Інтернет-ідеї для бізнесу

Ідея
27 Легких для запуску Інтернет-Ідеї

Чи стане 2020 рік роком, коли ви нарешті створите прибутковий бізнес в Інтернеті?


Ви думаєте про це щороку. Ви перебрали в голові незліченну кількість бізнес-ідей і уявили, яким буде ваше життя, якби ви могли залишити роботу та заробляти гроші в Інтернеті.

Ви могли легко подорожувати світом, створити комфортний спосіб життя для себе та своєї родини та домогтися фінансової свободи. Ви, нарешті, зможете уникнути обмежень способу життя 9-5 і повністю володіти своїм часом.

Але потім, що трапляється? Зазвичай ви витрачаєте деякий час, розглядаючи ідеї, але врешті-решт вдаєтесь до зони комфорту.

Постійний дохід вашої безпечної роботи, легкість того, щоб хтось інший підказував вам, що робити кожен день (замість того, щоб намагатися розібратися з нуля), і послідовний графік.

Ви кажете собі: «Знаєте, що? Цей рік трохи надто божевільний. Я розпочну цей інтернет-бізнес наступного року! “

Але «наступний рік» ніколи не настає.

Ми тут, щоб сказати вам, що 2020 рік – це рік, коли ви повинні почати свій інтернет-бізнес. Є більше можливостей, ніж будь-коли, і вам слід скористатися!

Щоб допомогти вам розпочати роботу, ми збираємось розмістити 27 бізнес-ідей в Інтернеті. Прочитайте їх, подивіться, з чим ви пов’язані, і починайте займатися своїми дослідженнями. Тоді почніть з одного, це що простий!

Contents

27 Ідеї Інтернет-бізнесу «Легкий запуск»

Ось наш список з 27 бізнес-ідей на 2020 рік:

1. Запустіть блог і заробляйте на ньому гроші

Ми багато говоримо про те, як завести блог на цьому веб-сайті, і з поважних причин. У 2020 році завести блог простіше, ніж будь-коли раніше, і ваш блог також може стати великим потенційним джерелом доходу (якщо ви знаєте, як його монетизувати).

Майте на увазі, що ви не просто починаєте блог і не розраховуєте, що гроші з’являться. Вам потрібно створювати контент послідовно, а також він повинен бути вмістом, який навчає, інформує або розважає людей. Іншими словами, йому потрібно певним чином охопити їх інтерес.

Більше того, вам потрібно щось продати через блог. Це може бути рекламний простір, продукти, цифрові продукти, спонсорські повідомлення, коучинг, електронні книги тощо.

Але якщо ви готові взяти участь у роботі, і ви перебуваєте в цьому на тривалий час, блоги можуть бути надзвичайно вигідними (деякі блогери заробляють 50 тис. Доларів на місяць або більше).

Ось декілька ресурсів, які допоможуть вам розпочати роботу зі своїм першим блогом:

 • Як налаштувати блог WordPress
 • Як встановити WordPress Blog на Bluehost
 • Як збільшити трафік блогу

2. Почніть з партнерського маркетингу

Дізнайтеся про партнерський маркетингПартнерський маркетинг – це в основному процес заробітку комісії, просуваючи чужий продукт.

Є два основні способи, як більшість людей займається партнерським маркетингом:

 • Інформаційна продукція. Ви рекламуєте товари, такі як електронні книги, веб-сайти для членства, відеосерії тощо. Цей тип афілійованого маркетингу може заробити вам до 50% або більше комісійно, має відносно низькі бар’єри для входу, і легко знайти товари для просування..
 • Амазонські партнери. Багато партнерів-маркетологів мають успіх з Amazon. Вибирати буквально мільйони продуктів, і це може бути досить вигідно. Для отримання додаткової інформації ви можете ознайомитись із Програма асоціацій Amazon.

Швидка примітка: Перш ніж розпочати партнерський маркетинг, допомагає мати принаймні базові знання з SEO та копірайтинг (докладніше про кожне з них пізніше).

