Як створити якісний потенціал для вашого бізнесу за допомогою WordPress

Існує лише три способи розвитку вашого бізнесу:


 • Знайдіть нових клієнтів
 • Залучайте поточних клієнтів витрачати більше
 • Підвисіть ціну

Незалежно від того, чи керуєте ви магазином з цегли та мінометів, які продають їжу, ведете власну ветеринарну практику або керуєте магазином електронної комерції, щоб отримати більший дохід, вам потрібно буде вжити заходів щодо будь-якого або всього вищезазначеного.

Підвищення ціни – це низько висячий плід, оскільки це не вимагає зусиль, але це має дві проблеми:

 • Ви можете зупинити нових клієнтів від використання вашої послуги та відштовхнути поточних клієнтів
 • Це не масштабоване чи стійке рішення для постійного зростання

Отже, це залишає вас з №1 та №2.

У наступні шість хвилин я покажу вам покрокове керівництво про те, як генерувати потенційні клієнти за допомогою WordPress, які може дотримуватися будь-який власник бізнесу або власний маркетолог..

Після закінчення шести хвилин ви дізнаєтесь:

 • Які додатки та інструменти електронної пошти використовувати для WordPress (вам потрібні лише два)
 • Як створити правильний вміст для отримання потенційних клієнтів
 • Як керувати веде до вашого веб-сайту
 • Як розмістити весь процес генерації свинцю на автопілоті
 • Як забезпечити, щоб ваші нові клієнти продовжували витрачати гроші на ваш бізнес
 • Чотири найбільші помилки, які роблять власники малого бізнесу при поколінні свинцю

Інструменти, необхідні для початку роботи

Для роботи вам потрібні лише два інструменти; На їх налаштування знадобиться лише кілька хвилин, і я пояснив весь процес налаштування у своєму блозі, Як налаштувати постійний контакт та OptinMonster для WordPress.

Інструмент 1 – OptinMonster

Перший інструмент, який вам потрібен, – це якась форма, яка дозволяє відвідувачам веб-сайту передавати свої дані (електронна адреса).

Показник за визначенням такий:

«У маркетингу, покоління свинцю – це ініціювання споживчого інтересу або розслідування товарів чи послуг бізнесу. Ведучі можуть бути створені для таких цілей, як створення списків, придбання списків електронних бюлетенів або для продажу. – Вікіпедія

Вам слід лише запитувати ім’я ведучого та адреса електронної пошти максимум. Ви можете думати:

“Bleh, чи не кращий їх номер телефону?”

Звичайно, це може бути, якщо ви продаєте товари з високими квитками, але не можете автоматизувати процес генерації клієнтів, отримуючи мобільні номери. Крім того, ви можете попросити їх номер телефону пізніше електронною поштою, коли ви трохи прогріли пристрій.

Як власник бізнесу, я знаю, що ви не хочете щодня витрачати години на створення потенційних клієнтів, і саме тому електронна пошта – найкращий варіант.

І ось тут заходить OptinMonster.

Він працює прямо з WordPress, не вимагає досвіду кодування та має дуже простий у використанні інтерфейс для налаштування форм.

OptinMonster покаже відвідувачам вашого веб-сайту форму, яка дозволяє їм вводити їх дані, і вони будуть збережені у вашому списку. Він також працює з десятками служб електронної пошти, які потім можуть надсилати автоматизовані електронні листи ваших клієнтів, не роблячи нічого (пояснено далі в цій статті).

OptinMonster не надсилає електронні листи ваших клієнтів – це лише інструмент для збору потенційних клієнтів.

Інструмент 2 – постійний контакт

OptinMonster показаний на передній частині вашого веб-сайту WordPress; кожен може бачити це, і його головна мета – збирати електронні листи.

Постійний контакт працює на бекенд вашого веб-сайту і є інструментом, який обробляє всі ваші потенційні клієнти, розміщує їх у різні сегменти та надсилає їм автоматизовані електронні листи.

Він найкраще підходить для малого бізнесу, і його надзвичайно просто налаштувати.

Це єдині два інструменти, необхідні для отримання десятків потенційних клієнтів на день.

