Як створити резервну копію та відновлення WordPress

Як створити резервну копію та відновлення WordPressНезалежно від того, чи ведете ви бізнес-веб-сайт, інтернет-магазин або блог хобі; одне напевне: потрібно реалізувати звичайний графік резервного копіювання. Резервне копіювання веб-сайту має вирішальне значення, оскільки це дає вам спокій і гарантує, що ви можете легко відновити веб-сайт у разі найгіршого випадку.


Резервна копія захищає вас від хакерів, зловмисного програмного забезпечення та ненавмисних збоїв на сервері, що в протилежному випадку може зробити ваш веб-сайт непридатним або призвести до відновлення вашого сайту з нуля..

На щастя, створити резервну копію свого веб-сайту не складно, і це можна зробити безкоштовно завдяки ряду плагінів для резервного копіювання WordPress. Деякі з цих плагінів навіть дозволяють безкоштовно відновити веб-сайт із резервної копії, і в цій статті ми покажемо, як це зробити.

Як створити резервну копію та відновити веб-сайт WordPress із захистом резервного копіювання

Один з найпростіших способів резервного копіювання вашого веб-сайту WordPress – це безкоштовно Резервна гвардія підключати.

Резервна гвардія

Огляд плагіна резервного захисту

Backup Guard – це безкоштовний плагін з більш ніж 70000 активних встановлень та 4,5-зірковим рейтингом. Це один з небагатьох рідкісних плагінів, який пропонує як резервне копіювання, так і відновлення. Це також дуже просто у використанні. Основні характеристики включають:

 • Вручну створюйте резервні копії свого веб-сайту стільки разів, скільки вам потрібно
 • Виберіть між резервними копіями файлів, бази даних або обох
 • Завантажте резервні копії на свій комп’ютер або зберігайте їх у своєму Dropbox
 • Відновіть ваш сайт із резервної копії одним клацанням миші
 • Скасувати процес резервного копіювання
 • Підтримка багатомісних установок WordPress

Тепер, коли ви знаєте, що все включено, давайте розглянемо, як використовувати плагін Backup Guard для резервного копіювання та відновлення веб-сайту WordPress.

1. Встановлення програми резервного захисту

Перший крок – встановити плагін Backup Guard. На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Плагіни> Додати нові. Шукайте програму Backup Guard, а потім завантажте та встановіть плагін. Після його встановлення натисніть кнопку Активуйте кнопка. Тепер ви готові почати створювати резервну копію свого веб-сайту WordPress.

Встановлення програми резервного захисту

2. Резервне копіювання веб-сайту WordPress із захистом резервного копіювання

Щоб створити резервну копію веб-сайту за допомогою програми резервного захисту, перейдіть на сторінку Захист резервного копіювання> Резервні копії. Все, що вам потрібно зробити зараз, це натиснути кнопку резервного копіювання. Плагін надасть вам можливість назвати резервну копію та вибрати, чи хочете ви отримати повну резервну копію чи користувацьку.

Резервні копії з Backup Guard

Вибір користувальницької опції дозволяє вам вибрати, чи хочете ви створити резервну копію файлів або бази даних. Ви також можете завантажити резервну копію в хмару, але вам потрібно спочатку підключити свій обліковий запис Dropbox. Перейдіть на, до Резервне копіювання> Хмара і перемкнути перемикач на ВКЛ.

Потім ви будете перенаправлені на веб-сайт Dropbox, де вам потрібно буде авторизувати з’єднання плагіна. Просто натисніть Авторизуйте і ви будете перенаправлені назад на свою інформаційну панель WordPress, де можна побачити, що ваш обліковий запис Dropbox підключений.

З'єднання для резервного копіювання резервного захисту

Для цього підручника ми вибрали параметр Повне резервне копіювання та назвали мій тест резервного копіювання. Ви можете використовувати конвенцію про іменування місяць і рік, щоб ви могли легко відслідковувати свої резервні копії.

Після налаштування резервної копії просто натисніть Резервне копіювання натисніть кнопку і зачекайте, коли резервна копія закінчиться. Потім можна завантажити резервну копію та зберегти її на комп’ютері чи зовнішньому жорсткому диску.

