Як розробити / створити логотип


Як розробити логотип (для веб-сайту)


Розробка вашого логотипу є великою справою, оскільки логотипи є важливими для бренда вашої компанії та загального дизайну вашого веб-сайту. Це може бути страшним процесом, якщо ви ніколи раніше не розробляли логотип.

Якщо ви хочете дізнатися, як створити логотип, ви підійшли до потрібного місця. Нижче наведено 7-східне керівництво до типового процесу дизайну логотипу. Кожен крок дає детальну пораду про те, як творчо мислити, щоб створити ваш логотип. Існує також швидка помилка використання безкоштовного інструменту дизайну в Інтернеті та завантаження вашого логотипу на веб-сайт WordPress.

Швидкий огляд статистики та вмісту:

 1. Знайдіть правильне натхнення
 2. Визначте три кольори, які відображають ваш веб-сайт
 3. Виберіть свій стиль дизайну логотипу
 4. Знайдіть потрібний шрифт
 5. Створіть свій логотип на безкоштовній платформі дизайну
 6. Додайте його на свій веб-сайт
 7. Це може зайняти кілька спроб

1. Знайдіть правильне натхнення

Створення логотипу набагато простіше, якщо ви вперше шукали натхнення як перший крок. Таким чином, ви витрачаєте час, щоб зібрати різні ідеї, і ви зрозумієте чіткіше, які ідеї вам подобаються, а які – ні. Коли ви знайдете деякий час, щоб шукати натхнення, ви будете краще відчувати, в якому напрямку рухатись із своїм логотипом.

Хороша новина полягає в тому, що існує безліч дизайнів логотипів, щоб підживити ваші потреби натхнення. Знайти хороші приклади дизайну логотипу легко, якщо ви знаєте, де шукати. Ви хочете зібрати щонайменше три приклади дизайну, які вас найбільше намалювали.

Перегляньте веб-сайт на кшталт Під новою конструкцією, який складається з великого вибору перероблених корпоративних брендів. Brand New пропонує багато відомих брендів, таких як Staples і Pandora. І їх колекція сягає багато-багато років.

Є також такі веб-сайти Творчий ринок, який містить безліч недорогих графік та попередньо виготовлених зразків логотипів. Вам не потрібно купувати жоден із них, якщо ви цього не хочете. Мета полягає в тому, щоб переглянути всі різноманітні активи для продажу в Creative Market, щоб отримати уявлення про креативні можливості в дизайні логотипів та надихнутись.

Дриблінг
Кредит зображення: Dribbble.

Нарешті, ви можете переглядати такі веб-сайти Дриблінг, які також мають великий вибір дизайнів та багато прекрасних прикладів дизайну логотипу.

Ці два веб-сайти – це публічні портфоліо, тож ви матимете доступ до незліченних дизайнів логотипів у будь-яких стилях.

Виділення часу для ознайомлення з різними дизайнерськими та графічними концепціями дозволить розпочати процес розробки логотипу на правій нозі та в сильному напрямку. Ви зможете створити щось подібне, не відчуваючи себе розчарованим, не натхненим чи розгубленим щодо того, з чого почати. Не забудьте зібрати принаймні три чудові приклади, які говорять вам.

2. Визначте три кольори, які відображають ваш веб-сайт

Вибір кольорів для дизайну логотипу не повинен бути складним. Якщо у вас є свій інструкції щодо бренда вже визначено, використовуйте ці кольори для вашого логотипу. Можливо, вам доведеться трохи підправити кольори під час розробки дизайну логотипу, але саме ці кольори бренда – це те, де ви збираєтеся почати.

Однак якщо ви ще не маєте заздалегідь визначених правил щодо брендингу чи кольорів веб-сайту, з якими не працюєте, не хвилюйтеся. Що ви хочете зробити замість цього, потрібно трохи часу досліджуйте відповідні кольори для вашої ніші, галузі та цільової аудиторії. Отже, якщо ваш бізнес займається автомобільною промисловістю, орієнтований на переважно чоловіків старшого віку, вам потрібно вибрати кольори, які можуть бути темнішими або насиченішими за тоном. Але якщо ви в індустрії краси та орієнтовані на молодшу, жіночну аудиторію, то коригування світліших кольорів, можливо, навіть металік може бути кращим закликом.

Pinterest
Кредитний імідж: Pinterest.

Серйозно подумайте про свою цільову аудиторію в ніші.

Наприклад, якщо ви в автомобільній промисловості, але націлені на молодих дорослих, то темніша, більш чоловіча палітра може не спрацювати так само, як світліший і живіший діапазон кольорів.

