Як перенести свій веб-сайт на eHost

Оновлення за 2017 рік: eHost був проданий новому управлінню і швидко погіршився, як ви бачите, що відображено в моєму оновленому огляді eHost. Вони закриті в 2017 році, тому керівництво нижче слід розглядати як загальне керівництво щодо передачі веб-сайтів.


Як ви вже можете знати, eHost наразі не приймає вхідні перекази домену.

Іншими словами, якщо у вас є, наприклад, ваш домен, зареєстрований у FatCow, і ви хочете перенести свій веб-сайт на інший хост, наприклад BlueHost (наш найкращий вибір), вам потрібно буде зберегти своє доменне ім’я десь в іншому місці та вказати його на своє Обліковий запис eHost, використовуючи налаштування DNS у вашого реєстратора.

Для багатьох людей це, мабуть, звучить так заплутано. Давайте зробимо це простіше, покроково:

Ось що вам потрібно:

 • доступ до наявного облікового запису хостингу на іншому хості.
 • акаунт хостингу cPanel (більше не доступний на eHost)
 • Можливо, потрібен обліковий запис у реєстратора домену, такого як NameCheap (талони тут)

Давайте розпочнемо!

Крок 1 – Завантажте файли веб-сайтів

Підключіться до старого облікового запису хостингу через FTP та завантажте всі свої файли.

Крок 2 – Завантажте базу даних (якщо застосовується)

Завантажте резервні копії вашої бази даних зі свого старого облікового запису хостингу. Це можна зробити, увійшовши в phpMyAdmin, вибравши базу даних, яку потрібно створити резервну копію, а потім експортувати її, яка завантажить файл .sql на ваш комп’ютер.

Крок 3 – Завантажте файли на свій рахунок eHost

Підключіться до свого облікового запису eHost через FTP та завантажте всі файли, які ви створили резервну копію на кроці 1.

Крок 4 – Імпортуйте свої бази даних у свій обліковий запис eHost (якщо застосовується)

 • Увійдіть до свого облікового запису eHost cPanel та знайдіть “Майстер створення бази даних”
 • Виконайте вказівки зі створення нової бази даних та нового користувача бази даних та надайте користувачеві всі дозволи за замовчуванням.
 • Не забудьте зберегти ім’я користувача та пароль, створені для цієї нової бази даних, оскільки вони вам знадобляться пізніше.
 • Поверніться до cPanel і знайдіть phpMyAdmin. Перейдіть до phpMyAdmin та виберіть створену вами базу даних. Потім перейдіть до “Імпортувати” та натисніть кнопку Вибрати файл. У спливаючому вікні виберіть файл резервної копії бази даних, який ви завантажили раніше на кроці 2
 • Імпортувати потрібно успішно, і ви закінчили.

Крок 5 – Перевірте налаштування файлів для користувачів бази даних / паролів

Якщо ваш сайт використовує базу даних, він майже напевно десь має конфігураційний файл. Наприклад, на сайтах WordPress, який є wp-config.php в головній папці вашого сайту. Відкрийте файл і перевірте, чи немає згадок про ім’я бази даних, користувача бази даних та пароль користувача бази даних. Змініть їх, щоб вони відповідали імені та облікові дані для бази даних, яку ви створили на етапі 4.

Крок 6 – Визначте, чи потрібно вам перенести свій домен

Якщо ваш старий хостинг-провайдер дозволяє вам скасувати свій хостинг-акаунт, але продовжуєте платити лише за реєстрацію вашого доменного імені, тоді ви можете перейти до кроку 7.

Якщо ваш старий хостинг-провайдер не дозволяє зберігати своє доменне ім’я, якщо ви також не заплатите за план хостингу, вам слід перенести своє доменне ім’я до іншого реєстратора, наприклад NameCheap, що я рекомендував у розділі «Що вам потрібно» вгорі цієї сторінки.

Крок 7 – Встановіть DNS вашого домену (сервери доменних імен) вказівку на eHost

Підписавшись на eHost, вам слід було б отримати електронний лист від eHost, який підтверджує дані вашого облікового запису та повідомляє серверів імен, на які вам потрібно буде вказати ваш домен. Вони можуть виглядати приблизно як ….

Наприклад, “ns1.ehost.com” та “ns2.ehost.com”. Але вони могли бути різними. Якщо ви з якоїсь причини не маєте оригінального електронного листа, виконайте наведені нижче дії.

 • Увійдіть до свого облікового запису eHost та натисніть Мої сайти в меню зліва.
 • Знайдіть обліковий запис cPanel, на який потрібно вказати своє доменне ім’я, та натисніть кнопку Керування
 • Зсередини cPanel знайдіть і натисніть посилання «Інформація про сервер» на панелі ліворуч. Якщо ви не бачите його, натисніть “Розгорнути статистику”, щоб показати його.
 • Тут ви знайдете своє ім’я сервера.
 • Перейдіть на цю сторінку (нова вкладка) і введіть / вставте ім’я вашого сервера в таблицю. Він покаже вашим серверам імен.
 • Запишіть ці сервери імен.

Тепер перейдіть до реєстратора доменних імен та відредагуйте параметри DNS для вашого доменного імені. Змініть сервери імен на ті, які ви отримали від eHost.

Порада: Зачекайте близько 24 годин, перш ніж виконувати якісь роботи на своєму сайті. Поширення змін сервера імен може пройти до 24 годин через усі Інтернет-провайдери по всьому світу. Я наголошую на тому, що, хоч ви змінили сервери імен, він все одно може обслуговувати ваш сайт зі свого старого облікового запису хостингу під час відвідування у вашому браузері, тому будь-які зміни, які ви зробили, зникнуть, коли DNS повністю розповсюдиться..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me