Як додати підписку на розсилку електронної пошти на свій веб-сайт

Як додати бюлетень електронної пошти


Якщо ви хочете знати, як додати підписку на розсилку електронних листів на свій веб-сайт, тут ми маємо кілька покрокових інструкцій для вас тут.

Далі йде a підручник для початківців про те, як додати гарний підписку на свій веб-сайт WordPress, і як підключити його до служби маркетингу електронної пошти. Найкраще, що це не коштуватиме вам ні копійки.

Те, що вам потрібно, перш ніж ви зможете додати підписку на розсилку електронних листів на свій веб-сайт

Хороші новини тут; вам не потрібно нічого, крім того, що у вас вже є, а саме:

 • робочий веб-сайт WordPress
 • обліковий запис адміністратора на цьому веб-сайті
 • приблизно 15 хвилин вашого часу

До всього процесу достатньо трьох кроків:

 1. �� Підпишіться на постійний контакт
 2. �� Створіть форму реєстрації на розсилку
 3. �� Додайте форму на свій сайт

Ось як їх пройти (не потрібні навички кодування).

Крок 1: �� Підпишіться на постійний контакт

“Що таке постійний контакт?” – ми чуємо, як ви запитуєте. Простіше кажучи, Постійний контакт – це інструмент, який піклується про ваших передплатників інформаційних бюлетенів та доставлятиме їм електронні повідомлення.

“Гаразд, але чому я не можу просто надсилати свої розсилки з Gmail?” Це поширене питання. І правильно – запитати інтуїтивно.

Ну стільки ж, скільки Gmail працює чудово коли ви надсилаєте одне повідомлення електронною поштою одній особі (класичний випадок особистого користування), у вас нічого не виходить, коли ви починаєте надсилати одне і те ж повідомлення декільком одержувачам, як ви б з розсилкою.

Через деякий час ваші електронні листи будуть позначені як спам і припинятимуть доставку одержувачам повністю. Ось чому ви хочете, щоб хтось інший подбав про фактичне надсилання електронних листів. В ідеалі це повинна бути компанія, яка має добру репутацію та не буде отримувати ваші повідомлення.

Тут грає постійний контакт.

Ось що ви повинні знати про постійний контакт, використовуючи його для обробки інтеграції підписки на розсилку електронних листів вашого сайту:

 • Існує 30-денна безкоштовна пробна версія, щоб ви могли протестувати платформу і побачити, як вам це подобається.
 • Це дозволяє вам створювати електронні листи у візуальному інтерфейсі, використовуючи функцію перетягування.
 • Він має вдосконалені функції автоматизації маркетингу електронною поштою, які допомагають ефективніше взаємодіяти з підписниками.
 • Постійний контакт буде дбати про збереження вашого списку передплатників і в гармонії з міжнародними законами про конфіденційність даних.
 • Постійний контакт також обробляє нові підписки, які надходять, і гарантують, що всі, хто взяв участь у отриманні інформаційних бюлетенів від вас, дійсно отримають їх.
 • Постійний контакт можна легко інтегрувати з вашим сайтом.
 • Ви отримуєте додаткові інструменти соціальних медіа (для розміщення нових оновлень) і навіть розробник веб-сайтів безкоштовно.

Постійний контакт починається від $ 20 / місяць. За цією ціною ви можете надіслати необмежену кількість електронних листів до списку з 500 підписників.

Щоб розпочати роботу з постійним контактом, перейдіть на ConstantContact.com і натисніть кнопку, що позначена етикеткою ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ЗАРАЗ.

Підпишіться на постійний контакт

Під час реєстрації вам потрібно буде вказати свою особисту інформацію, а також ввести дані про спосіб оплати (з вас не стягуватиметься плата протягом перших 30 днів).

Якщо все піде добре, ви отримаєте електронний лист з підтвердженням і зможете увійти на свою панель користувачів.

За замовчуванням постійний контакт створює для вас один основний список контактів і додає до нього свою електронну пошту, тож ви є вашим першим підписником. Це також де всі ваші фактичний передплатники призначаються, коли вони підписуються на отримання ваших бюлетенів. Ви можете знайти цей список контактів, натиснувши на Контакти з головного меню.

Постійні контактні контакти

Для того, щоб дати вам уявлення про те, що постійний контакт може зробити для вас, ось інші розділи, доступні в головному меню на приладовій панелі:

 • Кампанії – саме тут ви надсилатимете нові розсилки
 • Звітність – коли ви надішлете пару бюлетенів, тут ви побачите звіти про ефективність своїх кампаній, кліки, відкриття тощо
 • Форми реєстрації – тут ви можете створити нові форми для реєстрації, щоб потім додати їх на свій веб-сайт
 • Бібліотека – Постійний контакт надає вам доступ до фотографії в партнерстві з Shutterstock
 • Соціальна – це бонусна функція постійного контакту, що дозволяє публікувати оновлення прямо у своїх профілях соціальних мереж
 • Інтеграції – каталог можливих інтеграцій із сторонніми інструментами та послугами
 • Веб-сайт – повнофункціональний розробник веб-сайтів.

Крок 2: �� Створіть форму реєстрації на розсилку

Відмінне місце для початку вашої фактичної роботи з постійним контактом – це створення нової форми реєстрації – тобто форми, яку люди використовуватимуть, щоб потрапити до вашого списку розсилок.

