, щоб ви могли задовольнити глобальну аудиторію.

 • Слайдер революції

Love Travel постачається в комплекті з преміальними плагінами, включаючи слайдер Revolution, економлячи до 19 доларів. За допомогою цього плагіна ви можете створювати красиві слайд-шоу для відображення пропозицій та найкращих туристичних напрямків. Плагін підтримує HTML5 відео, Vimeo та YouTube, що дозволяє легко додавати відео на ваш сайт. Ви також можете вставляти зображення у слайд-шоу, щоб додати барвисте та креативне звернення до свого сайту.

 • Контактна форма 7 Сумісна

Контактна форма 7 – найкращий плагін WordPress для створення контактної форми. Завдяки цьому плагіну створення власної форми для бронювання подорожей та інформаційних бюлетенів є легким вітром. Щоб зробити графіку ще більш динамічною, обов’язково використовуйте піктограми сітківки та різні кольорові параметри.

Дійсно, Love Travel – це багатофункціональна тема подорожей WordPress, яка дозволяє кожному створити власний веб-сайт. Окрім згаданих вище функцій, ви отримаєте більше користі від цього пакету, зокрема:

 • Типи блогу (ліворуч / праворуч, бічна панель, повна ширина, повна ширина в центрі)
 • 500+ шрифтів Google
 • Багато користувацьких шорт-кодів
 • Розділ Паралакса
 • Відеорозділ
 • Зображення Fancybox
 • Підтримка мега меню
 • Лічильник анімації JS
 • Підтримка форуму WP
 • Плагін ізотопного фільтра
 • Сторінки магазинів
 • Ефект зворотного відліку
 • Та багато іншого!
Плюси і мінуси

WordPress – це не просто платформа для публікації оновлень або обміну вмістом. Це найкраща і найпотужніша система управління вмістом (CMS), яка дозволяє створювати веб-сайти будь-якого типу, будь-якого рівня складності. А оскільки це найпопулярніший варіант там, ви зіпсовані на вибір сотнями тисяч прекрасних тем WordPress, щоб підійти до будь-якої ніші. Якщо ви обмірковуєте вибір такої платної теми WordPress, як Love Travel, переконайтеся, що спочатку такі плюси і мінуси:

Плюси
 • Love Travel оновлюється частіше, ніж його безкоштовні аналоги. Це важливий фактор у виборі теми, враховуючи той факт, що WordPress постійно оновлюється. Тема, яка регулярно оновлюється, виправляє останні помилки та проблеми безпеки, перш ніж це може спричинити проблеми на сайті.
 • Безкоштовні теми WordPress широко використовуються, що не рідкість для багатьох веб-сайтів використовувати один і той же дизайн. З преміальними темами є більше функцій та параметрів налаштування, що дозволяють створити унікальний дизайн, який буде виділятися серед решти.
 • Love Travel добре задокументований і включає детальний PDF-файл, який пояснює, як можна максимально використати його. Навпаки, документація рідше зустрічається серед вільних тем.
 • На відміну від багатьох безкоштовних тем, які вимагають включення посилання на атрибуцію до нижнього колонтитулу, преміальні теми, як Love Travel, не вимагають від користувачів додавати посилання, щоб зачитати автора теми, надаючи вашому сайту більш особисте звернення.
Мінуси
 • Теми преміум-класу, очевидно, ціна, що вимагає від вас вкладення коштів десь від 30 до 300 доларів.
 • Оскільки теми преміум-класу мають власну панель адміністрування та різноманітні функції та параметри, для вивчення та налаштування може знадобитися певний час.
 • Деякі теми преміум-класу, як правило, включають в себе багато дзвіночків, які інші користувачі можуть вважати непотрібними. Хоча це робить тему універсальною, небажані функції просто роздують тему.

Взагалі, найважливіше, на що слід звернути увагу в темі WordPress – будь то безкоштовна чи оплачена – це якість та турбота, які ввійшли в її створення. Найпростіший спосіб оцінити якість теми – це прочитати, що говорять клієнти на форумах підтримки, включаючи проблеми, які виникають у користувачів із цією темою. Важливо також знати, наскільки оперативні та чуйні автори теми вирішують проблеми.

Остаточний вердикт – ідеальна тема подорожей для блогерів та власників бізнесу

Вірна своїй назві, Love Travel – Creative Travel Agency WordPress тема – це тема, яку люблять усі подорожуючі блогери та власники бізнесу. Це творча, професійна та добре зафіксована тема преміум-класу, яка не стосується лише туристичних агентств, а будь-якої бізнес-ніші. Це простий, чистий і сучасний, з великою кількістю корисних функцій, які допоможуть вам стати наступною великою справою у вибраній вами ніші. Він доступний і надійний, що робить його одним з найкращих варіантів на ринку ThemeForest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me