Як створити облікові записи електронної пошти для вашого доменного імені


Як створити облікові записи електронної пошти для вашого доменного імені


У цьому підручнику ви дізнаєтесь, як створити облікові записи електронної пошти для свого доменного імені. Ми будемо вести вас крок за кроком через весь процес, даючи вам два альтернативних шляхи, які слід слідувати, залежно від ваших потреб.

Почнемо з основ:

Що це робить? * Насправді * Значить створити облікові записи електронної пошти для вашого доменного імені?

Напевно, у вас уже є Gmail або інший безкоштовний обліковий запис електронної пошти. Незважаючи на те, що повідомлення електронної пошти ідеально добре, воно може виглядати не дуже добре при будь-якому використанні професійний призначення.

Наприклад, неважко уявити, як електронною поштою контактують по електронній пошті  [захищено електронною поштою] може не бути оптимальним. Набагато кращою альтернативою є встановлення власної електронної адреси під власним іменем домену – якщо у вас вже є доменне ім’я (якщо ні, ось як зареєструвати доменне ім’я).

У такому сценарії ви можете, наприклад, використовувати щось подібне [захищено електронною поштою] натомість, який має абсолютно іншу вібрацію до нього.

Сьогодні ми дізнаємось, як саме це зробити – створити облікові записи електронної пошти для свого доменного імені – щоб ви отримали електронну адресу, яка має власне доменне ім’я після @ символ.

Ми покажемо вам два способи:

  • ВАРІАНТ А). Залучає обробляти все, що знаходиться у вашій панелі користувачів, в Bluehost – одній з провідних веб-фірм, що займаються веб-хостингом в Інтернеті, що славиться низькими цінами та хорошим підходом до початківців. Ми перерахували всі причини, по яких слід використовувати Bluehost проти конкуренції в іншій статті.
  • ВАРІАНТ Б). Залучає підключення вашого доменного імені до Gmail – як і раніше, так, ви будете взаємодіяти зі своєю електронною поштою через панель, схожу на Gmail, але це робитимете так, щоб ви могли використовувати власну електронну пошту замість стандартної адреси @ gmail.com.

Щось, що нам потрібно визнати прямо перед собою, – це те, що Шлях (а) набагато більш сприятливий для початківців. Ми дамо це 5/5 за шкалою «простота використання». Шлях (b) – помірний 3/5.

Як створити облікові записи електронної пошти для вашого доменного імені за допомогою Bluehost

Після того, як у вас буде налаштований план хостингу та ви працюєте з Bluehost (www.Bluehost.com), створювати нові облікові записи електронної пошти для вашого доменного імені стає надзвичайно простим. По суті, все, що вам потрібно зробити, – це пройти кілька екранних панелей у зоні користувача Bluehost.

  • У вас ще немає доменного імені чи веб-сайту? Ось як пройти процедуру реєстрації та налаштувати все за допомогою Bluehost.

Ось етапи створення облікових записів електронної пошти для вашого доменного імені за допомогою Bluehost:

Спочатку увійдіть на панель Bluehost, а потім увійдіть Електронна пошта з головної бічної панелі.

Оскільки у вас ще немає облікових записів електронної пошти, ви відразу побачите форму створення електронної пошти. Як ця:

Створіть облікові записи електронної пошти для свого доменного імені за допомогою Bluehost

Ось як це заповнити:

  • Електронна пошта: Введіть те, що ви хочете бути своїм ідентифікатором електронної пошти. Ви навіть можете це зробити ім'я прізвище якщо вам не вистачає ідей.
  • Квота поштової скриньки: Залежно від рівня хостингу, який ви купили у Bluehost, у вас буде доступна різна кількість дискового простору. Якщо ви будете створювати лише один обліковий запис електронної пошти, можете встановити квоту Необмежений, але краща ідея – тримати її в 500 Мб, що має бути більш ніж достатньо, щоб ви могли нормально використовувати свою електронну пошту.

Після заповнення полів натисніть на Створити рахунок.

Після буквально секунду, ваш електронний рахунок створений і готовий до роботи. Наступний крок – навчитися користуватися новою електронною поштою:

Змініть вкладку на Облікові записи електронної пошти, так:

Рахунки Bluehost

Там ви зможете побачити всі облікові записи електронної пошти, які є активними щодо вашого доменного імені. Наразі існує лише одна.

Клацнувши на Доступ до веб-пошти, ви можете почати користуватися своїм обліковим записом електронної пошти відразу – через власний клієнт електронної пошти Bluehost.

Хоча, більш ймовірний сценарій полягає в тому, що ви хочете налаштувати цей електронний лист на своєму ноутбуці чи iPhone. Для цього натисніть на Підключіть пристрої кнопка. Ви побачите нові параметри. Клацніть на мітку Налаштування поштового клієнта.

