Як перенести свій сайт на WebHostingHub

Чи можу я перенести свій сайт на WebHostingHub?

Хостинг-компанія WebHostingHub підтримує та дозволяє передавати сайти, тому відповідь, безумовно, так. Так, ви можете перенести свій сайт в WebHostingHub. Насправді перенесення вашого веб-сайту на WebHostingHub – це простий процес. Однак спочатку нам потрібно чітко визначити, що вам потрібно перенести, чи тільки веб-сайт, а не домен, чи ви хочете перенести свій домен на WebHostingHub. Технічно існує основна різниця між просто перенесенням вашого сайту на новий хост і передачею вашого домену. Хоча для деяких це може звучати однаково, насправді це не так.


Розумієте, різниця полягає в тому, що в основному реєстрація доменних імен та хостинг доменів, також відомий як хостинг веб-сайтів, як дві різні речі. Реєстрація доменних імен – це ваша власність на доменне ім’я, яке, окрім налаштувань, які ви робите на панелі керування реєстратора, не має великого відношення до вашого фактичного хостингу, тоді як доменний хостинг – це компанія, якій належить сервер, на якому ви розміщуєте веб-сайт, включаючи ваші файли та папки. Ваш веб-хост не повинен бути тією самою компанією, де ви зареєстрували свій домен.

Наступне обговорення зосереджується на питанні перенесення веб-сайту, а не домену.

Чи є простий спосіб перенести мій сайт на WebHostingHub?

Один з найпростіших способів перенести свій веб-сайт, який раніше розміщується іншим хостом, на WebHostingHub – це використання cPanel. Це, звичайно, якщо ваш попередній хост використовує cPanel. Якщо це так, процес перенесення вашого сайту повинен бути набагато простішим. Перше, що вам потрібно зробити, це створити резервну копію cPanel у компанії, яка зараз розміщує ваш веб-сайт. Після створення резервної копії вам потрібно завантажити її на робочий стіл за допомогою FTP або за посиланням для завантаження, яке доступне в cPanel вашого хоста. Після завершення завантаження вам потрібно завантажити його, знову використовуючи FTP в / домашній каталог вашого нового облікового запису WebHostingHub. Звичайно, це означає, що раніше ви повинні мати обліковий запис у WebHostingHub, перш ніж розпочати передачу свого сайту. Після завершення завантаження вам потрібно подати запит на WebHostingHub відновити резервну копію для вас. Для цього вам потрібно повідомити компанію, куди ви завантажили резервну копію. Компанія може також попросити вас надати свій пароль або останні чотири цифри вашої кредитної картки для перевірки.

Після відновлення резервної копії cPanel протестуйте свій веб-сайт за допомогою тимчасової URL-адреси, вказаної у вашому вітальному листі. Після тестування та з’ясування того, що веб-сайт працює, ви можете змінити налаштування DNS свого домену, вказавши його на сервери WebHostingHub. Це можна зробити, увійшовши в реєстратор домену та змінивши сервери імен на ns1.webhostinghub.com та ns2webhostinghub.com. Після внесення змін зачекайте приблизно 4 – 24 години, щоб зміни вступили в силу.

Що мені робити, щоб перенести свій домен?

Щоб перенести свій сайт на WebHostingHub, вам потрібно виконати наступні кроки:

 •  Спочатку завантажте файли свого веб-сайту на робочий стіл за допомогою FTP-клієнта. Зауважте, що FTP не зможе отримати доступ до баз даних MySQL, тому якщо ваш попередній хост пропонує phpMyAdmin для управління базами даних, вам може знадобитися експортувати базу даних в phpMyAdmin.
 •  Після завершення завантаження потрібно завантажити файли в базу даних WebHostingHub, знову використовуючи клієнт FTP. Однак цього разу ви підключитесь до свого хостинг-провайдера – WebHostingHub. Однак якщо ваш сайт використовує базу даних, вам потрібно створити базу спочатку в cPanel, а потім імпортувати базу даних за допомогою phpMyAdmin.
 •  Після завантаження та розміщення файлів у потрібному місці, настав час перевірити, чи працює ваш веб-сайт. Щоб перевірити свій веб-сайт, використовуйте тимчасову URL-адресу, що вказана в отриманому вами електронному листі. Важливо зазначити, що для всіх облікових записів WebHostingHub нова папка за замовчуванням повинна бути public_html.
 •  Після завершення тестування потрібно вказати свій домен на сервери імен WebHostingHub, увійшовши в інтерфейс управління доменом реєстратора та змінити сервери імен на ns1.webhostinghub.com та ns2.webhosting.com.
 •  Зачекайте щонайменше 4 години – до 24 годин, щоб зміни набули повної сили, проте радимо періодично.  

Як експортувати базу даних MySQL в phpMyAdmin?

Оскільки FTP не може отримати доступ до баз даних, вам може знадобитися експорт вашої бази даних MySQL в phpMyAdmin. Це дозволяє зробити резервну копію вашої бази даних, яка може бути використана для передачі бази даних на інший сервер або просто для збереження. Щоб експортувати свою базу даних MySQL, вам потрібно виконати наступні кроки:

 •  По-перше, вам потрібно увійти в cPanel.
 •  Потім натисніть піктограму phpMyAdmin, яку можна знайти в Базі даних.
 • У списку в лівому меню виберіть базу даних, яку потрібно експортувати, натиснувши ім’я бази даних.
 • Потім перейдіть на вкладку Експорт.
 • Переконайтесь, що вибрані всі таблиці та параметр SQL.
 •  Потім у розділі “Структура” увімкніть опцію “Додати таблицю перегляду / перегляд / процедуру / функцію”.
 • Якщо ваша база даних велика, ви можете стиснути файли, вибравши “блискавки” або “gzipped”. Переконайтесь, що вибрано «Зберегти як файл».
 •  Потім натисніть кнопку Go, яка знаходиться в нижній частині екрана.
 •  Щоб завантажити експорт бази даних на ваш локальний робочий стіл, виберіть “Зберегти”, коли буде запропоновано відкрити або зберегти файл. Переконайтесь, що ви повністю заповнили ім’я файлу та місце збереження резервної копії.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map