3. Планування резервних копій

Створити резервну копію веб-сайту вручну дуже просто, але це може бути втомливо відслідковувати останній раз, коли ви створювали резервну копію свого веб-сайту. Ось чому можливість планувати створення резервних копій і регулярно їх повторювати є чудовою особливістю.

Щоб запланувати створення резервних копій за допомогою програми Backup Guard, перейдіть на сторінку Резервне копіювання> Розклад. Спочатку переключіть перемикач на ВКЛ а потім введіть назву для розкладу резервного копіювання. Для цього підручника ми назвали його тижневими резервними копіями.

Планування резервних копій за допомогою програми Backup Guard

Наступний варіант – вибір частоти резервного копіювання. Ви можете обирати щогодини, щоденні, щотижневі або щомісячні резервні копії. Ми встановлюємо моє щотижня.

Нарешті, ви можете встановити, чи хочете ви виконати повне або власне резервне копіювання, як це було зроблено вручну. Ми вибрали повну резервну копію, і все, що вам залишилося зробити, це натиснути на Зберегти кнопка.

4. Відновлення резервної копії із захистом резервного копіювання

Щоб відновити резервну копію за допомогою програми Backup Guard, перейдіть на сторінку Захист резервного копіювання> Резервні копії. Ви побачите список усіх резервних копій, виконаних на вашому сайті. Щоб відновити сайт із будь-якої резервної копії, натисніть зелену піктограму відновлення, а потім дочекайтеся завершення процесу.

відновлення резервного резервного копіювання Guard

Як тільки це буде зроблено, ви можете перевірити свій веб-сайт і переконатися, що все працює як слід.

Резервне копіювання Guard Pro

Варто згадати, що у Backup Guard Pro є a преміум-версія якщо вам потрібно більше функцій. Професійна версія включає наступне:

 • Більше контролю над параметрами резервного копіювання, такими як можливість включати або виключати певні файли та папки
 • Повідомлення електронною поштою про успішне створення резервних копій
 • Можливість міграції вашого сайту з одного домену в інший
 • Кілька запланованих резервних копій
 • І більше

Платні плани починаються від 25 доларів і включають рік підтримки та оновлення.

Як створити резервну копію та відновити веб-сайт WordPress за допомогою UpdraftPlus

Backup Guard – це чудовий вибір для резервного копіювання вашого сайту, якщо ви хочете швидке та просте рішення. Однак у вільному плані він дещо обмежений, особливо якщо мова йде про варіанти резервного зберігання. Якщо ви хочете більш надійний плагін, UpdraftPlus – це ще один надійний вибір.

UpdraftPlus

Огляд плагіна UpdraftPlus

UpdraftPlus має більше 2 мільйонів активних встановлень та 5-зірковий рейтинг. Як і Backup Guard, це один з небагатьох безкоштовних плагінів безкоштовного резервного копіювання, який пропонує функції резервного копіювання та відновлення. Безкоштовний план пропонує трохи більше функцій, які включають:

 • Виконуйте резервні копії вручну або в запланованому режимі
 • Можливість резервного копіювання файлів і баз даних окремо
 • Зберігайте резервні копії в Dropbox, Amazon S3 та Rackspace
 • Може розділити ваш веб-сайт на кілька архівів
 • Автоматичне відновлення та повторне завантаження невдалих завантажень
 • Легко відновити веб-сайт із резервної копії

З огляду на це, давайте подивимось, як можна використовувати UpdraftPlus для резервного копіювання та відновлення веб-сайту WordPress.

1. Встановлення UpdraftPlus

Щоб встановити UpdraftPlus, перейдіть на інформаційну панель свого сайту та натисніть на Плагіни> Додати нові. Знайдіть UpdraftPlus, натисніть Встановити, і натисніть кнопку Активуйте як тільки плагін буде встановлений. Потім плагін дасть вам короткий огляд налаштувань та параметрів.

Встановлення UpdraftPlus

2. Резервне копіювання веб-сайту WordPress за допомогою UpdraftPlus

Щоб створити резервну копію веб-сайту WordPress за допомогою UpdraftPlus, перейдіть на сторінку Налаштування> Резервні копії UpdraftPlus. Натиснувши на синю кнопку Резервне копіювання, ви зможете виконати першу вручну резервну копію.

