Кінцевий посібник з розміщення веб-сайту


Як працює веб-хостинг?

Спочатку, коли ви створюєте веб-сайт або веб-розробник робить це за вас, він зберігається лише на вашому комп’ютері. Світ буде невідомий про ваш веб-сайт, оскільки вони не мають доступу до вашого комп’ютера. Отже, Інтернет – це рішення. Якщо ваш веб-сайт повинен бути доступний через Інтернет, його потрібно розмістити в спеціальному комп’ютері, який називається сервером. Ваш веб-сайт розміщуватиметься на певному сервері, який пропонують хостинг-компанії.

Сервер і Центр даних

Центр обробки даних

Сервер – це спеціальний пристрій або комп’ютер, на якому зберігаються веб-сайти, які ви переглядаєте через Інтернет, щоб отримати доступ до них. Сервер в основному асоціюється з хостинг-компаніями, які орендують їх для вашого веб-сайту.

Ми можемо пов’язати сервер з квартирою; Це квартира, де проживають файли веб-сайтів.

Центром обробки даних може бути приміщення або спеціальна будівля, в якій розміщено кілька серверів, маршрутизаторів, комутаторів і брандмауерів з належним резервним джерелом живлення та надмірними з’єднаннями для передачі даних..

Крім того, центр обробки даних може бути приватним або спільним. Оскільки центр обробки даних працює постійно та у вихідний день, він повинен мати кондиціонування та пожежогасіння.

Назвіть види веб-хостингу?

Спільний веб-хостинг

Основи спільного хостингу

Спільний веб-хостинг – це основний тип хостингу, де кілька власників веб-сайтів діляться ресурсами сервера. Кожен веб-сайт сервера, що користується загальним хостингом, матиме загальний IP-адрес, який є сервером.

Найчастіше цей тип хостингу використовується початківцями, які не знайомі з середовищем хостингу, блогерами та власниками невеликих веб-сайтів. Це дешевше, ніж інші типи хостингу. Основи спільного веб-хостингу для початківців

Веб-хостинг VPS (Virtual Private Server)

VPS хостинг

VPS хостинг, У цьому типі веб-хостингу сервер фактично розділений, і кожен розділ діє як виділений сервер веб-сайту, який зберігається в них. Це лише практично приватно; реальність така, що весь сервер ділиться між користувачами. У вас може бути кореневий доступ до вашого простору на сервері, але діяльність деяких інших веб-сайтів може трохи вплинути на його роботу.

Цей хостинг має можливість керувати великим трафіком і швидкістю трафіку. VPS рекомендується тим, хто потребує більшого контролю на стороні сервера і не може дозволити собі інвестувати на виділений сервер.

Це трохи дорожче, ніж Спільний веб-хостинг, але дешевше, ніж Виділений веб-хостинг.

Виділений веб-хостинг

Виділений хостинг сервера

Виділений веб-хостинг – це тип, коли користувач орендує один сервер. Користувач матиме кореневий доступ до сервера. Якщо ви спеціалізований користувач сервера, ви можете лише зберігати свої веб-сайти на сервері. Продуктивність вашого веб-сайту буде залежати від того, наскільки добре ви поводитесь із середовищем хостингу. Виділений веб-хостинг пропонує максимальний контроль та кращі показники роботи сервера. Чим більша потужність, тим більша ціна; значить, це досить дорого.

Хмарний веб-хостинг

Хмарний хостинг-сервер

Набір серверів зібраний і називається хмарою; вони розмістять групу веб-сайтів. Таким чином, кілька комп’ютерів працюють разом, щоб обробляти високий трафік і шипи веб-сайтів. Веб-сайти використовуватимуть віртуальні ресурси декількох серверів.

Хмарний хостинг є досить дорогим, але зазвичай доступний за плату за користування.

Типи веб-хостингу – як вибрати план веб-хостингу?

Класифікація веб-хостингу на основі операційної системи.

На основі операційної системи сервера існує два основних типи хостингу; Веб-хостинг Windows та веб-хостинг Linux. Обидва мають свої унікальні особливості та обмеження.

Веб-хостинг Linux

Linux – це система з відкритим кодом, і їй не потрібно платити ліцензійні платежі за використання Linux як операційної системи серверів, і тому вони пропонують послуги веб-хостингу Linux за нижчою ціною. Веб-хостинг Linux є кращим, коли веб-додаток використовує такі структури, як WordPress або Joomla тощо. Цей тип хостингу використовується для веб-сайтів, побудованих за допомогою PHP, MySQL та Apache. Більше того, він надає вам більше контролю та гнучкості для управління сервером. Він має набагато простіше і кращу панель управління, як cPanel, яка використовується для управління веб-сайтами та електронними листами.

