Як переключити веб-хости для вашого сайту WordPress


Як переключити веб-хостівЗ’ясування способів переключення веб-хостів може бути непростим завданням. Однак є ціла низка причин.


Те, де ви розміщуєте веб-сайт, впливає на багато речей – безпеку, швидкість сайту та резервне копіювання. Крім того, існує багато типів веб-хостингу, і вам потрібно переконатися, що ви вибрали потрібний для своїх потреб.

Якщо ваш поточний постачальник більше не виконує їх, настав час для змін.

Як ви переміщуєте свій сайт з одного хоста на інший? Саме про це ми і поговоримо в цьому огляді.

Готові? Тоді давайте підемо!

Швидка примітка: Деякі з найкращих хостинг-провайдерів WordPress пропонують безкоштовні послуги міграції. Це означає, що вони подбають про все необхідне для переключення веб-хостів для вас. Варто звернутися до свого нового постачальника, перш ніж пройти процеси нижче.

Зберіть свої ресурси

Для переходу з одного веб-хоста на інший вам знадобиться наступне:

 • Доступ до обох облікових записів хостингу – Під час процесу вам доведеться внести деякі зміни як у ваш старий, так і новий обліковий запис хостингу. Якщо ви не впевнені в своїх облікових даних для входу, зараз саме час дізнатися.
 • Доступ до вашої бази даних – Для переходу з одного веб-хоста на інший потрібен доступ до бази даних вашого веб-сайту. Це часто трапляється в адміністративній області вашого облікового запису хостингу, це означає, що є ще одна причина, щоб переконатися, що ви знаєте, як дістатися.
 • FTP-клієнт – Кожен випадок, який ми обговорюємо нижче, вимагає переміщення даних з FTP-сервера або на нього. Для цього вам потрібен FTP-клієнт. Прекрасний безкоштовний варіант FileZilla, але ви можете використовувати будь-якого клієнта на ваш вибір.
 • Текстовий редактор – Вам також потрібен редактор коду для зміни важливих файлів. Один з найкращих варіантів – це Блокнот++ (це також безкоштовно), але ви можете їхати з усім, що завгодно.

Зробили все разом? Класно, давайте перейдемо прямо до того, як переключити веб-хости для вашого сайту WordPress.

Переміщення вашого веб-сайту з одного хостингу на інший вручну

Почнемо ми, зробивши перемикач вручну. Якщо ви шукаєте рішення, яке використовує плагін WordPress, просто прокрутіть далі.

1. Резервне копіювання файлів

Перше, що потрібно зробити – це створити резервну копію файлів свого веб-сайту. Це, ймовірно, займе найдовший час, тому почнемо з цього. Перший крок – увійти на ваш FTP-сервер. Просто запустіть FTP-клієнт, про який ми говорили, вставіть свої облікові дані та підключіться.

Після цього знайдіть кореневий каталог свого сайту WordPress (якщо за замовчуванням це не ваша цільова сторінка) та позначте всі файли.

Як переключити веб-хостів - передача файлів wordpress за допомогою filezilla

Зауважте, що ваш веб-сайт може містити файли, які за замовчуванням не відображаються (наприклад, .htaccess). Тому переконайтеся, що ваш клієнт FTP також відображає ці файли. У FileZilla цей параметр ви знайдете під Сервер> Примусово показувати приховані файли.

Після того як ви позначили всі файли, скопіюйте їх у каталог свого комп’ютера. Залежно від розміру вашого сайту, це може зайняти деякий час, тому ми можемо перейти до другого кроку.

2. Експорт бази даних

База даних є другою частиною вашого веб-сайту. Спосіб отримання доступу до нього відрізняється від хоста до хоста. У більшості випадків ви потрапляєте в phpMyAdmin:

головна панель phpmyadmin

Виберіть ліву базу даних, яку потрібно експортувати. Якщо ви не знаєте, що це таке, просто перевірте wp-config.php файл вашого поточного веб-сайту, де написано:

визначити ("DB_NAME", "ім'я_бази__тутки");

Це покаже вам назву бази даних, яку використовує ваш сайт.

Після цього перейдіть до Експорт вкладка.