Попри це, ви можете прочитати кілька книг про копірайтинг і переглянути Посібник для початківців щодо SEO від SEO Moz щоб допомогти вам розпочати роботу.

3. Створення веб-сайту електронної комерції

Один з найкращих способів заробітку в Інтернеті – це створення магазину електронної комерції. Ось і плюс: якщо ви намагаєтеся пройти шлях афілійованого маркетингу, найкращі маркетингові компанії-партнери зосереджені на трьох основних нішах; знайомства, схуднення та заробіток в Інтернеті. Вам доведеться конкурувати з кращими з кращих, і це непросто.

Шляхом електронної комерції на багатьох ринках ви будете конкурувати зі старшими діловими людьми, які можуть мати або не мати досвіду інтернет-маркетингу. У багатьох з них є гнучкі, застарілі веб-сайти, що залишає вам багато місця для вдосконалення, і ви можете скористатися їх недоліками.

Це все одно непросто будь-яким способом. Це вимагає наполегливої ​​роботи, і вам потрібно виділитися серед сотень тисяч веб-сайтів електронної комерції та інтернет-магазинів. Але заповнивши унікальну нішу та виконуючи правильні маркетингові методи, ви можете зробити ваш магазин електронної комерції прибутковим успіхом.

Ось кілька порад, які допоможуть вам розпочати роботу з магазином електронної комерції:

 • Знайдіть вигідний ринок. Мозковий штурм деяких ідей, досліджуйте ключові слова та намагайтеся отримати якомога конкретніше. Наприклад, напевно існує велика конкуренція за продаж дощок для серфінгу. Але якщо ви звузите його до стелажів для дошки для серфінгу, у вас можуть бути більше шансів виділитися на ринку.
 • Запитайте себе: “Продукт дорогий?” Існують витрати, пов’язані з виготовленням, розповсюдженням, перепродажем тощо. Якщо ваш товар не дорогий (принаймні 50 доларів або більше), можливо, прибуток не залишиться до моменту продажу товару.
 • Запитайте себе: “Чи продукт на ринку зростання?” Якщо ваш ринок вже досяг свого піку (тобто ринок відеомагнітофонів) і перебуває в спаді, ви, мабуть, не захочете брати участь. Натомість, ви хочете потрапити в галузь, яка переживає зростання – саме там ви будете мати найбільший потенціал прибутку та зростання..
 • Подумайте про створення магазину Shopify. Shopify – це система, побудована для електронної комерції. Маючи основні знання в Інтернеті, ви можете створити гарний магазин дуже швидко, з недорогими інвестиціями та без кодування. Shopify також має 30-денну безкоштовну пробну версію, тому ви можете розпочати роботу, не витрачаючи ні копійки.

Ось кілька додаткових ресурсів для створення успішного інтернет-магазину:

4. Самовидав книгу про Амазонку

Видайте книгу про амазонкуВи коли-небудь думали написати книгу, але не знали, з чого почати? Всі видавничі дурниці, редагування та форматування, маркетинг тощо.?

За допомогою Amazon ви можете самостійно видати книгу досить легко і реально заробляти на ній гроші. Існує кілька простих і недорогих посібників на кшталт ось цей щоб допомогти вам написати свою книгу ТА принести їй постійний дохід.

Ось секретний соус: Якщо ви зможете запустити свою книгу і отримати кілька сотень продажів протягом першого тижня, Amazon візьме на себе і почне просувати її для вас. Таким чином можна заробити на цьому реальні гроші. Насправді простіше, ніж це звучить, але до цього ми дістанемося за хвилину.

Ось кілька порад щодо написання книги:

 • Підтвердьте книгу, надавши опитування друзям, список електронних листів та / або сайти опитування, як-от Пікфу. Підтверджуючи свою ідею перед тим, як писати книгу, ви покращите шанси людей, які бажають придбати вашу книгу (і ви не витрачаєте час на її написання.)
 • Створіть контур і дотримуйтесь його, якщо можливо.
 • Щодня відкладайте щонайменше від 30 хвилин до години.
 • Форматуйте книгу відповідно до Стандарти Amazon.