Щоб дізнатися, як налаштувати OptinMonster та постійний контакт на веб-сайті WordPress, натисніть тут.

повернутися до меню ↑

Як створити правильний вміст для отримання потенційних клієнтів

Отож, коли ви оптимізували свій веб-сайт, щоб мати змогу залучати потенційні клієнти, тепер вам потрібно створити (або передати аутсорсинг) вміст для залучення людей на ваш веб-сайт, щоб збирати електронні листи..

Зміст – це будь-які текстові, візуальні чи слухові елементи на сторінці. Наприклад, ця публікація в блозі, яку я зараз пишу, вміст у формі тексту та зображень.

Щоб створити якісні потенційні клієнти, вам потрібно дати їм причина відвідати ваш веб-сайт та передати їх реквізити. Ніхто не передає їх електронну адресу, оскільки їм подобається отримувати рекламні електронні листи.

Який тип контенту слід створити?

Якщо ви ветеринар, ви можете створити вміст про те, як власники домашніх тварин можуть душити своїх собак, щоб зменшити шанси на появу вошей.

Якщо ви ріелтор, ви можете створити коротке відео чи електронну книгу, щоб повідомити покупцям домашніх справ про те, що вони повинні думати, купуючи нерухомість.

Якщо ви керуєте магазином їжі з цегли та розчину, ви можете створити візуальну публікацію в блозі, де відображаються найпопулярніші товари, або коротке відео, що демонструє різні рецепти.

The мета вашого вмісту просто: надавати читачеві цінність та створювати враження довіри та впевненості у своєму бізнесі.

Ось приклад HubSpot створити якісну безкоштовну публікацію в блозі 6 кроків до трансформації лідерів вашого агентства в послідовних творців вмісту, а внизу вони мають форму для входу, що дозволяє отримувати більше вмісту в міру його надходження.

Ви повинні робити саме так із вашим бізнесом.

Вам потрібно лише 2-4 штуки якісного вмісту.

Не потрапляйте в пастку писати десятки публікацій в блозі щомісяця; вам справді не потрібно робити це, поки ваш веб-сайт не почне приносити тисячі нових відвідувачів на день або не намагаєтеся покращити SEO свого веб-сайту.

Створення головного магніту для вашого вмісту

Іноді, використовуючи форму OptinMonster, може бути недостатньо, щоб забезпечити свій потенційний клієнт.

Споживачі знають, що отримають десятки електронних листів, якщо дадуть свою адресу електронної пошти, і як результат, не віддавати її легко.

Ось чому вам потрібний завантажуваний вміст (який називається свинцевим магнітом), який підключений до вашого вмісту як резервна копія. Наприклад, повідомлення про блог HubSpot, з яким я пов’язувався раніше, також пропонує своїм відвідувачам безкоштовний набір стратегій соціальних медіа.

Після натискання на зображення вони запитують вашу електронну адресу, щоб надіслати вам безкоштовне керівництво.

Ось ще одна їхня публікація в блозі під назвою Як створити головну рекламу на Facebook: Посібник для початківців, але цього разу вони використовували інший свинцевий магніт:

Розгляньте свинцевий магніт як розширення вашого вмісту.

Наприклад, якщо ви вперше надаєте покупцям способи отримати найкращу іпотеку, запропонуйте безкоштовний калькулятор іпотечного кредитування або електронну таблицю, яка допоможе їм краще зрозуміти справжню вартість придбання будинку, маючи можливість завантажити його..

Показати їм звіт про найкращі місця для придбання частки часу або розкішну віллу не має значення для їх потреб, і у них не буде підстав завантажувати її.

Ось допис у блозі Елементи власності показ ріелторів, як робити кращі фотографії. Внизу вони пропонують їм безкоштовний посібник з електронних книг для завантаження.

Їх вміст і свинцевий магніт відтворюють один одного і матимуть високий коефіцієнт перетворення для збору потенційних клієнтів.

повернутися до меню ↑

Як керувати веде до вашого веб-сайту

Якщо ви читаєте цей посібник, то я думаю, що ваш веб-сайт WordPress не отримує занадто багато унікальних переглядів в день.