експорт бази даних для переключення веб-хостів

Виберіть Користувальницькі під Спосіб експорту. У меню зробіть такі варіанти:

 • Формат – Залиш як SQL.
 • Столи – Позначте всі таблиці, які потрібно експортувати. Зазвичай, це все. Вимкніть будь-яку, якщо у вас є вагомі причини цього (наприклад, якщо ви розміщуєте бази даних для декількох сайтів з різними префіксами).
 • Вихідні дані – Набір Стиснення до блискавки або gzipped щоб швидше завантажити.
 • Параметри для формату – Залиште все як є.
 • Параметри створення об’єктів – Виберіть обов’язково Додати СТОЛОК ДРОП / ОГЛЯД / ПРОЦЕДУРА / ФУНКЦІЯ / ПОДІЇ / ТРІГЕР.
 • Варіанти створення даних – Залиште все як є.

Закінчивши, натисніть Іди на дні. Це повинно призвести до завантаження файлу. Збережіть стиснуту базу даних на комп’ютері та перейдіть до наступного кроку.

3. Створіть базу даних у свого нового хоста

Настав час створити новий будинок для бази даних, яку ви щойно експортували. Перейдіть до нового хоста та увійдіть у свій обліковий запис. Знайдіть розділ, який стосується баз даних MySQL.

Створіть наступне:

 1. Нова база даних
 2. Користувач бази даних з повними привілеями до цієї бази даних
 3. Безпечний пароль користувача бази даних

Запишіть усі три, вони вам знадобляться незабаром. Також дізнайтеся ім’я вашого сервера MySQL. У багатьох випадках це буде localhost але проконсультуйтеся у свого постачальника хостингу.

4. Редагувати Config.php

Наразі файли вашого веб-сайту повинні були закінчити завантаження. Якщо це так, саме час перейти до каталогу, де ви їх зберегли, і знайти файл з назвою wp-config.php.

Це важливий системний файл, який, крім іншого, контролює зв’язок між файловою системою вашого веб-сайту та базою даних.

Перше, що вам слід зробити, це зробити копію існуючого файлу та зберегти його десь у безпеці. Після цього відкрийте оригінал у своєму текстовому редакторі та знайдіть такий розділ:

визначити ("DB_NAME", "ім'я_бази__тутки");

/ ** Ім'я користувача бази даних MySQL * /
define ('DB_USER', 'username_here');

/ ** Пароль бази даних MySQL * /
define ('DB_PASSWORD', 'password_here');

/ ** Ім'я хоста MySQL * /
define ('DB_HOST', 'localhost');

Замініть, де написано База даних_іме_ту, ім'я_користувача і password_here з іменем бази даних, іменем користувача та паролем, які ви створили раніше. Зауважте, що у вашому випадку він насправді не скаже База даних_іме_ту тощо, але буде містити інформацію вашого поточного хоста. Ті будуть у тому самому положенні.

Крім того, переконайтеся, що ви вставили на місце MySQL інформацію про сервер localhost (або залиште його так, як використовує ваш хостинг-провайдер localhost для цього налаштування). Закінчивши, збережіть файл.

5. Завантажте свої файли на новий хост

Після того, як все це буде закінчено, ви можете розпочати процес у зворотному напрямку. Першим кроком є ​​завантаження файлів на сервер у вашого нового хостинг-провайдера. Це, ймовірно, займе багато часу, щоб ми могли запустити його та робити інші речі, поки він працює.

На даний момент ви знаєте, що дриль. Запустіть FTP-клієнт і на цей раз підключіться до нового сервера. Швидкий застереження: зазвичай ви використовуєте URL сайту для підключення через FTP. У цьому випадку домен все ще вказує на ваш старий сервер, тому він не працюватиме.

Існує рішення, яке використовує натомість IP-адресу вашого нового сервера. Зазвичай ви можете знайти це у своєму обліковому записі хостингу. Якщо ні, то обов’язково зверніться в службу підтримки – вони повинні мати можливість вам допомогти.

Закінчивши, знайдіть завантажені раніше файли та завантажте їх (включаючи модифіковані config.php файл) до кореневого каталогу. Після завантаження перейдіть до наступного кроку.