Ви побачите зовсім нову сторінку з інструкціями про те, як пройти процес за допомогою улюбленого інструменту електронної пошти. Найцікавіша частина полягає в тому, що Bluehost надає низку варіантів автоматичного налаштування для багатьох популярних рішень та програм електронної пошти:

Конфігурація Bluehost

Далі на сторінці є також деталі конфігурації вручну, якщо ви не знайшли свій інструмент у списку.

�� І це все! На даний момент ваш новий обліковий запис електронної пошти повністю працює.

Як створити облікові записи електронної пошти для вашого доменного імені за допомогою Gmail

Цей процес передбачає ще кілька кроків, ніж Шлях (а). Але це, безумовно, може зробити новачок, якщо ви ретельно дотримуєтесь цих кроків. Крім того, якщо ви хочете створити облікові записи електронної пошти для свого доменного імені за допомогою Gmail, це також передбачає додаткову плату поверх того, що ви вже платите за своє доменне ім’я.

Хоча стандарт @ gmail.com електронні листи безкоштовні, Gmail встановлює цінник, що дозволяє вам створювати та керувати власними адресами електронної пошти на основі власного доменного імені.

Цей преміум пакет називається G Люкс. Основний план – $ 5 / користувач / місяць, але є 14-денна пробна версія (потрібна кредитна картка), тому ви можете перевірити, як це все працює, перш ніж здійснити. Хоча це і може здатися дорогим, G Suite – це бізнес для бізнесу, тому крім спеціальної електронної пошти ви отримуєте ще багато інструментів.

Як тільки ви будете готові, йдіть тут і натисніть на один із Почати кнопки. Ви побачите форму реєстрації, яка задасть кілька основних питань – щоб зрозуміти свій бізнес та потреби краще.

g реєстрація набір

Попутно вас запитають, чи вже у вас є домен, який ви хочете з’єднати з G Suite. Виберіть, так.

g домен

Введіть доменне ім’я та виконайте всі кроки, що наступні. Фіналом якого стане створення вашого основного користувача G Suite.

g користувач-люкс

Коли все буде зроблено, ви перейдете на екран входу в G Suite. Після входу в систему вам буде запропоновано отримати додаткову інформацію, перш ніж повністю активувати свій обліковий запис. Якщо все піде добре, ви побачите це:

g створений набір

На цьому етапі ви успішно зареєструвалися в G Suite. Однак вам потрібно ще кілька кроків від створення абсолютно нових облікових записів електронної пошти для вашого доменного імені. Ось що вам потрібно зробити зараз:

  1. Підтвердьте своє доменне ім’я з G Suite. Це просто для того, щоб переконатися, що ви справді є власником доменного імені, яке ви вказали під час налаштування. Майстер покаже вам кілька варіантів для підтвердження. Цей крок залежить від місця реєстрації вашого доменного імені. Майстер G Suite надає інструкції для різних реєстраторів.
  2. Створіть додаткові облікові записи електронної пошти / користувачів, якщо це потрібно. Тут ви маєте створити свій власний рахунок, наприклад. [захищено електронною поштою].
  3. Активуйте акаунти Gmail для кожного з облікових записів, які ви створили на попередньому кроці.

Ось загальний огляд того, як описаний вище процес відбувається покроково.

Пройшовши ці кроки, ви матимете у своєму розпорядженні повністю функціональний обліковий запис електронної пошти (або декілька), і ви можете почати користуватися ним через стандартний користувальницький інтерфейс Gmail.

При цьому, якщо ви не на 100% з розуму від інтерфейсу Gmail, ви все ще можете легко налаштувати свої нові облікові записи електронної пошти в сторонніх інструментах електронної пошти (наприклад, щоб ви могли використовувати цю нову електронну пошту на своєму iPhone або ноутбуці).

Це можна зробити за допомогою протоколів POP3 або IMAP. G Люкс пояснює різницю досить чітко. Хоча в більшості випадків вам потрібно використовувати IMAP під час налаштування електронної пошти на сучасних пристроях або в сучасному програмному забезпеченні, наприклад, на iPhone або в Microsoft Outlook. Ось як провести через з цією конфігурацією.

�� Це кінець дороги! Ваш новий обліковий запис електронної пошти повністю функціонує та інтегрується з додатковими пристроями для зручності.

Що далі?

Оскільки ви щойно встигли створити облікові записи електронної пошти для свого доменного імені, можливо, давайте тепер дізнаємось щось про те, як використовувати електронну пошту на вашу користь під час маркетингу вашого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me