Я не збираюся набридати вам такими способами генерувати безкоштовний трафік, як коментування на форумах, публікація органічних соціальних медіа чи SEO, тому що це займе місяці і багато вашого часу – час, напевно, не маєш.

Натомість я розповім то, що ви, можливо, вже знаєте, але чого не робите.

Зайдіть у будь-який з найбільших інтернет-магазинів трафіку і придбайте собі супер-цільовий трафік на веб-сайті. Я люблю використовувати:

 • Facebook
 • Google

На Facebook ви можете використовувати їх детальні параметри націлювання, щоб сегментувати потенційні клієнти за віком, статтю, місцезнаходженням, штатом, містом, поштовим індексом та інтересами.

Після того, як ви пограєте з налаштуваннями і зменшитеся на своєму цільовому ринку, ви можете отримувати постійний потік цільового трафіку щодня.

Facebook є приголомшливим, тому що дозволяє вводити інформацію про ваш ідеальний потенціал, і це буде тільки покажіть свої оголошення цій групі.

Google, з іншого боку, дозволяє націлювати ключові слова та розміщувати ваш веб-сайт на першій сторінці пошуку відповідних ключових термінів.

Google та Facebook стануть найшвидшими та найефективнішими способами залучення трафіку до вашого вмісту.

Ви можете розпочати рекламу на обох платформах від 5 доларів на день.

повернутися до меню ↑

Як розмістити весь процес генерації свинцю на автопілоті

На даний момент ви мали б зробити наступне:

 • Налаштуйте свій веб-сайт для збору потенційних клієнтів
 • Створено цінний вміст для показу трафіку вашого веб-сайту
 • Використовуйте Google або Facebook для залучення трафіку до вашого вмісту

Заключна частина вашої послідовності поколінь – написати (або надіслати) ряд електронних листів, які надсилаються вашим клієнтам, як тільки вони переходять у ваш список. автоматично.

Використовуючи постійний контакт, вам потрібно буде писати ці електронні листи лише один раз, і вони автоматично надсилатимуть їх кожній новій ведучі протягом певного періоду часу, який ви можете встановити.

Ваша серія електронних листів може виглядати приблизно так:

Електронна пошта 1 (надіслана, як тільки вони зареєструються) – Це вітальне повідомлення. Якщо ви пропонуєте головний магніт, це електронний лист, де вони повинні його отримати.

Електронний лист 2 (через 24 години) – Це може бути посилання на інші публікації блогу, додаткові поради чи відгуки клієнтів. Завдання електронної пошти 2 – створити довіру та надійність.

Електронна пошта 3 (через 48 годин) – Це крок продажів. Ви можете надіслати їм ваучер для викупу у вашому магазині (ваучери також працюють як чудові свинцеві магніти), посилання на придбання вашого основного продукту або попросити їх за номером телефону, якщо ви продаєте товари з високими квитками (майно або дорогий SaaS ).

Ці електронні листи потрібно написати лише один раз, і через постійний контакт вони можуть бути 100% автоматизованими, що я показав у своєму посібнику тут.

Ось приклад із реального життя того, що я щойно пояснив з Agora Pulse.

Спочатку вони подають мені рекламу до публікації в блозі, не одна їх продукція.

Їхнє оголошення показується мені, оскільки вони намагаються охопити людей, які мають інтерес до маркетингу в соціальних мережах.

Оскільки я займаюся маркетингом у соціальних мережах, я натискаю їхню рекламу, і вони ведуть мене до публікації в блозі.

Прямо з правого боку ви бачите їх форму реєстрації. Коли я писав це речення, вони стали агресивними, а потім показали і мені спливаючу форму.

Я пішов вперед і підписався на їхній список електронних листів, і протягом декількох секунд після підписання вони надіслали мені вітальне повідомлення.

Через кілька днів мені надіслали ще один електронний лист.

І ось у вас це є. Використовуючи OptinMonster, постійний контакт, контент та Facebook чи Google, ви можете поставити все своє покоління на автопілот так само, як Agora Pulse.

Як завести нових клієнтів, щоб продовжувати витрачати гроші на ваш бізнес

Це найпростіша частина.