6. Імпортуйте базу даних

Тим часом ми можемо зайняти час для імпорту бази даних. Для цього увійдіть в інструмент адміністрування баз даних на новому сервері. Ми будемо вважати, що це знову phpMyAdmin.

Виберіть зі списку базу даних, яку ви створили раніше, і виберіть Імпорт у верхній частині екрана.

імпортувати базу даних для переключення веб-хостів

Клацніть на Огляд і виберіть файл, який ви експортували раніше. Після цього прокрутіть донизу і натисніть Іди. Потім імпорт почнеться.

Час, необхідний для завершення, залежить від розміру вашої бази даних. Ви отримаєте повідомлення про успіх, коли це буде зроблено.

Необов’язково: замініть стару URL-адресу в базі даних

Якщо ви не тільки пересуваєте свій веб-сайт на новий веб-хост, але й змінюєте URL-адресу, є ще один додатковий крок. У цьому випадку вам потрібно замінити посилання на вашу стару URL-адресу в базі даних на нову. Якщо цього не зробити, всілякі речі пітимуть не так!

Існує кілька способів зробити це. Найпростіший я знайшов Пошук Замініть сценарій БД. Ви можете завантажити його безкоштовно (в обмін на свою електронну адресу). Просто завантажте його в каталог свого веб-сайту (у секретній папці) та перейдіть туди за допомогою свого браузера.

пошук заміни скрипта бази даних допоможе переключити веб-хостів

Просто вставте стару та нову URL-адресу в поля вгорі. Все інше зазвичай має залишатися таким, як є. Використовувати сухий бігати кнопка, щоб перевірити все. Коли все виглядає добре, виконайте прямий біг.

Важливо: Ні в якому разі не залишайте сценарій на сервері, як тільки ви закінчите. Це дуже потужно і може завдати шкоди вашому сайту, якщо хтось його знайде.

Якщо сценарій не працює для вас, ви також можете замініть URL через команди SQL.

7. Змініть свій DNS-сервер

Коли ви закінчите все вищезазначене, настав час розмістити свою URL-адресу на новому сервері. Це означає зміну налаштувань сервера DNS.

Процес залежить від того, де зареєстрований ваш домен. Наприклад, якщо ви зареєструвалися у свого старого постачальника хостингу, найкращою ідеєю є передача всього домену новому провайдеру. Порадьтеся зі службою підтримки, як це зробити.

Якщо ви купили його у реєстратора домену, наприклад Domain.com, вам потрібно оновити налаштування сервера імен. Вам знадобляться адреси серверів імен вашого нового хоста. Зазвичай вони виглядають приблизно так:

ns1.yourhost.com
ns2.yourhost.com

Вам доведеться підключити їх до свого домену. Як вже було сказано, процес буде дещо відрізнятися залежно від місця його придбання. Ось інструкції для деяких найпоширеніших випадків:

Поговоріть з тим, хто відповідає, якщо вам потрібна допомога. Після цього майте на увазі, що зміни можуть пройти до 48 годин. Можна використовувати такий інструмент Що таке мій DNS щоб побачити, чи закінчився він.

До цього часу не забудьте внести будь-які зміни на свій сайт. Ви можете змінювати старий веб-сайт замість нового.

Після того, як все пройде, ваш веб-сайт має бути перенесений без простоїв. Оскільки обидва ваші сайти мають однаковий вміст, відвідувачі не помітять змін.

8. Прибирання

Після зміни DNS ви зможете повернутися до свого старого хоста та видалити файли та базу даних свого сайту. Ви можете зачекати до тижня, перш ніж зробити це, щоб переконатися, що все працює добре.

У будь-якому випадку обов’язково зберігайте свої локальні копії (включаючи оригінал) wp-config.php) навколо. Можливо, буде потрібно скасувати міграцію. У такому випадку ви будете щасливі, що все ще є у них.

Як переключити веб-хости через плагін WordPress

Все вищесказане можна значно скоротити за допомогою плагіна. Це дозволяє автоматизувати частини процесу. Хоча там є інші варіанти, я настійно рекомендую Плагін-копіювач. Це безкоштовно і робить процес легким вітром.