Як тільки книга буде написана та відформатована, ви можете перейти до KDP.amazon.com. Увійдіть у свій обліковий запис Amazon, а потім у розділі “Створити нову назву” виберіть “Запалити електронну книгу”.

Ось хороша стратегія для тижня запуску вашої книги (щоб отримати 100+ продажів):

 1. Встановіть ціну на 99 центів за перший тиждень.
 2. Створіть акцію на 99 відсотків із такими сайтами Buck Books і Робін читає.
 3. Опублікуйте уривок книги на відповідному підредагу та в кінці посилання на сторінку книги.
 4. Опублікуйте 1-2 публікації гостей упродовж тижня запуску, які посилаються на вашу книгу.
 5. Швидко обробляйте список електронної пошти.
 6. На кінець тижня, сподіваємось, ваша книга затьмарила першу 5000 або 10 000 загальнооплачуваних рейтингів. Звідти підніміть ціну до $ 2,99 і продовжуйте підвищувати ціну 1 долар за раз на кілька днів, поки вона не припинить продаж (тоді опустіть її назад на долар). Це підкаже вам оптимальну ціну на вашу книгу.

(Ось приклад книги яка використовувала цю стратегію, щоб успішно та послідовно приносити прибуток у розмірі $ 3–4 тис. доларів на місяць.

5. Створіть цифровий продукт або курс

Створення цифрового продукту чи курсу подібне до написання електронної книги. Ви монетизуєте свій досвід, навчаючи його іншим.

При цьому, ви не маєте переваги від того, щоб Amazon просував ваш курс. Ви повинні робити рекламу через власний веб-сайт, свої списки електронної пошти та, можливо, через партнерські товариства. Вам також потрібно створити переконливу сторінку продажів, яка переконає відвідувачів купувати у вас.

Якщо у вас ще немає аудиторії, краще спочатку опублікувати в Amazon. Таким чином, ви можете підтвердити свою ідею курсу, розробити список електронної пошти (просто переконайтеся, що ви вибрали електронну пошту в передній і задній частині книги!) І більш-менш створити грубу чернетку курсу (оскільки це буде, мабуть, схожа на книгу).

Ось кілька додаткових ресурсів, які допоможуть вам створити онлайн-курс:

 • TheRiseToTheTop.com – веб-сайт Девіда Сітмана Гарланда, який допоміг тисячам підприємців розпочати вигідні онлайн-курси.
 • Монетизуйте свій подкаст – Корисні епізоди експерта з онлайн-курсу Грант Веерлі, який допоможе вам розпочати свій онлайн курс.

6. Стати YouTuber

Відео стає все більш популярним. Від Instagram та Snapchat Stories до Facebook Live Video відео лише продовжуватиме рости. Якщо вам завжди подобалася думка опинитися за камерою, тепер саме час ви можете скористатися.

Незалежно від того, що це запуск відеоролика та отримання доходів від реклами / продаж продуктів для аудиторії чи побудова каналу YouTube для збільшення трафіку на ваш веб-сайт – 2020 – це чудовий час для початку роботи.

Не тільки створення відео YouTube допоможе вам розповісти кращі історії та надавати більш цінний вміст аудиторії – це також може допомогти вам отримати вигідні можливості для виступу.

Найкраще, що вам навіть не потрібно виходити та купувати дорогу нову камеру – доки у вас смартфон із якісним об’єктивом камери, ви можете розпочати зйомку свого першого відео прямо зараз!

7. Почніть розробку додатків

З кожним роком мобільні додатки стають все більш популярними. Якщо у вас є ідея про класний, корисний і / або цікавий додаток для телефону або планшета, це може бути шлях.

