Як налаштувати постійний контакт та OptinMonster

Якщо ти читаєш моє Як створити якісний потенціал для вашого бізнесу за допомогою WordPress статті, ви, ймовірно, тут, тому що ви хочете налаштувати постійний контакт і OptinMonster для свого веб-сайту.


Дивовижно.

Нижче наводиться простий покроковий процес, щоб налаштувати обидва інструменти за п’ять хвилин.

Налаштування постійного контакту

Спочатку потрібно зареєструватися у постійному контакті, натиснувши тут (вони пропонують 30-денну безкоштовну пробну версію).

Після створення безкоштовного акаунта вас відправлять на інформаційну панель, де вам потрібно буде створити свій перший список електронної пошти.

Натисніть на створити свій перший список і з’явиться спливаюче вікно, де вам буде запропоновано назвати свій список і ввести принаймні одну адресу електронної пошти.

Дайте своєму списку відповідне ім’я, і якщо у вас немає електронних адрес для вставки, просто введіть свою власну електронну адресу. Після завершення натисніть кнопку “Зберегти список”.

Наступним кроком є ​​додавання такої інформації вашої організації, як адреса веб-сайту, адреса компанії, штат, місто, поштовий індекс, країна, галузь, яка найкраще описує ваш бізнес та логотип вашого бізнесу.

Після цього натисніть кнопку “зберегти”.

Якщо ви створили свій список і ввели свою контактну інформацію, на робочому столі ви повинні побачити таке:

Після цього постійний контакт попросить вас надіслати свій перший електронний лист до свого списку, чого не слід робити.

Ви хочете налаштувати свої електронні листи, щоб вони були автоматизованими та надсилалися вашим новим клієнтам, без того, щоб вам нічого робити.

Зараз я покажу вам, як створити власні автоматизовані кампанії за лічені хвилини.

повернутися до меню ↑

Як налаштувати автоматизовані кампанії за допомогою постійного контакту

Рушайте до Кампанії меню заголовка та натисніть велику помаранчеву кнопку “створити” праворуч:

Вам буде наданий список варіантів кампанії, щоб розпочати роботу. Виберіть “Автоматизація електронної пошти”, а потім “створити”:

Ви перейдете на нову сторінку, де вас попросять назвати свій автовідповідач та виберіть список електронних листів, з яким ви хочете його зв’язати:

Примітка: Autoresponder – це інструмент маркетингу електронної пошти, який надсилає вашому списку електронних листів серію електронних листів на основі певної дії (тобто підписання до вашого списку).

Виберіть “створення нової електронної пошти” та натисніть кнопку “продовжити”.

На наступній сторінці вам запропонують вибрати шаблон електронної пошти. Виберіть, який вам найбільше подобається. Для прикладу в цій статті я вибрав базовий інформаційний бюлетень:


Примітка:
Ви можете придбати фірмові шаблони для вашого бізнесу тут.

Вибравши свій шаблон, ви перейдете до того, що виглядає як досить страшна сторінка для редагування вашого першого електронного листа:
Не хвилюйтеся, це виглядає страшніше, ніж насправді.

Я вказав основні частини електронної пошти в номерах вище.

  1. У розділі “від” має міститись назва вашої компанії та електронний лист, який ви хочете показати підписникам
  2. Рядок відповідей – це те, куди надсилаються електронні листи, якщо хтось відповідає на вашу розсилку
  3. Це тема вашого електронного листа
  4. Підзаголовком є ​​перші кілька рядків тексту, які з’являються у вхідній скриньці користувача, перш ніж натиснути, щоб відкрити вашу електронну пошту
  5. Це функції, які ви можете додати для форматування інформаційного бюлетеня
  6. Це ім’я, якому ви хочете дати цей електронний лист. Це лише для внутрішніх цілей (ваші читачі не побачать цього)

Відмінна річ із постійним контактом – це те, що весь шаблон перетягується, а це означає, що вам не потрібно ніяких навичок кодування.

Закінчивши створення першого електронного листа, натисніть кнопку “продовжити” у верхньому правому куті, а потім кнопку “зберегти зміни”..

Переглядаючи розділ “Кампанії”, ви побачите щойно створений електронний лист, позначений як “НЕАКТИВНИЙ”:

Клацніть Дії> Керування та виберіть електронну пошту зі списку опцій. Потім виберіть “Розклад”:

Ви можете надіслати своє перше повідомлення електронною поштою відразу після того, як контакт буде доданий до вашого списку, через години або дні або тижні після:

Я пропоную надіслати своє перше повідомлення електронною поштою відразу після того, як вони зареєструються, щоб зробити найбільший вплив. Вибравши свій варіант, натисніть кнопку “Зберегти”, а потім кнопку “Активувати” у верхньому правому куті.

Потім ви отримаєте повідомлення “Готовий розпочати надсилання” разом із опцією надіслати його всім, хто зараз у вашому списку. Якщо ви хочете надіслати його до свого списку, поставте прапорець і натисніть “Активувати”.

Тепер ви повинні побачити свій вітальний лист як “АКТИВНІ”:

Тепер дайте собі віртуальну високу п’ятірку!

Щоб додати більше електронних листів до вашої серії автоматизації, просто повторіть інструкції вище.