1. Встановіть копіювач

Природно, перший крок – встановити плагін. Для цього потрібні звичайні кроки. Увійдіть у свій веб-сайт WordPress та перейдіть до Плагіни> Додати нове. Введіть ім’я плагіна в поле пошуку, щоб знайти його та натисніть Встановити зараз як тільки він з’явиться у списку.

встановити копіювач для переключення веб-хостів

Коли ваш сайт завантажується, натисніть на Активуйте кнопку, щоб мати можливість використовувати плагін.

2. Експорт існуючого сайту

Після того як Duplicator буде встановлений і активний, ви знайдете новий пункт меню з його назвою у вашій адміністраторній області WordPress. Натиснувши на це, ви приведете до цього:

дуплікатор перегляд плагін у wordpress

Плагін зберігає свою т.зв. пакети. Це заархівовані версії вашого веб-сайту та бази даних. Оскільки ви ще не створили, список порожній. Час це змінити. Клацніть Створити новий у правому верхньому куті, щоб рухатись.

експорт веб-сайту з налаштуванням дублікатора

На наступному екрані у вас є кілька варіантів.

 • Зберігання – Ви можете налаштувати, де зберігати резервне копіювання вашого веб-сайту. Майте на увазі, що якщо у вас немає Pro версії Duplicator, ваш єдиний варіант – ваш власний сервер, тому тут робити нічого..
 • Архів – У цьому розділі ви можете виключити переміщення і файлів, і частин бази даних. Використовуйте це, якщо у вас є вагомі причини.
 • Інсталятор – Ви можете заповнити інформацію бази даних вашого нового серверного середовища. Це також є частиною пізнішої налаштування, щоб ви могли її на даний момент проігнорувати.

Швидше за все, ви просто натиснете Далі. Потім плагін здійснить системну перевірку, щоб перевірити, чи є у нього все необхідне для належного запуску. Ви можете побачити результати, як тільки це буде зроблено.

сканування дублікататора завершено

Якщо все добре, почніть процес збирання, натиснувши кнопку внизу. Це може зайняти кілька хвилин, тому не закривайте веб-переглядач. Коли воно закінчиться, ви побачите це:

готове резервне копіювання у копії

Завантажте і інсталятор, і архів, натиснувши кнопки окремо або за посиланням на завантаження одним клацанням. Молодці!

3. Завантажте файли через FTP

Наступним кроком є ​​завантаження цих файлів на сервер. Для підключення через FTP вам потрібно буде використовувати IP-адресу, а не домен.

Після підключення переконайтеся, що ви завантажили і файл встановлення, і архів. Помістіть їх у кореневий каталог і переконайтеся, що він попередньо порожній.

4. Створіть нову базу даних MySQL

За допомогою плагіну вам також знадобиться база даних MySQL для вашого нового сайту. Ми детально про це говорили раніше. Виконайте те, що вам потрібно зробити, щоб отримати нову базу даних, ім’я користувача з повними привілеями для бази даних та пароль бази даних. Не забудьте записати сервер MySQL, який надає ваш хост для вашого веб-сайту.

5. Підключіться до нового веб-сайту

Для наступного кроку у вас може виникнути проблема. Для розгортання сайту потрібно отримати доступ до файлів на вашому сервері через веб-браузер. Зазвичай це відбувається, ввівши доменне ім’я.

Якщо ви використовуєте той же домен, що і раніше, він ще не вказує на ваш новий сервер. Звичайно, ви можете це змінити, щоб подолати проблему. Однак це може зайняти деякий час, а фактично це станеться; б) означатиме простої для вашого сайту.

На щастя, є спосіб, який використовує комп’ютер господарів файл. Ви можете локально зіставити доменні імена на конкретні IP-адреси. Таким чином, ви можете отримати доступ до файлів на новому сервері через старий домен, не змінюючи нічого для своїх відвідувачів.

(Якщо ви використовуєте інший домен на своєму новому хості, ви можете пропустити цей крок повністю.)

Перше, що вам потрібно – це IP-адреса вашого нового сервера. Ваш постачальник повинен відображати цю інформацію для вас. Якщо ви не можете його знайти, запитайте!