Це допомагає мати деякі знання з кодування, але це не є абсолютно необхідною. Є багато розробників програмного забезпечення, які хочуть співпрацювати з людьми у створенні додатків.

Будьте обережні: зараз ринок додатків насичений, тому переконайтесь, що ви перевірили додаток і зробите дослідження, перш ніж вкладати багато грошей у свою ідею.

Ось деякі ресурси, які допоможуть вам у процесі розробки додатків:

8. Дізнайтеся рекламу на Facebook

Facebook продовжує розширюватися та зростати. Тому бізнес витрачає більше коштів на оголошення Facebook. Але ось проблема: багато старих шкільних підприємств не знають, що вони роблять, коли мова йде про рекламу у Facebook. Навіть новіші компанії не мають часу, необхідного для вивчення завтраків та виходів, щоб вони отримували максимальну віддачу від інвестицій у рекламу у Facebook..

Отже, вони шукають спеціалістів з реклами у Facebook, щоб вступити і зробити це для них. На щастя, це те, чого можна навчитися досить швидко. Після цього ви можете зв’язатися з підприємствами та запропонувати допомогти створити вигідну рекламу у Facebook.

Ось кілька рекламних ресурсів у Facebook, з яких можна дізнатися:

9. Вивчайте та опановуйте SEO

Пошукова оптимізаціяSEO (оптимізація пошукових систем) відноситься до отримання веб-сайту для вищого рейтингу за певними “пошуковими термінами” в таких пошукових системах, як Google. Коли веб-сайт займає вище, він отримує більш релевантний трафік і, в свою чергу, може приносити більший дохід.

Це ще один високо цінуваний навик у світі інтернет-маркетингу. Однак, це може бути дещо складно, оскільки Google завжди змінює свої алгоритми. З його допомогою змінюються деякі правила пошуку. Ви завжди повинні бути на передовій, вивчаючи та перевіряючи нові стратегії.

Якщо ви можете освоїти SEO, компанії завжди будуть готові платити вам за вашу допомогу.

10. Стань копірайтером

Копірайтинг – це мистецтво та наука стратегічно викладати слова (будь то письмові чи розмовні), які змушують людей приймати певну форму дій. Він може варіюватися від будь-чого до сторінок продажів, до електронного маркетингу, до навіть якісного вмісту блогу.

Якщо у вас є природна схильність і пристрасть до письма, копірайтинг може стати вашим квитком для отримання доходу в Інтернеті.

Це прекрасний спосіб досягти свободи у своєму житті. Не тільки копірайтинг дозволяє працювати віддалено, але також дозволяє контролювати свій графік. Крім того, вивчення самої майстерності допоможе вам у багатьох сферах онлайн-бізнесу (наприклад, створення блогу, партнерського маркетингу тощо) – коли ви зможете писати переконливий спосіб, все це стане набагато простішим!)

11. Skype Coaching

Чи маєте ви досвід, з яким хочете допомогти людям? Тоді коучинг через Skype може бути потенційним варіантом для вас. В основному, ви скакаєте на Skype і надаєте допомогу своїм тренерським клієнтам. Це може здійснюватися у формі щоденних, щотижневих або щомісячних дзвінків.

Існують тренери Skype для майже всього – життєві тренери, тренери з охорони здоров’я, тренери для знайомств тощо.

Примітка: Набагато простіше продавати свої тренерські послуги, коли ви також маєте блог на тренерську тему.

12. Купуйте та гортайте домени

Ви, напевно, чули про людей, які купують та “гортають” нерухомість, правда? Вони купують будинок за відносно хорошу ціну, трохи поправляють його, а потім перепродають для отримання приємного прибутку.

Це та сама ідея для покупки та гортання доменів. Будь то ваш власний домен, або ви хочете придбати чужий сайт і гортати його, це може стати хорошим джерелом доходу в Інтернеті.

Ви можете використовувати такі ресурси, як Ласти імперії і купувати, і продавати свої домени.