Для початку натисніть на Форми реєстрації у верхньому меню.

Постійний контакт нова форма

Далі натисніть на Створіть форму реєстрації кнопка. Постійний контакт надасть вам вибір чотирьох різних форм:

Форми постійного контакту

Оскільки ми сьогодні обговорюємо, як додати бюлетень / підписку електронної пошти на свій веб-сайт, вас, швидше за все, зацікавить або Вискочити або В лінію форма. Ми підемо з останнім.

Зразу за воротами, Constant Contact показує вам основну версію форми:

Основна форма постійного контакту

Ви можете налаштувати цю форму, проте за бажанням, натиснувши на параметри, доступні на бічній панелі, написавши власну копію, налаштувавши фон, кнопку реєстрації, а також вибравши набір полів, які ви хочете ввести у форму (збирається просто електронною поштою як правило, ви отримаєте більше підписників – підписка буде менше клопоту для них).

Що стосується написання ефективної копії, то це вам доведеться розібратися самостійно. Вам варто подумати про те, як зробити своє повідомлення унікальним для вашого веб-сайту та типу аудиторії, яку ви хочете охопити.

Закінчивши роботу над формою, натисніть на Опублікувати кнопка у верхньому правому куті.

Ви побачите повідомлення про успіх разом із деякими інструкціями, що робити далі.

Постійний контактний успіх форми

 • Натисніть на Вбудований код посилання (див. на скріншоті вище) та скопіюйте та вставте кудись зручно – як у новий файл на робочому столі.
 • Зробіть те ж саме з Універсальний код.

Вбудований код постійного контакту

Крок 3: �� Додати форму реєстрації на бюлетень на свій сайт

Останнім, що залишилося зробити, – це додати форму реєстрації на бюлетень на свій веб-сайт.

Постійний контакт нічим не обмежує те, що ви можете зробити тут. Ви можете ефективно включати форму де завгодно – на бічній панелі, під публікаціями свого блогу, на домашній сторінці, буквально в будь-якому місці.

Все це робиться за допомогою двох фрагментів коду, які вам було надано на попередньому кроці: Універсальний код і Вбудований код.

Ми зробимо це Універсальний код спочатку.

Універсальний код постійного контакту

Постійний контакт вказує наклеїти його безпосередньо перед закриттям тег вихідного коду вашого сайту. Але не хвилюйтеся, якщо ви не зовсім впевнені, що це означає. На практиці є корисний спосіб вирішення цього питання.

Ми будемо використовувати наш сайт віджети обробляти Універсальний код включення. Оскільки віджети зазвичай присутні на всіх підсторінках веб-сайту WordPress, додавання фрагмента коду у віджет працює так само добре, як і додавання його до закриття тег.

На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Зовнішній вигляд → Віджети. Захопіть Спеціальний HTML віджету та перетягніть його на одну із доступних для вас областей віджетів – бажано, якусь область в нижньому колонтитулі. Вставте своє Універсальний код там. Так:

віджет у нижньому колонтитулі

Натисніть на Зберегти.

На цьому етапі ви вже на півдорозі додаєте форму підписки на розсилку на свій сайт!

Тепер ви збираєтеся взяти своє Вбудований код і вставити його саме там, де ви хочете, щоб ваша форма підписки з’явилася.

Дві популярні можливості:

 • (a) Розміщення форми підписки під публікаціями блогу
 • (b) Розміщення форми підписки на бічній панелі або в іншій області віджетів

(a) Розміщення форми підписки під публікаціями блогу

Працюючи над публікацією в блозі, натисніть на “+” кнопку, щоб додати новий блок, і виберіть Спеціальний HTML блок зі списку.

користувальницький html

Вставте своє Вбудований код в блок. Так:

код у блоці

Після збереження публікації форма підписки з’явиться в тому місці, де ви розмістили цей спеціальний блок HTML.

(b) Розміщення форми підписки на бічній панелі або в іншій області віджетів

Додавання форми підписки на бічну панель сайту або в іншу область віджетів – це, мабуть, найпопулярніший підхід, який застосовують більшість людей.

Для цього достатньо перейти до Зовнішній вигляд → Віджети на інформаційній панелі WordPress. Виберіть область віджетів (вашу бічна панель, наприклад) і додайте Спеціальний HTML віджет до нього – це той самий тип віджетів, який ми використовували для Універсальний код на пару кроків вище.

Цього разу вставте у свій Вбудований код там і натисніть на Зберегти.

На цьому етапі ваша форма реєстрації на бюлетень була додана у область віджетів і вона працює повністю. Усі, хто відвідає ваш веб-сайт, зможуть побачити його!

Готово і Готово! ��

Це воно; щойно вдалося додати підписку на розсилку електронних листів на ваш веб-сайт. Ви задоволені тим, як вийшла ваша форма реєстрації? Чи є ще щось, що ми можемо вам допомогти?

Якщо ви хочете дізнатися більше про створення веб-сайту WordPress і як використовувати його для маркетингу вашого бізнесу, ми маємо більше інформації на сайті:

 • Як створити облікові записи електронної пошти для вашого доменного імені
 • Як зробити веб-сайт
 • Як запустити Інтернет-магазин
 • Як створити блог
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map