Мова йде не лише про галузь. Мова йде про всю картину, яка також включає вашу нішу та цільову аудиторію.

Ще один приклад – якщо ви в індустрії краси, але націлені на чоловіків. У цьому випадку світлі штрихи або жовтизна можуть не робити хитрощів. Проведіть дослідження та підберіть свої кольори відповідно.

Ви можете використовувати веб-сайти, згадані на першому кроці, для дослідження кольорів. Крім того, Pinterest є прекрасним джерелом натхнення кольорів та досліджень у нішах.

Крім того, спробуйте подумати про свої кольори ширше, маючи на увазі, як ці кольори можна було використовувати в межах вашого веб-сайту, а не лише в рамках вашого логотипу. Це тому, що ваш дизайн логотипу буде частиною вашого загального бренду.

Як ви, напевно, помітите, шукаючи натхнення, логотипи бувають найрізноманітніших стилів. Тут багато різні категорії або типи логотипів. Але два найважливіші для вас – це текстові логотипи, такі як Disney чи Google, та логотипи на основі символів, такі як Instagram або Nike.

Також є випадки, коли логотип поєднує два, наприклад, Domino або Target. Виберіть і виберіть тип дизайну логотипу, який вам найбільше підходить.

Крім того, існують різні стилі візуального дизайну, такі як ретро дизайни логотипів. Також є ультрасучасні, мінімальні, класичні стилі, також багато різних форм.

Позиція
Кредит зображення: Behance.

Спершу поговоримо про форми логотипу Круглі логотипи є фантастичними, особливо як окремі символи. Вони чудові як аватари в соціальних мережах і добре працюють з іншими графічними елементами. Кола є згуртовані та інклюзивні форми. Вони мають центральний фокус і можуть бути легкими для очей. Прямокутні логотипи так само ефективні. Прямокутну форму часто вважають суцільною і міцною, що надає логотипу почуття сили чи стабільності.

Ви також повинні знати про різні стилі дизайну, які входять логотипи, такі як мінімальний або класичний. Щоб вибрати правильний стиль, ви повинні визнати дві речі.

Спочатку, враховуйте свою нішу, бізнес та цільову аудиторію. Аналогічно кольоровому дослідженню, можливо, вам знадобиться трохи часу, щоб зрозуміти, який тип візуального стилю добре поєднується з нішею вашого веб-сайту. Якщо ви хочете продати сучасні меблі для спальні, розгляньте сучасний дизайн логотипу, а не ретро.

Друге, врахуйте свої переваги. Звичайно, логотип також вам сподобається. Візьміть натхнення з творів, які ви зібрали на першому кроці, і слідуйте за напрямком дизайну логотипу, який вам сподобався.

4. Знайдіть правильний шрифт

Якщо ви розробляєте логотип з текстовим елементом, вам доведеться вибрати для нього потрібний шрифт.

У вас не бракує місць, щоб знайти ідеальний шрифт. Якщо ви шукаєте безкоштовний варіант, можете почати з Google Fonts. Мінусом є те, що їх колекція шрифтів широко використовується багатьма веб-сайтами, компаніями та дизайнерами.

Якщо ви хочете отримати унікальний шрифт для вашого логотипу, спробуйте придбати недорогий шрифт з такого місця, як Creative Market. У них є безліч дивовижних спеціальних шрифтів, які не порушать ваш бюджет. Іншою альтернативою є пошук подібного веб-сайту Позиція, який має безліч спеціальних шрифтів для завантаження. Деякі з них будуть платними, але багато з них є безкоштовними і виготовлені високо талановитими дизайнерами.

Творчий ринок
Кредитний імідж: Creative Market.

Коли ви шукаєте шрифт вашого логотипу, пам’ятайте про стиль вашого шрифту. Шрифт повинен відповідати загальний вигляд вашого логотипу. Якщо ви збираєтесь ультрасучасний стиль дизайну логотипу, виберіть шрифт, який також є ультрасучасним за стилем. Інакше ваш логотип матиме невідповідний вигляд, і в кінцевому підсумку він не буде виглядати чудово. Якщо ви намагаєтеся вибрати правильний шрифт, перегляньте свої надихаючі логотипи та спробуйте відповідати їх шрифту.

5. Створіть свій логотип на платформі вільного дизайну

Сьогодні існує так багато різних ресурсів, які можна використовувати для розробки логотипу. Звичайно, деякі з них платні, наприклад, Photoshop. Однак є і безліч високоякісних безкоштовних інструментів. Деякі з них справді чудові і не мають крутої кривої навчання.