Веб-хостинг Windows

Це веб-хостинг, де сервер використовує Windows як свою операційну систему. Якщо ви знайомі з операційною системою Windows, ви обов’язково будете добре провести час, використовуючи сервер на базі Windows. Цей тип хостингу є кращим для веб-програм або веб-сайтів на базі Windows. Припустимо, якщо ви використовуєте .NET Framework для розробки веб-додатків, тоді хостинг Windows – це єдиний варіант для його розміщення. Microsoft надає багато оновлень для серверного програмного забезпечення Windows. Отже, для помилок немає місця, і вони будуть швидко виправлені, якщо такі є.

Яка платформа чи мова сценаріїв вашого веб-сайту? – Знайдіть відповідний план веб-хостингу

Що важливо при виборі хорошого веб-хостингу

Завжди краще знати свої вимоги, перш ніж вибирати план веб-хостингу.

Що стосується хостинг-провайдера, то краще провести дослідження щодо них і перевірити наявність усіх оглядів, а також пару факторів, таких як продуктивність сервера, ціна, функції, підтримка клієнтів, розташування сервера та багато іншого.

Ви можете перевірити наше порівняння веб-хостингу або ознайомитись з нашими 10 найкращими виборами веб-хостингу, щоб дізнатися більше.

Яка різниця між хостингом та доменним іменем?

Що таке хостинг?

В основному хостинг – це послуга, що надається для зберігання веб-сайтів на пристрої чи спеціальному комп’ютері, який називається сервером, щоб він був доступний для людей, які переглядають Інтернет..

Що таке доменне ім’я?

Зберігання вашого веб-сайту на сервері недостатньо. Має бути унікальне ім’я для його ідентифікації. Це унікальне ім’я вашого веб-сайту відомо як ім’я домену. Зазвичай хостинг-провайдери надаватимуть цю послугу доменного імені.

Ім’я домену та хостинг проходять одночасно для веб-сайту. Обидва є невід’ємною частиною веб-сайту, якщо він доступний через Інтернет. Простими словами, ми можемо сказати, що хостинг – це місце, де проживає веб-сайт, а ім’я домену – це адреса / назва цього місця. 10 кращих постачальників реєстрації домену 2018 року

Як працює доменне ім’я?

Візьмемо приклад у реальному світі, щоб зрозуміти, як працює доменне ім’я. Кожен об’єкт, на який ви зіткнулися, матиме ім’я, яке можна буде визначити. Ви раптом визнаєте людей, які підходять до вас за вашим іменем.

Аналогічно, веб-сайт повинен мати ім’я для ідентифікації через Інтернет. Однак веб-сайти мають власну IP-адресу, за допомогою якої ми можемо отримати доступ до відповідного веб-сайту.

Ім’я домену призначене для розуміння людиною, але воно не допомагає веб-переглядачу. Отже, в Інтернеті є сервер DNS (система доменних імен), який працює як телефонна книга. Цей сервер має базу даних, в якій зберігаються назви веб-сайтів та їх відповідні IP-адреси.

Коли ви подаєте запит на веб-сайт, використовуючи його доменне ім’я в браузері, DNS перетворює ім’я в його еквівалентну IP-адресу.

Типи доменного імені

TLD – Домен верхнього рівня

Ці доменні імена є найвищим рівнем в ієрархії DNS. .com, .co тощо – це розширення доменів верхнього рівня.

ccTLD – код країни Домен верхнього рівня

Ці доменні імена зазвичай мають два розширення літер і призначені для певних географічних місць, наприклад, країни. Наприклад: .us, .uk, .in тощо.

gTLD – загальний домен верхнього рівня

Зареєструвати їх може будь-хто та з будь-якого місця. Поширеними розширеннями цього типу є .net, .org, .biz тощо.

Як зареєструвати доменне ім’я?

 1. Подумайте про хороше ім’я, яке стосується вашого веб-сайту
 2. Є ймовірність відсутності потрібного імені для вашого веб-сайту. Отже, краще мати кілька резервних імен.
 3. Плануйте хорошого та доступного реєстратора доменних імен, щоб забронювати ваше доменне ім’я.
 4. Якщо доменне ім’я є, ви його купуєте.
 5. Після реєстрації змініть запис DNS, щоб вказати своє доменне ім’я на веб-хостингу.

Підведенню

Отже, це все, що ми маємо для остаточних рекомендацій щодо розміщення веб-сайту. Сподіваюся, вам доведеться навчитися чомусь новому!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map