13. Запустіть подкаст

ПідкастингПідкаст може стати чудовим генератором доходу.

Під час вирощування свого подкасту ви можете пропонувати платні спонсорські послуги та продавати власні продукти та послуги. За допомогою подкасту ви зможете заслужити довіру своїх слухачів, завдяки чому вони набагато частіше купують те, що ви можете запропонувати.

14. Дропшипінг

Dropshipping – це коли ви створюєте Інтернет-магазин, щоб продавати товари інших людей (тобто ви не займаєтесь виробництвом чи доставкою). Потім ви отримуєте комісію за кожен продаж.

Перевага тут полягає в тому, що вам не потрібно ризикувати купувати запаси товару і втрачати гроші, якщо він не продається. Бар’єр для входу нижче, і вам не потрібно вкладати майже стільки, щоб розпочати роботу.

Якщо ви хочете навчитися дропшипу, Стиль життя корабля є одним з найкращих ресурсів, який допоможе вам розпочати роботу.

15. Консалтинг з оплатою за клік позаштатним

(Це оголошення КПП)

Ви коли-небудь бачили ці спонсоровані оголошення вгорі результатів пошуку Google? Це діюча реклама з оплатою за клік (PPC).

Це форма інтернет-маркетингу, при якій рекламодавці сплачують плату щоразу при натисканні на одну з їх оголошень. Простіше кажучи, це спосіб покупки відвідувань на вашому сайті.

Якщо ви можете оволодіти цією майстерністю, можете запропонувати послугу іншим підприємствам.

16. Продавайте продукти на eBay

Продаємо на ebayЗвичайно, це трохи стара школа, але люди все ще заробляють багато грошей eBay. Щоб почати продавати, ви можете зробити щось просте, наприклад, поїхати в місцевий магазин одягу та придбати в продажу трохи одягу.

Тоді ви можете перерахувати його на eBay за вищою ціною, і якщо він продається, ви можете реінвестувати прибуток у більше одягу та продовжувати отримувати більше прибутку.

Це вимагає певної стратегії та планування, але, безумовно, це вигідний спосіб онлайн-бізнесу.

17. Стати веб-розробником

Веб-розробник – це той, хто знає, як створити веб-сайт знизу вгору. Для цього вам потрібно навчитися кодування, на що знадобиться час і важка робота. Але якщо ви готові докласти зусиль, це може платити досить добре.

Ось кілька порад щодо того, як навчитися кодувати та розпочати роботу з веб-розробкою.

18. Вкладіть свій час у графічний дизайн

Ви коли-небудь бачили гарну сторінку продажів або дизайн веб-сайту, який справді вискакує на вас? Все це завдяки графічному дизайнеру.

Графічні дизайнери – це в основному візуальні комунікатори. Вони створюють веб-сторінки, сторінки продажів, логотипи та справді все інше, що повинно виглядати чітко.

Щоб бути чудовим графічним дизайнером, вам не потрібно вміти малювати, вам не потрібно коледж, і вам не потрібно купувати вигадливий дорогий комп’ютер. Але вам потрібно бути візуальним мислителем, вам потрібно щось спеціалізуватися, і вам обов’язково потрібно портфоліо.

19. Побудуйте нішеві сайти

Ідея веб-сайту ніші полягає в орієнтації на певну нішу (наприклад, конкретний вид фотографії), рейтингуванні в Google за ключовими словами, пов’язаними з цією нішею, а потім перетворення цього трафіку на прибуток за допомогою партнерських пропозицій або продажу власних продуктів.

У цьому йде багато досліджень – ви повинні бути готові до трохи навантаження. Якщо ви створите хороший нішевий сайт, це може принести вам додаткові 500 доларів на місяць і більше.

Для подальшого читання перегляньте цю публікацію від Sean Ogle: Як побудувати сайт ніші в 2018 році, який приносить $ 500 на місяць

20. Розпочніть консалтинговий бізнес

У вас є тонни знань у певній галузі? Тоді у вас може виникнути те, що потрібно, щоб бути високооплачуваним онлайн-консультантом.