Shopify Hatchful це фантастичний інструмент, якщо ви повністю застрягли або не знаєте, як діяти. Він задасть вам кілька запитань щодо потреб вашого логотипу та надасть вам багато різних варіантів на вибір базового дизайну вашого логотипу. Тим часом, Виробник логотипів простору ідеально підходить для створення мінімалістичного логотипу.

Canva
Кредит зображення: Canva.

Тоді є Canva. Це високо оцінений безкоштовний інструмент онлайн-дизайну, і він відмінно підходить для розробки логотипів. Розглянемо, як використовувати Canva для розробки вашого логотипу. Після створення облікового запису або входу в систему, вас чекає порожнє полотно та великий вибір шаблонів. Перегляньте їх, якщо бажаєте.

Canva
Кредит зображення: Canva.

В іншому випадку ви можете піти вперед і перейти на вкладку «Елементи», яка має широкий спектр графіки та піктограм. Приділіть час пошуку правильних для вашого дизайну. Ви можете змінювати кольори, положення та непрозорість вибраних графічних елементів за потребою.

Canva
Кредит зображення: Canva.

Якщо для вашого логотипу потрібен текст, перейдіть на вкладку Текст. На цій вкладці ви знайдете різні текстові композиції. Це весело, тому що вони дозволяють переглядати та грати з різними комбінаціями шрифтів та ієрархіями. Якщо ви добре уявляєте свою композицію тексту, просто додайте заголовок до вашої області мистецтва та отримайте стилізацію.

Canva
Кредит зображення: Canva.

Кожен елемент типографіки в Canva має кілька різних функцій налаштування, таких як колір та розмір тексту. Найголовніше, що у Canva є великий вибір шрифтів на вибір. Але додаток також дозволяє завантажувати шрифти (за допомогою текстового посилання внизу списку шрифтів).

Canva
Кредит зображення: Canva.

Після того, як ви готові експортувати, це можна зробити за допомогою кнопки Завантажити у верхньому правому куті екрана. Виберіть тип файлу і все готово.

6. Додайте його на свій веб-сайт

Додавання логотипу до веб-сайту WordPress – не складний процес. Зрозуміло, що ви спершу хочете зробити це – увійти в обліковий запис WordPress свого веб-сайту. У меню зліва виберіть Зовнішній вигляд, а потім Налаштувати. Ви перейдете до області налаштування теми.

Як додати логотип до вашого сайту WordPress

Кожна тема WordPress може мати кілька різних налаштувань, і це нормально. На даний момент нас цікавить лише вкладка Ідентифікація сайту. Після натискання на нього ви побачите кілька різних налаштувань веб-сайту, включаючи логотип вашого веб-сайту та область для завантаження чи повторного завантаження нового..

Завантажте новий логотип, натисніть синю кнопку Опублікувати вгорі, і ваш новий логотип відобразиться на вашому веб-сайті!

7. Це може взяти кілька спроб

На жаль, отримання ідеального логотипу може зайняти кілька спроб. Тим більше, що якщо ви вперше розробляєте логотип.

Як і у більшості навичок, потрібен час і практика, щоб отримати хороший результат. Отже, якщо ви незадоволені вашою першою спробою, це добре. Вам доведеться просто спробувати ще раз.

Більшість професійних дизайнерів не отримують потрібного логотипу при першій спробі дизайн – це повністю ітераційний процес. Тож, не варто занадто знемагати.

Якщо ви незадоволені дизайном логотипу, у вас є два варіанти:

 1. Перший – це перейти на ваш дизайн.
 2. Друге – почати спочатку і спробувати знову з нуля.

Ітератуючи дизайн, ви повинні зробити за мету зробити кілька невеликих змін одночасно. Можливо, змінити палітру кольорів або шрифт. Експериментуйте з різними формами або спробуйте інший інструмент дизайну взагалі. Якщо говорити про це, інструменти дизайну часто мають різні заздалегідь створені активи, і один з них може стати ключем до правильного оформлення логотипу..

Або просто почати спочатку. Виберіть новий набір натхненних дизайнів і повторіть весь процес, описаний у цій статті. Кожен раз, коли ви повторюєте процес розробки логотипу, ви не тільки наближатиметесь до вашого ідеального логотипу, але й будете вдосконалюватися при його розробці..

Не засмучуйтесь, продовжуйте йти. У вас це є!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map