Коли ви конвертуєте потенційний клієнт у клієнт, все, що вам потрібно зробити, щоб витрачати гроші, це надсилати більше електронних листів.

На кожні 1 долар, витрачений на маркетинг електронної пошти у 2016 році, підприємства отримали 38 доларів США Виручка від продажів, при маркетингу електронною поштою проголосували канал №1 для рентабельності інвестицій.

Використовуючи постійний контакт, ви можете налаштувати подальші серіали електронної пошти, які надсилаються вашим клієнтам, щоб гарантувати, що вони продовжують витрачати гроші на ваш бізнес..

повернутися до меню ↑

Чотири помилки роблять власники малого бізнесу при поколінні свинцю

Перш ніж розпочати впровадження цього посібника для вашого малого бізнесу, будь ласка, не робіть жодної з цих помилок, оскільки це коштуватиме вам занадто багато часу або грошей.
Тестування занадто багато Не задайте собі таких питань, поки щодня не приводите сотні відвідувачів на свій веб-сайт:

 • Чи працює смуга прокрутки краще, ніж спливаюче вікно?
 • Чи слід змінити колір форми для входу?
 • Чи призведе до іншого зображення на моїй книзі більше потенційних клієнтів?

Не витрачайте час на тестування різних елементів, щоб збільшити кількість конверсій, поки у вас не вистачить трафіку та вигідної лінійки для покоління. Я бачив, як власники підприємств щодня витрачають години на тестування мікроелементів, які можуть збільшити кількість потенційних клієнтів на 1-2%.

Зосередьтеся на тому, щоб почати працювати, перш ніж вирішити щось оптимізувати.

Написання власного вмісту, якщо ви не письменник – Якщо ви не чудово вмієте писати вміст, створювати свинцеві магніти чи рекламувати Facebook, передайте їх комусь, хто є. На таких сайтах, як Upwork і Freelancer, є тисячі фрілансерів, які ви можете найняти за потреби, щоб допомогти вам у всьому, що я згадав.

Не витрачайте 10 годин на написання електронної книги, коли ви можете передавати завдання на аутсорсинг за 80 доларів, я впевнений, що 10 годин вашого дня коштують понад 80 доларів.

Використання дешевих інструментів – Усі хороші постачальники послуг електронної пошти зазвичай мають невелику щомісячну плату за користування їх послугами. Я використовував більшість безкоштовних служб електронної пошти під сонцем … і всі вони смокчуть.

Більшість безкоштовних сервісів мають погану доставку електронною поштою, відсутність автоматизації, і багато хто не працюватиме з плагінами WordPress, такими як OptinMonster.

Я пропоную або постійний контакт (найкраще для малого бізнесу), або отримати відповідь (для підприємств на рівні підприємств); обидва працюють з OptinMonster.

Занадто рано виходити – Перший раз, коли ви створюєте воронку із свинцевого магніту, є хороший шанс ви невдачі і помилитесь на кожному кроці.

І це добре, всі роблять.

Створення потенційних клієнтів та зростання вашого бізнесу – це не лінійний процес. Хоча основні кроки для всіх підприємств однакові, ви підходите до міні-дорожніх блоків під час налаштування оголошень або пошуку правильних повідомлень в електронних листах.

Можливо, вам доведеться посилити націлювання або додати додаткову електронну пошту в послідовність, щоб збільшити кількість конверсій. Це все є частиною гри.

Це ваше покоління WordPress на чолі автопілота?

Покоління свинцю важко, коли ви не знаєте, з чого почати або як створити потенційні клієнти.

Покоління провідних легко, коли ви знаєте, якими інструментами користуватися та як налаштувати свою лійку.

У цьому посібнику я описав просту, але ефективну лійку покоління свинцю, яку використовують компанії будь-яких розмірів у ряді ніш, які ви можете застосувати до свого бізнесу сьогодні.

Щоб розвивати свій бізнес та отримувати потенційні клієнти за допомогою WordPress, вам просто потрібно виконати кожен крок або передавати його стороннім особам, хто може.

Ви готові розпочати крок №1? Перегляньте моє покрокове керівництво про те, як налаштувати OptinMonster та Constant Contact за п’ять хвилин.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map