Після цього вам потрібно відкрити свій господаря файл. Ось як це зробити на різних платформах:

 • Windows – Відкрийте меню панелі завдань, знайдіть «блокнот». Клацніть результат правою кнопкою миші та оберіть «Запустити як адміністратор». Після запуску використовуйте програму для відкриття c: \ windows \ system32 \ driver \ etc \ hosts. Переконайтесь, що ви шукаєте “Усі файли”, щоб побачити відповідний файл.
 • Mac OS – Відкрийте термінал і введіть команду sudo nano / тощо / господарі. Можливо, вас попросять ввести пароль адміністратора.
 • Linux – Для Linux ви можете використовувати той самий метод, що і для Mac OS.

Отримавши доступ до файлу, вам потрібно вставити як IP-адресу, яку ви знайшли раніше, так і доменне ім’я. Це буде виглядати приблизно так:

192.168.1.10 http://yoursite.com

Примітка: простір між IP-адресою та доменом – це вкладка. Також не забудьте замінити адресу фактичною адресою вашого сервера та tvojeite.com з вашим реальним доменом. Збережіть зміни, і ви зможете отримати доступ до нового сервера за допомогою наявного доменного імені.

Важливо. Після завершення міграції не забудьте змінити свою господарів повернути в початковий стан!

6. Запустіть процес міграції

Зараз час серйозно розпочати процес міграції. Перейдіть до http://yoursite.com/installer.php (вставте фактичний домен), це повинно перевести вас на цей екран:

Крок 1 розгортання дублікатора

Переконайтеся, що інсталятор дає вам Перехід для архіву та перевірки, потім встановіть прапорець та умови та натисніть кнопку Далі на дні. Це запустить процес розгортання.

Після цього вам буде запропоновано вставити хост бази даних, ім’я, ім’я користувача та пароль.

крок 2 розгортання дублікатора

Ви повинні мати їх під рукою раніше. Ви можете використовувати Тестова база даних кнопку, щоб переконатися, що все працює. Потім натисніть кнопку Далі знову. Плагін імпортує базу даних.

На наступному кроці ви маєте шанс замінити згадки про свою стару URL-адресу новою. Переконайтеся, що правильна URL-адреса в полі! Потім копіювач завершить процес.

крок 4 розгортання дублікатора

Заключний екран дає вам посилання для входу на ваш сайт та звітів, якщо все пішло добре. Обов’язково увійдіть і перевірте, чи все працює як слід. Крім того, не забудьте дотримуватися вказівок Duplicator, щоб прибрати за собою.

як переключити веб-хости на очищення після міграції

7. Оновіть сервер імен DNS

За допомогою цього методу вам все одно потрібно змінити домен зі старого сервера на новий.

Про це ми вже говорили детально вище, тому ви можете звернутися до цього розділу. Отримайте адреси серверів імен від нового хоста та підключіть їх до свого домену. Потім зачекайте, поки зміни не відбудуться, перш ніж вносити зміни на свій сайт.

Після цього ви закінчите – вітаю! Ви тільки що дізналися, як переключити веб-хости для вашого веб-сайту WordPress. Чудовий соус!

Переключення веб-хостів для веб-сайтів WordPress в двох словах

Перехід вашого веб-сайту WordPress з одного веб-хоста на інший може бути страшним завданням, особливо для першокласників. Майте на увазі, що так само, як і все, що стосується запуск власного веб-сайту, стає менш важко, коли розбиваєш його на кроки.

Якщо ви дотримувались вищезазначеного, вам слід було б успішно перенести свій сайт на ваш новий хостинг-провайдер. Який би процес ви не вирішили, давайте швидко підсумуємо основні кроки:

 1. Створіть резервні копії файлів веб-сайту та бази даних
 2. Підготуйте нове середовище хостингу для комутатора
 3. Імпортуйте свої файли та базу даних на новий хост
 4. Переключіть сервер імен вашого домену

Це в основному все. Ще раз вітаємо, що зробили це далеко – молодець!

У вас є запитання чи додаткові поради щодо переключення веб-хостів? Повідомте нас у коментарі нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map