Не впевнені, які електронні листи створити для вітальної серії? Тоді читайте моє Як створити якісний потенціал для вашого бізнесу за допомогою WordPress стаття, оскільки я надаю кілька пропозицій щодо того, що потрібно включити.

Тепер ви налаштували постійний контакт для надсилання нових автоматизованих електронних листів із потенційними клієнтами; далі – OptinMonster для WordPress.

повернутися до меню ↑

Як налаштувати OptinMonster для WordPress

Щоб розпочати роботу з OptinMonster, спочатку потрібно створити там рахунок. Ви можете зробити це, натиснувши тут. OptinMonster постачається з 14-денною безкоштовною пробною версією.

Після реєстрації у меню заголовка натисніть “Інтеграції” та виберіть “Постійний контакт” зі списку:

Натисніть кнопку “Зареєструвати постійний контакт”, і вам буде запропоновано увійти у свій аккаунт постійних контактів. Після входу дозвольте OptinMonster отримати доступ до вашого облікового запису:

Потім увійдіть на свій веб-сайт WordPress та перейдіть до плагінів> Додати нове та шукайте “OptinMonster”:

З’явиться кілька варіантів. Виберіть OptinMonster – найкращий плагін для WordPress спливаючих та лідерських поколінь а потім натисніть кнопку “Встановити зараз” та після активації натисніть “Активувати”.

Щоб розпочати використання OptinMonster, вам потрібно буде підключити новостворений обліковий запис до WordPress:

OptinMonster запитає ваше ім’я користувача API та ключ API. І те, і інше можна знайти, натиснувши меню заголовка API та натисніть «Створити ключ ключа API» в OptinMonster.

Скопіюйте та вставте своє ім’я користувача та ключ API у WordPress:

Тепер ви успішно пов’язали OptinMonster з WordPress.

повернутися до меню ↑

Розробка форми електронної пошти

На інформаційній панелі OptinMonster натисніть кнопку “Створити новий Optin”.

Вам буде запропоновано десятки форм для входу, а також вказати ім’я веб-сайту, для якого ви хочете створити свою реєстрацію, та назву форми:

У лівій частині ви можете вибрати тип вибору, який ви хочете створити. Для цієї статті я збираюся показати вам, як створити форму бічної панелі.

Вибравши тип і шаблон бічної панелі, ви перейдете до розділу дизайну, де ви зможете вибрати текст і додати / видалити функції до / з форми.

У вас будуть такі варіанти:

Налаштування: Тут ви вкажете назву і адресу веб-сайту (це попередньо заповнить те, що ви написали в останньому розділі).

Вибрати в: Тут ви можете змінити колір форми та додати більше полів до вашої форми для входу.

Так ні: Це дозволяє надати людям можливість обирати, чи хочуть вони долучитися до вашої форми:

Успіх: Це повідомлення, яке ви бажаєте побачити користувачеві після реєстрації. Ви можете перенаправити користувачів на нову URL-адресу.

Правила відображення: Це коли ви хочете, щоб ваша форма з’явилася. Тут можна вибрати кілька десятків налаштувань, таких як показ на певних сторінках, показ мобільних або настільних користувачів тощо.

Інтеграції: Це дозволяє синхронізувати форму з іншими інструментами електронної пошти, такими як постійний контакт. Виберіть Постійний контакт як постачальника електронної пошти та виберіть свій обліковий запис, щоб усі відмови внесені до вашого списку електронних листів постійних контактів.

Аналітика: Це дозволяє відстежувати користувачів, які зареєструвались за допомогою Google Analytics. Просто натисніть кнопку “Створити код автентифікації”, якщо ви цього хочете зробити.

Після того, як ви все налаштували, перейдіть до меню заголовка кампанії та встановіть форму як “Live”. Потім натисніть “save”:

Тепер поверніться до WordPress і натисніть на тег OptinMonster на бічній панелі.

Тепер ви побачите щойно створену панель для входу в розділі для ввімкнення як відключену:

Натисніть кнопку “Перейти в прямому ефірі”, і це змінить її статус з “Інвалідів” на “Живий”.

Коли я створив форму бічної панелі, мені потрібно перейти до розділу «Віджет» мого веб-сайту WordPress та розмістити віджет OptinMonster на моїй бічній панелі.

Перейдіть на свій веб-сайт, щоб переконатися, що бічна панель відображає:

І ось у вас це є.

Гаразд, це зайняло трохи більше п’яти хвилин, але ви зараз налаштували свою генераторну машину.

Перевірте свою форму для входу за допомогою іншої адреси електронної пошти на ту, яку ви ввели раніше під час створення списку електронної пошти та переконайтеся, що все працює.

повернутися до меню ↑

Підсумок

Тепер ви налаштували OptinMonster на своєму веб-сайті WordPress для роботи з постійними контактами. Кожен раз, коли ведучий підписується на ваш веб-сайт, їм автоматично надсилається ваша вітальна серія електронних листів, без того, щоб вам нічого робити.

Якщо ви хочете в майбутньому надсилати їм більше електронних листів, ви можете створювати інформаційні бюлетені під час руху або налаштовувати більше автовідповідачів, використовуючи той самий процес, що і вище.

Це дійсно так просто.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me