Як зробити веб-сайт за допомогою WordPress

Отже, ви хочете зробити веб-сайт?


Чудово! Дотримуйтесь цього покрокового керівництва, і ви будете мати свій перший веб-сайт вже сьогодні і працює.

Ось чому ви прийняли правильне рішення перейти з WordPress:

 • WordPress – це найпростіший спосіб створити справжній веб-сайт у 2017 році.
 • Це на 100% безкоштовно і підтримується величезною спільнотою дизайнерів та розробників, з багатьма безкоштовними темами та плагінами, які ви можете почати використовувати лише з декількома клацаннями миші.
 • WordPress зручний для початківців. Хочете перетягувати? Зрозумів. Хочете, щоб справи просто працювали, не вивчаючи жодного коду? Зрозумів.
 • Чудово підходить як для невеликих, так і для великих сайтів. Wordpress може зробити все, будь то прекрасний односторінковий сайт, блог, професійний бізнес-сайт для отримання потенційних клієнтів або навіть великий веб-сайт електронної комерції, який продає тисячі продуктів.
 • Ваш сайт буде чуйним тому це чудово виглядає на настільних ПК, планшетах та мобільних телефонах.
 • Так легко отримати безкоштовну допомогу. WordPress – це найпопулярніший спосіб створення сайту. Це дуже просто знайти швидку допомогу, коли вам потрібно – будь то рівень початківців чи просунутих, ваші відповіді – пошук у Google.

Крок 1. Отримайте ваше доменне ім’я та хостинг

Усі веб-сайти, які ви відвідуєте, завантажуються з комп’ютерів, званих серверами. Це називається хостингом, оскільки ці сервери розміщують веб-сайт і обслуговують його у всьому світі.

Щоб отримати новий веб-сайт в Інтернеті, вам потрібно …

 1. Доменне ім’я – наприклад, vašiteite.com
 2. хостинг – це дозволяє Вашому веб-сайту бачити світ

WordPress сам по собі безкоштовний. Ваше доменне ім’я та хостинг коштуватимуть від 3 до 5 доларів на місяць.

Є ще деякі безкоштовні послуги веб-хостингу. Але ваша адреса була б такою, tvojeite.free-websites-for-everyone.com -не дуже професійний, правда? Що ще гірше, безкоштовні хости зазвичай розміщують рекламу на всіх ваших сторінках, і ви не маєте контролю над ними. Найгірше – це коли ваш сайт знижується години на час. У вас не буде жодної з цих проблем, коли ви отримаєте власний обліковий запис хостингу.

Використання власного хостингу гарантує, що ваш сайт швидко завантажується та залишатиметься в режимі онлайн 24/7. Ви також стовідсотково контролюєте все на своєму сайті, і ви отримуєте облікові записи електронної пошти, як [email protected] – напевно більш професійно, ніж використання електронної пошти Gmail або Yahoo, як [email protected]

Де взяти свій домен та хостинг

Я спробував багато хостів з моменту створення веб-сайтів у 2004 році. В даний час я в основному використовую www.BlueHost.com для веб-хостингу та доменних імен для моїх сайтів та сайтів моїх клієнтів. BlueHost – це також офіційний номер 1, рекомендований WordPress.org.

Розкриття інформації: Я використовую BlueHost і люблю їх хостинг-сервіс. Тому всі мої посилання на BlueHost – це посилання на реферали. Це означає, що я заробляю комісію, і ви отримаєте знижену ціну, якщо купуєте у BlueHost.

Вам потрібен лише їх самий основний план хостингу (всього $ 3,95 / місяць). Це менше ніж пристойний прядок, і я майже впевнений, що веб-сайт коштує більше, ніж фіджет-спінер.

Ось чому вам потрібен лише базовий план: я допоможу вам зробити деякі спеціальні кроки з оптимізації в цьому посібнику, щоб зробити ваш сайт дуже швидким, при цьому менше навантажуючи хостинг.

Якщо у вас вже є доменне ім’я та хостинг, просто перейдіть до кроку 3, де я покажу вам, як налаштувати ваш веб-сайт.

Як вибрати чудове доменне ім’я

Усі тут трохи застрягають, намагаючись придумати найкраще доменне ім’я.

Я вважаю за краще просто робити речі. Спочатку давайте поговоримо про розширення …

 • Дотримуйтесь .com, .org та інших звичних розширень домену.
 • Будьте відкриті до інших розширень, які можна творчо використовувати, наприклад, .ly та .io (
 • Уникайте нових дивовижних розширень, таких як .network, .pizza тощо
 • Уникайте розширень, шуканих у спамі, таких як .info, .ws та .cc

Що стосується самого імені, то дуже ймовірно, що перші кілька імен, які ви спробуєте, вже будуть прийняті. Не перешкоджайте цим. Просто будьте креативними і веселіться з цим. Ось мої поради, які допоможуть вам вибрати чудове доменне ім’я:

 • Якщо це можливо, уникайте дефісів / тире в назві, як my-website.com. Це просто виглядає непрофесійно, і якщо ви проявите творчість, ви можете знайти ім’я без них.
 • Якщо потрібне ім’я прийнято, спробуйте додати коротке слово на початку чи в кінці. Наприклад, якщо ваше ім’я було щось.com, але воно було взято, ви можете спробувати getomething.com або somethingnow.com тощо.

Підсумовуючи все, просто спробуйте знайти ім’я, яке брендовим, запам’ятовується і кидається в очі.

Найголовніше, що невизначеність призводить до бездіяльності, і єдиний спосіб отримати бажані результати – це вжити заходів! Не дозволяйте собі зациклюватися на виборі доменного імені. Ви це зрозуміли! Якщо вам подобається ім’я, продовжуйте його.

Ось що робити зараз [Контрольний список]

 • Придумайте одну або декілька ідей для вашого доменного імені
 • Отримайте своє доменне ім’я та веб-хостинг. Як відомо, я рекомендую для цього BlueHost. Однак ви можете вибрати будь-який інший веб-хост, який ви хочете, якщо він швидкий, надійний і простий у використанні.

Далі, можливо, ви хочете, щоб дотримуватися цього керівництва, що показує вам, як налаштувати на BlueHost. Я покажу вам, який пакет хостингу вибрати, як налаштувати WordPress тощо.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map