Резервні копії з UpdraftPlus

Ви можете вибрати, чи хочете ви створювати резервну копію файлів, вашої бази даних або обох, а потім натиснути кнопку “Резервне копіювання зараз”.

3. Планування резервних копій

UpdraftPlus дозволяє планувати створення резервних копій. Щоб створити графік резервного копіювання, натисніть на Налаштування вкладку в UpdraftPlus. Там ви зможете встановити графік резервного копіювання файлів, а також резервного копіювання бази даних.

Ви можете налаштувати їх на резервне копіювання одночасно або ви можете встановити резервну копію вашої бази даних щодня та встановити резервні копії файлів щотижня, залежно від того, як часто ви публікуєте нові публікації або вносите інші зміни на свій веб-сайт.

Після встановлення розкладу вам потрібно буде підключити UpdraftPlus до місця зберігання. Виберіть варіант зберігання, виберіть файли, які слід включити до резервної копії, а потім збережіть зміни. Потім вам потрібно буде дотримуватися підказок, які з’являються у спливаючих вікнах, щоб авторизувати з’єднання.

Підключення Dropbox UpdraftPlus

Після завершення процесу авторизації ваш веб-сайт буде автоматично створено резервну копію відповідно до вашого розкладу.

4. Відновлення резервної копії за допомогою UpdraftPlus

Відновлення веб-сайту за допомогою UpdraftPlus так само просто, як і резервне копіювання. Поверніться до Резервне копіювання / відновлення вкладку під Налаштування> Резервні копії UpdraftPlus. Ви побачите список усіх резервних копій, зроблених на вашому веб-сайті.

Щоб відновити свій сайт, натисніть кнопку Відновити. Потім потрібно буде вибрати, що відновити. Сюди входять файли, база даних, теми, плагіни та інші елементи вашого веб-сайту.

Виберіть потрібні елементи та натисніть кнопку Відновити. Потім плагін відновить роботу і дозволить повернутися на панель приладів. Ви також можете завантажити файл журналу, якщо вам потрібно зв’язатися із службою підтримки плагінів.

Успіх відновлення UpdraftPlus

UpdraftPlus Premium

UpdraftPlus має a преміум-версія, що пропонує ще більше функцій. До них належать:

 • Поступові резервні копії
 • Легко копіювати чи мігрувати веб-сайти (за допомогою Migrator)
 • Сумісність із багатомісткою / мультимедійною мережею
 • Резервне копіювання файлів і баз даних, що не належать до WP, на кілька віддалених напрямків
 • Ще більше місць зберігання, серед яких OneDrive BackBlaze, Azure та SFTP.
 • Шифрування бази даних
 • Розширена звітність
 • І більше

Плани Premium починаються від $ 87,50 для 2-х сайтів та рік оновлень та підтримки.

UpdraftPlus або Backup Guard: який плагін слід вибрати?

Обидва плагіни, згадані в цьому підручнику, є прекрасним варіантом резервного копіювання та відновлення вашого сайту WordPress безкоштовно. Якщо вам цікаво, який варіант вибрати, ось що вам потрібно знати.

Якщо ви хочете просте, легке та непотрібне рішення, займіться Резервна гвардія. Цей плагін – прекрасний вибір, якщо у вас простий веб-сайт, який не публікує вміст часто.

Однак, якщо ви хочете отримати більше можливостей зберігання та можливість планувати різні графіки резервного копіювання для вашої бази даних та файлів безкоштовно, перейдіть за допомогою UpdraftPlus. Цей плагін – чудовий вибір, якщо у вас є веб-сайт, який публікує багато вмісту, або якщо ви хочете більше контролювати параметри резервного копіювання..

Фінальні думки

Резервне копіювання веб-сайту WordPress необхідне, якщо ви хочете переконатися, що ваш веб-сайт залишається в безпеці та безпеці. Це дає вам спокій, що ви можете легко відновити свій веб-сайт і продовжувати вести бізнес, як зазвичай, замість того, щоб терпіти простої під час відновлення свого сайту..

Тепер ви знаєте, як створити резервну копію та відновити веб-сайт WordPress безкоштовно, щоб не було приводу затягувати. Завантажте будь-який із плагінів, згаданих у цьому підручнику, і налаштуйте розклад резервного копіювання.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map