Як консультант, ви просто повинні застосувати знання, вміння та досвід у певній галузі, щоб допомогти клієнтам вирішити проблему чи проблему, яку вони мають у цій галузі..

Для подальшого читання перегляньте цю публікацію від USA Today: Як стати високооплачуваним консультантом

21. Створіть платну приватну групу Facebook

Платна приватна група Facebook надає вам можливість створити високозайняту спільноту.

Це дає вам місце для доставки вашого вмісту, дозволяє членам вашої спільноти взаємодіяти один з одним, дозволяє обмежити доступ кваліфікованим членам, а також дозволяє модерувати та контролювати групу.

Примітка: Якщо у вас вже є веб-сайт та список електронних листів, простіше створити приватну платну групу Facebook, але це не є абсолютно необхідною.

22. Допомога у формуванні свинцю

Підприємства завжди шукають шляхів створення нових потенційних клієнтів. Зрештою, лідери – це життєва сила бізнесу.

Коли ви допомагаєте в створенні свинцю, ви в основному граєте в сватання. Ви з’єднуєте бізнес з потенційними клієнтами, для яких вони можуть вирішити проблеми.

23. Спонсорство в Instagram

Ви любите робити фотографії та мрієте створити чудовий Instagram, який слід за ним? У міру того, як ви ростете наступне, більше можливостей для спонсорства стане доступним. Наприклад, якщо ваш обліковий запис орієнтований на заняття фітнесом, ви, можливо, зможете спонсорувати такі продукти, як протеїновий порошок, добавки тощо.

24. Створення SaaS (Програмне забезпечення як послуга)

SaaS бізнесGoogle Apps, Dropbox, Leadpages – все це SAAS.

SAAS – це будь-яке онлайн-програмне забезпечення, до якого ви платите, щоб отримати доступ.

Для цього спершу потрібно взяти участь в мозковій атаці / знайти Інтернет-сервіс, за який люди готові платити постійно. Після того, як ви його створите, завдання полягає в його підтримці, що не є легким завданням. За словами, це може бути досить вигідно, якщо ти зможеш змусити його працювати.

25. Технічне письмо

Ніколи не замислювалися, хто написав інструкцію для цього нового телевізора? Це робота технічних письменників.

Якщо ви любите писати і любите технічну сторону речей, то, можливо, у вас є те, що потрібно, щоб бути технічним письменником.

Ось ресурс, який може допомогти вам почати: Починаючи бізнес з технічного письма з нуля

Ось кілька сайтів, де можна знайти роботу:

 • Freelanced.com
 • Upwork.com

26. Резюме / Написання листа

Люди завжди будуть шукати роботу – їм буде потрібна допомога в їх резюме та супровідних листах.

Тут ви можете зайти і допомогти їм створити зоряне резюме, щоб їх найняли.

27. Технічна підтримка

Завдяки технічній підтримці в Інтернеті ви в основному пропонуєте свої навички в якості технічного базування. Ви можете працювати з більшими компаніями або навіть клієнтами один на один.

Завдання з технічної підтримки також регулярно можна знайти на Upwork.

Висновок

Це новий рік і новий шанс для вас почати інтернет-бізнес і створити абсолютну фінансову свободу та спосіб життя для себе.

2020 рік – це все щодо вжиття заходів. Завдяки цьому великому списку бізнес-ідей в Інтернеті ви маєте багато варіантів, з яких можна розпочати роботу. Не чекайте більше, і, безумовно, не відкладайте його до наступного року!

Візьміть кілька ідей і побіжіть з ними – до цього часу наступного року ви дуже добре можете мати власний успішний і прибутковий бізнес в Інтернеті! Просто не забудьте повідомити тут і повідомте нам про ваші результати!

Якщо у вас є інші бізнес-ідеї, які, на ваш погляд, варто згадати, не забудьте залишити їх у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me